تور 9 روزه کنیا + مومباسا – گروهی

اقامت

8 شب

تاریخ رفت

هتل

5 ستاره

این تور در حال حاضر برگزار نمی‌شود، لطفا از بین تورهای پیشنهادی تور دیگری را انتخاب کنید.

برنامه سفر:

روز اول؛ حرکت به سمت نایروبی، پایتخت کنیا

ساعت 00:45 پروازمان را از تهران به مقصد دبی آغاز می‌کنیم و پس از توقف در دبی و تعویض هواپیما حدود ساعت ١١:١٠ ظهر به نایروبی می‌رسیم، در مسیر هتل از بازار صنایع دستی ماسای مارکت دیدن می‌کنیم و پس از صرف ناهار و تحویل اتاق‌ها و کمی استراحت برای دیدن زرافه‌ها به مرکز نگهداری آنها می‌رویم و در این مکان می‌توانیم به زرافه‌های زیبا غذا داده و با آنها سلفی بگیریم و برای شام و خرید به یکی از مراکز خرید خوب نایروبی می‌رویم و شب را در هتل خواهیم بود.

روز دوم؛ بازدید از دریاچه نایواشا

صبحانه را ﻣﯿﻞ ﻣﯽﮐﻨﯿﻢ و ﺑﺎ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺳـــــــــﺎﻓﺎری ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﻧﺎﯾﻮاﺷﺎ راﻫﯽ ﻣﯽﺷﻮﯾﻢ و اﺑﺘﺪا ﺑﻪ ﻗﺎﯾﻖ ﺳﻮاری و دﯾﺪن اﺳﺐﻫﺎی آﺑﯽ و ﮔﻮﻧﻪﻫﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ ﭘﺮﻧﺪه ﺧﺼﻮﺻﺎ ﻧﻤﺎﯾﺶ زﯾﺒﺎی ﻋﻘﺎب ﻣﺎﻫـــــــﯿﮕﯿﺮ آﻓﺮﯾﻘﺎﯾﯽ ﻣﯽﭘﺮدازﯾﻢ، ﺑﻪ ﻫﺘﻞ ﺑﺎز ﻣﯽﮔﺮدﯾﻢ و و ﻧﺎﻫﺎر را در ﻫﺘﻞ ﻣﯿﻞ ﻣﯽﮐﻨﯿﻢ، اﺗﺎقﻫﺎ را ﺗﺤﻮﯾﻞ ﻣﯽﮔﯿﺮﯾﻢ و ﭘﺲ از ﮐﻤﯽ اﺳــــــــﺘﺮاﺣﺖ راﻫﯽ ﭘﺎرک ﻣﻠﯽ دروازه ﺟﻬﻨﻢ (hell’s gate) ﻣﯽﺷﻮﯾﻢ در اﯾﻦ ﭘﺎرک ﻣﯽﺗﻮاﻧﯿﻢ ﺑﻪ ﺻﻮرت ﭘﯿﺎده ﯾﺎ ﺑﺎ دوﭼﺮﺧﻪ (ﻫﺰﯾﻨﻪ دوﭼﺮﺧﻪ ﺑﺎ ﻣﺴﺎﻓﺮ) از ﻧﺰدﯾﮏ ﺑﺎ ﺣﯿﻮاﻧﺎت ﻋﮑﺲ ﺑﮕﯿﺮﯾﻢ و از اﯾﻦ ﭘﺎرک ﺑﺎزدﯾﺪ ﮐﻨﯿﻢ ﺳﭙﺲ ﺑﻪ ﻧﺎﯾﻮاﺷﺎ ﺑﺎز ﻣﯽﮔﺮدﯾﻢ و ﺷﺐ را در ﻧﺎﯾﻮاﺷﺎ ﺧﻮاﻫﯿﻢ ﺑﻮد.

روز سوم؛ عبور از خط استوا

بعد از اینکه صبحانه را در هتل نوش جان کردیم، برای دیدن آبشار زیبای تامسون راهی خواهیم شد و پس از حدود ٢ ساعت به آبشار می‌رسیم و حدود ٤٥ دقیقه رفت و برگشت برای دیدن این آبشار بسیار زیبا پیاده روی خواهیم کرد. سپس به سمت نایواشا باز می‌گردیم و در مسیر از بنای مربوط به خط استوا بازدید کرده و از نیم کره جنوبی پای به نیم کره شمالی در کشور کنیا می‌گذاریم. پس از رسیدن به نایواشا و صرف نهار در هتل، عصر را از فضای زیبا و دلنشین هتل لذت می‌بریم. پیشنهاد می‌کنیم حتما غروب زیبای آفتاب در دریاچه زیبای نایواشا را از دست ندهید.

روز چهارم؛ بازدید از قبایل ماسایی

صبحانه را در هتل میل می‌کنیم و راهی ماسایی مارا می‌شویم و ناهار را در مسیر میل می‌کنیم. عصر هنگام به دیدن قبیله ماسایی می‌رویم و با فرهنگ و رقص و روش زندگیشان آشنا می‌شویم و شب را در ماسایی مارا اقامت خواهیم داشت.

روز پنجم؛ بازدید از حیوانات آفریقایی

بعد از صرف صبحانه، برای دیدن پارک ملی ماسایی مارا فرصت داریم از پنج حیوان بزرگ آفریقا (فیل، بوفالو، کرگدن، شیر، پلنگ آفریقایی) و همچنین یوزپلنگ، زرافه ها، اسب آبی، وایلدبیست و گورخر و بسیاری از حیوانات دیگر در این پارک ملی زیبا و دوست داشتنی، دیدن کنیم و بعد از تجربه خاطره انگیز این بخش از سفر برای صرف شام و استراحت به هتل برمی گردیم.

روز ششم؛ بازدید از دره ریفت ولی و رسیدن به مومباسا

بعد از میل کردن صبحانه به سمت نایروبی حرکت می‌کنیم. در مسیر برای دیدن دره ریفت ولی (محل ظهور انسان‌های اولیه) توقف خواهیم داشت و فرصت عکاسی از نمای پانارومیکی این دره زیبا خواهیم پرداخت و پس از صرف ناهار در نایروبی به فرودگاه جومو کنیاتا می‌رویم و ساعت ١٥:٠٠ به سمت ماسای مارا پرواز می‌کنیم و شب را در مومباسا اقامت داریم.

روز هفتم؛ استفاده از تفریحات مومباسا

صرف صبحانه و استراحت و لذت از تفریحات ساحلی در سواحل زیبای مومباسا.

روز هشتم؛ استفاده از تفریحات مومباسا

صرف صبحانه و استراحت و تفریح در سواحل مومباسا و گشت اختیاری در بافت قدیم مومباسا Old Town.

روز نهم؛ بازگشت به نایروبی

صرف صبحانه و تحویل اتاق‌ها حدود ساعت ١٠:٣٠ صبح، امکان استفاده از فضای هتل، صرف ناهار و حرکت به سمت فرودگاه مومباسا حدود ساعت ١٦:٠٠ و پرواز به سمت فرودگاه نایروبی و پرواز برگشت به تهران ساعت ٢٣:١٠ بامداد.

روز دهم؛ رسیدن به تهران

حدود ساعت 14:10 با خاطراتی خوش از سفر به کنیا به تهران می‌رسیم.

مشاوره و رزرو این تور

026 33143000

هم‌اکنون پاسخگوی شما هستیم

تور 6 روزه کنیا – گروهی

شروع قیمت از 1,330 دلار + 60 دلار ویزا + پرواز

تور 9 روزه کنیا + مومباسا – گروهی

شروع قیمت از 1,990 دلار + 60 دلار ویزا + پرواز

سایر تورهای پیشنهادی

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)