33143 026

تور آفریقای جنوبی پاییز 99

0

3,290 دلار + 9,990,000 تومان
3,290 دلار + 9,990,000 تومان
افزودن به لیست دلخواه

افزودن آیتم به علاقه مندی ها نیازمند یک حساب کاربری است

3216
اقامت
12 روز
تاریخ رفت
پاییز 99
ترکیش ایرلاینز
هتل
4+5

پکیج‌ها و قیمت تور آفریقای جنوبی

هتل قیمت 2 تخته قیمت 1 تخته کودک با تخت کودک بدون تخت نوزاد
Radisson Blu Sandton
★★★★★
3,290 دلار +
9,900,000 تومان
4,190 دلار +
9,900,000 تومان
2,990 دلار +
5,900,000 تومان
1,670 دلار +
5,900,000 تومان
330 دلار +
990,000 تومان
KWA Maritane
★★★★
3,290 دلار +
9,900,000 تومان
4,190 دلار +
9,900,000 تومان
2,990 دلار +
5,900,000 تومان
1,670 دلار +
5,900,000 تومان
330 دلار +
990,000 تومان
The Palace
★★★★★
3,290 دلار +
9,900,000 تومان
4,190 دلار +
9,900,000 تومان
2,990 دلار +
5,900,000 تومان
1,670 دلار +
5,900,000 تومان
330 دلار +
990,000 تومان
Marriott Crystal Tower
★★★★★
3,290 دلار +
9,900,000 تومان
4,190 دلار +
9,900,000 تومان
2,990 دلار +
5,900,000 تومان
1,670 دلار +
5,900,000 تومان
330 دلار +
990,000 تومان
Hotel
★★★★
3,290 دلار +
9,900,000 تومان
4,190 دلار +
9,900,000 تومان
2,990 دلار +
5,900,000 تومان
1,670 دلار +
5,900,000 تومان
330 دلار +
990,000 تومان

اطلاعات تور آفریقای جنوبی

 • تاریخ رفت: پاییز 99
 • اقامت: 11 شب و 12 روز

مستندهای حیات وحش آفریقا، همواره جزو پرطرفدارترین جذاب‌ترین مستندهای تلوزیونی بوده‌اند. اما شاید خیلی‌ها تصور نکرده باشند که بتوان روزی این نمایش جذاب را از نزدیک تماشا کرد. تور آفریقای جنوبی دقیقا همان چیزی است که عاشقان حیات وحش آفریقا دنبالش هستند. در واقاع جذاب‌ترین بخش تور آفریقای جنوبی گشت و گذار در میان علف‌زارهای آفریقای جنوبی و گله شیرها و فیل‌ها و زرافه‌ها و لذت بردن از تماشا و حتی لمس کردن آن‌هاست. به همین خاطر است که تور آفریقای جنوبی 14 روزه، می‌تواند به بهترین و خاطره انگیزترین سفر برای عاشقان مستندهای حیات وحش آفریقا تبدیل شود. تا هم با حیات وحش آفریقا و هم با فرهنگ مردم این کشور آشنا شده و در کنار آن هم یک تور لوکس و تفریحی خوب را تجربه کنند.

برقرای ارتباط در آفریقای جنوبی:

با کمی توانایی در زبان انگلیسی، مشکلی از نظر برقراری ارتباط در آفریقای جنوبی نخواهید داشت، البته زبان اصلی مردم کشور آفریقای جنوبی، زبان آفریقایی است، اما زبان انگلیسی هم یکی از زبان‌های رسمی کشور آفریقای جنوبی می‌باشد.

آب و هوای آفریقای جنوبی:

آفریقای جنوبی همانطور که از نامش پیداست، جنوبی‌ترین بخش قاره آفریقا و در نیم‌کره جنوبی زمین قرار دارد. در نتیجه زمستانش بهار ما و بهارش زمستان ماست. هرچند که تغییر فصل چندانی ندشته و در بیشتر روزهای سال آفتابی است و آب و هوایی ملایم دارد.

برنامه تور آفریقای جنوبی نهال گشت:

روز اول و دوم تور آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی با پروازی از مبدا تهران به مقصد ژوهانسبورگ آغاز خواهد شد. پس از رسیدن به ژوهانسبورگ و خوش آمدگویی در فرودگاه، با ترانسفر به هتل محل اقامت رفته و اتاق خود را تحویل می‌گیرید.

روز سوم تور آفریقای جنوبی

روز سوم ماجراجویی شما در تور آفریقای جنوبی آغاز خواهد شد. در این روز پس از صرف صبحانه در هتل، به گشت شهری یک روزه ژوهانسبورگ که شامل بازدید از مجموعه گلد ریف سیتی “Gold Reef city”، بازدید از مسجد نظامیه (مسجد ترک‌های مقیم آفریقای جنوبی)، صرف ناهار در رستوران هندی “RAJ Gold Reef City” و بازدید از مرکز فروش صنایع دستی “Combanos” است، می‌روید و در پایان به هتل بازخواهید گشت.

روز چهارم تور آفریقای جنوبی

پس از صرف صبحانه در هتل، اتاق خود را در هتل ژوهانسبورگ تحویل داده و به سمت پارک جنگلی پیلانزبرگ حرکت می‌کنید. در طول در مسیر از دهکده فرهنگی “لسدی” بازدید کرده و با زندگی اقوام بومی آفریقایی در این دهکده آشنا خواهید شد. سپس به مسیر خود ادامه داده و پس از رسیدن به پیلانزبرگ و تحویل گرفتن اتاق خود در هتل، به گشت 3 ساعته سافاری پارک جنگلی پیلانزبرگ رفته و در پایان روز چهارم تور آفریقای جنوبی، به هتل محل اقامت خود بازگشته تا شام را در هتل صرف نمایید.

روز پنجم تور آفریقای جنوبی

در روز پنجم صبح زود و در ساعت 5 صبح از خواب بیدار شده و برای اجرای گشت دوم سافاری تور آفریقای جنوبی در پارک جنگلی پیلانزبرگ حرکت خواهید کرد، سپس برای صرف صبحانه و استراحت به هتل بازگشته و عصر هم پس از صرف ناهار وقت آزاد برای استراحت و یا گشت وگذار در محوطه داخل و یا اطراف هتل را دارید.

روز ششم تور آفریقای جنوبی

در روز ششم تور آفریقای جنوبی، صبحانه را صرف کرده و اتاق خود را تحویل خواهید داد. ناهار را هم در رستوران هتل پارک جنگلی صرف کرده و پس از آن به وسیله اتوبوس‌های هتل پارک جنگلی، به سمت مجموعه سان‌سیتی حرکت کرده پس از حدود نیم ساعت به این مجموعه رسیده و اتاق خود را تحویل بگیرید.

روز هفتم تور آفریقای جنوبی

در روز هفتم تور آفریقای جنوبی پس از صرف صبحانه در هتل وقت‌تان در اختیار خودتان است. اما پیشنهاد ما استفاده از امکانات مجتمع تفریحی – توریستی سان‌سیتی و استفاده از پارک آبی دره امواج این مجموعه است. این پارک آبی یکی از جاذبه‌های زیبای سان‌سیتی بوده و استفاده از آن، برای مسافران هتل‌های سان‌سیتی رایگان می‌باشد.

روز هشتم تور آفریقای جنوبی

در صبح روز هشتم تور آفریقای جنوبی، پس از صرف صبحانه در هتل، اتاق خود در هتل پیلانزبرگ را تحویل داده و جهت عزیمت به کیپ تاون، به سمت فرودگاه “لانسریا” ژوهانسبورگ حرکت خواهید کرد. البته در بین راه از پارک شیرهای سفید آفریقایی بازدید کرده و می‌توانید از نزدیک بچه شیرها را لمس کنید. بعد از سافاری در بین شیرها، به فرودگاه لانسریا رسیده تا با یک پرواز داخلی به سمت کیپ تاون حرکت نمایید (مدت زمان تقریبی پرواز برابر دو ساعت است). در فرودگاه کیپ‌تاون هم با ترانسفر به هتل محل اقامت خود رفته تا اتاق خود را تحویل بگیرید.

روز نهم تور آفریقای جنوبی

در روز نهم تور آفریقای جنوبی، پس از بیدار شدن و صرف صبحانه در هتل، گشت شهری نیم روز در کیپ تاون انجام می‌شود. پس از آن به کوهستان “Table Mountain”، سیگنال هیل و محله مالزیایی‌ها در کیپ تاون رفته و سپس برای خرید از مرکز خرید مرکز خرید “Waterfront” به این مجتمع منتقل خواهید شد. همچنین میتوانید ناهار را در فست فود میل نمایید.

روز دهم تور آفریقای جنوبی

در روز دهم تور آفریقای جنوبی، صبح اول وقت صبحانه را در هتل صرف کرده و بعد از آن به گشت شهری تمام روز کیپ تاون خواهید رفت. این گشت شامل بازدید از منطقه کیپ پوینت، دماغه امید نیک، خلیج هوت، منطقه “Camps Bay”، منطقه “Clifton”، صرف ناهار در رستوران “Fish Hoek Galley”، جاده چاپمن، ساحل بولدر، کولونی پنگوئن‌ها، مزرعه شتر مرغ‌ها و شهرک سیمونز خواهد بود. در پایان روز هم به هتل بازگشته تا استراحت نمایید.

روز یازدهم تور آفریقای جنوبی

بعد از صرف صبحانه تمام طول روز یازدهم تور آفریقای جنوبی در اختیار خودتان است. البته پیشنهاد ما بازدید از جاذبه‌های توریستی شهر کیپ تاون یا خرید از مراکز خرید بین المللی این شهر است. در نظر داشته باشید که این آخرین شب اقامت شما در آفریقاست. پس باید حسابی از آن لذت ببرید.

روز دوازدهم تور آفریقای جنوبی

بخش آفریقایی تور آفریقای جنوبی شما با پایان ماجراجویی در آفریقای جنوبی در روز دوازدهم تور آفریقای جنوبی به پایان رسیده و باید پس از صرف صبحانه در هتل، جهت رسیدن به پرواز ترکیش ایر و عزیمت به استانبول، به وسیله ترانسفر هتل به سمت فرودگاه شهر کیپ‌تاون حرکت نمایید.

روز سیزدهم تور آفریقای جنوبی

در روز سیزدهم و پس از فرود در فرودگاه استانبول، به وسیله ترانسفر فرودگاهی به هتل محل اقامت خود در این شهر حرکت کرده و پس از رسیدن به هتل و تحویل گرفتن اتاق، در صورت تمایل می‌توانید برای گشت و گذار و خرید به مرکز شهر بروید.

روز چهاردهم تور آفریقای جنوبی

در روز چهاردهم تور آفریقای جنوبی، پس صرف صبحانه در هتل محل اقامت‌تان در استانبول، می‌توانید سری به جاذبه‌های توریستی و مراکز خرید استانبول بزنید. در پایان هم پس از تحویل اتاق، جهت رسیدن به پرواز استانبول – تهران به سمت فرودگاه استانبول حرکت خواهید کرد.

خدمات تور آفریقای جنوبی:

 • ده شب اقامت در لوکس‌ترین هتل‌های آفریقای جنوبی
 • یک شب و دو روز اقامت در هتل 4 ستاره در استانبول
 • دو گشت شهری تمام روز و چهار گشت شهری نیم روز
 • راهنمای فارسی زبان مجرب از تهران تا پایان سفر
 • راهنمای محلی آفریقایی در گشت‌ها
 • اخذ ویزای آفریقای جنوبی و بیمه مسافرتی تا سقف 50,000 یورو
 • دوازده وعده صبحانه بوفه بین المللی + پنج وعده ناهار + دو وعده شام
 • پرواز داخلی از ژوهانسبور گ به کیپ تاون
 • ترانسفرهای فرودگاهی و گشت‌ها با اتوبوس توریستی مدرن
 • پرداخت ورودی کلیه جاذبه‌های توریستی طبق برنامه سفر

شرایط سفر به آفریقای جنوبی:

برای سفر به آفریقای جنوبی، همانند سایر سفرهای خارجی، ملزم به رعایت شرایط و ضوابط ورود و اقامت در این کشور هستید. پس قبل از اینکه بخواهید برای خرید تور آفریقای جنوبی اقدام کنید، بهتر است در مورد قوانین و مقررات ورود به آفریقای جنوبی و اقامت در این کشور، اطلاعاتی را کسب نمایید.

شرایط اخذ ویزای آفریقای جنوبی:

اگر بخواهید از طریق تور آفریقای جنوبی به این کشور سفر کنید، آژانس مسافرتی ارائه دهنده تور، اقدامات لازم برای اخذ ویزای شما را انجام خواهد داد. اما در صورتی که بخواهید شخصا اقدام به اخذ ویزای آفریقای جنوبی نمایید، باید به دفتر شرکت کارگزاری خدمات ویزای VFS Global مراجعه کنید. بدین منظور باید مدارک مورد نیاز را تهیه کرده و از طریق سایت این شرکت اقدام به گرفتن وقت سفارت آفریقای جنوبی کنید. اگر هم که از طریق آژانس اقدام کرده باشید، کافی است مدارک زیر را به آژانس تحویل دهید. باقی کارها را خود آژانس انجام خواهد شد. در هر دو مورد باید در زمان وقت سفارت، برای تحویل مدارک و انجام امور مربوط انگشت نگاری و مصاحبه، به دفتر VFS مراجعه نمایید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی آفریقای جنوبی:

1. گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار و با حداقل 2 صفحه خالی

2. وقطعه عکس رنگی جدید (3 در 4) با پس زمینه سفید

3. اصل و ترجمه شناسنامه برای افراد زیر 18 سال (با مهر تایید دادگستری)

4. مدارک اشتغال به تحصیل یا کار به زبان انگلیسی و با سربرگ شرکت و موسسه آموزشی مورد نظر (با ذکر تاریخ و هدف سفر، آدرس و شماره تلفن)

5. تمکن مالی و گردش حساب 3 ماهه با مانده حداقل 40 میلیون تومانی (به زبان انگلیسی و با مهر و امضا بانک)

6. بلیط رفت و برگشت به مقصد آفریقای جنوبی

7. واچر (برگه رزرو هتل)

8. مشخصات کامل فردی:

 • تمامی مدارک باید به بخش ویزای آژانس تحویل داده شود.
 • مسئولیت کنترل اعتبار و یا ممنوع الخروج بودن پاسپورت متقاضی بر عهده مسافر است.
 • در صورت تمایل به انجام امور ترجمه مدارک توسط شرکت، هزینه‌های ترجمه به صورت جداگانه از مسافر اخذ خواهد شد.
 • تصمیم گیرنده نهایی برای صدور ویزا سفارت بوده و در صورت تاخیر در صدور ویزا و یا ریجکت ویزا، آژانس هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.
 • مسافرین محترم می‌بایست برای انگشت نگاری در موعد مقرر، به دفتر کارگزاری شرکت VFS Global مراجعه نمایند. تغییر تاریخ به هیچ وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد.

نکات تور آفریقای جنوبی:

 • در هنگام ثبت نام کل مبلغ ریالی و 50 درصد از هزینه ارزی از مسافر اخذ خواهد شد.
 • با توجه به گارانتی بودن هتل‌ها، کنسل، کنسل کردن و یا تغییر تاریخ تور امکان‌پذیر نمی‌باشد.
 • امکان جابجایی و تغییر هتل وجود ندارد. (مگر اینکه هتلی با سطح کیفیت مشابه و بالاتر درخواست شود.)
 • در صورت تاخیر و یا عدم صدور روادید هیچ مسئولیتی بر عهده آژانس نبوده و جریمه کنسلی طبق قوانین ایرلاین و کارگزار اخذ خواهد شد.
اعلان ها