تور جام ملت‌های آسیا

تور جام ملت‌های آسیا

لیست تورهای جام ملت‌های آسیا خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور جام ملت‌های آسیا نهال گشت

رزرو تور؛ تنها راه برای تماشای بازی‌های آسیایی

به تنهایی و بدون واسطه نمی‌توانید به تماشای بازی‌های جام ملت‌ها بروید. چرا که برای دریافت ویزا فرودگاهی قطر به یک واسطه مانند آژانس‌های گردشگری نیاز دارید. ما به عنوان آژانس گردشگری احراز هویت شده نزد دیسکاور قطر (Discover Qatar) برای شما تمام امکانات لازم جهت تماشای بازی‌ها را در تور جام ملت های آسیا فراهم می‌کنیم.

تماشای همه بازی‌های ایران در جام ملت‌ها

تور جام ملت های آسیا تمام بازی‌های ایران در این مسابقات را پوشش می‌دهد. به این معنی که برای هر کدام از بازی‌های ایران یک تور جداگانه برگزار می‌کنیم. همچنین برای تماشای هر ۳ بازی ایران نیز یک تور کامل ارائه می‌دهیم. اما تفاوت قیمت این تورها به علت تفاوت مدت اقامت در قطر است و ارتباطی به کیفیت تور و بلیط بازی‌ها ندارد. در ادامه می‌توانید جزئیات برگزاری هر کدام از تورها را مشاهده نمایید.

تور تاریخ رفت تاریخ برگشت
بازی ایران و فلسطین ۲۲ دی ساعت ۱۲:۱۰ ۲۵ دی ساعت ۱۸:۳۰
ایران و هنگ و کنگ + ایران و امارات ۲۹ دی ساعت ۱۲:۱۰ ۴ بهمن ساعت ۱۸:۳۰
بازی ایران و امارات ۳ بهمن ساعت ۱۲:۱۰ ۶ بهمن ساعت ۱۸:۳۰
همه بازی‌های ایران ۲۴ دی ساعت ۱۲:۱۰ ۴ بهمن ساعت ۱۸:۳۰

کتگوری بلیط بازی‌ جام ملت‌ها کدام است؟

بلیط تمام بازی‌های ایران که به شما ارائه می‌دهیم کتگوری ۱ هستند. به این معنی که با این بلیط می‌توانید در دو طرف ورزشگاه روی صندلی‌های وسط بنشینید و بازی را از بهترین زاویه تماشا کنید.

نحوه بازدید از بازی کشور‌های خارجی

تور جام ملت های آسیا برای بازدید از بازی سایر کشورهای خارجی نیز برگزار می‌شود. با این تفاوت که بلیط بازی قبل از سفرتان رزرو نمی‌شود و می‌توانید پس از رسیدن به مقصد از تور لیدر بلیط بازی مورد نظرتان را خریداری کنید. 

پروازهای لوکس برای تور جام ملت های آسیا

تمام پرواز‌های تور جام ملت های اسیا با هواپیماهای ایرلاین قطر برگزار می‌شوند. هواپیما‌های این ایرلاین به علت کیفیت بالا، جزو لوکس‌ترین پرواز‌ها هستند. در نتیجه هیچ نگرانی بابت کیفیت پرواز نخواهید داشت.

رفع تمام دغدغه‌های شما از فرودگاه تا هتل

نیازی نیست پس از رسیدن به فرودگاه قطر به دنبال ایستگاه تاکسی و نحوه رسیدن به محل اقامت‌تان باشید. تور جام ملت های آسیا همراه با ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت رزرو می‌شود. پس از رسیدن شما به فرودگاه، ترانسفر به صورت اختصاصی به استقبال شما می‌آید. سپس شما را از فرودگاه به هتل می‌رساند. در زمان بازگشت نیز با ترانسفر از هتل به فرودگاه می‌روید.

رزرو هتل‌های با کیفیت و نزدیک به ورزشگاه

تمام هتل‌هایی که برای تور جام ملت های آسیا رزرو می‌شوند ۴ و ۵ ستاره هستند. قطر به عنوان یکی از لوکس‌ترین کشورهای جهان، هتل‌های با کیفیت و راحتی را برای شما فراهم کرده است. همچنین هتل‌ محل اقامت شما در قطر، دسترسی راحت و سریعی به ورزشگاه‌ها خواهد داشت. در این صورت هزینه‌های حمل و نقل‌تان کاهش می‌یابد.

بدون ویزا به تماشای بازی‌های جام ملت‌ها بروید

در سفر با تور جام ملت های آسیا، ویزا قطر به صورت فرودگاهی صادر می‌شود. تنها نکته مهم این است که قبل از پرواز باید زمان پرواز رفت و برگشت و مدت اقامت در هتل را به فرودگاه نشان بدهید. همچنین زمان پرواز رفت و برگشت شما باید مطابق با مدت زمان اقامت‌تان باشد. یعنی نمی‌توانید بیشتر از مدت اقامت‌تان در هتل، در قطر بمانید. از طرف دیگر یک کارگزار باید هتل شما را از طریق دیسکاور قطر رزرو کند. تمام این فرایند‌های پیچیده را ما برای شما انجام می‌دهیم.

عواقب منفی دیر رزرو کردن تور جام ملت های آسیا

به علت محدودیت ظرفیت هتل‌ها و پرواز‌ها برای تور جام ملت‌ ها، با نزدیک شدن به زمان برگزاری بازی‌های فوتبال، قیمت تور جام ملت های آسیا نیز افزایش می‌یابد. به همین دلیل بهتر است هر چقدر زودتر تور مورد نظرتان را رزرو کنید. همچنین در صورت تکمیل ظرفیت تور جام ملت‌ها، باید این تور را با قیمتی سرسام آور از افراد ناشناس تهیه کنید. در غیر این صورت از تماشای بازی‌ها جا می‌مانید.

خدمات نهال گشت برای تور جام ملت های آسیا

قبل از سفرتان می‌توانید با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما، تور مورد نظرتان را پیدا کنید. پس از پیدا کردن تور مورد نیازتان و رزرو تور جام ملت‌ها، خدمات زیر به شما تعلق خواهد گرفت: 

 • رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • اقامت در هتل‌های ۴ و ۵ ستاره
 • ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت
 • ویزا قطر
 • تور لیدر فارسی زبان
 • بلیط بازی‌ها
 • بیمه مسافرتی

نحوه رزرو تور جام ملت‌ های آسیا

برای رزرو تور جام ملت های آسیا می‌توانید از طریق شماره 91008111-021 با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین در شهر‌های کرج و تهران می‌توانید به صورت حضوری از شعب آژانس گردشگری نهال گشت تور مورد نظرتان را رزرو کنید.

سوالات متداول

 • 1. آیا می‌توان بدون تور و به صورت مستقل برای بازدید از بازی‌ جام ملت‌ها به قطر سفر کرد؟

  خیر. باید از طریق آژانس‌های گردشگری معتبر تور جام ملت های آسیا را رزرو کنید.

 • 2. تور جام ملت‌ها برای تماشای کدام بازی‌های ایران برگزار می‌شود؟

 • 3. کتگوری بلیط بازی‌های ایران چند است؟

 • 4. آیا می‌توان بلیط بازی‌ کشور‌های خارجی را رزرو کرد؟

 • 5. آیا در تور جام ملت‌های آسیا ویزا قطر نیز ارائه می‌شود؟