تور کیش

 • مبدأ اکثر تورهای کیش از تهران می‌باشد و امکان تغییر مبدأ به شهرهای دیگر وجود دارد.
 • امکان تغییر زمان تورهای کیش به زمان دلخواه شما وجود دارد.

پیشنهادهای ویژه تور کیش

تور کیش
آفر تور کیش از تهران

تاریخ رفت

1 تیر

اقامت

4 روز

هتل

3 ستاره

4 ستاره

5 ستاره

ساها

از 4,500,000 تومان

اطلاعات تور

پیشنهاد ویژه

نهال‌گشت

از این تور بشنوید

رزرو تلفنی تور026 1830
تور ترکیبی اصفهان کیش از تهران

تاریخ رفت

تیر ماه

اقامت

6 روز

هتل

3 ستاره

4 ستاره

5 ستاره

از 9,150,000 تومان

اطلاعات تور

رزرو تلفنی تور026 1830
تور ترکیبی شیراز کیش از تهران

تاریخ رفت

تیر ماه

اقامت

6 روز

هتل

3 ستاره

4 ستاره

5 ستاره

از 9,300,000 تومان

اطلاعات تور

رزرو تلفنی تور026 1830

لیست قیمت تور کیش بر اساس پکیج

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور کیش 2 شب و 3 روز

3 روز خرداد ماه – تیر ماه کیش ایر 3,400,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تور کیش 3 شب و 4 روز

4 روز خرداد ماه – تیر ماه معراج 3,700,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تورهای ارزان و کم هزینه کیش

4 روز خرداد ماه – تیر ماه کاسپین 3,970,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تورهای اکونومی و اقتصادی کیش

4 روز خرداد ماه – تیر ماه وارش 4,180,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تور کیش با سوئیت شخصی

3 روز خرداد ماه کیش ایر 4,700,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تور 7 شب و 8 روز کیش

8 روز خرداد ماه – تیر ماه کیش ایر 4,900,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تورهای لوکس و خاص کیش

4 روز خرداد ماه آسمان 5,850,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تور کیش با ناهار

4 روز خرداد ماه زاگرس 6,100,000

رزرو تلفنی تور026 1830

لیست قیمت تور کيش از تهران و سایر شهرها

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور کیش از شیراز – هوایی

4 روز خرداد ماه – تیر ماه کیش ایر 3,300,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تور کیش از اصفهان – هوایی

5 روز خرداد ماه کیش ایر 4,450,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تور کیش از مشهد – هوایی

4 روز خرداد ماه – تیر ماه سپهران 5,080,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تور کیش از ساری – هوایی

4 روز خرداد ماه – تیر ماه وارش 6,300,000

رزرو تلفنی تور026 1830

لیست تورهای کیش بر اساس هتل

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور کیش هتل هلیا – هوایی

3 روز خرداد ماه کیش ایر 4,350,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تور کیش هتل سورینت مریم – هوایی

3 روز خرداد ماه کیش ایر 4,650,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تور کیش هتل سورینت صدف – هوایی

3 روز خرداد ماه کیش ایر 4,750,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تور کیش هتل میراژ – هوایی

3 روز خرداد ماه کیش ایر 4,850,000

رزرو تلفنی تور026 1830

با تور کیش ارزان هم سفرتان کم‌هزینه نیست

حتی رزرو یک هتل 3 ستاره ارزان هم چندان سفرتان را به کیش کم‌هزینه نمی‌کند. هزینه‌ها در این جزیره بالاست. هرچقدر که برای تور کیش از تهران هزینه بپردازید، بیشتر از آن را در خود جزیره بابت کرایه تاکسی، غذا، تفریحات، اجاره خودرو و موارد دیگر خرج می‌کنید. به همین دلیل اختلاف قیمت چند صد هزار تومانی تورها با یکدیگر چندان تفاوتی در هزینه کلی سفرتان ایجاد نمی‌کند. اما همین مقدار اختلاف تاثیر زیادی روی کیفیت تور دارد. پس چندان درگیر رزرو تور کیش با هتلی کم کیفیت اما قیمتی ارزان‌تر نباشید. به‌جای آن، هزینه‌هایتان را در خود جزیره کاهش دهید.

برخی از مشکلات تور زمینی کیش

ما می‌توانیم شما را با تور زمینی کیش به سفر بفرستیم. اما دوست نداریم با چالش‌های این سفر دور و دراز که بیش از 1 روز هم طول می‌کشد مواجه شوید. در این سفر علاوه بر تحمل مسافت طولانی بایستی بابت تاکسی، شناور و غذای بین راه هزینه قابل توجهی پرداخت کنید. حتی در برخی مواقع به علت پدیده مونسون یا برودت هوا، هیچ شناوری به کیش حرکت نمی‌کند. در این مواقع هزینه یک شب اقامت در بندر نیز به شما تحمیل می‌شود. با این اوصاف سفر به کیش با هواپیما مقرون‌به‌صرفه‌تر است.

در صفحه تور ارزان کیش نقشه راه و ماجراهایی که با تور زمینی کیش دارید را ذکر کردیم. اگر با این سفر مشکلی ندارید، می‌توانید لینک زیر را لمس کنید.

مقایسه سفر هوایی و زمینی کیش

تور هوایی کیش از چه شهرهایی برگزار می‌شود؟

در لیست زیر یک برنامه هفتگی برای پروازهای تور کیش نهال گشت از شهرهای مختلف ارائه می‌دهیم. با این لیست می‌توانید زمان‌بندی سفرتان را در طول هفته مشخص کنید.

شهر زمان پرواز
تهران هر روز از صبح تا شب 
مشهد هر روز در ساعات صبح، ظهر و بعد از ظهر
اصفهان
شیراز هر روز در زمان‌های صبح، ظهر و شب 
تبریز به غیر از چهارشنبه‌ها، هر روز ظهر و بعد از ظهر
اهواز به جز شنبه‌ها، در ساعات ظهر
کرمان سه‌‌شنبه، پنجشنبه و جمعه در ساعات ظهر
ساری شنبه، سه‌‌شنبه و جمعه، در ساعات ظهر
رشت روزهای دوشنبه، سه‌‌شنبه، پنجشنبه و جمعه در ساعات ظهر
یزد دوشنبه، سه‌شنبه و جمعه، در ساعات ظهر
بندرعباس یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه، در ساعات بعد از ظهر

تأثیر روز و ساعت بر تکمیل ظرفیت پرواز کیش

معمولاً پروازهای ظهر و به‌خصوص پروازهای نزدیک به ساعت تحویل اتاق هتل‌ها (14:00) زودتر از دیگر پروازها پر می‌شوند. (البته در حالت استثنا مانند پیک‌های سفر این موضوع صدق نمی‌کند و تمام ساعت‌های پروازی سریع تکمیل ظرفیت می‌شوند) در ساعت 6:30 صبح نیز کم‌طرفدارترین پروازها وجود دارند. زیرا زمان فرود این پروازها حدوداً 8 صبح است و امکان ورود به هتل مگر با پرداخت نیم شارژ (هزینه اتاق به‌اندازه نصف روز) وجود ندارد. البته ورود به اتاق با پرداخت نیم شارژ فقط در ایام عادی امکان‌پذیر است. در ایام پیک سفر به دلیل پر بودن اکثر اتاق‌ها این امکان در اغلب هتل‌ها وجود ندارد.

پرواز کیش در آخر هفته، دیرتر پر می‌شود

در روز جمعه اغلب مسافران از سفرشان برمی‌گردند. به همین دلیل پروازهای سمت کیش نسبت به روزهای دیگر دیرتر و پروازهای برگشت زودتر پر می‌شوند. همین مسئله به‌صورت بالعکس در پروازهای وسط هفته نیز وجود دارد.

پرواز لحظه آخری کیش به‌ندرت برگزار می‌شود

باتوجه‌به افزایش تعداد مسافرها در سال‌های اخیر و پرشدن صندلی‌ها، پرواز لحظه آخری کیش به‌ندرت برگزار می‌شود. همچنین قیمت بلیت پرواز نیز با توجه به تعیین نرخ مصوب، چندان فرقی با دیگر زمان‌ها ندارد. به همین دلیل به‌جای یافتن تور لحظه آخری کیش، به دنبال زمان مناسب رزرو تور جهت جلوگیری از مواجه‌شدن با مشکل تکمیل ظرفیت پرواز در تاریخ سفرتان باشید.

چند روز قبل از سفرتان باید تور کیش را رزرو کنید؟

باتوجه‌به کم‌بودن مسافر در ایام عادی مانند تابستان، می‌توانید 7 الی 10 روز جلوتر از زمان سفرتان نسبت به رزرو تور کیش اقدام کنید. اما در عید نوروز و فصل زمستان، تعداد سفرها به کیش افزایش پیدا می‌کند. در این ایام بایستی حداقل یک ماه قبل از زمان سفرتان نسبت به رزرو تور گردشگری کیش اقدام کنید تا به مشکل تکمیل ظرفیت تورها مواجه نشوید.

آفر تور کیش چه زمانی ارائه می‌شود؟

در زمان‌هایی که نرخ پرواز و هتل‌ها کمتر از حالت عادی شود، امکان ارائه آفر تور کیش بر روی برخی از هتل‌ها و پروازها وجود دارد. اصولاً این آفرها در تابستان به دلیل کمتر بودن تعداد مسافر برگزار می‌شود. اما می‌توانید با مراجعه به صفحه مختص تور کیش در هر فصل از فرصت‌های مناسب سفر به جزیره در زمان مدنظرتان آگاه شوید.

پرواز چارتری کیش بهتر از سیستمی نیست

پرواز چارتری کیش نسبت به پرواز سیستمی دو ضعف بزرگ دارد. اول اینکه احتمال دارد که مبلغ جریمه کنسلی پروازهای چارتری، معادل سوخت کامل هزینه بلیط پرواز باشد. مورد دوم هم یکی بودن قیمت بلیت پرواز کیش برای کودکان و بزرگسالان است. در پرواز سیستمی کیش نسبت به زمان کنسلی، درصدی از مبلغ کلی بلیت به‌عنوان جریمه کسر و باقی آن برای مشتری واریز می‌شود. همچنین در این پروازها هزینه بلیت برای نوزادان 0 تا 2 سال تا 75 درصد و برای کودکان 2 تا 12 سال تا 10 درصد نسبت به بلیت بزرگسالان کاهش قیمت دارند. به همین دلیل، رزرو تور کیش از تهران با پرواز سیستمی در برخی مواقع باصرفه‌تر است.

شرایط ایام مختلف سال برای رزرو تور کیش چگونه است؟

جزیره کیش در ماه‌های مختلف از لحاظ قیمت تورهایش، آب‌وهوا و شلوغی شرایط مختلفی دارد. به همین دلیل قبل از سفر باید از شرایط جزیره در زمان سفرتان، مطلع شوید. البته بد نیست اگر اوضاع دیگر ماه‌های سال را نیز بررسی کنید.

 • فروردین؛ شلوغترین ماه سال
  • تا 15 فروردین جزیره کیش شلوغ و تور آن نیز گران‌تر از تمامی روزهای دیگر سال است. همچنین ایام 21 الی 24 فروردین به دلیل مقارن شدن با عید فطر، جزیره شلوغ و تور کیش نیز گران می‌شود. از نظر آب‌وهوایی نیز در طول روز گرمای آزاردهنده‌ای را حس نمی‌کنید. جزیره در شب‌ها نیز هوای خنک و مناسبی برای قدم زدن دارد.
 • اردیبهشت؛ آخرین فرصت برای تجربه هوایی خنک
  • توجه داشته باشید که اردیبهشت آخرین فرصت شما برای تجربه سفر به کیش در هوایی مناسب است. پس از آن، هوا تا پاییز به‌شدت گرم می‌شود.
 • خرداد، تیر و مرداد؛ توری ارزان در گرمای سوزان
  • با توجه‌ به گرمای هوای این ایام، تعداد سفرها و قیمت تور کیش نهال گشت کمتر از ماه‌های پیش می‌شود؛ آب و هوای گرم جزیره در این فصل مناسب برای شب‌گردی، تفریح‌های آبی و گردش در پاساژ‌های کیش است. تیر و مرداد به دلیل برگزاری جشنواره سالیانه کیش، فرصت مناسبی برای سفر در این فصل محسوب می‌شوند. روزهای 14 و 15 و 28 خرداد، 5 تیر نیز تعطیلات مناسبی برای سفر وجود دارد.
 • شهریور؛ آخرین فرصت استفاده از تعطیلات تابستانه
  • شهریور و به خصوص نیمه دوم این ماه، آخرین فرصت سفر به جزیره برای خانواده‌های دارای محصل یا دانشجو است. به همین دلیل قطعاً با افزایش نرخ تور کیش مواجه هستیم؛ اما به قیمت پاییز و زمستان نمی‌رسد.
 • مهر، آبان و آذر؛ شروع تدریجی خنک‌شدن هوا
  • آب‌وهوای کیش در پاییز به‌تدریج خنک و قیمت تور کیش نیز بیشتر می‌شود. شلوغی جزیره نیز به‌اندازه شهریور یا زمستان نیست. اما قیمت‌ها از زمستان کمتر است. اگر قصد داشتید تا در این ایام به کیش بروید می‌توانید از تعطیلی‌های 2 مهر، 11 مهر و 26 آذر استفاده کنید. در صفحه تور کیش پاییز 1403 تورهای مناسبی برای ایام تعطیلات وجود دارد.
 • دی، بهمن و اسفند؛ بهترین زمان سفر به کیش
  • قیمت تور کیش زمستان به دلیل هوای بسیار خوب جزیره و افزایش شدید تعداد مسافر بیشتر از پاییز و تابستان است. این افزایش قیمت‌ها روزهای 25 دی، 9، 22 بهمن برای این بخش بعد از بهمن ماه درست شود باتوجه‌به تعطیلی‌ها بیشتر نیز می‌شود. البته در دی ماه به دلیل وجود امتحانات دانش آموزان و دانشجویان، قیمت این تور افزایش نمی‌یابد. همچنین در روزهای 10 تا 22 اسفند قیمت‌ها کمی نسبت به روزهای دیگر زمستان کاهش پیدا می‌کند.

در جزیره کیش، جا با جا فرق دارد!

بخش توریستی کیش در شرق آن (بین پلاژ خانم‌ها تا ساحل مرجانی) است. طبیعتاً اکثر هتل‌ها، مراکز خرید و مکان‌های تفریحی کیش در این منطقه قرار گرفتند. در غرب کیش چندان هتل زیادی وجود ندارد. اما برای یکسری از افراد که قصد نزدیکی به دهکده المپیک کیش یا اقامت در هتل ترنج را دارند منطقه مناسبی است.

انتخاب منطقه مناسب برای اقامت در شرق کیش

یکسری از هتل‌ها مانند شایان، داریوش، آبادگران، سیمرغ و مارینا پارک در نوار ساحلی قرار گرفتند. به همین دلیل حداکثر 5 دقیقه فاصله تا دریا و ساحل دارند. حتی برخی از اتاق‌هایشان نیز دارای چشم‌انداز رو به دریا است. اما با اقامت در این هتل‌ها بایستی مسیر 10 الی 15 دقیقه‌ای را برای دسترسی به مراکز خرید کیش طی کنید. مراکز خرید و بازارهای معروف این جزیره شامل مراکز تجاری کیش و پانیذ؛ بازارهای مروارید، زیتون، ونوس، پردیس و مریم می‌شوند. با اقامت در هتل‌های نزدیک اسکله چوبی یا میدان پردیس می‌توانید با 5 دقیقه پیاده‌روی به این مراکز دسترسی داشته باشید.

رزرو هتل‌های کیش همیشه انتخاب مناسبی نیست!

با اینکه کیش اقامتگاه‌های دیگری مانند سوئیت هم دارد؛ اما اکثر افراد تور کیش را با هتل رزرو می‌کنند. هتل‌های کیش اقامت لوکسی را فراهم می‌کنند؛ اما سوئیت‌های کیش محدودیت‌های کمتر و بعضاً مزایای بیشتری نسبت به بهترین هتل‌های کیش دارند. برخی از این مزایا شامل موارد زیر می‌شود:

 • در هتل نمی‌توانید آشپزی کنید و ناهار و شام را باید در رستوران‌های هتل یا جزیره صرف کنید. اما این امکان در سوئیت‌ها وجود دارد.
 • در هتل‌ها فقط تا ساعت 10 صبح امکان میل‌کردن صبحانه را دارید. بعد از آن خبری از صبحانه رایگان نیست. اما در سوئیت‌ها هرزمان که از خواب بیدار شوید می‌توانید صبحانه را آماده و میل کنید. همچنین دیگر نیازی به بیداری در صبح زود بابت صرف صبحانه نیست.
 • اگرچند خانواده با یکدیگر به سفر بروید برای اقامت در هتل با توجه‌ به محدودیت اتاق‌ها باید چند واحد جداگانه را رزرو کنید. همچنین محدودیت‌هایی بابت محرمیت تمامی اعضاء یک اتاق با یکدیگر نیز وجود دارد. اما در سوئیت به این مشکلات بر نمی‌خورید.

از فرودگاه تا هتل؛ نکات مهم درباره ترانسفر تور کیش

ترانسفر تور کیش به‌صورت رایگان و با یک وسیله حمل‌ونقل مناسب شما را از فرودگاه تا هتل همراهی می‌کنند. راننده ترانسفر با یک ون به پارکینگ فرودگاه می‌رود و منتظر مهمان‌های هتل در یک یا دو پرواز می‌ماند. پس از خروج از فرودگاه، می‌توانید ترانسفر هتل را پیدا کنید. اصولاً نام هتل بر روی خودرو درج شده است. پس از یافتن ترانسفر می‌توانید با ارائه نام و نام خانوادگی یا ووچر هتل سوار ماشین شوید. فقط توجه داشته باشید که هیچ‌کدام از هتل‌های کیش، ترانسفر از ساعت 23:00 تا 7:00 ندارند. در صورت فرود پروازتان در این ساعت می‌توانید با استفاده از تاکسی به هتل بروید.

امکان استفاده از تاکسی‌های کیش به‌جای ترانسفر

در جزیره کیش تاکسی‌ها در دو شیفت 12 ساعته مشغول به فعالیت هستند. تعدادشان به‌قدری زیاد است که نهایتاً بعد از 1 یا 2 دقیقه می‌توانید یک تاکسی پیدا کنید. تقریباً کرایه آن‌ها بین 35 تا 60 هزار تومان است.

ترانسفر تور کیش، نهایتاً 5 دقیقه منتظر شما می‌ماند

راننده ترانسفر از زمان پرواز مهمان‌های هتل اطلاع دارد. پس از فرود هواپیما و سوارشدن مسافرها حرکت می‌کند. پس سریعاً به ون مراجعه کنید و مشغول خرید از مغازه‌های داخل فرودگاه نشوید. ترانسفر نهایتاً 5 دقیقه منتظر شما می‌ماند و برای معطل نشدن باقی مسافرها، حرکت می‌کند. ترانسفر بعدی نیز حدوداً بین 45 دقیقه تا 1 ساعت بعد می‌آید.

نهال گشت چه خدماتی بر روی تور کیش ارائه می‌دهد؟

اصلی‌ترین خدمات نهال گشت بر روی تورکیش ارائه گشت جزیره رایگان، تخفیف روی اکثر تفریحات، ترانسفر رایگان، اقامت در هتل با صبحانه و بلیت پرواز است.

گشت رایگان تورهای کیش

در گشت رایگان تورهای کیش، یک تور لیدر با یک وسیله حمل‌ونقل مناسب شما را به گردش می‌برد. در حین گردش مکان‌های دیدنی کیش را مشاهده می‌کنید.

هدیه ویژه تور کیش بر روی تفریحات جزیره

شما می‌توانید با استفاده از تخفیفاتی که نهال گشت به شما برای تفریحات کیش ارائه داده، با قیمتی ارزان‌تر نسبت به بلیت عادی، مشغول به تفریح شوید. مبلغ این تخفیف‌ها نسبت به تعداد مسافر و قیمت تور متفاوت است. در اغلب مواقع تخفیف 1،400،000 تومانی به مسافران ارائه می‌شود.

ارائه پشتیبانی 24 ساعته بر روی تور کیش

اگر در حین پرواز، سفر و اقامت در هتل به مشکلی برخوردید، در هرزمان امکان استفاده از پشتیبانی 24 ساعته نهال گشت برای شما وجود دارد. فقط کافیست با داخلی پشتیبان یا مشاور سفرتان تماس بگیرید.

رزرو تور کیش به‌ صورت تلفنی چه مزایایی دارد؟

یکی از دلایل اینکه برخی از افراد، رضایت چندانی از تورکیش ندارند، عدم استفاده از مشاوره توسط افراد متخصص است. در حال حاضر خیلی از تورها به‌صورت آنلاین به فروش می‌رسد. با اینکه رزرو آنلاین تور کیش، سرعت را افزایش می‌دهد؛ اما چگونه می‌توان با نداشتن اطلاعات کافی درباره هتل‌ها و پروازها، تور مناسبی را برای سفری لذت‌بخش رزرو کرد؟ در این مواقع نیازمند به کمک و استفاده از تجربه و دانش متخصصان سفر به کیش هستید. به همین دلیل رزرو تور از طریق تماس تلفنی انتخاب بهتری به‌حساب می‌آید. نحوه رزرو تور از نهال گشت نیز به همین روش است. کافیست با شماره 1830-026 تماس بگیرید تا با کمک مشاورین سفر کیش، هتل و پرواز مناسبی را جهت رزرو تور گردشگری کیش انتخاب کنید.

سوالات متداول تورهای کیش

1. قیمت تور کیش از تهران و سایر شهرها چقدر است؟

قیمت تور کیش از تهران و سایر شهرها به فاکتورهای مختلفی از جمله تاریخ، روز و ساعت پرواز رفت و برگشت، مدت زمان اقامت و کیفیت هتل محل اقامت بستگی دارد.

2. ارزان‌ترین تور کیش را چه زمانی و چگونه رزرو کنیم؟

به طور خلاصه چند راه برای رزرو ارزان‌ترین تور کیش وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به رزرو تور زمینی کیش، رزرو تور تابستان و یا اقامت در هتل‌های با خدمات محدود، اشاره کرد.در صفحه تور کیش ارزان نهال‌گشت، پیشنهادات شگفت انگیزی برای رزرو تور با پایین‌ترین قیمت وجود دارد.

3. بسته هدیه 1 میلیون و 400 هزار تومانی تفریحات کیش چیست؟

مسافرینی که تور کیش خود را از نهال‌گشت رزرو می‌کنند، یک بسته 1 میلیون و 400 هزار تومانی تخفیف تفریحات کیش را از نهال‌گشت دریافت خواهند کرد.

4. تور لحظه آخری کیش را چگونه تهیه کنیم؟

اغلب تورهای لحظه آخری کیش همان تور ارزان کیش هستند که روی هتل‌های بی‌کیفیت بسته می‌شوند، اما در صفحه تور کیش لحظه آخری نهال‌گشت، همه روزه به روزترین تورهای استاندارد و لوکس کیش که هنوز ظرفیت آن‌ها تکمیل نشده را به شما ارائه می‌کند.

5. کدام یک از هتل‌های کیش شام و ناهار دارند؟

هیچ یک از هتل‌های کیش شام را ارائه نمی‌دهند. اما برخی از هتل‌های کیش همچون هتل‌های 5 ستاره ترنج و مارینا و چند هتل دیگر، وعده‌های غذایی ناهار را نیز در کنار صبحانه به مسافرین تور کیش ارائه می‌دهند. شما می‌توانید تور کیش با ناهار را با این نوع از هتل‌ها رزرو کنید.

6. تور کیش را چند روز قبل از تاریخ سفر رزرو کنیم؟

پیشنهاد ما به شما این است که در ایام معمولی حداقل دو روز قبل از تاریخ مورد نظر خود اقدام به رزرو تور کیش کرده اما برای تعطیلات و روزهای آخر هفته، تور کیش خود را حداقل از یک هفته قبل رزرو کنید.

7. آیا تورهای کیش نهال‌گشت ترنسفر فرودگاهی دارند؟

همه هتل‌های کیش، ترانسفر فرودگاهی را به صورت رایگان به استقبال مسافرین تور کیش می‌فرستند.

8. چند روز در کیش بمانیم؟

بهترین مدت زمان اقامت در تور تهران کیش و سایر شهرها 4 روز است. به همین خاطر اغلب مسافران از تور کیش 3 شب و 4 روز استفاده می‌کنند.

9. آیا نهال‌گشت تور اقساطی کیش می‌فروشد؟

خیر، متاسفانه در حال حاضر نهال‌گشت تور اقساطی کیش به فروش نمی‌رساند و پرداخت هزینه تمامی تورهای این جزیره به صورت نقدی است.

10. آیا نهال‌گشت تور کیش نیروهای مسلح برگزار می‌کند؟

خیر، در حال حاضر شرکت نهال‌گشت تور کیش نیروی مسلح و سایر سازمان‌ها را برگزار نمی‌کند.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)