تور مالدیو

تور مالدیو

لیست تورهای مالدیو

بیش از 3 تور متفاوت
تور 5 روزه مالدیو
تاریخ برگزاری
از 20 تیر تا 25 مرداد
مدت اقامت
4 شب
حمل و نقل

فلای‌دبی

شروع قیمت از
44,000,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
تور مالدیو هتل کانی پالم
تور مالدیو هتل کانی پالم
تاریخ برگزاری
تابستان 1403
مدت اقامت
4 تا 6 شب
حمل و نقل

فلای‌دبی

شروع قیمت از
52,500,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
تور ترکیبی (مالدیو + دبی)
تور ترکیبی مالدیو + دبی
تاریخ برگزاری
تابستان 1403
مدت اقامت
7 شب
حمل و نقل

امارات

شروع قیمت از
71,800,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور مالدیو نهال گشت

بهترین زمان برای سفر به مالديو بین ماه‌های آذر تا فروردین است دسامبر و آوریل است که آب و هوا خشک‌تر است، وزش باد کمتری دارد و هوا گرم‌تر است. بیشتر مسافران این زمان را بهترین زمان برای رفتن می‌دانند، اما فاکتورهای دیگری نیز وجود دارد که باید قبل از خرید تور مالدیو در نظر بگیرید.

به دنبال چه اطلاعاتی در مورد تور مالدیو هستید؟

 • بهترین زمان سفر به مالدیو
 • جاذبه‌های توریستی
 • اقامت در مالدیو
 • قیمت تور مالدیو یا هزینه سفر به مالدیو
 • خدمات تور مالدیو

خدمات تور مالدیو

 • پرواز رفت و برگشت
 • ترانسفر فرودگاهی
 • بیمه مسافرتی
 • راهنمای انگلیسی زبان

مدت زمان تور مالدیو

تور مالدیو در نوع برگزار می‌شود که از نظر مدت زمان با هم متفاوت هستند:

 • تور مالدیو 5 شب و 6 روز
 • تور مالدیو 6 شب و 7 روز

آب و هوای مالدیو؛ زمستان به بهشت سفر کنید!

به طور کلی آب و هوای مالدیو چه در تابستان و چه در زمستان، گرم است و هر روز به طور متوسط ​​8 ساعت آفتاب می‌تابد. دمای هوای مالدیو تحت تاثیر اقیانوس هند در تمام مدت سال بین ۲۴ تا ۳۳ درجه ی سانتیگراد متغیر می‌باشد اما دمای آب به سختی به زیر 25 درجه سانتی گراد می رسد. از نظر آب و هوایی، مالدیو دارای دو فصل متمایز (موسمی جنوب غربی) و خشک (موسمی شمال شرقی) است. آب و هوای مالدیو اگرچه کمی شرجی است، اما نسیم مداوم و خنکی که از سمت اقیانوس هند می‌وزد که باعث جابجا شدن هوا و تعدیل گرما می‌شود. هر یک از جزایر مالدیو، اگرچه آب و هوای خاص خود را دارد، اما آب و هوای مالدیو الگوی خاصی داشته که از قرار زیر است:

بهترین زمان برای سفر به مالديو بین ماه‌های آذر تا فروردین است دسامبر و آوریل است که آب و هوا خشک تر است ، وزش باد کمتری دارد و هوا گرمتر است. بیشتر مسافران این زمان را بهترین زمان برای رفتن می دانند ، اما فاکتورهای دیگری نیز وجود دارد که باید هنگام انتخاب سال برای سفر به اینجا در نظر بگیرید - مانند زمانی که زندگی دریایی خاصی را ببینید و بهترین پیشنهادات ارزشمند را پیدا کنید. هر جزیره در مجمع الجزایر دارای آب و هوای خاص خود است ، اما الگوهای کلی وجود دارد که در طول سال اتفاق می افتد.

راه‌های سفر به مالدیو

در حال حاضر تنها راه سفر توریستی به مجمع‌الجزایر مالدیو، تهیه بلیط تهران – ماله و سفر به مالدیو با پرواز غیر مستقیم است. پروازهای سیستمی تهران – مالدیو با پروازهای لوکسی مثل پرواز مالدیو با هواپیمایی امارات (از دبی)، پرواز مالدیو با هواپیمایی قطر (از دوحه)، پرواز مالدیو با هواپیمایی ایر سریلانکا (از کولومبو) و پرواز مالدیو با هواپیمایی سنگاپور (از سنگاپور) انجام می‌شود. اما گاهی اوقات و به ویژه در ایام شلوغی تور مالدیو، تعدادی پرواز چارتری هم توسط برخی از ایرلاین‌های داخلی همچون ماهان، در مسیر هوایی تهران – مالدیو انجام می‌شود.

فرودگاه مالدیو

فرودگاه بین‌المللی ولانا که در جزیره Hulhule واقع شده و چند سالی است به نام فرودگاه بین المللی ابراهیم نصیر تغییر نام داده، فرودگاه اصلی مالدیو است. این فرودگاه که تقریبا در مرکز مالدیو قرار دارد، دسترسی خوبی به دیگر جزایر مالدیو دارد.

ترانسفر تور مالدیو، پرواز از فرودگاه تا هتل

پس از فرود در فرودگاه ماله، بسته به اینکه هتل محل اقامت شما در کدامیک از جزایر مالدیو قرار داشته باشد و چقدر از فرودگاه فاصله داشته باشد، ترانسفر شما می‌تواند به دو طریق هوایی (هواپیمای دریایی) یا زمینی (قایق) صورت انجام شود. البته اگر بعد از غروب آفتاب به ماله برسید باید برای پرواز با هواپیمای دریایی تا فردا صبح صبر کنید، زیرا هواپیماهای دریایی تنها در طول روز قابلیت پرواز دارند.

ویزای مالدیو؛ نگران ویزا نباشید!

شما برای ورود به کشور مالدیو، مشکلی از نظر اخذ ویزا نخواهید داشت و شاید یکی از دلایل محبوبیت تور جزایر مالدیو برای گردشگران ایرانی، همین عدم نیاز به اخذ ویزای مالدیو برای سفر توریستی به این کشور است. ویزای مالدیو، اگر بشود نام آن را ویزا گذاشت، یک ویزای فرودگاهی با اعتبار 30 روزه است که به محض ورود به مجمع‌الجزایر مالدیو صادر می‌شود. به این صورت که شما پس از فرود در فرودگاه بین‌المللی شهر ماله، پایتخت مالدیو، باید فرم مخصوص ویزای مالدیو را پر کرده و هزینه‌ی بسیار اندکی را جهت صدور ویزای مالدیو پرداخت کنید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای مالدیو

برای اخذ ویزای مالدیو شما نیاز به مدارک خاصی ندارید. تمام مدارکی که شما برای اخذ ویزای مالدیو نیاز دارید، به قرار زیر است:

 • یک قطعه عکس تمام رخ
 • پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
 • رزرو قطعی هتل محل اقامت در جزایر مالدیو
 • هزینه نقدی ۵۰ دلار به ازای هر روز اقامت در کشور مالدیو

تور مالدیو؛ سفر به امن‌ترین مقصد گردشگری دنیا

کشور مالدیو طبیعتی بسیار زیبا دارد. صنعت گردشگری مهم‌ترین منبع درآمد مالدیو است و این کشور به عنوان یکی از امن‌ترین مقاصد گردشگری در سال‌های اخیر، معرفی شده است. همچنین مالدیو به‌عنوان یکی از جذاب‌ترین مکان‌های دنیا برای غواصی شناخته می‌شود و برخی از جزایر مالدیو برای گردشگری اختصاص یافته‌اند.

 • کوچکترین و کم جمعیت‌ترین کشور آسیا؛ کشور مالدیو 539 هزار نفر جمعیت و 300 کیلومتر مساحت دارد. در نتیجه هم از نظر جمعیت و هم مساحت کوچک‌ترین کشور قاره آسیا است.
 • مالدیوی یعنی عرب هندوآریایی؛ مردم مالدیو از قوم مالدیوی هستند. تبار اصلی آن‌ها هند و آریایی است و رگه‌هایی از اعراب نیز در میان آن‌ها وجود دارد.
 • اسلام در مالدیو، فقط برای بومیان اجباری است؛ دین رسمی این کشور اسلام است و پیروی از دیگر ادیان در ملأ عام ممنوع و قابل پیگرد قانونی است.البته مسافرین تور مالدیو که در جزیره‌های توریستی مالدیو اقامت دارند، مشکلی از این نظر نخواهند داشت.
 • نیازی به یادگیری زبان دیوهی نیست؛ زبان رسمی کشور مالدیو دیوهی نام دارد که زبانی هند و اروپایی است. اما مردم عادی مالدیو، ارتباط چندانی با گردشگران تور مالدیو ندارند. زیرا گردشگری مالدیو، توسط شرکت‌های بین الملی آمریکایی و فرانسوی اداره می‌شود.
 • دلار، وجه رایج گردشگری در مالدیو؛ واحد پول مالدیو، روفیه مالدیو است که معادل 1,400 تومان خودمان است. اما در تور مالدیو شما نیازی به روفیه نخواهید داشت. در مالدیو دلار خریدار بیشتری دارد.
 • ماله، در اینجا یعنی خانه بزرگ؛ ماله پایتخت و بزرگ‌ترین شهر و مرکز تجاری کشور مالدیو است و در زبان سانسکریت به معنای «خانه بزرگ» می‌باشد. فرودگاه بین‌المللی ابراهیم نصیر، تنها فرودگاه این شهر و بسیار مجهز و مدرن است. گردشگران تور مالدیو از فرودگاه بین‌المللی ماله، مستقیما به جزایر توریستی مالدیو ترنسفر می‌شوند.

جاذبه‌های توریستی مالدیو

بهتر است در همین ابتدا بگویم که نیمی از عکس‌های پس زمینه رایانه شخصی شما، مربوط به مجمع‌الجزایر مالدیو می‌باشند. جزایر کوچک پوشیده از نخل و نارگیل، سواحل زیبای مرجانی با شن‌های سفید، دلفین‌ها و ماهی‌های رنگارنگ، مرداب‌های صاف و زلال لاجوردی و بالاخره استراحتگاهی رویایی لب ساحل؛ این‌ها فتوشاپ نیستند. اینجا مالدیو است.

علاوه بر بهشت مرجانی، مالدیو جاذبه‌های توریستی دیگری نیز دارد. از جمله مسجد جامع ماله، که قدیمی‌ترین مسجد مالدیو است و از سنگ مرجانی ساخته شده و از طرح‌های پیچیده قرآنی در طراحی آن استفاده شده است. موزه ملی، مقر مولی آگ، مسجد قدیمی و بازار ماهی ماله نیز از دیگر نقاط دیدنی شهر ماله هستند، که در تور مالدیو نهال‌گشت، خوب است سری به آن‌ها بزنید.

گشت و گذار در مالدیو

اکثر جزایر مالدیو از راه خشکی با یکدیگر در ارتباط نیستند، پس برای گشت و گذار در تور مالدیو باید از قایق و کشتی استفاده کنید. کافیست در بندر آتول در شهر ماله سوار بر کشتی و قایق تفریحی شده، به گشت و گذار در سواحل مالدیو بپردازید و یا حتی غواصی کنید.

جزیره باتالا: یکی از در جزایر مرجانی شمالی مالدیو که ساحل‌های آن از شن نرم و سفید پوشیده شده و دارای پوشش طبیعی زیبا است. گردشگران تور مالدیو از فرودگاه ماله خود را ۹۰ دقیقه با قایق‌های سریع و تنها ۲۰ دقیقه با هواپیماهای کوچک است.

غذاهای لذیذ تور مالدیو؛ بهترین مکان برای صرف غذاهای دریایی

بیشتر غذاهای محلی مالدیو، از ماهی و میوه‌های بومی مثل نارگیل تهیه می‌شود. اگر از کمبود ویتامین‌ها، امگا 3، امگا 6 و و دیگر املاح و مواد معدنی رنج می‌برید، بهتر است از همین حالا پولی را که بابت خرید انواع و اقسام مکمل‌های غذایی خرج می‌کنید را، برای تهیه تور مالدیو پس‌انداز کنید. اما مساله فقط سلامتی نیست، غذاهای سنتی مالدیو به‌قدری لذیذ و خوش‌رنگ هستند که شما را دیوانه‌وار به خوردن و خوردن و باز هم خوردن تشویق می‌کنند.

کتلت ماهی دریایی: از غذاهای بسیار محبوب در میان مسافرین تور مالدیو است، که با ادویه تندوری ماسالا پخته می‌شود.

کاری ماهی: کاری‌ ماهی که طعم‌دار و تند است و در آن از ماهی زرد، هوور مسقطی، تن کوچک و دولفین ماهی استفاده می‌شود.

گارودیا: گارودیا، خوراک اساسی مردم محلی مالدیو و نوعی سوپ ماهی معطر است که با لیموترش، برنج، فلفل و پیاز طبخ می‌شود.

سمبوسه مالدیوی: “بیس کیمیا” همان سمبوسه مالدیوی است که با ماهی تن سرخ‌شده با تخم‌مرغ، تکیه‌های پیاز و کلم پر می‌شود.

بوشی ماشونیبا: سالاد تند میوه‌ای که ترکیب بی‌نظیری از گل موز خردشده، تکه‌های نارگیل تازه، برگ‌های کاری، زردچوبه و زیره است.

“این‌ها فقط چند نمونه از غذاهای خوشمزه‌ای هستند که در تور مالدیو، انتظار شما را می‌کشند.”

رستوران‌های خوب مالدیو

در تور مالدیو شما می‌توانید سری به رستوران‌های بومی و بین اللمللی بروید و غذاهای مختلفی را سفارش دهید. در غذاهای بومی مالدیو، برنج محلی با ترکیبی از سبزیجات و گوشت‌ دیده می‌شود. در سفر به مالدیو، ما به شما رستوران سالاتایی را پیشنهاد می‌کنیم. فضای داخلی این رستوران هم نیز کاملا شبیه به رستوران‌های تایلندی است. شما می‌توانید در این رستوران انواع غذاهای تایلندی و آسیایی را میل کنید. قیمت غذا در این رستوران نیز چندان بالا نیست. ساعت کاری این رستوران همه روزه از ۱۲ ظهر تا ۱۱ شب است.

هزینه‌های تور مالدیو

هزینه‌های شما در تور مالدیو به غیر از اقامت و بلیط رفت و برگشت به مالدیو شامل هزینه‌های خورد و خوراک و هزینه‌های حمل و نقل در مالدیو می‌شود.

هزینه‌های خورد و خوراک در تور مالدیو

برای صرف یک وعده غذا در یک رستوران ارزان قیمت در تور مالدیو شما باید 4 دلار هزینه بپردازید. برای صرف یک وعده غذای دونفره در یک رستوران متوسط باید 30 دلار پرداخت کنید. اما قیمت منوی مک دونالد در مالدیو به نسبت ارزان است و به طور میانگین 8.5 دلار می‌باشد. آب معدنی را نیز در تور مالدیو با پرداخت 0.4 دلار می‌توانید تهیه کنید. اما اگر بخواهید یک فنجان قهوه میل کنید باید بابت آن 2 دلار بپردازید.

هزینه‌های حمل و نقل درون شهری در مالدیو

در تور مالدیو برای جابجایی در شهر ماله پایتخت مالدیو استفاده از تاکسی، دوچرخه و موتورسیکلت بسیار رایج است. برای جابجایی بین جزایر مالدیو هم قایق‌های محلی به و یا هواپیماهای دریایی در دسترس‌اند. تعداد هواپیماهای دریایی یا همان تاکسی هوایی نیز به اندازه‌ قایق‌ها نیست. امکان استفاده از قایق‌های اختصاصی نیز وجود دارد. اما هزینه‌ اجاره‌ قایق اختصاصی نسبتاً گران است.

 • تاکسی: هزینه حمل و نقل با تاکسی در تور مالدیو به ازای هر کیلومتر 1,62 تا 3,24 دلار
 • هواپیمای دریایی: کرایه 1 ساعت استفاده از تاکسی هوایی در تور مالدیو بین 3,500 تا 7,000 روفیه متغیر است.
 • دهونی: یک شناور دریایی قدیمی و سنتی مالدیو و یک کشتی بادبانی سنتی عرب است. هزینه یک روز استفاده از دهونی 1,000 تا 1,500 روفیه است.

خرید از مالدیو

از آنجا که مالدیو کشوری توریستی است، هزینه خرید در این کشور بالاست. به همین دلیل بهتر است تا در تور مالدیو خیلی به فکر خرید از مراکز تجاری مالدیو نباشید و برای یادگاری هم که شده چند قلم از صنایع دستی مالدیو را خریداری کنید.

بازار جزیره یکی از مراکز خرید مالدیو است که قدمت زیادی ندارد. در این بازار می‌توانید نمونه‌ای از صنایع دستی زیبای مالدیو را خریداری کنید. ساعات کار این بازار متنوع و متغیر است. اما اگر به دنبال برند‌های لوکس هستید، سری به مرکز خرید سِنترو مال بزنید. این بازار، برندهای معروف دنیا را در خود جای داده است. اگر می‌خواهید خرید شما معاف از مالیات باشد، قبل از اینکه به جزیره بروید سری به له کیوت بزنید. در این محل تمامی اجناس معاف از مالیات هستند و می‌توان انواع عطرها، لوازم آرایش و محصولات زیبایی را در این بازار تهیه کرد. نکته‌ جالب در مورد این مرکز خرید، این است که در آن می‌توانید محصولات طبیعی و سالم بسیار مناسبی را پیدا کنید.

تور مالدیو ارزان

همانطور که در بخش هتل‌های مالدیو اشاره کردیم، یکی از راه‌های کاهش هزینه‌های تور مالدیو ارزان، اقامت در هاستل است. اقامت در مهمانسراهای شهرهای شلوغ مالدیو نیز گزینه اقتصادی‌تر برای اقامت در تور مالدیو ارزان است. اما تهیه تور ارزان مالدیو، حتما از پروازهای چارتری ایرلاین‌های داخلی استفاده کنید. هرچند که این پروازها در فصل شلوغ تور مالدیو انجام می‌شوند. در این ایام، هزینه اقامت در تور مالدیو افزایش چشمگیری خواهد داشت.

تور مالدیو لحظه آخری

فصل افول گردشگری در جزایر مالدیو یا همان لو سیزن (Low Season) تور مالدیو از اردیبهشت آغاز شده و تا مهر ماه ادامه پیدا می‌کند. اما قیمت‌ها برخلاف‌های سیزن (High Season) بسیار مناسب خواهد بود. در این فصل شاهد بارش باران‌های موسمی در جزایر مالدیو هستیم. در صورت تهیه تور مالدیو در اوج بارش‌های موسمی می‌توانید به غواصی بروید. و یا به موج سواری و سایر تفریحات دریایی بپردازید. اگر به دنبال تور لحظه آخری مالدیو هستید باید اواخر فصل شلوغ تور مالدیو را برای سفر به این کشور انتخاب کنید. در این ایام کاهش یافته و شامل نرخ‌های لحظه آخری می‌شود.

سوالات متداول

 • بهترین هتل‌های نزدیک ساحل هول‌هوماله (Hulhumale) کدامند؟

  هتل‌ ساحلی مورکس (Murex)، هتل (Ocean Grand) و هتل (Vilu Rest) از محبوب‌ترین هتل‌ها برای آن دسته از مسافران تور مالدیو هستند که قصد اقامت در نزدیکی ساحل Hulhumale را دارند.

 • بهترین استراحتگاه‌ (اقامتگاه)های مالدیو کدامند؟

 • بهترین هتل‌های نزدیک موزه ملی مالدیو کدامند؟

 • لوکس‌ترین هتل‌های مالدیو کدامند؟

 • کدامیک از هتل‌های مالدیو به فرودگاه بین المللی ماله نزدیک هستند؟

 • کدام هتل‌ها در مالدیو برای خانواده‌ها مناسب‌اند؟

 • بهترین هتل‌های ساحلی در مالدیو کدامند؟

 • بهترین هتل‌های ارزان مالدیو کدامند؟