تورهای مشهد با قطار

تورهای مشهد با قطار

پیشنهادات ویژه تورهای مشهد با قطار

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور زمینی مشهد با قطار 4 تخته

3 روز اردیبهشت ماه قطار 2,800,000

تور مشهد از کرج با قطار 4 تخته

3 روز اردیبهشت ماه قطار 3,000,000

لیست تورهای مشهد با قطار فدک

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور مشهد از رشت با قطار فدک

3 روز اردیبهشت ماه قطار 4,150,000

تور رایگانکربـلا

هر هفته

با پاسخ به یک سوال در آمنین

لیست تورهای مشهد با قطار زندگی

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور مشهد از رشت با قطار زندگی

3 روز اردیبهشت ماه قطار 4,100,000

لیست تورهای مشهد با قطار

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور مشهد از کرمان زمینی

3 روز اردیبهشت ماه 3,000,000

تور زمینی مشهد از اصفهان

3 روز اردیبهشت ماه 3,400,000

تور مشهد از تبریز هتل کارن

3 روز اردیبهشت ماه 3,500,000

تور مشهد از تهران با قطار 5 ستاره نورالرضا

3 روز اردیبهشت ماه 4,840,000

4 نکته بسیار مهم برای انتخاب بهترین تور مشهد با قطار

1. نوع قطار: فدک و زندگی بهترین قطارها برای سفر به مشهد هستند.

هر دو از جدیدترین قطارها در ناوگان حمل و نقل خود استفاده می‌کنند و در واگن‌های آن‌ها فقط کوپه‌های 4 تخته وجود دارد. البته اگر بخواهید کمتر هزینه کنید، قطارهای نورالرضا، غزال، غدیر و سیمرغ به ترتیب می‌توانند گزینه‌های ارزان‌تر از قطارهای فدک و زندگی باشند. جالب است بدانید که قطارهای فدک و زندگی فقط در مسیر ریلی مشهد فعال هستند و معمولا تور اختصاصی مشهد با این قطارها هم رزرو می‌شود.

اگر با مترو مشکل دارید از قطارهای اتوبوسی یا سالنی مشهد استفاده نکنید.

قطارهای اتوبوسی مشهد کاملا شبیه مترو هستند. واگن با صندلی‌های روبروی هم پر شده و خبری از کوپه نیست. البته ما قطارهای لوکس اتوبوسی مثل قطار پردیس را هم داریم که بسیاری به آن علاقه دارند؛ شاید این به دلیل سرعت زیاد قطار پردیس باشد که 8 ساعته شما را به مشهد می‌رساند یا قطار اتوبوسی صبا که 10 ساعته به مشهد می‌رود و قیمت مناسبی دارد. به هر حال کسانی که با قطارهای فدک و زندگی به مشهد رفته‌اند و این سبک سفر را می‌پسندند یقینا روی خوشی به قطارهای اتوبوسی نشان نمی‌دهند، حتی اگر قطار لوکس پردیس باشد!

2. کنسل کردن: اگر پس از گرفتن تور مشهد با قطار (دو به شک) شدید 24 ساعت قبل از حرکت کنسل کنید.

 • در صورتی که روز قبل از حرکت خود و قبل از ساعت 12 ظهر قطار را کنسل کنید فقط 10% ضرر می‌کنید.
 • اگر روز حرکت و قبل از ساعت 12 ظهر قطار را کنسل کنید 50% ضرر می‌کنید.
 • در صورتی که تحت هر شرایطی کمتر از 2 ساعت به حرکت قطار شما مانده باشد، هزینه‌ای به شما عودت داده نخواهد شد.

3. ساعت رفت و برگشت: قطاری را انتخاب کنید که نیمه شب به مشهد نرسد!

مسافران تور مشهد باید اتاق‌ها را در ساعت 12 به هتل تحویل دهند و مسافران جدید اتاق‌ها در ساعت 14 تحویل می‌گیرند. اگر شما نیمه شب به مشهد برسید و هتل را تحویل بگیرید، باید هزینه یک شب کامل را با هتل حساب کنید. با توجه به ساعت حرکتی قطارهای مشهد، بهتر است قطارهای شب رو را انتخاب کنیم که حدود ظهر و زمان تحویل اتاق به مشهد می‌رسند. البته نباید فراموش کنیم، قطار پردیس، سریع‌ترین قطار مشهد است که مسیر تهران مشهد را 8 ساعته پیموده و معمولا ساعت 15 تا 16 به مشهد می‌رسد. البته در مورد این قطار که اتوبوسی بوده و کوپه ندارد در ابتدای این متن توضیح داده شد.

4. هتل تور شما در مشهد: یک تور زمینی با قطار خوب و هتل نامناسب، عاقلانه به نظر می‌رسد؟

این موضوع شاید خیلی نیاز به توضیح نداشته باشد ولی باید بدانید همیشه ستاره‌های هتل نشان دهنده قیمت آن نیست. ممکن است پکیج یک تور زمینی مشهد با قطار خوب ولی هتل ناآشنای مناسبی بسته شده باشد و از طرف دیگر ممکن است هتلی چند ستاره باشد و خدماتی که شما انتظارش را دارید به شما ارائه نشود. پس یا از تجربه دیگران استفاده کنید یا از آژانسی تور خود را رزرو کنید که می‌توانید به آن اعتماد داشته باشید.

ما باشگاه مشتریان 45 هزار نفری نهال‌گشت را فقط با همین تجربه و ایجاد حداکثر رضایت در مشتریان به وجود آورده‌ایم و مطمئنیم خرید تور مشهد از نهال‌گشت، شما را به عضویت این خانواده بزرگ در خواهد آورد.

قیمت تور مشهد با قطار ارزان یا لوکس و گران

قیمت تور مشهد با قطار، چقدر با تور هوایی آن اختلاف قیمت دارد؟

فرض کنیم دو تور مشهد مشابه از نظر هتل و زمان سفر داریم، اگر یکی با هواپیما و دیگری با قطار بسته شود، تور زمینی مشهد تا 25 درصد ارزان‌تر از تور هوایی خواهد بود. در فصل شلوغی مشهد و مناسبت‌ها نیز با توجه به اینکه قطارهای مشهد قیمت ثابت‌تری نسبت به پرواز مشهد دارند، این اختلاف قیمت به 40 درصد می‌رسد. البته اگر بخواهید با قطار فدک به مشهد بروید باید بدانید که قیمت بلیط قطار تهران مشهد فدک تقریبا مشابه قیمت پرواز مشهد است.

ارزان‌ترین قیمت تور مشهد با قطار در چه فصل یا چه زمانی از سال قابل رزرو کردن است؟

این مقاطع زمانی بهترین فرصت برای سفر مشهد با قطار خواهد بود:

 • مهر ماه به خاطر شروع مدارس
 • دی ماه به خاطر امتحانات
 • اواخر اسفند ماه به دلیل شلوغی قبل از آغاز سال جدید و اینکه معمولا سفرها در تعطیلات نوروز انجام می‌شود.
 • اواخر فروردین ماه به دلیل شروع به کار مدارس و ادارات بعد از تعطیلات فصل
 • اواخر اردیبهشت و خرداد ماه شروع امتحانات

موارد فوق بدون در نظر گرفتن مناسبت‌هاست، مثلا اگر در یکی از زمان‌های فوق شهادت امام رضا (ع) قرار بگیرد، شاهد گران‌ترین تورهای مشهد با قطار خواهیم بود و دیگر مهم نیست که فصل امتحانات است یا تازه تعطیلات نوروز تمام شده است!

کدام قطارهای مشهد ارزان‌تر هستند؟

قطار اتوبوسی ماهان، ارزان‌ترین قطار برای سفر به مشهد است و بعد از آن هم می‌توان از قطارهای 6 تخته و قطارهای سالنی به عنوان قطارهای ارزان مشهد یاد کرد. هر چند شما می‌دانید هیچ ارزانی بی‌دلیل نیست و این مسئله در رزرو قطارهای مشهد هم وجود دارد. این نکته را فراموش نکنیم که ممکن است بلیط یک قطار مشخص در یک ساعت مشخص با دو نرخ به شما عرضه شود. دلیل این است که بخشی از قطار توسط یک شرکت خصوصی چارتر شده است و می‌تواند با قیمت ارزان‌تر یا گران‌تر، بلیط خود را بفروشد. معمولا وقتی زمان شلوغی مسافران در مشهد باشد و تورهای مشهد هم پر شده باشند، این فرصت برای چارتر کننده‌ها فراهم است تا قیمت بلیط قطار تهران مشهد با هتل را به فلک نزدیک کنند!

بهترین قطارهای مشهد کدام است؟

در حال حاضر در ایران قطارهای پنج ستاره فقط قطار فدک و قطار زندگی را داریم که جزء بهترین قطارها می‌باشند که هرکدام با تفاوت‌های خاصی که دارند، یک سر و گردن از بقیه بالاترند; و جالب‌تر اینکه هر دو قطار فقط در مسیر مشهد کار می‌کنند. البته ما قطار را از نظر خدمات بررسی می‌کنیم و مثلا اگر بخواهیم سرعت را لحاظ کنیم پردیس هم قطار خوبی‌ست ولی به هیچ وجه نباید توقع راحتی سفر در قطار فدک و زندگی را از قطار پردیس داشته باشید.

قطار فدک بهتر است یا قطار زندگی؟

ما چون نماینده قطار فدک هستیم، طبیعتا، فدک را هم پیشنهاد می‌کنیم. هر دو قطار کوپه‌های 4 تخته دارند و هر دو از سطح خدمات بالایی برخوردارند. داخل قطار فدک رستوران ندارد مسافر نمی‌تواند درخواست غذا بدهد ولی در قطار زندگی رستوران وجود دارد و مسافرین می‌توانند غذا سفارش دهند. در قطار فدک اگر 4 نفر بزرگسال وجود داشته باشد و یک کودک 4 ساله، هزینه‌ای بابت کودک گرفته نمی‌شود ولی در قطار زندگی تمام افراد باید هزینه پرداخت کنند و کودک هم نیم‌بها حساب می‌شود. در قطارهای فدک شما نوشیدنی سرد و گرم رایگان دارید. همچنین داخل کوپه‌های قطار فدک، مایکروویو تعبیه شده که می‌توانید برای گرم کردن غذاهایی که همراه خود برده‌اید، از آن‌ها استفاده کنید.

همه هتل‌های مشهد را می‌شناسید؟

شما همه هتل‌های مشهد را نمی‌شناسید، ستاره‌های هتل در مشهد دلیل بر خوب یا بد بودن آن نیست همانطور که گفته شد گاهی انتخاب یک هتل خوب که ستاره زیادی هم ندارد می‌تواند قیمت یک تور زمینی را از یک تور هوایی گران‌تر کند و این در شرایطی‌ست که ممکن است این از نظر شما کاملا غیر‌منطقی باشد؛ ولی آنچه ما می‌دانیم این است که شما می‌خواهید یک تور مشهد با قطار را با بهترین شرایط رزرو کنید پس یا از آژانسی که به آن اعتماد دارید خرید کنید یا از تجربه دوستانتان استفاده کنید. در مشهد هتل‌های بسیار خوبی با قیمت‌های مناسب وجود دارد و نهال‌گشت در شناخت هتل‌های مشهد و ارائه بهترین تورها با بهترین نرخ تخصص دارد. حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با دانستن این موراد می‌توانید بهترین تور هوایی مشهد را با مناسب‌ترین قیمت‌ها انتخاب کنید:

مدت زمان سفر به مشهد با قطار چقدر است و با سفر هوایی مشهد چقدر تفاوت دارد؟

مدت زمان سفر به مشهد با قطار بین 8 تا 13 ساعت است. لطفا دقت کنید که اگر می‌خواهید مدت زمان سفر هوایی به مشهد را با زمان سفر با قطار مقایسه کنید باید به این موضوعات دقت کنید:

در سفر هوایی مشهد:

زمان رسیدن به فرودگاه از منزل:

 • یک ساعتی که قبل از پرواز باید در فرودگاه باشید
 • تاخیر پرواز (معمولا باید روی این گزینه حساب کنید و زمان آن بین 1 تا 2 ساعت است)
 • زمان توقف در فرودگاه مشهد، رسیدن به سالن و انتظار برای دریافت چمدان‌ها

در سفر ریلی مشهد:

زمان رسیدن به راه آهن از منزل:

 • نیازی نیست یک ساعت قبل از حرکت در راه آهن باشید و حتی ده دقیقه قبل از حرکت هم می‌توانید سوار شوید.
 • تاخیر در حرکت (معمولا باید روی این گزینه حساب کنید و زمان آن بین 1 تا 2 ساعت است)
 • در قطار فقط زمان توقف در ایستگاه‌های بین‌راهی و نماز وجود دارد.

همه این‌ها بیش از یکی دو ساعت وقت شما را می‌گیرد، می‌توان گفت به صورت کلی و به اسم، سفر هوایی به مشهد 1 ساعت زمان می‌برد ولی در عمل بیش از 4 ساعت روی آن حساب کنید. پس اگر کسی از من سوال کند تور هوایی مشهد با تور زمینی آن در مدت سفر چقدر اختلاف دارد من با استدلال فوق اختلاف 7 تا 8 ساعت را منطقی می‌دانم. و البته اگر با قطار پردیس مقایسه کنیم، حدود 4 ساعت اختلاف دارد.

آیا پس از رزرو تور مشهد با قطار امکان کنسل کردن آن وجود دارد؟

همانطور که در بالا گفته شد وقتی یک تور مشهد با قطار رزرو می‌کنید کنسل کردن آن تا روز قبل از حرکت کمی معقول به نظر می‌رسد ولی در روز حرکت کمی با ضرر مواجه خواهد شد. این تمام ماجرا نیست و باید وضعیت هتلی که برای تور شما رزرو شده را هم بررسی کنید در ایام پیک معمولا کنسل کردن رزرو هتل هم غیر ممکن است و خسارت زیادی خواهد داشت.

آیا هتل‌های تور زمینی مشهد با تور هوایی آن تفاوت دارد؟

وقتی از تور مشهد صحبت می‌کنید باید بدانید که خود شما هستید که می‌توانید یک پرواز یا یک قطار را انتخاب کنید و در کنار رزرو یک هتل پکیج یک تور را ببندید. ولی طبیعتا وقتی از تور زمینی با قطار استفاده می‌کنید هتل متناسبی را هم انتخاب می‌کنید چون شرایط مالی مشخصی دارید. مثلا کمتر پیش می‌آید کسی با قطار خوب به مشهد برود و در یک محل نامناسب اقامت کند!

پس همه چیز بسته به جیب شما و به سلیقه شماست و هیچ بایدی در بستن پکیج تور مشهد با قطار وجود ندارد!

تفاوت تور زمینی مشهد با سفر زمینی به مشهد در چیست؟

سفر زمینی به مشهد یعنی اینکه شما می‌خواهید با یک وسیله نقلیه غیر از هواپیما به مشهد بروید. تور زمینی مشهد ممکن است دو معنی را در ذهن تداعی می‌کند:

1. تور گروهی مشهد:

تور گروهی مشهد با قطار، یک سفر کاروانی به مشهد است که با رزرو چند اتاق هتل، یا یک ساختمان مسکونی یا حسینیه و یا هر جای دیگری صورت می‌گیرد. معمولا در تورهای گروهی انتخاب ساعت، روز، نوع وسیله نقلیه، محل اقامت در مشهد و … توسط مدیر تور اعلام می‌شود و دیگران باید خود را با آن وفق دهند.

2. تور انفرادی مشهد:

تور انفرادی همین تورهایی‌ست که در ابتدای این صفحه توسط نهال‌گشت به شما معرفی شده و شما می‌توانید ساعات، نوع قطار، محل اقامت و حتی کوچک‌ترین جزئیات آن را تغییر دهید. اگر ما یک تور زمینی مشهد را در یک تاریخ خاص و با چند هتل مشخص به شما معرفی کرده‌ایم، شما می‌توانید کوچک‌ترین جزئیات آن را تغییر دهید و با تماس با همکاران ما و مشورت در مورد شرایط و سلایق خود تور خود را به بهترین حالت ممکن برای خود رزرو کنید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)