تورهای آسیای شرقی

تورهای آسیای شرقی

لیست تورهای آسیای شرقی

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور مالزی با پرواز ایرعربیا

8 روز اسفند ماه ایر عربیا 36,290,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور ارزان مالزی با پرواز سلام ایر

8 روز 22 اسفند سلام ایر 37,500,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور مالزی + سنگاپور با پرواز سلام ایر

8 روز 22 اسفند سلام ایر 54,290,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور 8 روز مالزی ویژه نوروز 1403

8 روز 2 فروردین ماهان 79,000,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

بالی با پرواز امارات

6 روز اسفند ماه امارات 83,580,000

تور نمایشگاهی کانتون فیر گوانجو

5 روز 26 فروردین ماهان 500$+ هزینه پرواز

تور گوانجو نمایشگاه چاپ و تبلیغات دیجیتال

5 روز 4 اسفند ماهان 670$+ هزینه پرواز

تور 4 ستاره ژاپن ویژه نوروز 1403

10 روز 28 اسفند قطرایرویز 3,290 دلار + 93,900,000

قیمت برخی از تورهای شرق آسیا سرسماور است. برخی از آن‌ها به بیش از حدود 60 میلیون تومان برای 8 روز نیز می‌رسند. اما ناامید نباشید؛ تور برخی از کشورهای شرق آسیا حتی از کشورهای همسایه ایران نیز ارزان‌تر است. البته قبل از هر چیز نیاز به دانستن نکاتی مانند آب و هوا، پروازها، مدت اقامت و ویزا درباره‌ی این مقاصد دارید.

تور ارزان شرق آسیا؛ آرزوی محال یا شدنی؟

تور مثلث طلایی هند را می‌توانید با قیمتی ارزان‌تر از تور آنتالیا یا کوش آداسی رزرو کنید اما دلیل ارزان بودن این کیفیت پایین آن است؟ این تور با با پروازهای ایرانی برگزار شده و مسافت کم‌تری تا تهران دارند. به همین دلیل نیز قیمت این تور پایین‌تر از سایر کشورهای شرق آسیا و حتی برخی از پکیج‌های مسافرتی ترکیه است.

مقاصدی مناسب برای خانواده‌ها در آسیای شرقی

بهترین مقاصدی که می‌توانید برای سفرهای خانوادگی انتخاب کرده و از آن لذت ببرید، کشور مالزی است. با توجه به وجود آب و هوای متعادل، معابد و مساجد دیدنی و همچنین مسلمان بودن مردم این کشور رزرو تور مالزی را به شما پیشنهاد می‌دهیم. همچنین هند نیز برای گردش خانوادگی و خرید مناسب است. زیرا جیپور و آگرا از طبیعت و جاذبه‌های دیدنی زیادی برخوردارند و دهلی نیز بیشترین مراکز خرید را دارد.

چه زمانی به کشورهای شرق آسیا می‌توان سفر کرد؟

آب و هوای منطقه شرق آسیا اغلب استوایی و گرم است، به همین علت می‌توان در تمامی فصول سال به کشورهای این منطقه سفر کرد. البته در تابستان با آغاز باران‌های موسمی سفر به برخی از شهرها یا کشورها بسیار دشوار می‌شود. در این فصل بهتر است از سفر به شهرهایی مانند پوکت خودداری کنید، اما در عوض سفر به بانکوک را در این فصل به شما پیشنهاد می‌کنیم. زیرا این شهر 5 ساعت با پوکت فاصله داشته و به همین دلیل آب و هوایی متعادل‌تر دارد.

تورهای شرق آسیا با چه پروازهایی برگزار می‌شوند؟

تورهای شرق آسیا اغلب با پروازهای قطری، اماراتی و عمانی عمدتا از شهرهای تهران و شیراز برگزار می‌شوند. البته در مسیرهایی مانند بانکوک یا هند نیز ایرلاین‌های ایرانی مانند پروازهای ماهان فعالیت دارند. ایرلاین‌های ایرانی تنها در روزهای خاصی از هفته به مقاصد خود پرواز دارند که عموما از قیمت پایین‌تری نسبت به ایرلاین‌های خارجی برخوردارند. البته قیمت پروازهای خارجی ماهان شیراز به سمت مقصد بالاتر از مبدا تهران است.

مدت اقامت در شرق آسیا؛ عموما 6 تا 8 روز

پکیج تورهای شرق آسیا بسته به مقصد مسافران عموما به صورت 6 تا 8 روزه برگزار می‌شوند. البته برخی از پکیج‌ها نیز با توجه به تعداد پروازها به صورت 15 روزه نیز برگزار می‌شود.

هتل‌های شرق آسیا؛ قیمت و کیفیت بالا

اغلب هتل‌ها در کشورهای شرق آسیا قیمت بسیار بالایی دارند و فقط با صبحانه یا صبحانه و شام به هستند. البته هتل‌های کشور مالدیو خدمات آل را به مسافرین ارائه می‌دهند.

هتل‌های مالدیو و بالی؛ بهترین اقامتگاه‌ها

همانطور که گفتیم در مالدیو می‌توانید هتل آل رزرو کرده و از خدمات آن استفاده کنید. شما می‌توانید علاوه بر هتل‌های این کشور اقامتگاه‌های بالی را نیز در نظر داشته باشید. هتل‌های بالی عمدتا چشم‌اندازهایی شگفت‌انگیز داشته و با کیفیت بسیار بالایی برای مسافران ساخته شده‌اند. قیمت تور بالی نیز به دلیل وجود این هتل‌ها بالا است.

تورهای ترکیبی شرق آسیا؛ به دلخواه مسافران

تورهای شرق آسیا به صورت ترکیبی نیز برگزار می‌شوند. البته این تورها عموما در یک کشور خاص قابل اجرا است. به عنوان مثال تور هند به مقصد سه شهر مهم این کشور یعنی دهلی، جیپور و آگرا انجام می‌شود. هرچند شما می‌توانید تورهای ترکیبی دیگری بین شهرهای داخل یک کشور یا بین دو کشور متفاوت رزرو کنید. البته در نظر داشته باشید که قیمت این تورها بیشتر از پکیج‌های مسافرتی تک مقصدی است.

تورهای لوکس شرق آسیا؛ از بالی تا سنگاپور

تورهای مالدیو، سنگاپور و بالی با قیمت بسیار بالایی برگزار می‌شوند. دلیل قیمت بالای این تورها نیز برگزاری برخی از آن‌ها به صورت ترکیبی و هتل‌های لوکس و گران‌قیمت این کشور یا شهرها است.

اخذ ویزا؛ ویژگی کشورهای آسیای شرقی

برای سفر به بیشتر کشورهای آسیای شرقی نیاز به اخذ ویزا دارید. البته اخذ ویزای این کشورها چندان زمان‌بر نخواهد بود. در این بین برای سفر به تعداد کمی از کشورهای آسیای شرقی نیز مانند مالزی و مالدیو نیازی به اخذ ویزا وجود ندارد.

تمکن مالی برای اخذ ویزای تایلند

تنها مقصد آسیای که برای اخذ ویزای آن باید تمکن مالی داشته باشید تایلند است. برای گرفتن ویزای تایلند شما باید مبلغی حدود 40 میلیون تومان در حساب خود داشته باشید.

امکان رزرو تور لحظه آخری شرق آسیا وجود دارد؟

تور شرق آسیا را به دلیل محدودیت پروازها و نیاز به اخذ ویزا برای بسیاری از کشورها نمی‌توان به صورت لحظه آخری رزرو کرد. به این ترتیب بهتر است این تورها را حداقل دو هفته قبل از تاریخ سفرتان رزرو کنید.

خدمات تورهای شرق آسیا

خدمات تورهای شرق آسیا شامل رزو بلیط هواپیما و هتل، بیمه و ویزا می‌شود. در برخی مقاصد مانند هند نیز علاوه بر این خدمات یک گشت شهری نیز در نظر گرفته شده است. برای مقصد مالزی نیز یک سیم کارت به ازا هر اتاق ارائه داده می‌شود.

رزرو تورهای شرق آسیا

برای اگاهی از آفر تورهای شرق آسیا و رزرو آن‌ها می‌توانید با شماره‌ی 1830-026 تماس بگیرید. همچنین از این طریق می‌توانید سایر اطلاعات مدنظرتان را نیز به دست بیاورید.

سوالات متداول

ارزان‌ترین مقصد تور شرق آسیا کجا است؟

ارزان‌ترین مقصد تورهای شرق آسیا هند محسوب می‌شود. زیرا پروازهای این مسیر با ایرلاین‌های ایرانی انجام شده و مسافت کمی از تهران تا دهی وجود دارد.

چه ایرلاین‌هایی به شرق آسیا پرواز دارند؟

ایرلاین‌های اماراتی، قطری، عمانی و ماهان به کشورهای شرق آسیا پرواز دارند.

مدت اقامت در تور شرق آسیا چند روز است؟

به طور معمول پکیج‌های این تور 6 یا 8 روزه بسته می‌شود. البته برای برخی مقاصد می‌توان تور را به مدت بیشتر یا کمتر رزرو کرد.

تور لحظه آخری شرق آسیا داریم؟

تورهای شرق آسیا معمولا به صورت لحظه آخری برگزار نمی‌شود.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)