تور کانادا

تور کانادا

لیست تورهای کانادا

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور 13 روز کانادا ویژه نوروز

13 روز بهار 1403ترکیش ایرلاینز 5,390 یورو + هزینه پرواز

شاید زمان آن رسیده که اقرار کنیم سخت‌ترین مرحله خرید تور کانادا، اخذ ویزای این کشور می‌باشد! با توجه به متفاوت بودن آب و هوای ایالات مختلف کانادا، زمان سفر به هریک از این استان‌ها متفاوت می‌باشد. با توجه به اینکه ویزای کانادا برای مدت زمان 5 سال معتبر است، لزومی به ارائه ضمانت نامه بانکی نیست. تورهای کانادا معمولا به صورت انفرادی برگزار می‌شود اما در این میان می‌توانید تور گروهی کانادا را نیز تهیه کنید. نحوه تعیین قیمت تورهای کانادا براساس نرخ بلیط هواپیما، هتل محل اقامت و هزینه‌های اخذ ویزا می‌باشد. توجه داشته باشید که بیشتر درخواست تورهای کانادا برای شهرهای ونکوور، مونترال، تورونتو و نیاگارا می‌باشد.

در صورتی که ویزای توریستی کانادا داشته باشید، هزینه اخذ ویزا از تور شما کسر می‌شود.

شرایط اخذ ویزای کانادا؛ بی‌گدار به آب نزنید!

تاریخچه سفری، تمکن مالی و گردش حساب از مهم ترین شرایط اخذ ویزای کانادا می‌باشد. با توجه به اینکه کشور کانادا در ایران سفارت‌خانه ندارد، تاریخچه سفری متقاضی اخذ ویزا اهمیت بیشتری نسبت به دیگر شرایط دارد. ایده‌آل ترین مبلغ تمکن مالی ویزای کانادا برای هر نفر، مبلغی بین 100,000,000 تا 150,000,000 تومان می‌باشد. در کنار تمکن مالی، گردش حساب نیز از اعتبار بالایی برخوردار است. گردش حساب مورد نیاز ویزای کانادا برای 3 تا 6 ماه گذشته باشد. توجه داشته باشید منظور از گردش حساب، مبالغ ورودی و خروجی از حساب نیست و فقط تعداد تراکنشات ملاک می‌باشد. هرچه تعداد تراکنشات حساب شما بیشتر باشد، شانس بالاتری برای اخذ ویزا خواهید داشت. در صورتی که متقاضی تور کانادا هستید، قبل از هرچیز در مورد اخذ ویزای این کشور اطلاعات کافی کسب و سپس برای خرید تور اقدام کنید.

بهترین زمان سفر به کانادا؛ همه چیز به استان محل اقامت شما بستگی دارد!

اکثر مناطق کانادا دارای آب و هوای سرد می‌باشد. بهترین زمان سفر به کانادا کاملا به استان محل اقامت شما بستگی دارد. اما با این حال، ما بهترین زمان سفر به کانادا را از نظر هزینه‌های اقامت و آب و هوا برای شما آماده کرده‌ایم.

تابستان (از اواخر ژوئن تا آگوست)، شاهد بهترین آب و هوای کانادا هستید. جای تعجب نیست که در این بازه جمعیت گردشگران کانادا به مقدار حداکثری خود برسد و به نسبت آن هزینه‌های اقامت افزایش پیدا کند و اکثر گردشگران در پارک‌های ملی مقیم می‌شوند. به دلایل مختلفی، ماه‌های پائیزی (به ویژه سپتامبر و اکتبر) بهترین زمان برای سفر به کانادا هستند. چرا که در این بازه زمانی اغلب هوا معتدل است، گردشگران کمتری به کانادا سفر می‌کنند و همچنین هزینه‌های اقامت تا حد چشمگیری کاهش پیدا کرده است.

ضمانت نامه بانکی تورهای کانادا؛ لزومی به ارائه ضمانت نامه نیست!

ضمانت نامه بانکی تورهای کانادا با هدف اعتماد به بازگشت متقاضیان و از سوی آژانس‌های مسافرتی دریافت می‌شود. با توجه به اینکه کشور کانادا در ایران سفارتخانه ندارد و همچنین مدت اعتبار ویزای کانادا با اعتبار پاسپورت متقاضی (حداکثر 5 سال) برابر است، برای خرید تورهای کانادا لزومی به ارائه ضمانت نامه بانکی نیست.

خدمات تور کانادا؛ همان چیزی که حال شما را خوب می‌کند!

خدماتی که در ادامه به شما اعلام می‌کنیم، خدمات رایج تورهای کانادا می‌باشد. ممکن است این خدمات در هر پکیجی متفاوت باشد. خدمات رایج تورهای کانادا به شرح زیر می‌باشد:

  • اخذ ویزای توریستی کانادا
  • اقامت در هتل 5 ستاره به همراه صبحانه
  • بیمه مسافرتی مطابق با روزهای اقامت در کانادا
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما + بلیط هواپیما برای جابجایی بین شهرهای کانادا
  • ترانسفر فرودگاهی و ترانسفر شهری
  • گشت شهری
  • تور لیدر فارسی زبان
  • راهنمای محلی

قیمت تور کانادا؛ هزینه تورهای کانادا بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

هزینه تور کانادا براساس 3 پارامتر هتل محل اقامت، بلیط رفت و برگشت هواپیما و ویزای توریستی کانادا تعیین می‌شود. هزینه ویزای توریستی کانادا مبلغ ثابت 185 دلار می‌باشد که اگر نیازی به انگشت نگاری نداشته باشید، باید 100 دلار کانادا پرداخت کنید. در مورد هتل محل اقامت این نکته را باید بدانید که هرچقدر هتل محل اقامت شما به مرکز شهر نزدیک باشد، باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد و یا در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه کمتری برای اقامت پرداخت می‌کنید. همچنین برای کاهش هزینه‌های اقامت می‌توانید از سرویس AriBNB استفاده کنید. با توجه به فاصله هوایی بین ایران و کانادا، هیچ پروازی مستقیمی در این مسیر نداریم و تمامی پرواز با حداقل یک توقف انجام می‌شود. ایرلاین پگاسوس، آلیتالیا، چین جنوبی، لوفت‌هانزا، قطر ایرویز، ایرکانادا و غیره از تهران به سمت کانادا پرواز دارند و هرچه تعداد توقف‌های شما بیشتر باشد، هزینه کمتری برای پرواز می‌پردازید. در نظر داشته باشید که از هر ایرلاینی که بلیط بگیرید، ابتدا در پایتخت آن ایرلاین توقف می‌کند و سپس ادامه مسیر می‌دهد.

کیفیت هتل‌های کانادا؛ قطعا با رضایت کامل برمی‌گردید!

می‌توان گفت کشور کانادا دارای بهترین هتل‌های دنیا می‌باشد. این در حدی است که شما می‌توانید با خیال راحت در یک هتل 3 ستاره اقامت داشته باشید و از تمامی خدمات آن راضی باشید. برای کنترل هزینه‌های اقامت می‌توانید از سرویس AirBNB استفاده کنید. AirBnb سرویس اجاره منزل و سوئیت می‌باشد. به این صورت که مالکان این آپارتمان‌ها با رعایت تمامی اصول هتل‌داری و در صورتی که به منزل خود نیاز نداشته باشید، برای مدت زمانی آن‌ها را به متقاضیان اجاره می‌دهند.

هزینه‌های روزانه اقامت در کانادا؛ حدودا 180 دلار کانادا هزینه دارید!

واحد پول کشور کانادا، دلار کانادا می‌باشد و به راحتی می‌توانید این پول را تهیه کنید. اما اگر به هر دلیلی نتوانستید دلار کانادا تهیه کنید، بهتر است دلار آمریکا همراه خود داشته باشید. شما هم می‌توانید به دلار آمریکا در کانادا هزینه کنید هم می‌توانید آن را به دلار کانادا تبدیل کنید. شما برای هر وعده غذایی 38 دلار کانادا، برای یک بطری آب 3 دلار کانادا، برای خرید بلیط مراکز تفریحی و گردشگری 28 دلار کانادا و برای جابجایی در شهر 24 دلار به طور میانگین هزینه دارید.

برای سفر اولی‌های تور کانادا؛ بهتر است گروهی سفر کنید!

با توجه به شرایط ویزای توریستی کانادا برای متقاضیان ایرانی، برگزاری تورهای گروهی کانادا تقریبا کار سختی است. اما باز با این‌ها تورهای گروهی کانادا برگزار می‌شود. شما در تورهای گروهی کانادا تور لیدر دارید. از مزایای حضور تور لیدر می‌توانیم به برگزاری گشت‌های شهری، راهنمایی در پرداخت هزینه‌ها، جابجایی در شهر و شناخت امکان تفریحی و توریستی اشاره کنیم.

سوالات متداول تورهای کانادا؛ چه چیزهایی را نمی‌دانید؟

در ادامه، بیشترین سوالاتی که متقاضیان از کارشناسان ما می‌پرسند را برای شما آماده کرده‌ایم. در صورتی که پاسخ سوالات خود را پیدا نکرده‌اید، در انتهای همین صفحه برای ما کامنت کنید تا در اولین فرصت به آن پاسخ دهیم.

1. چه مدت قبل از سفر برای خرید تور کانادا اقدام کنیم؟

با توجه به اینکه جواب ویزای توریستی کانادا حدودا 42 روز کاری طول می‌کشد و همچنین حدودا 2 هفته برای انگشت نگاری و آپلود مدارک زمان لازم است، بهتر است حدودا 90 روز قبل از سفر برای خرید تور کانادا اقدام کنید.

2. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه کانادا در چیست؟

اختلاف قیمت تور‌های مشابه کانادا به دلیل سود آژانس‌ها و کارگزاران تور کانادا و خدمات متفاوت این تور‌ها می‌باشد. به طور مثال، در یک پکیج خدمات تور کانادا شما ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 3 ستاره و تور لیدر فارسی زبان است. اما در یک پکیچ دیگر، خدمات تور کانادا شامل ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 4 ستاره، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌های راننده و انعام کارگران هتل است که به تبع هزینه این پکیج از پکیج قبلی بیشتر است.

3. فاصله هوایی بین ایران و کانادا چقدر است؟

به طور دقیق نمی‌توانیم به این سوال پاسخ دهیم. چرا که از ایران به سمت کانادا پرواز مستقیم وجود ندارد و مدت زمان سفر شما به توقف‌های بین مسیر بستگی دارد.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)