تور تابستان 99

33143 026

تورهای اروپا تابستان 99

تور فرانسه - 5 روزه

تور فرانسه – 5 روزه

تاریخ رفت
23 تیر+30 تیر+13 مرداد+27 مرداد
اقامت
4 شب پاریس
هتل
4
ایران ایر
760 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور پاریس

تور فرانسه – 8 روزه

تاریخ رفت
21 شهریور
اقامت
7 شب+پاریس+نیس
هتل
4 ستاره
ایران ایر
1,490 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور فرانسه

تور فرانسه – 8 روزه

تاریخ رفت
23 تیر+30 تیر+13 مرداد+27 مرداد
اقامت
7 شب پاریس
هتل
4
ایران ایر
1,090 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور

تورهای مشهد تابستان 99

تور مشهد

تور زمینی مشهد با قطار 6 تخته – 28 خرداد

تاریخ رفت
27 خرداد
اقامت
3 روز
هتل
1+2+3+4+5
از320,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور مشهد هتل درویشی – زمینی و هوایی

4.1- تور مشهد هتل درویشی | زمینی و هوایی

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
3 روز+4 روز+5 روز
هتل
5
ایران ایرتور
هواپیمایی ساها
از1,200,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور مشهد هتل مدینه الرضا

4.1 – تور مشهد هتل مدینه الرضا | زمینی و هوایی

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
3 روز+4 روز+5 روز
هتل
5
هواپیمایی کاسپین
از830,000 تومان
0
اطلاعات تور

تورهای قشم تابستان 99

تور قشم

تور قشم از اصفهان (هوایی)

تاریخ رفت
هر‌یکشنبه+هردوشنبه+هر‌چهارشنبه+هر‌پنجشنبه
اقامت
3 روز+4 روز+5 روز
هتل
2+3+4
از940,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور قشم

تور قشم از مشهد (هوایی)

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
3 روز+4 روز
هتل
2+3+4
از1,340,000 تومان
0
اطلاعات تور
درگهان قشم

تور درگهان قشم

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
3 روز+4 روز
هتل
2+3+4
از770,000 تومان
0
اطلاعات تور

یک سال است و یک تابستان که علاوه بر آب و هوای مطبوعش، فصل تعطیلی مدارس و بهترین فرصت برای تهیه تورهای تابستانی و سفرهای خانوادگی و دسته جمعی است؛ اما تابستان 99، شاید متفاوت‌ترین تابستان عمر همه ما باشد. نمی‌دانم که سایه شوم ویروس کرونا یا همان COVID – 19 تا چه زمانی بر سر جهان سنگینی می‌کند. اما می‌دانم که دلمان لک زده تا باز هم بتوانیم به سفر برویم. سفر عیدمان با همه برنامه‌هایی که برایش داشتیم و نقشه‌هایی که برای برایش کشیده بودیم خراب شد و تمام و دیگر هم باز نمی‌گردد. اما با بیم و امید منتظر رسیدن تابستانی عاری از ویروس کرونا هستیم تا به تلافی همه روزهایی که در قرنطینه ماندیم و حسرت سفرهای نرفته را خوردیم، تابستان 99 را خوش بگذرانیم. از این رو خدمتگزاران شما در گروه مسافرتی نهال‌گشت، با امید به اینکه تا فرارسیدن تابستان 99 بساط این مهمان ناخوانده برچیده شود، تورهای تابستان 99 متنوع و فراوانی را برای تدارک دیده‌اند، تا یک سفر دل‌انگیز در یک تور تابستانی خاطره انگیز بتواند دلتنگی‌های روزهای قرنطینه را بشورد و ببرد و تلخی این قصه پرغصه را کمی کمتر شود. تورهای تابستان 99 نهال‌گشت، توسط کارشناس سفر ما انتخاب و تدارک دیده شده است.

تورهای تابستان 99 نهال‌گشت برای همه علاقه مندان به سفرهای داخلی و خارجی انتخاب شده در تابستان 99 نهال گشت برای تقریبا تمام نقاط کشور تور دارد و شما می‌توانید برای هر تور داخلی تابستان 99 خود را برای هر مقصدی که بخواهید از سایت نهال‌گشت تهیه بفرمایید.

تورهای خارجی تابستان 99 نهال گشت همچون گذشته بسیار متنوع بوده و تقریبا برای اغلب کشورهای دنیا برگزار خواهند شد.

1. محبوب‌ترین تورهای تابستان 99 کدام‌اند؟

راستش را بخواهید با شرایطی که ویروس کرونا به بار آورد، از الان نمی‌شود در این مورد اظهار نظر کرد. اما اگر بخواهیم مجبوبیت تورهای تابستان را براساس فروش تورهای مختلف در تابستان هر سال بررسی ‌کنیم، تورهای تابستانی اروپا، تورهای ترکیبی اروپا، تور آنکارا، تور استانبول، تور ترکیبی روسیه و تورهای تابستانی مشهد و شیراز، از محبوب‌ترین تورها در تابستان هر سال می‌باشند. البته در بین تورهای داخلی، تور مشهد و در بین تورهای خارجی تابستانی، تورهای اروپا تابستان 99 از محبوبیت برخوردار هستند.

2. اختلاف قیمت تورهای تابستانی با تورهای دیگر ایام سال چقدر است؟

در حالت عادی، اختلاف قیمت تورهای تابستانی با تورهای دیگر ایام سال حدود 2 برابر است. این اختلاف قیمت تنها مربوط به بلیط رفت و برگشت و هتل محل اقامت نبوده و خورد و خوراک نیز در تابستان کمی افزایش قیمت دارند. البته در تورهای تابستانی اروپا، با فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌های حراجی زیادی مواجه خواهید شد که تخفیفات ویژه‌ای دارند!

3. بهترین زمان خرید تورهای تابستان 99 چه زمانی است؟

فرصت مناسب خرید بستگی به مقاصد گردشگری شما یا همان تور شما دارد. اگر تورهای تابستانی اروپا را انتخاب کرده باشید، باید حداقل 2 ماه قبل از سفر برای خرید تور اقدام کنید. از این مدت زمان حدودا 21 روز برای جوابدهی به درخواست ویزا و حدودا 20 روز برای تعیین وقت سفارت در نظر گرفته شده است.

اگر قصد خرید یک تور تابستانی را دارید، بسته به تور انتخابی گاها تا یک روز قبل از سفر هم می‌توانید تور تابستانی خود را تهیه کنید.

در صورتی که تمایل دارید در تابستان 99 به ترکیه سفر کنید، بهتر است یک ماه قبل از سفر بلیط رفت و برگشت خود را تهیه کنید و برای رزرو هتل نیز 1 ماه قبل از تاریخ سفر اقدام کنید.

برای سفر به کشورهای آسیایی، روسیه، برزیل و آفریقا نیز بهتر است همین حالا با مشاورین سفر ما در نهال‌گشت تماس بگیرید تا از بهترین زمان خرید تور تابستانی این مقاصد گردشگری مطلع شوید.

4. به صرفه‌ترین محل اقامت در تورهای تابستان 99 کدام است؟

برای انتخاب به صرفه‌ترین محل اقامت نیز، ابتدا باید مقصد خود را مشخص کنید. به صرفه‌ترین محل اقامت در تورهای تابستانی برای خانواده‌های 5 نفره و بیشتر، سوئیت می‌باشد. همچنین در تورهای تابستانی مشهد نیز به صرفه‎ترین محل اقامت هتل آپارتمان‌ها می‌باشند. در تورهای آسیایی و اروپایی نیز به صرفه‌ترین محل اقامت هتل‌های سه ستاره هستند.

5. نحوه تعیین قیمت تورهای تابستان 99 به چه شکل است؟

نحوه تعیین قیمت تورهای داخلی تابستان 99 به قیمت بلیط رفت و برگشت هواپیما / قطار و نرخ اجاره‌بهای اتاق هتل محل اقامت بستگی دارد. در تورهای خارجی تابستان 99 نیز تعیین قیمت به 3 پارامتر بلیط رفت و برگشت هواپیما، هتل محل اقامت و اخذ ویزای توریستی (در صورت لزوم) بستگی دارد. معمولا بسته به شهر مقصد هزینه بلیط رفت و برگشت هواپیما و یا قطار در یک بازه قیمتی مشخص قرار دارد. در مورد هتل محل اقامت نیز باید در نظر داشته باشید که هرچه هتل محل اقامت شما به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه بیشتری برای اقامت باید پرداخت کنید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد، هزینه اقامت شما کمتر خواهد بود.

اعلان ها