تور اتریش با بهترین قیمت در نهال گشت

تور اتریش

لیست تورهای اتریش

شرایط اخذ ویزای اتریش؛ تا حدودی ناممکن!

کشور اتریش و پایتخت آن وین، 5 سال متوالی به عنوان بهترین شهر جهان انتخاب شده است و به همین دلیل تعداد زیادی از شهروندان ایرانی در این کشور پناهنده شده‌اند. با توجه به تعداد زیاد پناهندگان ایرانی در اتریش، سفارت این کشور شرایط به شدت سختگیرانه‌ای برای متقاضیان ایرانی در نظر گرفته است. ارائه دعوت‌نامه، تمکن مالی قوی، گردش حساب و نامه اشتغال به کار معتبر از شرایط اخذ ویزای اتریش در ایران می‌باشد. خدمات مربوط به ویزا و وقت سفارت اتریش در ایران به عهده گروه کارگزاری VFSGlobal می‌باشد. پس از ارائه درخواست وقت سفارت، حدودا 3 ماه بعد می‌توانید در دفتر کارگزاری برای ارائه مدارک و انگشت نگاری حضور داشته باشید. بین 14 تا 21 روز کاری پس از ارائه مدارک و انگشت نگاری، جواب ویزا برای شما صادر می‌شود که برای دریافت جواب ویزا باید با کارت شناسایی و رسید دریافتی به صورت حضوری به این دفتر کارگزاری مراجعه کنید. بهترین راه سفر به اتریش، اخذ ویزای شینگن از کشورهای دیگری مثل ایتالیا و مجارستان و حضور در تورهای ترکیبی می‌باشد.

بهترین زمان سفر به اتریش؛ 365 روز سال!

بهترین زمان سفر به اتریش از نظر هزینه‌ای و پیک مسافران

زمستان‌های اتریش به شدت سرد می‌باشد. کمترین دما در زمستان‌های اتریش – 10 درجه سانتیگراد می‌باشد. اگر با سرما مشکلی ندارید و از ورزش‌های زمستانی لذت می‌برید، زمستان بهترین زمان سفر اقتصادی به اتریش می‌باشد. اکثر مردم با سرمای اتریش سازگار نیستند و جمعیت کمی در زمستان به این کشور سفر می‌کنند به همین خاطر، هزینه‌ها تا حد چشمگیری کاهش پیدا می‌کند.

بهترین زمان سفر به اتریش از نظر جشنواره‌ها

بین ماه‌های ژوئن تا آگوست، اتریش دارای آب و هوای عالی و روزهای آفتابی دلچسب می‌باشد. در این شرایط در اتریش جشنواره‌های متفاوتی برگزار می‌شود و جمعیت زیاد گردشگران را در اتریش شاهد خواهید بود. توجه داشته باشید که هزینه‌های اقامت و سفر در این بازه زمانی نسبت به ماه‌های دیگر بیشتر می‌باشد.

اطلاعات ضمانت نامه بانکی تورهای اتریش؛ شما باید برگردید!

ضمانت نامه بانکی تورهای اتریش از طرف آژانس‌های مسافرتی دریافت می‌شود و هیچ ارتباطی به سفارت خانه‌ها ندارد. دلیل آن هم این می‌باشد که در صورتی که شما از اتریش به کشور خودتان برنگردید، اعتبار آژانس‌های مسافرتی در نزد سفارت‌خانه از بین می‌رود. مبلغ ضمانت‌نامه بانکی از 60 تا 100 میلیون تومان متغییر می‌باشد و بسته به شرایط متقاضی مبلغ دقیق آن از سوی آژانس مسافرتی تعیین می‌شود. تاریخ ضمانت‌نامه بانکی باید برای 2 روز پس از بازگشت از سفر باشد.

خدمات تور اتریش؛ دلچسب و دوست داشتنی

خدمات تور اتریش ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد اما به طور کلی خدمات تور اتریش شامل موارد زیر می‌باشد:

  • خدمات اخذ ویزای شینگن اتریش
  • رزرو هتل به همراه صبحانه (هتل می‌تواند به درخواست متقاضی متفاوت باشد)
  • رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • بیمه مسافرتی با پوشش حداقل 50 هزار یورو
  • گشت شهری
  • راهنمای فارسی زبان
  • تور لیدر محلی
  • گشت آپسنال

کیفیت هتل‌ها در اتریش؛ کاملا خوشایند!

کیفیت غذا و نظافت اتاق هتل‌ها در اتریش کاملا قابل قبول است و این امید را به شما می‌دهیم که حتما راضی برمی‌گردید! نکته مهمی که باید در انتخاب هتل در نظر داشته باشید، قیمت آن برای هر شب اقامت می‌باشد. هرچه هتل محل اقامت شما به مرکز شهر نزدیک باشد، باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دور باشد، باید هزینه کمتری برای اقامت پرداخت کنید.

قیمت تور اتریش؛ براساس تور ترکیبی

قیمت تور اتریش براساس نرخ یوروی روز، هتل محل اقامت و نرخ بلیط هواپیما محاسبه می‌شود. همانطور که بالا گفته شد، هزینه هتل محل اقامت براساس موقعیت شهری آن متفاوت است. همچنین نرخ بلیط هواپیما به ریال دریافت می‌شود. این نکته را در نظر داشته باشید که نرخ پرواز مستقیم از پرواز غیر مستقیم به اتریش همیشه بیشتر است و اینکه پرواز غیر مستقیم ابتدا در پایتخت کشور ایرلاین یک توقف دارد و سپس به سمت اتریش پرواز می‌کند. تور اتریش عموما در قالب تور ترکیبی برگزار می‌شود. به طور مثال تور 8 روز مجارستان – اتریش 890 یورو به علاوه نرخ پرواز می‌باشد.

حدودا روزانه 100 یورو در اتریش هزینه دارید

واحد پولی کشور اتریش، یورو می‌باشد. اما اگر موفق به خرید یورو در ایران نشدید، می‌توانید دلار همراه خود ببرید و آن را در اتریش خرج کنید و یا به یورو تبدیل کنید. شما روزانه در اتریش حدودا 25 یورو برای غذا و خورد و خوراک، 20 یورو برای جابجایی در شهر، 16 یورو برای خرید بلیط موزه‌ها و اماکن گردشگری و 2 یورو برای هر بطری آب باید پرداخت کنید!

پیشنهاد به سفر اولی‌های اتریش؛ گروهی سفر کنید!

در تورهای گروهی اتریش، حضور تور لیدر کمک موثری به شما می‌کند. از وظایف تور لیدر می‌توان به جابجایی در شهر، شناخت اماکن تفریحی و گردشگری، راهنمایی در پرداخت هزینه‌ها و برگزاری گشت‌های شهری اشاره کرد. در صورتی که فکر می‌کنید خودتان می‌توانید عهده دار این وظایف باشید، پس بهتر است که انفرادی سفر کنید!

1. فاصله هوایی بین تهران تا اتریش چقدر است؟

در صورتی که پرواز مستقیم گرفته باشید، حدودا 5 ساعت در مسیر هستید. اما اگر پرواز غیر مستقیم و از ایرلاین ترکیش داشته باشید، حدودا 7 ساعت در مسیر هستید!

2. چه مدت قبل از سفر به اتریش باید برای خرید تور اقدام کنیم؟

حدودا بین 1 تا 3 ماه قبل از سفر به اتریش باید برای خرید تور اقدام کنید. از این مدت، 30 روز برای وقت سفارت و حدودا 30 روز هم برای جوابدهی به درخواست ویزای شما در نظر گرفته شده است.

3. در تور اتریش فقط از شهرهای مشخص شده می‌توان بازدید کرد؟

بله. زمانی که شما وارد فرودگاه شهر وین می‌شوید، باید پاسپورت خود را به تور لیدر تحویل دهید و زمانی که پاسپورت نداشته باشید، نمی‌توانید از شهرهای مختلف بازدید کنید.

4. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه اتریش در چیست؟

اختلاف قیمت تور‌های مشابه اتریش به دلیل سود آژانس‌ها و کارگزاران تور اتریش و خدمات متفاوت این تور‌ها می‌باشد. به طور مثال، در یک پکیج خدمات تور اتریشی شما ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 3 ستاره و تور لیدر فارسی زبان است. اما در یک پکیچ دیگر، خدمات تور اتریش شامل ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 4 ستاره، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌های راننده و انعام کارگران هتل است که به تبع هزینه این پکیج از پکیج قبلی بیشتر است.

5. بهتر است چند شب در اتریش اقامت داشته باشیم؟

با توجه به اینکه در حال حاضر تور اتریش در قالب تورهای ترکیبی برگزار می‌شود، بهتر است 11 شب اقامت داشته باشید تا با یک هزینه کم، شهرهای مختلف اروپایی را بازدید کرده باشید و همچنین خستگی مسیر را سوغات خود نداشته باشید!

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)