تور دبی

بهترین تورهای دبی متناسب با هر سلیقه ای اینجاست.
33143 026
  • مبدأ تمام تورهای دبی به صورت پیش فرض تهران است و امکان تغییر مبدأ به تمام شهرهای کشور وجود دارد.

تورهای آفر دبی ویژه نهال گشت

تور دبی

تور دبی ارزان از تهران – 3 شب

تاریخ رفت
تابستان99
اقامت
4 روز
هتل
2+3
ایران ایر
از3,820,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور دبی

تور دبی ارزان از تهران – 4 شب

تاریخ رفت
تابستان99
اقامت
5 روز
هتل
2+3
ایران ایر
از3,970,000 تومان
0
اطلاعات تور

لیست قیمت تور دبی بر اساس هتل‌‌های محبوب

تور دبی

تور دبی – هتل‌های 3 ستاره محبوب

تاریخ رفت
تابستان99
اقامت
4 روز
هتل
2
ایران ایر
از3,720,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور دبی – هتل‌های 4 ستاره

تور دبی – هتل‌های 4 ستاره محبوب

تاریخ رفت
تابستان99
اقامت
4 روز
هتل
4
ایران ایر
از4,075,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور دبی – هتل‌های 5 ستاره

تور دبی – هتل‌های 5 ستاره محبوب

تاریخ رفت
تابستان99
اقامت
4 روز
هتل
5
ایران ایر
از4,810,000 تومان
0
اطلاعات تور

لیست قیمت تور دبی با پرواز

تور دبی

تور دبی با پرواز ایران ایر

تاریخ رفت
تابستان99
اقامت
5 روز
هتل
3+4+5
ایران ایر
از4,140,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور دبی با پرواز ایرعربیا

تور دبی با پرواز ایرعربیا

تاریخ رفت
تابستان99
اقامت
4 روز
هتل
3+4+5
از3,805,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور 4 روزه دبی ویژه 30 دی ماه با پرواز ایران ایر

تور دبی با پرواز ماهان

تاریخ رفت
تابستان
اقامت
3 شب+4 روز
هتل
3+4+5
هواپیمایی ماهان
از3,600,000 تومان
0
اطلاعات تور

شرایط اخذ ویزای دبی؛ سختی که آسانی در پی دارد!

ویزای دبی به صورت الکترونیکی صادر می‌شود و برای 14 روز معتبر می‌باشد. توجه داشته باشید که ویزای دبی حتما باید از طریق یک کفیل (آژانس هواپیمایی، کارگزار و یا یک موسسه) اقدام شود. هزینه درخواست ویزای دبی 275 درهم می‌باشد و فقط در قالب تورهای گروهی اقدام می‌شود. برای درخواست ویزای دبی باید اصل پاسپورت، کپی پشت و روی کارت ملی و تمامی صفحات شناسنامه، واچر هتل، بلیط رفت و برگشت هواپیما و فرم درخواست ویزای این کشور به کارگزار خود ارائه کنید. جوابدهی به درخواست ویزای دبی حدودا 3 روز کاری به طول می‌انجامد.

نکته مهم: به هیچ عنوان به دختران مجرد زیر 18 سال ویزای دبی اعطا نمی‌شود و آقایان زیر 18 سال نیز برای درخواست ویزای دبی باید شناسنامه پدر و مادر خود را ارائه کنند.

 

با توجه به شرایط ویزای دبی، اعطای ویزای این کشور برای اقامت‌های کمتر از 6 روز میسر نمی‌باشد!

بهترین زمان سفر به دبی؛ تاثیرگزار در تصمیم گیری!

با توجه به هدفی که از سفر به دبی دارید، باید بهترین زمان سفرتان را بدانید. دانستن بهترین زمان سفر کمک شایانی در تصمیم گیری به شما می‌کند و می‌تواند تا حد چشمگیری هزینه‌های شما را کاهش دهد.

 

بهترین زمان سفر به دبی از نظر آب و هوایی؛ فقط پائیز و زمستان!

با توجه به گرم و خشک بودن شهر دبی، بهترین زمان سفر به این شهر فقط پائیز و زمستان می‌باشد. به ضرس قاطع به شما می‌گوئیم که در این دو فصل می‌توانید انتظار یک آب و هوای بهاری از دبی داشته باشید! نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که در این دو فصل دبی با جمعیت زیادی از گردشگران روبرو می‌باشد و هزینه‌های اقامت در این شهر تا حدودی افزایش می‌یابد!

 

بهترین زمان سفر به دبی از نظر هزینه‌ها؛ قطعا تابستان!

تابستان‌ها هوای شهر دبی به گرم ترین حد ممکن می‌رسد. در این بازه زمانی تعداد گردشگران تا حد زیادی کاهش می‌یابد و به تبع آن، هزینه‌های اقامت. توجه داشته باشید که در فصل تابستان هر ساله جشنواره‌ها و رویدادهای مختلف ورزشی برگزار می‌شود.

اطلاعات ضمانت نامه بانکی تور دبی؛ نگران نباشید!

در زمان خرید تور دبی، نیازی به ارائه ضمانت نامه بانکی نیست. اما اگر بخواهید فقط برای ویزا اقدام کنید، باید به ازای هر نفر چک ضمانت به مبلغ 10.000.000 تومان در وجه آژانس هواپیمایی صادر کنید. تاریخ پرداخت چک ضمانت باید برای 2 روز پس از بازگشت از دبی باشد.

خدمات تور دبی؛ در حد رضایت شما!

خدماتی که در ادامه به شما اعلام می‌کنیم، خدمات کلی تور دبی می‌باشد و این خدمات ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد. خدمات تور دبی عبارتند از:

  • اخذ ویزای دبی
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • اقامت در هتل‌های 3، 4، 5 ستاره به همراه صبحانه (انتخاب هتل به عهده متقاضی می‌باشد)
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • بیمه نامه مسافرتی
  • راهنمای محلی
  • تور لیدر فارسی زبان

قیمت تور دبی؛ هزینه تور دبی بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

قیمت تور دبی به 3 پارامتر پرواز، هتل و نرخ درهم بستگی دارد. از ایران 4 پرواز مستقیم ماهان، ایران ایر، ایر عربیا و امارات و 1 پرواز غیر مستقیم قطر به سمت دبی پرواز می‌کنند. توجه داشته باشید که پرواز ایرعربیا در فرودگاه شارجه به زمین می‌نشیند و تا دبی (بدون ترانسفر) 1 ساعت فاصله دارد. کمترین قیمت هتل در دبی شبی 80 درهم می‌باشد. نکته مهمی که در انتخاب هتل باید به آن دقت کنید، موقعیت مکانی آن می‌باشد. هرچه هتل شما به مرکز شهر نزدیک باشد، باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید و اگر هتل شما در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه کمتری برای اقامت می‌پردازید. قیمت تورهای دبی را می‌توانید در بالای همین صفحه مشاهده کنید.

  • قانون جدیدی در امارات با نام پرداخت مالیات هتل توسط گردشگران وضع شده است که طبق این قانون گردشگرانی که به دبی سفر می‌کنند، مالیات هتل را خودشان باید پرداخت کنند. نرخ مالیات هتل‌های دبی را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.
درجه هتلمبلغ مالیاتطریقه پرداخت
3 ستاره
★★★
15 درهمشبی – نفری
4 ستاره
★★★★
25 درهمشبی – نفری
5 ستاره
★★★★★
30 درهمشبی – نفری

به طور مثال شما یک خانواده 3 نفری هستید و در یک هتل 4 ستاره به مدت 6 شب اقامت دارید. شما مبلغی معادل 450 درهم برای مالیات هتل‌ها باید پرداخت کنید!

هزینه‌های روزانه در دبی؛ به طور میانگین 500 درهم هزینه دارید!

این هزینه‌ها شامل 150 درهم برای غذا، 287 درهم برای یک بطری آب، 57 درهم برای جابجایی در شهر، 56 درهم برای خرید بلیط مراکز تفریحی و گردشگری و 64 درهم برای جابجایی در شهر هزینه دارید. توجه داشته باشید که هزینه‌های اقامت در این هزینه‌ها محاسبه نشده است.

کیفیت هتل‌های دبی؛ قطعا راضی برمی‌گردید!

شما در هتل‌های دبی کیفیتی عالی و حتی شاید فراتر از انتظار را تجربه خواهید کرد! در هتل‌های دبی کیفیت غذا (البته فقط صبحانه سرو می‌شود)، نظافت اتاق‌ها و کیفیت خدمات رسانی عالی است. نکته مهمی که در انتخاب هتل باید به آن توجه داشته باشید این است که هرچه هتل شما از مرکز شهر دبی دورتر باشد، هزینه کمتری برای اقامت می‌پردازید اما اگر هتل شما در مرکز شهر باشد و یا به مرکز شهر نزدیک باشد، باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید.

برای سفر اولی‌های دبی؛ بهتر است گروهی سفر کنید!

در تورهای گروهی معمولا شما تور لیدر دارید. تور لیدر در راهنمایی پرداخت هزینه‌ها، جابجایی در شهر، معرفی اماکن توریستی – گردشگری و تفریحی و برگزاری گشت‌های شهری به شما کمک شایانی خواهد کرد. اما اگر فکر می‌کنید به این خدمات نیازی ندارید و خودتان از پسش برمی‌آیید، پس حتما انفرادی سفر کنید!

سوالات متداول تور دبی:

1. فاصله هوایی میان ایران و دبی چقدر می‌باشد؟

در صورتی که پرواز مستقیم (ایرلاین‌های ماهان، ایران ایر، ایر عربیا و امارات) انتخاب کرده باشید، از فرودگاه امام خمینی تهران تا فرودگاه شهر دبی حدودا 2 ساعت در مسیر هستید. اما اگر پرواز غیر مستقیم انتخاب کرده باشید، همه چیز به ایرلاین شما بستگی خواهد داشت!

2. چه مدت قبل از سفر برای خرید تور دبی اقدام کنیم؟

با توجه به اینکه جواب درخواست ویزای دبی حدودا 3 روز کاری به طول می‌انجامد، بهتر است 7 روز قبل از سفر به این کشور برای خرید تور اقدام کنید.

3. بهتر است چند شب در دبی اقامت داشته باشیم؟

تورهای دبی برای مدت زمان کمتر از 6 روز قابل دسترسی نمی‌باشد. با توجه به این نکته، بهتر است حدودا 7 روز در دبی اقامت داشته باشید تا بتوانید از تمامی تفریحات این شهر استفاده کنید.

4. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه دبی در چیست؟

اختلاف قیمت تور‌های مشابه دبی به دلیل سود آژانس‌ها و کارگزاران تور دبی و خدمات متفاوت این تور‌ها می‌باشد. به طور مثال، در یک پکیج خدمات تور دبی شما ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 3 ستاره و تور لیدر فارسی زبان است. اما در یک پکیچ دیگر، خدمات تور دبی شامل ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 4 ستاره، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌های راننده و انعام کارگران هتل است که به طبع هزینه این پکیج از پکیج قبلی بیشتر است.

ارسال دیدگاه

اعلان ها