تور دبی

تور دبی

بهترین تورهای دبی متناسب با هر سلیقه‌ای اینجاست.
33143 026
 • مبدأ تمام تورهای دبی به صورت پیش فرض تهران است و امکان تغییر مبدأ به تمام شهرهای کشور وجود دارد.

تورهای آفر دبی ویژه نهال گشت

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت اطلاعات تور

تور دبی - 3 شب و 4 روزرفت 30 مهر

3 شب30 مهر
ایران ایرتور
7,720,000 تومان

اطلاعات تور

تور دبی - 8 روزهرفت شنبه‌ها

4 روزشنبه‌ها
هواپیمایی ماهان
7,945,000 تومان

اطلاعات تور

تور دبی - مهر ماهرفت یک‌شنبه

4 روزیک‌شنبه
قشم ایر
7,990,000 تومان

اطلاعات تور

تور دبی - 3 شب و 4 روزرفت یکشنبه‌ها

4 روزیکشنبه‌ها
قشم ایر
8,200,000 تومان

اطلاعات تور

تور دبی ارزان از تهران - 3 شبرفت 9 ابان

4 روز9 ابان
قشم ایر
8,200,000 تومان

اطلاعات تور

تور دبی - 30 مهر ماهرفت 30 مهر

3 شب30 مهر
ایران ایرتور
8,230,000 تومان

اطلاعات تور

تور دبی - 3 شبرفت 28 مهر

3 شب28 مهر
هواپیمایی ماهان
8,450,000 تومان

اطلاعات تور

تور دبی - 3 شب و 4 روزرفت 2 ابان

4 روز2 ابان
قشم ایر
8,750,000 تومان

اطلاعات تور

تور دبی ارزان از تهران - 4 شبرفت 29 مهر

3 شب29 مهر
هواپیمایی ماهان
8,755,000 تومان

اطلاعات تور

تور دبی - 5 روزهرفت شنبه‌ها

5 روزشنبه‌ها
قشم ایر
8,850,000 تومان

اطلاعات تور

تور اکسپو دبی 2021رفت 30 مهر

5 روز30 مهر
هواپیمایی ماهان
9,092,000 تومان

اطلاعات تور

تور دبی - همه روزهرفت 30 مهر

4 روز30 مهر
هواپیمایی ماهان
9,595,000 تومان

اطلاعات تور

لیست قیمت تور دبی بر اساس هتل‌‌های محبوب

تور دبی – هتل‌های 4 ستاره

تور دبی – هتل‌های 4 ستاره محبوب

تاریخ رفت
تابستان 1400
اقامت
4 روز
هتل
4
هواپیمایی ماهان
از13,075,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور دبی – هتل‌های 5 ستاره

تور دبی – هتل‌های 5 ستاره محبوب

تاریخ رفت
تابستان 1400
اقامت
4 روز
هتل
5
هواپیمایی ماهان
از13,810,000 تومان
0
اطلاعات تور

لیست قیمت تور دبی با پرواز

تور 4 روزه دبی ویژه 30 دی ماه با پرواز ایران ایر

تور دبی با پرواز ماهان

تاریخ رفت
تابستان 1400
اقامت
7 شب
هتل
3+4+5
هواپیمایی ماهان
از10,900,000 تومان
0
اطلاعات تور

خدمات تور دبی، در هر پکیجی متناسب با قیمت تور دبی و درخواست مسافر، متفاوت است. اما به طور کلی، خدمات تور دبی نهال‌گشت عبارتند از:

 • اخذ ویزای دبی
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • اقامت در هتل‌های 3، 4، 5 ستاره به همراه صبحانه (انتخاب هتل به عهده متقاضی می‌باشد)
 • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
 • بیمه نامه مسافرتی
 • راهنمای محلی
 • تور لیدر فارسی زبان

قیمت تور دبی 1400؛ هزینه سفر به دوبی بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

قیمت تور دبی به 3 پارامتر قیمت پرواز دبی، قیمت هتل‌های دبی و نرخ درهم بستگی دارد.

چند نکته در مورد قیمت بلیط پرواز دبی

از ایران 4 پرواز مستقیم ماهان، ایران ایر، ایر عربیا و امارات و 1 پرواز غیر مستقیم قطر به سمت دبی پرواز می‌کنند. البته پرواز ایرعربیا در فرودگاه شارجه به زمین می‌نشیند که تا دبی 1 ساعت فاصله دارد.

شرکت‌های هواپیمایی درطی هفته چندین بار قیمت بلیت پرواز دبی را تغییر می‌دهند. به طوری که گاها این تغییرات چند میلیون تومان می‌رسد. به همین خاطر بهتر است از چند هفته قبل از سفر قیمت تور دبی و پرواز دبی را حداقل یک بار در هفته بررسی کنید.

قیمت بلیط پرواز دبی به روز و یا حتی ساعت پرواز هم بستگی دارد. روزهای وسط هفته (سه شنبه و چهار شنبه) معمولا ارزان‌تر هستند و جمعه‌ها و شنبه‌ها قیمت بلیط هواپیما دبی معمولا گرانتر است. اگر ویزای دبی شما آماده باشد، در این ایام می‌توانید بلیط لحظه آخری دبی تهیه نمایید.

چند نکته در مورد رزرو هتل‌های دبی

کمترین قیمت هتل در دبی شبی 80 درهم می‌باشد. نکته مهمی که در مدیریت هزینه سفر به دبی باید در نظر بگیرید، انتخاب هتل است. موقعیت مکانی هتل محل اقامت در دبی هم بسیار مهم است. هرچه هتل شما به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید و اگر هتل شما در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه کمتری برای اقامت می‌پردازید. البته در این صورت باید هزنیه بالای حمل و نقل درون شهری دبی را نیز در نظر بگیرید.

مخارج درهمی تور دبی 1400

مالیات گردشگری در صورت حساب هتل‌های دبی

قانون جدیدی در امارات با نام پرداخت مالیات هتل توسط گردشگران وضع شده است که طبق این قانون گردشگران تور دبی 1400، مالیات هتل را خودشان باید پرداخت کنند. به طور مثال اگر شما یک خانواده 3 نفری هستید و در یک هتل 4 ستاره به مدت 6 شب اقامت دارید، باید مبلغی معادل 450 درهم برای مالیات هتل‌ پرداخت کنید!

هزینه‌های روزانه در دبی؛ به طور میانگین 500 درهم هزینه دارید!

این هزینه‌ها شامل 150 درهم برای غذا، 287 درهم برای یک بطری آب، 57 درهم برای جابجایی در شهر، 56 درهم برای خرید بلیط مراکز تفریحی و گردشگری و 64 درهم برای جابجایی در شهر هزینه دارید. توجه داشته باشید که هزینه‌های اقامت در تور دبی 1400 در این هزینه‌ها محاسبه نشده است.

تور گروهی دبی؛ پیشنهادی برای سفر اولی‌ها

در تورهای گروهی معمولا شما تور لیدر دارید که شما را در پرداخت هزینه‌ها، جابجایی در شهر، معرفی اماکن توریستی – گردشگری و تفریحی و برگزاری گشت‌های شهری به شما کمک شایانی خواهد کرد. اما اگر فکر می‌کنید به این خدمات نیازی ندارید و خودتان از پسش برمی‌آیید، پس حتما انفرادی سفر کنید!

بهترین زمان خرید تور دبی؛ هدف شما از سفر به دبی چیست؟

زیرساخت‌های توریستی دبی به قدری خوب است که اغلب کسانی که در تابستان به دبی سفر می‌کنند، به ندرت از گرمای طاقت فرسای هوای دبی گله می‌کنند. شاید تنها چیزی که در یک تور دبی تابستان شما را اذیت کند، گرمای هوا در مکان‌های در محیط‌های بیرونی باشد. اما هزینه تور دبی در فصل تابستان بسیار پایین‌تر از تور دبی پاییز یا زمستان است. به همین دلیل بهتر است با توجه به هدفی که از سفر به دبی دارید، باید بهترین زمان سفرتان را بدانید. دانستن بهترین زمان سفر می‌تواند تا حد زیادی هزینه‌های شما را کاهش دهد. شهر دبی از نظر آب هوا دو فصل گرم و گرم‌تر دارد. از این رو باید انتظار زمستانی گرم و تابستانی جهنمی را در دبی داشته باشید.

بهترین و گران‌ترین زمان برای خرید تور دبي

بهترین زمان سفر به دبی، از اوایل آذر (دسامبر) تا اوایل فروردین (مارس) است. دلیل اینکه اکثر گردشگران، این زمان را برای تهیه تور دبی انتخاب می‌کنند، آب و هوای متعادل‌تر شهر دبی در این ایام است. در های سیزن تور دبي دمای هوا ملایم‌تر، رطوبت جوی قابل تحمل‌تر، شدت تابش نور خورشید کم‌تر و دمای آب خلیج فارس برای آب‌تنی، شنا و غواصی فوق‌العاده است. البته باید در نظر داشته باشید که در این ایام قیمت بلیط دبی و نیز هزینه رزرو هتل در دبی بسیار بالا خواهد بود.

بدترین و ارزان‌ترین زمان خرید تور دبی 1400

بدترین زمان سفر به دبی هم می‌تواند بین ماه‌های اردیبهشت (می) تا شهریور (سپتامبر) باشد. دمای هوا در این مدت بسیار بالاست و بین 26 تا 42 درجه سانتیگراد است. در این ایام ممکن است شاهد وزش بادهایی با سرعت 24 کیلومتر در ساعت و گاهی طوفان شن باشید. اما به هر حال در این فصول سال، شما می‌توانید تور ارزان دبی را با قیمتی بسیار مناسب نسبت به فصول سرد سال تهیه نمایید.

به علاوه هر ساله در فصل تابستان جشنواره‌ها و رویدادهای مختلف ورزشی و توریستی و همچنین کنسرت‌های بسیاری در دبی برگزار و حراجی‌های بسیاری نیز در مراکز خرید دبی از جمله مرکز خرید Duty Free در فرودگاه بین المللی دبی انجام می‌شود که باعث جذب گردشگر شده تا تابستان‌های داغ دبی، داغ‌تر شود. در این ایام باید گوش به زنگ تور ارزان دبی و تور دبی لحظه آخری هم باشید. البته این تورها برای کسانی که از قبل برای اخذ ویزای توریستی دبی اقدام کرده‌اند در دسترس خواهند بود.

تور دبی 7 شب؛ بهترین مدت زمان اقامت در تور دبي

مدت زمان اقامت در تور دبی نهال‌گشت محدود نبوده و به بودجه و هدف شما از سفر به امارات بستگی دارد. برای لذت بردن از سفر و بازدید از همه جاذبه‌های توریستی دبی، تور دبی 3 شب یا تور دبی 4 شب ، گزینه‌های اقتصادی خوبی خواهند بود. ما در نهال‌گشت با توجه به خواست شما، تور دبی 7 شب را نیز برگزار می‌کنیم. البته امکان تغییر مدت زمان اقامت در دبی نیز وجود دارد. در این صورت شما باید تور دبي انفرادی را تهیه نمایید.

شرایط اخذ ویزای دبی؛ سختی که آسانی در پی دارد!

ویزای توریستی امارات معمولا در قالب تور دبی صادر می‌شود. اما به شرط ارائه چک و یا ضمانت نامه بانکی نیز می‌توانید موفق به اخذ ویزای انفرادی دبی شوید. در حال حاضر ویزای دبی به صورت الکترونیکی و از طریق یک کفیل (آژانس مسافرتی و یا کارگزار) اقدام می‌شود. برای درخواست ویزای دبی باید اصل پاسپورت، کپی پشت و روی کارت ملی و تمامی صفحات شناسنامه، واچر هتل، بلیط رفت و برگشت هواپیما و فرم درخواست ویزای این کشور به کارگزار خود ارائه کنید. مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای دبی، از 1 تا ۷ روز کاری بوده و هزینه درخواست ویزای دبی نیز 275 درهم می‌باشد. برای اخذ ویزای امارات، کافیست با کارشناسان ما در گروه مسافرتی نهال‌گشت تماس گرفته و ویزای خود را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

نکته مهم: به هیچ عنوان به دختران مجرد زیر 18 سال ویزای دبی اعطا نمی‌شود و آقایان زیر 18 سال نیز برای درخواست ویزای دبی باید شناسنامه پدر و مادر خود را ارائه کنند.

ضمانت‌نامه بانکی تور دبی چقدر است؟ نگران نباشید!

در زمان خرید تور دبی، نیازی به ارائه ضمانت نامه بانکی نیست. اما اگر بخواهید فقط برای ویزا اقدام کنید، باید به ازای هر نفر چک ضمانت به مبلغ 10,000,000 تومانی در وجه آژانس هواپیمایی صادر کنید. تاریخ پرداخت چک ضمانت باید برای 2 روز پس از بازگشت از دبی باشد.

ارزان‌ترین یا آسوده‌ترین راه سفر به دبی؟

تور دبی به صورت هوایی و یا زمین یا بهتر بگوییم دریایی برگزار می‌شود. اینکه کدام یک از این تورها بهتر است به عوامل مختلفی از جمله بودجه شما و نیز انتظار شما از تور دبی بستگی دارد. پس برای داشتن انتخابی بهتر، از بین تورهای هوایی و زمینی دبی، بهتر است اطلاعاتی را در مورد تورهای دبی به دست آورید.

تور دبی هوایی؛ بیشتر خرج کنید، آسوده خاطر سفر کنید.

برای داشتن سفری مطمئن و کوتاه به دبی، کافیست تا تور هوایی دبی را تهیه کرده و بعد از یک سفر کوتاه 2 ساعته، خود را به فرودگاه بین المللی دبی برسانید. پرواز دبی تقریبا از تمامی شهرهایی که فرودگاه بین‌المللی دارند، توسط شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی بسیاری انجام می‌شود.

تور هوایی دبی از چه شهرهایی برگزار می‌شود؟

 • تور دبی از تهران: همه روزه و با پرواز ایرانی ایران ایر، ماهان، فلای دبی، امارات و ایر عربیا
 • تور دبی از شیراز: سه روز در هفته با پرواز ایران ایر، ماهان و امارات
 • تور دبی از اصفهان: دو روز در هفته و با پرواز ایران ایر و ماهان
 • تور دبی از مشهد: دو روز در هفته با پرواز ماهان و ایران ایر
 • تور دبی از اهواز: سه روز در هفته با پرواز ایران ایر
 • تور دبی از کیش: همه روزه و با پرواز کیش ایر

برای خرید بلیط پرواز دبی، در هر زمان و از هر کجا که سکونت دارید با آژانس مسافرتی نهال‌گشت تماس گرفته و بلیط پرواز امارات را رزرو نمایید.

فرودگاه بین المللی دبی

در شهر دبی دو فرودگاه وجود دارد که یکی از آن‌ها فرودگاه آل مکتوم و دیگری فرودگاه بین المللی دبی است. از ایران هیچ پروازی به فرودگاه آل مکتوم انجام نمی‌شود. اما فرودگاه بین المللی دبی، که فرودگاه اصلی این شهر نیز می‌باشد، همه روزه پذیرای پروازهای بسیاری از شهرهای مختلف ایران است. فرودگاه بین‌المللی دبی، پر ترافیک‌ترین فرودگاه دنیا بوده و امکانات رفاهی بسیاری نظیر اینترنت رایگان و نامحدود، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های بسیار و بزرگ‌ترین فروشگاه فرودگاهی دیوتی فری است. مسافرین تور دبی پس از فرود در فرودگاه دبی، با ترنسفر هتل محل اقامت خود به هتل رفته و یا می‌توانند با استفاده از اتوبوس، مترو و تاکسی‌های فرودگاه دبی، خود را به جاذبه‌های توریستی دبی برسانند.

تور زمینی – دریایی دبی، تور دبی از بندرعباس

شاید بهترین راه برای سفر به دبی، خرید بلیط پرواز دبی و سفر با یک پرواز دو ساعته از نزدیک‌‎ترین فرودگاه بین‎‌المللی، به مقصد فرودگاه دبی است. اما این ارزان‌ترین راه برای سفر به امارات نیست. راه ارزان‌تر و البته دشوارتری نیز وجود دارد که سفر دریایی با کشتی مسافرتی دبی و از طریق آب‌های نیلگون خلیج فارس است. اگرچه مسیر تور دبی ارزان دریایی، بیش از 6 ساعت طول می‌کشد اما ارزان‌تر بوده و قوانین حمل بار آسان‌تری نیز دارد.

از بندر عباس و بندر لنگه تا جمیرا؛ دریانوردی در خلیج فارس

برای تجربه تور دریایی دبی ابتدا باید خود را به بندر لنگه یا بندر عباس رسانده و از آنجا با کشتی و از طریق آب‌های نیلگون خلیج فارس، به بندر جمیرا در شهر دبی بروید. کشتی‌های سفر دریایی به امارات، هر روز صبح بندر لنگه را ترک کرده و پس از انجام یک سفر دریایی 6 تا 7 ساعته، به بندر جمیرا در شهر دبی می‌رسند. هزینه تور زمینی دبی به مراتب کمتر از تور هوایی دبی بوده اما ممکن است کمی طولانی و خسته کننده باشد. تور زمینی دبی بیشتر به درد مسافرینی می‌خورد که برای خرید به این کشور سفر می‌کنند.

کیفیت هتل‌های دبی؛ قطعا راضی برمی‌گردید!

شاید بتوان کیفیت هتل‌های دبی را عالی و یا حتی فراتر از انتظار در نظر گرفت! کیفیت غذا در هتل‌های دبی (البته در هتل‌های دبی فقط صبحانه به صورت رایگان سرو می‌شود.)، نظافت اتاق‌ها و کیفیت خدمات رسانی عالی است. نکته مهمی که در انتخاب هتل باید به آن توجه داشته باشید این است که هرچه هتل شما از مرکز شهر دوبی دورتر باشد، هزینه کمتری برای اقامت می‌پردازید اما اگر هتل شما در مرکز شهر باشد و یا به مرکز شهر نزدیک باشد، باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید. در ادامه به معرفی برخی از هتل‌های دبی خواهیم پرداخت.

هتل‌های لوکس دبی

هتل مینا سلام: در منطقه جمیرا قرار گرفته و فاصله بسیار کمی با مرکز شهر و مهم‌ترین پارک آبی دبی یعنی وایلد وادی دارد. نمای اتاق‌های هتل مینا سلام رو به برج العرب و دریا است. معماری هتل مینا سبک خاورمیانه خاصی و بسیار زیبایی داشته و تسهیلات مخصوصی را برای معلولین دارد.

هتل جمیرا بیچ: هتل جمیرا بیچ امکانات خاصی چون زمین تنیس، استخر و سونا و مرکز بازی پیشرفته و سرگرم کننده‌ای دارد و مناسب خانواده‌هایی است که کودک خردسال دارند. هتل جمیرا در ساحل جمیرا واقع شده و معماری خاصی دارد که برگرفته از طرح موج دریا دارد.

برج العرب دبی: برج العرب یکی از لوکس‌ترین و گران‌ترین و مجهزترین هتل‌های دنیا است. اتاق‌های هتل برج‌العرب در حد یک خانه لوکس و بسیار بزرگ و مدرن است. ترنسفر فرودگاهی برای مسافران تور اماراتی که هتل برج‌العرب را برای اقامت انتخاب کرده‌اند، یک لیموزین است.

هتل کمپینسکی مال آو امارات: هتل کمپینسکی تجهیزات بسیاری ازجمله استخر روباز، تجهیزات اسکی، بولینگ، سالن ورزشی، اسپا، زمین بازی، اتاق گیم داشته و علاوه بر آن هم چسبیده به پیست اسکی مرکز خرید دبی است. فاصله این هتل تا فرودگاه دبی کمتر از بیست دقیقه بوده و بزرگ‌ترین پارک آبی دبی یعنی وایلد وادی بسیار به آن نزدیک است.

هتل‌های ارزان دبی

هتل لواندر دبی: یک هتل میان‌رده 3 ستاره در مرکز شهر دبی قرار دارد که ۵ کیلومتر تا فرودگاه بین‌المللی دبی فاصله دارد. فاصله هتل لواندر تا ایستگاه متروی الریگا هم ۱۰ دقیقه است.

هتل سیتی استار: هتل 3 ستاره سیتی استار، یک هتل ارزان ‌قیمت است که طراحی مدرنی دارد. صبحانه روزانه در این هتل به صورت بوفه سرو می‌شود. این هتل تنها چند قدم با ایستگاه مترو صلاح الدین فاصله داشته و به سایر جاذبه‌ها و اماکن دیدنی دبی نیز بسیار نزدیک است.

هتل ایبیس الرقه: این هتل 2 ستاره، در منطقه الرقه دبی قرار گرفته و تنها ۵ دقیقه با متروی الرقه فاصله دارد. نهر و استادیوم تنیس دبی نیز در فاصله ۵ کیلومتری این هتل قرار دارند.

هتل سان اند سندز: این هتل 3 ستاره در خیابان الرقه در دیره واقع شده و امکاناتی چون استخر روباز، وای‌فای رایگان، سونا، ماساژ و پذیرش ۲۴ ساعته دارد. فاصله هتل سان اند سندز تا فرودگاه بین المللی دبی ۵ کیلومتر بوده و به مرکز خرید الغریر و ایستگاه یونیون اسکوئر هم بسیار نزدیک است.

هتل دریم پالاس: هتل دریم دبی یک هتل میان رده و سه ستاره است در منطقه دیره است که تا فرودگاه بین‌المللی دبی ۱۵ دقیقه فاصله دارد. فاصله هتل دریم پلاس تا ایستگاه مترو الریقه کمتر از 5 دقیقه است و تا ایستگاه مترو صالح‌الدین ۴۰۰ متر است.

هتل‌های نزدیک به مراکز خرید دبی

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های هتل‌هایی که در نزدیکی مراکز خرید دبی قرار دارند، دور بودن از شر رفت و آمد پر هزینه در فضای باز گرم و شرجی دبی است. از هتل‌های نزدیک به مراکز خرید دبی می‌توان به هتل آرمانی دبی و هتل آدرس دبی (نزدیک به مرکز خرید دبی مال)؛ هتل شرایتون دبی و هتل کمپینسکی دبی (نزدیک به مرکز خرید امارات مال)؛ هتل مونپیک و هتل پریمیر این (نزدیک به مرکز ابن بطوطه دبی) و هتل ایبیس دیرا دبی و هتل نووتل دبی (نزدیک به مرکز خرید سیتی سنتر دیره) اشاره کرد.

بهترین زمان خرید ارزان از دبی

در ایام خاصی از سال، خرید از مراکز خرید دبی، شامل تخفیفات بسیاری می‌شود. این تخفیفات بیشتر در مرداد ماه بوده و حتی تور ارزان دبی نیز برای خرید از بازارهای ارزان دبی، در این ایام برگزار می‌شود. به همین دلیل هم، علیرغم گرمای آزار دهنده تابستان‌های دبی، تور تابستانی دبی همچنان محبوبیت دارد. همچنین در ماه‌های دی تا اواخر بهمن ماه نیز، زمان خوبی برای خرید تور دبی است. در فصل زمستان، آب و هوای دبی بسیار عالی و تخفیف‌هایی که در این ایام وجود دارد فراوان است. شما با هر خرید از فروشگاه‌های دوبی در این ایام، کارت قرعه‌کشی دریافت کرده و می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یک خودروی لوکس امتحان کنید.

تور دبی نمایشگاه اکسپو

دبی میزبان سومین رویداد بزرگ جهان در سال 2021 میلادی است. نمایشگاه نوآوری اکسپو بیش از 150 سال است که هر 5 سال یکبار در یکی از شهرهای جهان برگزار می شود. تور دبی نمایشگاه اکسپو 2021 دبی، از تاریخ 9 مهر 1400 لغایت 11 فروردین 1401 برگزار می شود، برگزاری یک نمایشگاه به مدت 6 ماه متوالی، پدیده رایجی نیست، اما مسئولان برگزاری نمایشگاه به این نتیجه رسیده‌اند که با توجه به شرایط ویژه این رویداد، علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه، به مدت زمان بیشتری برای رزرو بلیط، اخذ ویزا و فراهم کردن مقدمات تور دوبی احتیاج دارند. شما برای رزرو تور دبی نمایشگاه اکسپو می‌توانید با نهال‌گشت تماس گرفته و تور خود را برای تاریخ مد نظرتان رزرو نمایید.

تور اکسپوی دبی - نهال گشت

تور اکسپو دبی 2021

تاریخ رفت
30 مهر
اقامت
5 روز
هتل
3
هواپیمایی ماهان
از9,092,000 تومان
0
اطلاعات تور
16 پاسخ
 1. Avatar
  سینا باخدا

  سلام تور هتل جمیرا ۵ستاره یو ال دارید؟ ما ۲ نفر بزرگ و یک نفر بچه۴ ساله داریم.
  میشه لطف کنید واسه ۲۲ مهر اگه دارید اطلاع بدید
  ممنون

 2. Avatar
  کاظم

  سلام. قیمت تور دبی، بلیط رفت وبرگشت هتل5ستاره هزینه پاسپورت با مالیات هتل برای 4نفر که دونفرازچهارنفر بچه 5ساله و10ساله باشندچند در میاد. بعدهزینه غذا وکرایه ماشین رفتن به جاهای دیدنی وخرید چقدر هزینه میبره درکل با 4نفر چقدرپول همراه داشته باشیم خوبه. مرسی از توجهتون

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ قیمت تور دبی روی هتل 5 ستاره و برای 3 شب، 15 میلیون تومان برای هر نفر هست. اونجا هم بهتره برای هر نفر حداقل 500 دلار همراه داشته باشید.

 3. Avatar
  سهیل

  وقت بخیر
  تور های 8 شب دوبی که قیمت گذاشتید , قیمت برای 1 شبه یا کل 8روز ؟
  و اینکه بلیط هواپیما رفت و برگشت روشه دیگه ؟

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ بله قیمت برای 8 شب اقامت در هتل به علاوه بلیط رفت و برگشت و ویزا هست.

 4. Avatar
  زنگنه کرمانشاهی

  در تمام مراحل موفق کار کرده و به نظر من جز بهترینهای در سراسر ایران ، درود بر شما مدیران و کل پرسنل ، با آرزوی بهترینها برای شما

 5. Avatar
  طاهر

  سلام هزينه تور دبي در مرداد و هتل شرايتون چقدر ميشه؟
  و در هتل 3ستاره در ديره چقدر ميشه؟

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ قیمت مرداد ماه هنوز مشخص نیست. میتونید دو هفته قبل از سفرتون تماس بگیرید و با کارشناسان ما در این خصوص صحبت کنید.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ تور 4 روزه با هتل ارکید که در فاصله 30 دقیقه ای از سفارت آمریکا قرار داره در حدود 6 میلیون و 600 هزار تومان هست. البته این مبلغ بدون در نظر گرفتن هزینه ویزا هست.
   بدون در نظر گرفتن مبلغ ویزا

ارسال دیدگاه

جستجو اعلان
خانه فهرست
اعلان ها