تور سن پترزبورگ

تور سنت پترزبورگ

لیست تورهای سنت پترزبورگ

بیش از 4 تور متفاوت
تور 7 روزه مسکو سنت پترزبورگ ویژه شب های سفید
تور مسکو + سنت پترزبورگ
تاریخ برگزاری
مرداد ماه
مدت اقامت
6 شب
حمل و نقل

نوردویند ایرلاینز

شروع قیمت از
51,990,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
تور 8 روزه مسکو سنت پترزبورگ با پرواز معراج
تور مسکو + سنت پترزبورگ
تاریخ برگزاری
مرداد ماه
مدت اقامت
7 شب
حمل و نقل

معراج

شروع قیمت از
550دلار
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
هزینه پرواز22,500,000تومان
مشاهده تور
تور مسکو سنت پترزبورگ ویژه شب های سفید
تور مسکو + سنت پترزبورگ
تاریخ برگزاری
مرداد ماه
مدت اقامت
7 شب
حمل و نقل

ایران ایرتور

شروع قیمت از
545دلار
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
هزینه پرواز22,990,000تومان
مشاهده تور
تور مسکو سنت پترزبورگ با پرواز ایران ایرتور
تور مسکو + سن پترزبورگ
تاریخ برگزاری
18 مرداد
مدت اقامت
7 شب
حمل و نقل

ایران ایرتور

شروع قیمت از
585دلار
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
هزینه پرواز22,990,000تومان
مشاهده تور
جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور سنت پترزبورگ نهال گشت

قبل از هرچیز برای سفر به سنت پترزبورگ، باید برای اخذ ویزای روسیه اقدام کنید. برای اخذ ویزای روسیه راه سختی در پیش ندارید. ویزای روسیه به صورت لیبل در پاسپورت متقاضی الصاق می‌شود و تا 3 روز نیز اعتبار دارد. از تهران فقط ایرلاین نوردویند به سمت سنت پترزبورگ پرواز دارد. هر 4 فصل سال مختص یک دسته از گردشگران می‌باشد و در طول این 4 فصل، هزینه‌های اقامت سنت پترزبورگ ثابت می‌باشد. با قاطعیت اعلام می‌کنیم که از اقامت در هتل‌های با کیفیت سنت پترزبورگ راضی خواهید بود!

شرایط اخذ ویزای روسیه؛ فقط در 7 روز ویزای روسیه بگیرید!

ویزای روسیه به صورت گروهی اقدام می‌شود و برای درخواست ویزای روسیه به مدارکی همچون، بلیط قطعی رفت و برگشت هواپیما، رزرو قطعی هتل محل اقامت، 2 قطعه عکس 3×4، پاسپورت متقاضی با 7 ماه اعتبار و فرم تکمیل شده درخواست ویزای روسیه نیاز دارید. حدودا 7 روز کاری پس از ارائه درخواست، جواب ویزای روسیه صادر می‌شود. ویزای روسیه به صورت لیبل در پاسپورت متقاضی الصاق می‌شود و تا 30 روز نیز معتبر است.

بهترین زمان سفر به سنت پترزبورگ؛ هر گردشگر، زمان خاص خودش را دارد!

هر فصلی، مختص یک گروه از گردشگران سنت پترزبورگ می‌باشد. اما اگر آب و هوا برای شما اهمیت دارد، بهتر است از اوایل خرداد تا اواسط شهریور به سنت پترزبورگ سفر کنید. برای لذت بردن از ورزش‌های زمستانی نیز بهتر است در پائیز و زمستان به سنت پترزبورگ سفر کنید. توجه داشته باشید که هزینه‌های اقامت در سنت پترزبورگ در 4 فصل سال یکسان است و تفاوت آنچنانی با هم ندارند.

ضمانت‌نامه بانکی تورهای سنت پترزبورگ؛ به هیچ عنوان!

ضمانت‌نامه‌های بانکی با هدف اعتماد به بازگشت متقاضیان از سوی آژانس‌های مسافرتی دریافت می‌شود. چرا که اگر متقاضیان به کشور محل اقامت خود برنگردند، اعتبار آژانس‌های مسافرتی در نزد سفارت خانه از بین می‌رود. با توجه به اینکه کشور روسیه دارای شرایط پناهندگی نیست، لزومی به ارائه ضمانت نامه بانکی برای تورهای سنت پترزبورگ نیست.

خدمات تور سنت پترزبورگ؛ در تور سنت پترزبورگ چه خدماتی به شما ارائه می‌شود؟

خدماتی که در ادامه به شما اعلام می‌کنیم، خدمات رایج تورهای سنت پترزبورگ می‌باشد و ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد:

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • رزرو هتل (بسته به انتخاب متقاضی و به همراه صبحانه)
 • بیمه مسافرتی منطبق با تعداد روزهای اقامت در سنت پترزبورگ
 • تور لیدر فارسی زبان
 • راهنمای محلی
 • گشت شهری
 • ترانسفر بین شهری و ترانسفر فرودگاهی

هزینه تور سنت پترزبورگ، نحوه تعیین قیمت تورهای سنت پترزبورگ به چه شکل است؟

قیمت تور سنت پترزبورگ به 3 پارامتر هتل محل اقامت، پرواز رفت و برگشت و ویزا بستگی دارد. هزینه ویزای روسیه 95 دلار و ثابت می‌باشد. قیمت هتل محل اقامت نیز بر حسب دلار تعیین می‌شود. نکته مهمی که در انتخاب هتل باید به آن توجه داشته باشید این است که هرچه هتل محل اقامت شما به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید و هرچه هتل از مرکز شهر دورتر باشد و یا حتی در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه کمتری برای اقامت می‌پردازید. از تهران به سنت پترزبورگ فقط ایرلاین نوردویند پرواز دارد که هزینه آن نیز در طول سال ثابت می‌باشد!

کیفیت هتل‌های سنت پترزبورگ؛ شاید فراتر از چیزی که انتظار داشته باشید!

هتل‌های سنت پترزبورگ دارای کیفیت فوق العاده عالی می‌باشد. به طوری که شاید کیفیت یک هتل 3 ستاره در سنت پترزبورگ از کیفیت هتل‌های 5 ستاره کشورهای دیگر بالاتر باشد. درست است که برای اقامت در مرکز شهر هزینه بیشتری پرداخت می‌کنید اما این نکته را نیز توجه داشته باشید که ممکن است هزینه‌های جابجایی از هتل‌های حومه شهر و یا دورتر از مرکز شهر با هزینه اقامت در مرکز شهر برابری می‌کند! از بهترین هتل‌های سنت پترزبورگ می‌توانیم به Lahta plaza و State Hermitage اشاره کنیم.

هزینه‌های روزانه در سنت پترزبورگ؛ روزانه 3,500 روپل هزینه دارید!

واحد پولی کشور روسیه، روپل می‌باشد. اما اگر به هردلیلی نتوانستید این پول را تهیه کنید، می‌توانید دلار همراه خود ببرید! به طور میانگین شما برای یک وعده غذایی 850 روپل، برای یک بطری آب 60 روپل، برای بلیط اماکن تفریحی و گردشگری 100 روپل، جابجایی در شهر 230 روپل و جابجایی بین شهرهای روسیه باید 2,300 روپل هزینه کنید!

سفر اولی‌های سنت پترزبورگ؛ تورهای گروهی برای شما برگزار می‌شود!

معمولا تورهای سنت پترزبورگ به صورت گروهی برگزار می‌شود. این موضوع برای سفر اولی‌های سنت پترزبورگ بسیار با اهمیت می‌باشد. چرا که در تورهای گروهی سنت پترزبورگ، تور لیدر حضور دارد. از مزایای حضور تور لیدر می‌توانیم به برگزاری گشت‌های شهری، راهنمایی برای جابجایی در شهر، راهنمای در پرداخت هزینه‌ها و آشنایی با مراکز تفریحی و گردشگری روسیه اشاره کنیم.

سوالات متداول

 • 1. چه مدت قبل از سفر به سنت پترزبورگ برای خرید تور باید اقدام کنیم؟

  با توجه به اینکه حدودا 7 روز کاری برای اخذ ویزای روسیه زمان لازم است، بهتر است 10 تا 15 روز قبل از تاریخ سفر برای خرید تور سنت پترزبورگ اقدام کنید.

 • 2. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه سنت پترزبورگ در چیست؟

 • 3. فاصله هوایی میان ایران و سنت پترزبورگ چقدر است؟