تور سن پترزبورگ

تور سن پترزبورگ

لیست تورهای سن پترزبورگ

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور مسکو از تهران با پرواز ماهان

4 روز اسفند ماه ماهان 28,800,000+65$

تور 7 روزه مسکو و سنت‌ پتربورگ ویژه نوروز

7 روز فروردین ماه ایرفلوت 44,990,000+70$

تور 7 روزه مسکو سنت پتربورگ ویژه نوروز

7 روز فروردین ماه نوردویند ایرلاینز 47,300,000

تور مسکو سنت پترزبورگ با نوردویند ویژه نوروز

8 روز فروردین ماه نوردویند ایرلاینز 48,400,000

تور سنت پترزبورگ مسکو با ماهان ویژه نوروز

8 روز فروردین ماه ماهان 54,990,000

لیست تورهای نوروزی سن پترزبورگ

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور 7 روزه مسکو و سنت‌ پتربورگ ویژه نوروز

7 روز فروردین ماه ایرفلوت 44,990,000+70$

تور 7 روزه مسکو سنت پتربورگ ویژه نوروز

7 روز فروردین ماه نوردویند ایرلاینز 47,300,000

تور مسکو سنت پترزبورگ با نوردویند ویژه نوروز

8 روز فروردین ماه نوردویند ایرلاینز 48,400,000

تور سنت پترزبورگ مسکو با ماهان ویژه نوروز

8 روز فروردین ماه ماهان 54,990,000

قبل از هرچیز برای سفر به سن پترزبورگ، باید برای اخذ ویزای روسیه اقدام کنید. برای اخذ ویزای روسیه راه سختی در پیش ندارید. ویزای روسیه به صورت لیبل در پاسپورت متقاضی الصاق می‌شود و تا 3 روز نیز اعتبار دارد. از تهران فقط ایرلاین نوردویند به سمت سن پترزبورگ پرواز دارد. هر 4 فصل سال مختص یک دسته از گردشگران می‌باشد و در طول این 4 فصل، هزینه‌های اقامت سن پترزبورگ ثابت می‌باشد. با قاطعیت اعلام می‌کنیم که از اقامت در هتل‌های با کیفیت سن پترزبورگ راضی خواهید بود!

شرایط اخذ ویزای روسیه؛ فقط در 7 روز ویزای روسیه بگیرید!

ویزای روسیه به صورت گروهی اقدام می‌شود و برای درخواست ویزای روسیه به مدارکی همچون، بلیط قطعی رفت و برگشت هواپیما، رزرو قطعی هتل محل اقامت، 2 قطعه عکس 3×4، پاسپورت متقاضی با 7 ماه اعتبار و فرم تکمیل شده درخواست ویزای روسیه نیاز دارید. حدودا 7 روز کاری پس از ارائه درخواست، جواب ویزای روسیه صادر می‌شود. ویزای روسیه به صورت لیبل در پاسپورت متقاضی الصاق می‌شود و تا 30 روز نیز معتبر است.

بهترین زمان سفر به سن پترزبورگ؛ هر گردشگر، زمان خاص خودش را دارد!

هر فصلی، مختص یک گروه از گردشگران سن پترزبورگ می‌باشد. اما اگر آب و هوا برای شما اهمیت دارد، بهتر است از اوایل خرداد تا اواسط شهریور به سن پترزبورگ سفر کنید. برای لذت بردن از ورزش‌های زمستانی نیز بهتر است در پائیز و زمستان به سن پترزبورگ سفر کنید. توجه داشته باشید که هزینه‌های اقامت در سن پترزبورگ در 4 فصل سال یکسان است و تفاوت آنچنانی با هم ندارند.

ضمانت‌نامه بانکی تورهای سن پترزبورگ؛ به هیچ عنوان!

ضمانت‌نامه‌های بانکی با هدف اعتماد به بازگشت متقاضیان از سوی آژانس‌های مسافرتی دریافت می‌شود. چرا که اگر متقاضیان به کشور محل اقامت خود برنگردند، اعتبار آژانس‌های مسافرتی در نزد سفارت خانه از بین می‌رود. با توجه به اینکه کشور روسیه دارای شرایط پناهندگی نیست، لزومی به ارائه ضمانت نامه بانکی برای تورهای سن پترزبورگ نیست.

خدمات تور سن پترزبورگ؛ در تور سن پترزبورگ چه خدماتی به شما ارائه می‌شود؟

خدماتی که در ادامه به شما اعلام می‌کنیم، خدمات رایج تورهای سن پترزبورگ می‌باشد و ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • رزرو هتل (بسته به انتخاب متقاضی و به همراه صبحانه)
  • بیمه مسافرتی منطبق با تعداد روزهای اقامت در سن پترزبورگ
  • تور لیدر فارسی زبان
  • راهنمای محلی
  • گشت شهری
  • ترانسفر بین شهری و ترانسفر فرودگاهی

هزینه تور سن پترزبورگ، نحوه تعیین قیمت تورهای سن پترزبورگ به چه شکل است؟

قیمت تور سن پترزبورگ به 3 پارامتر هتل محل اقامت، پرواز رفت و برگشت و ویزا بستگی دارد. هزینه ویزای روسیه 95 دلار و ثابت می‌باشد. قیمت هتل محل اقامت نیز بر حسب دلار تعیین می‌شود. نکته مهمی که در انتخاب هتل باید به آن توجه داشته باشید این است که هرچه هتل محل اقامت شما به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید و هرچه هتل از مرکز شهر دورتر باشد و یا حتی در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه کمتری برای اقامت می‌پردازید. از تهران به سن پترزبورگ فقط ایرلاین نوردویند پرواز دارد که هزینه آن نیز در طول سال ثابت می‌باشد!

کیفیت هتل‌های سن پترزبورگ؛ شاید فراتر از چیزی که انتظار داشته باشید!

هتل‌های سن پترزبورگ دارای کیفیت فوق العاده عالی می‌باشد. به طوری که شاید کیفیت یک هتل 3 ستاره در سن پترزبورگ از کیفیت هتل‌های 5 ستاره کشورهای دیگر بالاتر باشد. درست است که برای اقامت در مرکز شهر هزینه بیشتری پرداخت می‌کنید اما این نکته را نیز توجه داشته باشید که ممکن است هزینه‌های جابجایی از هتل‌های حومه شهر و یا دورتر از مرکز شهر با هزینه اقامت در مرکز شهر برابری می‌کند! از بهترین هتل‌های سن پترزبورگ می‌توانیم به Lahta plaza و State Hermitage اشاره کنیم.

هزینه‌های روزانه در سن پترزبورگ؛ روزانه 3,500 روپل هزینه دارید!

واحد پولی کشور روسیه، روپل می‌باشد. اما اگر به هردلیلی نتوانستید این پول را تهیه کنید، می‌توانید دلار همراه خود ببرید! به طور میانگین شما برای یک وعده غذایی 850 روپل، برای یک بطری آب 60 روپل، برای بلیط اماکن تفریحی و گردشگری 100 روپل، جابجایی در شهر 230 روپل و جابجایی بین شهرهای روسیه باید 2,300 روپل هزینه کنید!

سفر اولی‌های سن پترزبورگ؛ تورهای گروهی برای شما برگزار می‌شود!

معمولا تورهای سن پترزبورگ به صورت گروهی برگزار می‌شود. این موضوع برای سفر اولی‌های سن پترزبورگ بسیار با اهمیت می‌باشد. چرا که در تورهای گروهی سن پترزبورگ، تور لیدر حضور دارد. از مزایای حضور تور لیدر می‌توانیم به برگزاری گشت‌های شهری، راهنمایی برای جابجایی در شهر، راهنمای در پرداخت هزینه‌ها و آشنایی با مراکز تفریحی و گردشگری روسیه اشاره کنیم.

سوالات متداول تورهای سن پترزبورگ

در ادامه، رایج‌ترین سوالاتی که مسافران سن پترزبورگ از کارشناسان نهال‌گشت می‌پرسند را، برای شما آماده کرده‌ایم:

1. چه مدت قبل از سفر به سن پترزبورگ برای خرید تور باید اقدام کنیم؟

با توجه به اینکه حدودا 7 روز کاری برای اخذ ویزای روسیه زمان لازم است، بهتر است 10 تا 15 روز قبل از تاریخ سفر برای خرید تور سن پترزبورگ اقدام کنید.

2. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه سن پترزبورگ در چیست؟

دلیل اختلاف قیمت تور‌های مشابه سن پترزبورگ به دلیل سود آژانس‌ها و کارگزاران تور سن پترزبورگ و خدمات متفاوت این تور‌ها می‌باشد. به طور مثال، در یک پکیج خدمات تور سن پترزبورگ شما خدمات ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 3 ستاره و تور لیدر فارسی زبان است. اما در یک پکیچ دیگر، خدمات تور سن پترزبورگ شامل ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 4 ستاره، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌های راننده و انعام کارگران هتل است که به تبع هزینه این پکیج از پکیج قبلی بیشتر است.

3. فاصله هوایی میان ایران و سن پترزبورگ چقدر است؟

شما از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا فرودگاه پالکوو سن پترزبورگ حدودا 4 ساعت در راه هستید. توجه داشته باشید که از ایران فقط ایرلاین نوردویند به سمت سن پترزبورگ پرواز دارد.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)