تور هند

تور هند

بهترین تورهای هند متناسب با هر سلیقه‌ای اینجاست
33143 026

لیست تورهای هند

تور دهلی

تور دهلی آگرا جیپور | 8 روزه با پرواز ماهان

تاریخ رفت
زمستان 99
اقامت
8 روز
هتل
5
هواپیمایی ماهان
از11,590,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور گوا نهال‌گشت

تور گوا زمستان 99 | 8 روزه با پرواز ماهان

تاریخ رفت
زمستان 99
اقامت
8 روز
هتل
3+4+5
هواپیمایی ماهان
از10,145,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور هند

تور ارزان ترکیبی هند | دهلی – آگرا – جیپور

تاریخ رفت
زمستان 99
اقامت
8 روز
هتل
4+5
ایران ایر
از6,890,000 تومان
0
اطلاعات تور

تور هند معمولا به صورت گروهی برگزار می‌شود و برای سفر به هند حتما باید ویزا بگیرید. در مدت زمان 7 روز کاری به درخواست ویزای هند جواب داده می‌شود و این ویزا برای 30 روز معتبر است. بهترین زمان سفر به هند پائیز و زمستان می‌باشد. معمولا در طول سال تور هند تفاوت قیمتی چندانی ندارد. بهتر است در هتل‌های 3 ستاره هند اقامت نداشته باشید!

شرایط اخذ ویزای هند؛ راه سختی در پیش نیست!

ویزای هند به صورت الکترونیکی صادر می‌شود و فقط در قالب تورهای گروهی هند موفق به اخذ ویزا خواهید شد. 2 قطعه عکس 5×5 رنگی با پس زمینه سفید، پاسپورت با 7 ماه اعتبار، کپی از کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی و فرم تکمیل شده درخواست ویزا از مدارک درخواست ویزای الکترونیکی هند می‌باشد. در مدت زمان 7 روز کاری به درخواست ویزای هند پاسخ داده می‌شود و این ویزا حدودا برای 30 روز معتبر است. توجه داشته باشید که به هیچ عنوان موفق به اخذ ویزای هند به صورت انفرادی نخواهید شد.

بهترین زمان سفر به هند؛ قطعا پائیز و زمستان!

در 2 فصل پائیز و زمستان آب و هوای هند در معتدل ترین حالت خود قرار دارد. در این بازه گردشگران زیادی به هند سفر می‌کنند. اگر با گرمای هوا مشکلی ندارید، بهتر است در بهار و تابستان به هند سفر کنید. در این بازه زمانی تعداد گردشگران هند به کمترین حالت خود می‌رسد اما باید توجه داشته باشید که هیچ تفاوتی در هزینه‌های اقامت نخواهد داشت!

اطلاعات ضمانت‌نامه بانکی تورهای هند؛ لزومی به ارائه ضمانت‌نامه نیست!

با توجه به اینکه ویزای هند به صورت الکترونیکی صادر می‌شود، لزومی به ارائه ضمانت نامه بانکی نمی‌باشد. ضمانت نامه‌های بانکی با هدف اعتماد به بازگشت متقاضیان و از سوی آژانس‌های مسافرتی دریافت می‌شود.

خدمات تور هند؛ قطعا راضی خواهید بود!

خدمات تور هند ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد. اما خدمات کلی تور هند به ترتیب زیر می‌باشد:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • واچر هتل
  • ویزای الکترونیکی هند
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • بیمه مسافرتی مطابق با روزهای اقامت در این کشور
  • تور لیدر فارسی زبان
  • راهنمای محلی

هزینه تور هند، نحوه تعیین قیمت تور هند به چه شکل است؟

هزینه تور هند بر اساس بلیط رفت و برگشت هواپیما و هتل محل اقامت تعیین می‌شود. نحوه تعیین قیمت هتل‌های هند براساس نرخ دلار می‌باشد. در حال حاضر، فقط ایرلاین ماهان به سمت هند پرواز مستقیم دارد و پروازهای غیر مستقیمی در این مسیر وجود ندارد. به طور معمول بازه قیمتی تور هند حدودا بین 6,700,000 تا 7,700,000 تومان می‌باشد.

کیفیت هتل‌های هند؛ فقط 5 ستاره انتخاب کنید!

معمولا هتل‌های هند دارای کیفیت خوبی نیستند! پیشنهاد می‌کنیم برای اقامت در هند فقط هتل‌های 5 ستاره را انتخاب کنید. نکته مهمی که در انتخاب هتل باید به آن توجه داشته باشید این است که هرچه هتل شما به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه بیشتری برای اقامت باید بپردازید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دور باشد و یا در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه کمتری برای اقامت می‌پردازید.

هزینه‌های روزانه در هند؛ حدودا 2,000 روپیه هزینه دارید!

واحد پول کشور هند روپیه می‌باشد اما در صورتی که نتوانستید این پول را تهیه کنید، بهتر است دلار همراه خود داشته باشید. شما در هند حدودا 470 روپیه برای هر وعده غذایی، 32 روپیه برای یک بطری آب، 250 روپیه برای جابجایی در شهر، 70 روپیه برای خرید بلیط مراکز تفریحی و گردشگری و 700 روپیه برای جابجایی بین شهرها باید پرداخت کنید.

برای سفر اولی‌های هند؛ باید گروهی سفر کنید!

معمولا تورهای هند به صورت گروهی برگزار می‌شود. این موضوع برای سفر اولی‌های هند بسیار با اهمیت می‌باشد. چرا که در تورهای گروهی هند، تور لیدر حضور دارد. از مزایای حضور تور لیدر می‌توانیم به برگزاری گشت‌های شهری، راهنمایی برای جابجایی در شهر، راهنمای در پرداخت هزینه‌ها و آشنایی با مراکز تفریحی و گردشگری هند اشاره کرد.

سوالات متداول تور هند

در این قسمت، بیشترین سوالاتی که متقاضیان تور هند از ما می‌پرسند را برای شما آماده کرده‌ایم.

1. چه مدت قبل از سفر به هند برای خرید تور باید اقدام کنیم؟

با توجه به اینکه جوابدهی به درخواست ویزای هند حدودا 7 روز کاری به طول می‌انجامد، بهتر است حدودا 15 روز قبل از سفر به هند برای خرید تور اقدام کنید.

2. فاصله هوایی بین ایران و هند چقدر است؟

شما از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا فرودگاه دهلی، حدودا 4 ساعت در مسیر هستید. توجه داشته باشید که فقط ایرلاین ماهان از تهران به سمت هند پرواز و تمامی پروازهای این ایرلاین در شهر دهلی به زمین می‌نشیند.

3. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه هند در چیست؟

اختلاف قیمت تورهای مشابه هند به دلیل سود آژانس‌ها و کارگزاران تور هند و خدمات متفاوت این تورها می‌باشد. به طور مثال، در یک پکیج خدمات تور هند شامل ویزا، بیمه‌ی مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 4 ستاره و تورلیدر فارسی زبان است. اما در یک پکیج دیگر، خدمات تور هند شامل ویزا، بیمه‌ی مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 5 ستاره، تورلیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌های راننده و انعام کارگران هتل است که به تبع هزینه‌ی این پکیج از پکیج قبل بیشتر است.

ارسال دیدگاه

جستجو اعلان
خانه فهرست
اعلان ها