تور هند

تور هند

لیست پیشنهاد ویژه تور هند

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور مثلث طلایی هند (دهلی + آگرا + جیپور)

8 روز خرداد ماه – تیر ماه ماهان 37,690,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تور 8 روزه گوآ

8 روز خرداد ماه – تیر ماه ایر عربیا 68,400,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تور دهلی هند 7 شب و 8 روز

8 روز خرداد ماه – تیر ماه ماهان 56,700,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تور دهلی گوا آگرا هند

8 روز خرداد ماه – تیر ماه ماهان 13,000,000 + 700 دلار

رزرو تلفنی تور026 1830

تور گروهی 8 روزه (دهلی + آگرا + کشمیر)

8 روز خرداد ماه – تیر ماه ماهان 13,000,000 + 1,100 دلار

رزرو تلفنی تور026 1830

لیست تورهای نوروزی هند

لیست تورهای ترکیبی هند

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور مثلث طلایی هند (دهلی + آگرا + جیپور)

8 روز خرداد ماه – تیر ماه ماهان 37,690,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تور گروهی 8 روزه (دهلی + آگرا + کشمیر)

8 روز خرداد ماه – تیر ماه ماهان 13,000,000 + 1,100 دلار

رزرو تلفنی تور026 1830

تور دهلی هند 7 شب و 8 روز

8 روز خرداد ماه – تیر ماه ماهان 56,700,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تور 8 روزه گوآ

8 روز خرداد ماه – تیر ماه ایر عربیا 68,400,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تور 7 شب بمبئی

8 روز خرداد ماه – تیر ماه ایر عربیا 84,700,000

رزرو تلفنی تور026 1830

لیست تورهای هند بر اساس مبدا

لیست تورهای تک هند

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور دهلی هند 7 شب و 8 روز

8 روز خرداد ماه – تیر ماه ماهان 56,700,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تور 8 روزه گوآ

8 روز خرداد ماه – تیر ماه ایر عربیا 68,400,000

رزرو تلفنی تور026 1830

تور هند؛ ارزان‌ترین تور آسیای شرقی

قیمت تور هند، با 500 دلار که در آن هزینه می‌کنید، باز هم آنقدر پایین است که بتوان آن را ارزان‌ترین تور آسیای شرقی دانست. البته این به معنای پایین بودن کیفیت تور هند نیست، بلکه پکیج‌های مسافرتی هند به دلیل نحوه‌ی برگزاری آن‌ها ارزان هستند. با این حال قیمت همه تورهای هند هم پایین نیست. ما پکیج‌های سفری متنوعی به مقصد شهرها مختلف هندوستان داریم که با توجه به هدف و بودجه‌ی شما برای سفر به شبه‌جزیره برنامه ریزی شده‌اند.

آشنایی با فرهنگ، تاریخ و طبیعت هند در تور مثلث طلایی

تور مثلث طلایی هند به صورت گروهی و با پرواز ایرانی ماهان انجام می‌شود. همین موضوع هم دلیل هزینه‌ی پایین این پکیج مسافرتی است. با رزرو این تور می‌توانید همراه با ما از مهم‌ترین جاذبه‌های سه شهر مهم هند یعنی دهلی، آگرا و جیپور دیدن کنید. در بخشی از سفر نیز به بازارهای سنتی و مدرن هند می‌رویم و سوغاتی‌های خوراکی نظیر ادویه و ساری را خریداری می‌کنیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جزئیات برگزاری این پکیج مسافرتی می‌توانید به صفحه‌ی تور مثلث طلایی هند مراجعه کنید.

نقشه راهنما و برنامه سفر به هند

نقشه راهنما و برنامه سفر به هند

سفری اجباری به شهر بمبئی در تور لوکس گوا

چالش‌های زیادی برای سفر به شهر گوا وجود دارد که مهم‌ترین آن پروازهای مسیر است؛ زیرا هیچ پرواز مستقیمی از تهران به گوا برگزار نمی‌شود. پس برای سفر باید ابتدا به بمبئی بروید و سپس از بمبئی یک پرواز داخلی به گوا داشته باشید. البته می‌توانید با پرواز ایرلاین‌های خارجی که در فرودگاه مادر توقف دارند، به گوا بروید. به عنوان مثال با پرواز ایرلاین امارات، از تهران به دبی می‌روید و پس از حداقل ۱ ساعت توقف، به گوا می‌روید. در صورت سفر با پروازهای توقف‌دار، تور از حالت گروهی خارج می‌شود و به صورت انفرادی و با هزینه‌ای بیشتر از تورهای گروهی اجرا می‌شود. 

برای سفر به گوا راه‌های بهتری هم وجود دارد. برای مشاهده‌ی این راهکارها می‌توانید به صفحه تور گوا مراجعه کنید و اطلاعات کامل‌تری درباره‌ی آن جمع کنید.

از سیاحت تا استراحت در تور دهلی آگرا گوا

نمی‌توان به گوا و دهلی سفر کرد، اما از تماشای تاج محل غافل شد. به همین دلیل ما تور دهلی و گوا را همراه با آگرا به شما ارائه می‌دهیم. با رزرو این تور می‌توانید علاوه‌بر استراحت در سواحل گرم گوا، از جاذبه‌های دهلی و آگرا نظیر کاخ ریاست جمهوری و تاج محل بازدید کنید. به دلیل مدت اقامت کوتاه‌تر در گوا و برگزاری تور به صورت گروهی، هزینه‌ی رزرو این پکیج مسافرتی کم‌تر از تور گوا تک است.

کدامیک از تورهای هند را انتخاب کنیم؟

پیشنهاد می‌کنیم ، پیش از انتخاب پکیج مدنظر خود با مشاوران سفر نهال گشت تماس بگیرید. به‌این‌ترتیب بر اساس بودجه، شرایط، نیازها و انتظارات‌تان از این سفر، مناسب‌ترین پکیج مسافرتی به شما توصیه می‌شود. البته شما می‌توانید بر اساس جدول زیر  و مشخصات هر یک از تورها، پکیج مدنظرتان را رزرو کنید.

پکیج درجه سختی سبک سفر بودجه نحوه برگزاری
مثلث طلایی زیاد سیاحت ارزان گروهی
دهلی، آگرا و گوا متوسط سیاحت و استراحت اقتصادی گروهی
گوا بسیار کم استراحت و تفریح لوکس انفرادی
گوا بمبئی کم سیاحت و استراحت لوکس انفرادی

ویزای هند؟! کار سختی در پیش ندارید!

شما باید حداقل دو الی سه هفته قبل از تاریخ سفرتان، اسکن صفحه اول پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار را به همراه مدارک زیر به کارشناسان تور نهال گشت ارائه دهید. پس از ارائه مدارک فرایند اخذ ویزای توریستی هند آغاز می‌شود.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای هند:

  • اسکن پشت و روی کارت ملی
  • اسکن تمامی صفحات شناسنامه
  • اسکن فرم تکمیل شده ویزای هند (این فرم توسط کارشناسان نهال گشت برای شما ارسال خواهد شد.)

نگران نباشید، بیش از نود درصد درخواست‌های ویزای هند پذیرفته می‌شوند.

بعد از ارائه مدارک، برای شما وقت انگشت نگاری در یکی از دفاتر سفارت هند در تهران و اصفهان (براساس محل سکونت‌تان) گرفته می‌شود. در روز مراجعه به مرکز انگشت‌نگاری باید اصل مدارک را همراه‌تان داشته باشید.

پاییز و زمستان، فصول رویایی برای سفر به هند

آب‌وهوای هند در پاییز و زمستان گرم و شرجی نیست. در این فصول میزان باران‌های موسمی کاهش می‌یابد و امکان گشت و گذار برای مسافران وجود دارد. با وجود چنین شرایطی تعداد متقاضیان سفر به هند بیشتر می‌شود. با افزایش تعداد متقاضیان در این بازه‌ی 6 ماهه، قیمت‌ها نسبت به نیمه‌ی ابتدایی سال حتی تا یک و نیم برابر بالاتر می‌رود. در نتیجه می‌توان گفت که پاییز و زمستان از نظر گشت و گذار بهترین زمان برای رزرو تور هند به شمار می‌روند. اما برای صرفه‌جویی در خرج و مخارج، این دو فصل از سال، گزینه‌های ایده‌آل برای سفر نیستند.

چگونه می‌توان تور هند را ارزان‌تر رزرو کرد؟

بر خلاف تصور گردشگران در بهار و تابستان همیشه هم پکیج‌های ارزان هند ارائه نمی‌شود و فقط در برخی از هفته‌ها یا ماه‌های این فصول آفرهای ویژه ارائه می‌شود. به عنوان مثال در مرداد و شهریور ماه به علت پیک سفر، قیمت تور هند افزایش می‌یابد. در نتیجه برای رزرو تور هند با قیمت ارزان باید از فروردین تا اوایل آبان گوش به زنگ باشید.

کاهش هزینه‌های تور هند از مسیر پروازهای ایرانی

رزرو تور ارزان هند تنها زمانی ممکن است که با هواپیماهای ایرانی به هند پرواز داشته باشید. در حال حاضر امکان خرید تور هند از تهران با پروازهای ایرانی ماهان و ایران ایر وجود دارد. هواپیماهای ماهان به مقصد دهلی و هواپیماهای ایران ایر به مقصد بمبئی پرواز دارند. پروازهای دهلی در روزهای سه شنبه و جمعه و پروازهای بمبئی هر هفته جمعه‌ها انجام می‌شود. در نظر داشته باشید که هواپیماهای این دو ایرلاین فقط از تهران به هند پرواز دارند. اما با پرداخت کمی هزینه‌ی بیشتر هم می‌توانید تور هند از مشهد یا تور هند از شیراز را هم رزرو کنید. در این صورت، سفرتان با پروازهای توقف دار ایرلاین‌های خارجی مانند ایر عربیا، امارات یا قطر انجام می‌شود. در نتیجه تور از حالت گروهی خارج می‌شود و قیمت آن افزایش می‌یابد. 

اطلاعات مسیر هوایی تور هند

جزئیات پروازهای تور هند

تور هند از شیراز، مشهد و سایر شهرها یا از تهران؟

امکان رزرو تور هند از مشهد یا شیراز با پروازهای سه ایرلاین ایرعربیا، قطر ایرویز و امارات ایرویز وجود دارد. پروازهای ایرلاین ایر عربیا با وجود قیمت ارزان‌تر نسبت به بقیه ایرلاین‌ها، مدت توقف بیشتری در فرودگاه مادر خواهند داشت. اما پروازهای قطر و امارات گران‌ و لوکس‌تر از ایر عربیا هستند. در حالی که مدت توقف‌شان در فرودگاه مادر کمتر از ایر عربیاست.

همه‌ی هتل‌های هند برای اقامت مناسب نیستند!

هتل‌های هند کیفیت مورد انتظار شما را ندارند. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم فقط هتل‌های 5 ستاره را برای اقامت انتخاب کنید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب هتل در هرکدام از شهرهای هند با کارشناسان تور نهال گشت مشورت کنید.

رویدادهای پرانرژی و عجیب و غریب هند را از دست ندهید!

در همه‌ی فستیوال‌های هند به شما خوش نمی‌گذرد. دلیل آن هم فرهنگ منحصر به فرد هندی‌ها در برگزاری رویدادها است. این موضوع را می‌توان از جشن‌های عروسی هندی هم فهمید. چون حتی این جشن‌ها نیز در هند تفاوت زیادی با سایر کشورها دارند و  به همین دلیل هم به شهرت زیادی رسیده‌اند.. آژانس گردشگری نهال گشت نیز با علم به این موضوع، یکی از گشت‌های شهری تور هند را به شرکت در جشن عروسی اختصاص داده است. فستیوال‌های هندی هم مانند مراسم‌های عروسی خاص و عجیب هستند. شما می‌توانید با انتخاب زمان مناسب برای سفرتان حداقل یکی از فستیوال‌های مهم هندیِ جدول زیر را از نزدیک خواهید دید.

نام رویداد محل برگزاری تاریخ برگزاری در این جشنواره چه چیزی می‌بینیم؟
اونام (Onam) شهر بندری کرالا شهریور ماه کرالا در فصل برداشت دیدنی‌تر از همیشه است. در این زمان تئاترهای خیابانی برگزار شده و مسابقات قایق اژدها نیز جریان دارد. دیدن این مراسم‌های این رویداد برای همه‌ی مردم و مسافران هزینه‌ای ندارد.
دیپوالی (Dipwali) تمامی شهرهای هند اواسط پاییز حتی از داخل هتل محل اقامتتان نیز می‌توانید جشنواره دیپوالی را ببینید؛ زیرا در زمان برگزاری این جشنواره تمامی شهر از جمله خیابان‌ها و ساختمان‌ها چراغانی می‌شوند.
هولی (جشن رنگ)(Holi) تمامی شهرهای هند اواخر زمستان بی شک جشنواره‌ی رنگ پاشی هند مشهورترین رویداد این کشور است. خوبی این جشنواره این است که شرکت‌کننده‌های این جشنواره محدود به هندی‌ها نیست. بلکه شما مسافران هم می‌توانید در این جشنواره شرکت کنید.

به دلیل اینکه تعداد فستیوال‌های مخصوص گوا زیاد است، توضیحات رویدادهای این شهر را در صفحه‌ی تور گوا برایتان آورده‌ایم. شما هم می‌توانید برای اطلاع از زمان و نحوه برگزاری فستیوال‌های گوا، به صفحه‌ی آن در سایت نهال گشت مراجعه کنید.

خدمات نهال گشت به مسافران تور هند در طول سفر

آژانس مسافرتی نهال گشت، خدمات زیر را به مسافران تور هند ارائه می‌دهد.

  • بلیط رفت و برگشت
  • هتل: در تمامی شهرهای هند در شهر گوا می‌توانید هتل مدنظرتان را با صبحانه یا به صورت all (صبحانه، ناهار، شام و نوشیدنی ) رزرو کنید.
  • گشت شهری به همراه ناهار
  • لیدر محلی فارسی زبان: لیدر تور شما هندی و مسلط به زبان فارسی است که در طول سفر و گشت‌های شهری شما را راهنمایی می‌کند.
  • بیمه نامه مسافرتی
  • خدمات اخذ ویزای هند
  • ارائه پشتیبانی: اگر در طول سفرتان هر مشکلی پیش بیاید کارشناسان تور نهال گشت نیز در سریع‌ترین زمان ممکن پیگیر حل مشکل شما می‌شوند. 1830-026

مشاوره رایگان رزرو تور هند؛ ویژگی انحصاری نهال گشت

شما می‌توانید تمامی سوالاتتان را در مورد زمان پروازها، هتل‌ها و حتی زمان برگزاری فستیوال‌ها از کارشناسان تور نهال گشت بپرسید. کارشناسان تور نهال گشت به عنوان مشاوران خبره‌ی برگزار کننده‌ی تور هند، پاسخ سوالات شما را به صورت رایگان می‌دهند. برای دریافت مشاوره رایگان و رزرو تور هند فقط کافیست با شماره 1830-026 تماس بگیرید.

سوالات متداول تور هند

در این قسمت، بیشترین سوالاتی که متقاضیان تور هند از ما می‌پرسند را برای شما آماده کرده‌ایم.

1. چه مدت قبل از سفر به هند برای خرید تور باید اقدام کنیم؟

با توجه به اینکه جوابدهی به درخواست ویزای هند حدودا 8 روز کاری به طول می‌انجامد، بهتر است حدودا 15 الی 21 روز قبل از سفر به هند برای خرید تور اقدام کنید.

2. فاصله هوایی بین ایران و هند چقدر است؟

شما از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا فرودگاه دهلی، حدودا 4 ساعت در مسیر هستید. توجه داشته باشید که فقط ایرلاین ماهان از تهران به سمت هند پرواز و تمامی پروازهای این ایرلاین در شهر دهلی به زمین می‌نشیند.

3. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه هند در چیست؟

در یک پکیج خدمات تور هند شامل ویزا، بیمه‌ی مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 4 ستاره و تورلیدر فارسی زبان است. اما در یک پکیج دیگر، خدمات تور هند شامل ویزا، بیمه‌ی مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 5 ستاره، تورلیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور است که به تبع هزینه‌ی این پکیج از پکیج قبل بیشتر است.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)