تور سوئد

تور سوئد

لیست تورهای سوئد خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور سوئد نهال گشت

شرایط اخذ ویزای سوئد در تورهای گروهی؛ تقریبا غیرممکن

در حال حاضر اخذ ویزای سوئد بدون دعوت‌نامه و ویزای شینگن قبلی امکان پذیر نیست. به همین علت، در تورهای گروهی ویزا از کشور سوئد درخواست نمی‌شود و مبدا، یک کشور دیگر در نظر گرفته می‌شود. تعیین وقت سفارت سوئد در ایران توسط کنسولگری این کشور انجام می‌شود. حدودا 60 روز پس از ارائه درخواست وقت سفارت می‌توانید در سفارت این کشور حضور داشته باشید. وقت سفارت سوئد مصاحبه ندارد و شما فقط برای انگشت نگاری و تحویل مدارک مراجعه می‌کنید. حدودا بین 14 تا 21 روز کاری پس از ارائه مدارک و انگشت نگاری، جواب ویزا برای شما صادر می‌شود که برای دریافت جواب ویزا حتما باید شخصا به همراه کارت شناسایی و رسید دریافتی مراجعه کنید.

بهترین زمان سفر به سوئد، از نظر آب و هوا، حجم مسافران و هزینه‌ها

بهترین زمان سفر به سوئد از نظر آب و هوا

برخلاف وضعیت جغرافیایی سوئد، آب و هوای سوئد عموما معتدل است. بین شمال و جنوب سوئد اختلاف دمای قابل توجهی وجود دارد. شمال سوئد دارای زمستان‌های سرد می‌باشد که حدودا هفت ماه به طول می‌کشد اما در جنوب سوئد، آب و هوای زمستانی بیشتر از 2 ماه دوام ندارد! در طول ماه‌های تابستانی، کل سوئد درجه حرارت دلپذیری را تجربه می‌کند! در صورتی که می‌خواهید از آب و هوای معتدل و مطبوع سوئد لذت ببرید، در تابستان به این کشور سفر کنید!

بهترین زمان سفر به سوئد از نظر حجم مسافران

می و جولای بهترین زمان سفر به سوئد می‌باشد. در این دو ماه تفریحات زیادی در فضای باز دارید. همچنین در ماه می در سوئد شاهد باران‌های روزانه هستید. در ماه های جولای و آگوست، سوئد پذیرای حجم بالایی از مسافران می‌باشد. همچنین در این دو ماه هزینه‌ها در سوئد به شدت گران می‌باشد.

بهترین زمان سفر به سوئد از نظر هزینه‌ها

سوئد معمولا کشور گرانی است، اما همیشه اینطور نیست. اگر تصمیم دارید به سوئد سفر کنید، اواخر ماه اگوست و سپتامبر بهترین زمان می‌باشد. پروازها به سمت سوئد و هتل‌های محلی ارزان‌تر از همیشه هستند.

ضمانت‌نامه بانکی تورهای سوئد؛ تا حدودی تلخ!

ضمانت‌های بانکی تورهای سوئد از طرف آژانس‌های مسافرتی دریافت می‌شود و نه سفارتخانه‌ها. دلیل آن هم این است که زمانی که شما به کشور خود برنگردید، اعتبار آژانس مسافرتی در نزد سفارت خانه از بین می‌رود. مبلغ ضمانت نامه بانکی تورهای سوئد از 60 تا 80 میلیون تومان متغییر است و براساس شرایط متقاضی تعیین می‌شود. تاریخ پرداخت ضمانت‌نامه بانکی باید برای 2 روز پس از برگشت از سوئد باشد.

خدمات تور سوئد

خدمات تور سوئد ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد. اما رایج‌ترین خدمات تور سوئد به شرح زیر می‌باشد:

 • خدمات اخذ ویزای شینگن سوئد
 • رزرو هتل به همراه صبحانه (رزرو هتل می‌تواند بر اساس انتخاب متقاضی باشد)
 • گشت شهری
 • راهنمای فارسی زبان
 • تور لیدر محلی
 • گشت آپشنال
 • بیمه مسافرتی با پوشش حداقل 50 هزار یورو
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما

قیمت تور سوئد؛ نحوه تعیین قیمت تور سوئد به چه شکل است؟

هزینه تور سوئد براساس سه عامل خطوط هوایی، هزینه هتل و نرخ یوروی روز محاسبه می‌شود. هزینه بلیط رفت و برگشت هواپیما از تهران به هریک از شهرهای سوئد به نرخ ریال دریافت می‌شود. هزینه هتل نیز براساس موقعیت مکانی آن متفاوت است. اگر هتل شما در اطراف شهر قرار داشته باشد، هزینه کمتری برای اقامت و اگر هتل شما به مرکز شهر نزدیک باشد، باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید. با توجه به شرایط ویزای کشور سوئد، تور این کشور به صورت گروهی برگزار می‌شود. به طور مثال هزینه تور مجارستان، دانمارک، نروژ و سوئد 2,390 یورو می‌باشد. البته با هزینه کمتری هم می‌توانید تور سوئد را تهیه کنید.

کیفیت هتل های سوئد؛ با کیفیت اما گران

معمولا کیفیت غذا و نظافت هتل‌های سوئد در سطح قابل قبولی می‌باشد. پارامتری که باید در انتخاب هتل در سوئد به آن دقت کنید، هزینه هرشب برای اقامت می‌باشد. در صورتی که هتل در مرکز شهر واقع شده باشد، باید هزینه بیشتری برای اقامت پرداخت کنید و برعکس. کمترین هزینه هتل در سوئد برای یک شب، حدود 790 یورو و مربوط به هتل NOFO می‌باشد.

هزینه روزانه اقامت در سوئد؛ حدودا 800 کرون!

واحد پول کشور سوئد، کرون می‌باشد. اما در صورتی که شما نتوانستید این پول را تهیه کنید، جای نگرانی نیست چرا که می‌توانید همراه خود دلار داشته باشد. دلار را می‌توانید در سوئد به کرون تبدیل کنید و یا دلار خرج کنید. هزینه ها در کشور سوئد به شدت بالا می‌باشد. شما برای غذا در این کشور باید 272 کرون، برای بلیط موزه‌ها و اماکن تفریحی 136 کرون، جابجایی در شهر 158 کرون و برای هر بطری آب باید 20 کرون هزینه کنید.

اگر بار اول است به سوئد سفر می‌کنید، بهتر است تور گروهی بخرید

شما در تورهای گروهی سوئد، تور لیدر دارید. از مزایای حضور تور لیدر می‌توان به شناخت اماکن گردشگری و تفریحی، راهنمایی برای جابجایی در شهر، برگزاری گشت‌های شهری و آپشنال و راهنمایی در پرداخت هزینه‌ها اشاره کرد. در صورتی که شما به صورت انفرادی سفر کنید، انجام تمامی این موارد به عهده خودتان می‌باشد.

سوالات متداول

 • 1. چه مدت قبل از سفر به پرتغال برای خرید تور باید اقدام کنیم؟

  حدودا بین 1 تا 3 ماه قبل از سفر به پرتغال باید برای خرید تور پرتغال اقدام کنید. از این زمان 3 هفته برای وقت سفارت و حدودا 1 ماه هم باید برای صدور جواب درخواست ویزا در نظر بگیرید.

 • 2. بهتر است چند شب در پرتغال اقامت داشته باشیم؟

 • 3. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه پرتغال در چیست؟

 • 4. تفاوت تور انفرادی و تور گروهی ایتالیا در چیست؟

 • 5. فاصله هوایی بین ایران و پرتغال چند ساعت است؟