تور پوکت

تور پوکت

لیست تورهای پوکت

بیش از 5 تور متفاوت
تور 9روز پوکت با پرواز خارجی
تاریخ برگزاری
مرداد ماه
مدت اقامت
8 شب
حمل و نقل

سلام ایر

شروع قیمت از
39,600,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
تور 8 روزه پوکت با پرواز مستقیم ماهان
تور پوکت
تاریخ برگزاری
مرداد ماه
مدت اقامت
7 شب
حمل و نقل

ماهان

شروع قیمت از
43,000,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
تور ترکیبی پوکت + فی فی
تور پوکت
تاریخ برگزاری
مرداد ماه
مدت اقامت
7 شب
حمل و نقل

ماهان

شروع قیمت از
49,000,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
تور ترکیبی کرابی پوکت از تهران
تور ترکیبی کرابی پوکت
تاریخ برگزاری
مرداد ماه
مدت اقامت
9 شب
حمل و نقل

فلای‌دبی

شروع قیمت از
58,200,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
تور ترکیبی کرابی پوکت سامویی
تور ترکیبی کرابی پوکت سامویی
تاریخ برگزاری
مرداد ماه
مدت اقامت
9 شب
حمل و نقل

فلای‌دبی

شروع قیمت از
71,000,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور پوکت نهال گشت

به دلیل هزینه‌ی بالای تور پوکت برخورداری از اطلاعات این جزیره برای سفر به آن یک ضرورت محسوب می‌شود. این اطلاعات شامل آب و هوای متغیر پوکت، هتل‌ها، هزینه، شرایط سفر و ویزا، مدت اقامت و خدمات تور است که در ادامه به صورت کامل برای شما شرح داده‌ایم.

شرایط رزرو تور پوکت و اخذ ویزای تایلند

در صورت رزرو تور پوکت 1403 باید مدارک زیر را به کارشناسان تور نهال گشت ارائه دهید:

 • پاسپورت (با حداقل 7 ماه اعتبار)
 • دو قطعه عکس 4*6
 • تمکن مالی (حداقل 50 میلیون تومان)
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه

در نظر داشته باشید که پاسخ به درخواست ویزای شما حداقل 7 روز طول می‌کشد. پس باید تاریخ سفرتان را مشخص کرده باشید. در ادامه شما را برای انتخاب بهترین زمان سفر به پوکت راهنمایی می‌کنیم.

عکسی از جزیره آرام سامویی از داخل تراس هتل

رزرو تور پوکت در بهترین شرایط آب و هوایی آن

بهتر است تور پوکت را از اواسط آبان تا اواسط اردیبهشت ماه رزرو کنید. در این مدت از سال، دمای مناسب و کاهش میزان بارندگی، شرایط استفاده از گشت و گذار را در این شهر برایتان فراهم می‌کند. با رزرو تور در این ایام می‌توانید با لباس‌های خنک و بدون نیاز به چتر راهی شهر پوکت شوید. به طبع با بهبود آب و هوای پوکت در این ایام تعداد گردشگران این شهر افزایش یافته و قیمت تور نیز بیشتر می‌شود. اما در 6 ماه دیگر سال، میزان بارندگی افزایش می‌یابد. به همین دلیل گردشگران کمتری به پوکت می‌روند و در نتیجه قیمت تور پوکت کاهش می‌یابد. در این زمان هزینه تور پوکت، نصف قیمت آن در زمستان می‌شود.

 8 ساعت از تهران تا پوکت با پرواز مستقیم ایرانی

در حال حاضر هواپیمایی ماهان پروازهایی را از فقط تهران به دو شهر بانکوک و پوکت دارند. شما می‌توانید با پرواز تهران پوکت مستقیما به این شهر بروید یا با خرید بلیط پرواز تهران بانکوک یک پرواز داخلی هم به مقصد پوکت داشته باشید. پروازهای مستقیم پوکت هر هفته دوشنبه‌ها انجام می‌شود. با پرواز ایرانی به پوکت یا بانکوک مسیر شما حدود 8 ساعت طول می‌کشد. به همین دلیل هم سفر با هواپیماهای ایرانی از نظر زمانی نسبت به ایرلاین‌های خارجی به‌صرفه‌تر است. اما از نظر هزینه و قیمت بلیط می‌توانید پروازهای ارزان‌‌تری را در بین ایرلاین‌های خارجی پیدا کنید.

کاهش هزینه‌های سفر با پروازهای ایرلاین سلام‌ایر!

در صورت رزرو تور پوکت با پروازهای «سلام‌ایر» هزینه‌های سفرتان کاهش می‌یابد؛ زیرا قیمت بلیط پروازهای این ایرلاین پایین‌تر پروازهای ماهان است. البته در صورت پرواز با این ایرلاین، هواپیمای شما یک توقف حداقل سه ساعته در مسقط دارد و سپس مستقیما به پوکت حرکت می‌کند. پروازهای ایرلاین سلام‌ایر حدود 11 ساعت از تهران تا پوکت طول می‌کشد. در صورتی که بخواهید با پرواز خارجی بهتری به پوکت بروید، بلیط هواپیماهای «قطر ایرویز» و «امارات‌ایرلاینز» نیز به صورت روزانه در دسترس شما هستند. هرچند که هزینه‌ی سفر با پرواز ایرلاین‌های ذکر شده بسیار گران در می‌آید. البته قیمت تور پوکت به غیر از نوع پروازتان به مدت اقامتتان در این شهر نیز بستگی دارد.

اقامت در پوکت به تعداد روزهای دلخواهتان

در صورتی که پرواز شما با ایرلاین‌های قطر ایرویز و امارات‌ایرلاینز انجام شود، امکان اقامت در پوکت را به مدت دلخواهتان خواهید داشت. اما در صورت رزرو تور با پروازهای سلام‌ایر یا ماهان مدت اقامتتان نباید کم‌تر از 8 روز باشد. در صورت انتخاب پرواز ایرانی یا عمانی برای مسیر سفرتان می‌توانید در مورد مدت اقامتتان از کارشناسان نهال گشت مشاوره بگیرید.

4 شهر برای تور ترکیبی با پوکت؛ انتخاب شما کدام است؟

تور پوکت به صورت ترکیبی با شهرهای «فی‌فی»، «کرابی»، «سامویی» و بانکوک قابل برگزاری است. تور پوکت بانکوک، پرتقاضا‌ترین تور ترکیبی تایلند، با یک پرواز داخلی بین این دو شهر انجام می‌شود. اما شما می‌توانید تور فی فی، سامویی یا تور کرابی را نیز به صورت ترکیبی با پوکت رزرو کنید. برای رسیدن به هر یک از این دو جزیره‌ باید خودتان را به پوکت رسانده و سپس با قایق مسیری حدوداً یک ساعته را طی کنید. به دلیل کوچک بودن این دو جزیره اقامت بیشتر از دو شب در آن‌ها را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ترکیبی پوکت با کارشناسان نهال گشت تماس بگیرید.

انتخاب بهترین منطقه برای اقامت در پوکت

مرکز شهر پوکت، پاتونگ نام دارد. تمام تفریح‌های شبانه و شلوغی‌های شهر در این نقطه متمرکز شده‌ است. برای دسترسی راحت به تفریح‌ها، در پاتونگ هتل رزرو کنید. اما به دلیل شلوغ بودن، هتل‌های این منطقه لوکس نیستند. برای اقامت در هتل‌های با کیفیت‌تر می‌توانید به ساحل «کامالا» یا «کارون» بروید.

اغلب مسافرین هتل‌های لوکس را انتخاب می‌کنند

اغلب مسافرانی که تور جزیره پوکت در تایلند را انتخاب می‌کنند؛ اقامت در هتل‌های لوکس پوکت را ترجیح می‌دهند. اکثر هتل‌های این جزیره نیز از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. بهترین اقامتگاه‌های پوکت، «سنترا گرند» «ناکا» و «کیمالا» هستند. همچنین می‌توانید در تور پوکت هتل‌های با کیفیت زیر را در نظر بگیرید.

 • هتل‌های ارزان پوکت: هتل‌های «جیراپورن»، «بِل ایر»، «دیوانا پاتونگ»، از نظر قیمت در این جزیره مقرون به صرفه هستند.
 • هتل‌های با کیفیت پوکت: هتل‌های «دوانجیت ریزورت»، «پاتونگ مرلین»، «رویال پارادایس»، «نووتل ریزورت»، «آماری»، هتل «ماریوت پوکت» تایلند و «اوشن فرانت» از هتل‌های خوب 4 و 5 ستاره این کشور محسوب می‌شوند.

منظره ساحل سامویی از بالکن یک هتل

از قیمت بالای تور پوکت مطلع هستید؟

هزینه‌ی تور پوکت از تمامی تورهای تایلند گران‌تر است. چرا که پوکت یکی از مناطق گران و لوکس تایلند محسوب می‌شود. قیمت تور پوکت با توجه به توقف هواپیما‌ها در مسیر سفر و فاصله‌ی زیاد با کشور ایران زیاد است. دلیل دیگر این گرانی، شلوغی جزیره خصوصا در ایام High Season  است. زمان سفر، انتخاب پرواز ایرانی یا خارجی و هتل مدنظر شما نیز در تعیین قیمت تور تاثیر گذار خواهند بود.

رزرو تور ارزان پوکت یا تور لحظه آخری ممکن است؟

به علت وجود مانعی مانند ویزا و همچنین محدودیت پروازها امکان رزرو تور لحظه آخری پوکت وجود ندارد. تور ارزان پوکت را نیز می‌توانید از اردیبهشت تا آبان رزرو کنید. اما باید وضعیت بارانی آب و هوای پوکت در این بازه زمانی را نیز در نظر داشته باشید.

خدمات نهال گشت برای تور پوکت‌

نهال گشت برای تور پوکت خدماتی چون رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت، بیمه مسافرتی، ویزای توریستی و ترانسفر را ارائه می‌دهد.

تفریحات تور پوکت را از دست ندهید

اصلی‌ترین دلیل سفر به پوکت استفاده از تفریحات و دیدن مناطق طبیعی این جزیره است؛ پس می‌توانید در تور پوکت به غواصی، ماهی‌گیری، موج سواری و قایق‌رانی بپردازید. همچنین می‌توانید در پوکت از سه جزیره‌ی جداگانه‌ی جیمز باند، فی فی و جزیره سیتی بازدید کنید.

فستیوال‌های تماشایی در تور پوکت

علاوه بر جشن‌های ملی تایلند مثل جشنواره چراغ، فستیوال سونگکران (جشن آب)، جشن سال نوی تایلندی در آوریل و جشنواره گیاه‌خواری در سپتامبر که در این جزیره برگزار می‌شود؛ رویدادهای سالیانه دیگری از جمله فستیوال‌های ورزشی و محلی در پوکت ترتیب می‌یابد.

فستیوال‌های ورزشی پوکت

 • رویداد کیپ پانوا

 • ماراتن لاگونا

 • مسابقات سه گانه لاگونا

 • فستیوال هفته دوچرخه در آوریل

 • رگانا در دسامبر

جشنواره‌های محلی پوکت

 • جشنواره کاتو
 • جشنواره شبح گرسنه
 • کارناوال پاتونگ

برای رزرو تور پوکت باید چه کاری انجام دهید؟

برای اینکه تور پوکت را رزرو کنید با شماره‌های تماس نهال گشت در تهران و کرج تماس گرفته و با کسب اطلاعات بیشتر از مشاورین نهال گشت اقدام به رزرو تور نمایید.

سوالات متداول

 • تور پوکت با چه پروازهایی برگزار می‌شود؟

  تور پوکت با پرواز ایرلاین ماهان از تهران به بانکوک برگزار شده و سپس از این شهر با یک پرواز داخلی به سمت پوکت خواهید رفت. البته می‌توانید تور پوکت را با ایرلاین‌های قطری یا اماراتی نیز رزرو نمایید. این پروازها قیمت بیشتری داشته و به ترتیب یک توقف در دوحه یا دبی دارند.

 • از ایران تا پوکت چند ساعت طول می‌کشد؟

 • برای سفر به پوکت چه ماهی را انتخاب کنیم؟