تور شیراز با قطار

تور شیراز با قطار

لیست تورهای شیراز با قطار

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور زمینی شیراز هتل ساسان

3 روز خرداد ماه قطار 3,030,000

تور زمینی شیراز از تهران

3 روز از 8 خرداد تا 31 خرداد 3,200,000

تور زمینی شیراز از مشهد

3 روز خرداد ماه قطار 3,200,000

تور زمینی شیراز ویژه عید قربان

3 روز از 23 خرداد تا 28 خردادقطار 3,400,000

تور زمینی شیراز هتل تالار

3 روز خرداد ماه قطار 3,400,000

تور زمینی شیراز ویژه تعطیلات خرداد ماه

3 روز از 10 خرداد تا 18 خردادقطار 3,500,000

تور زمینی شیراز هتل پارسیان

3 روز خرداد ماه 3,600,000

تور زمینی شیراز هتل بین المللی پارس

3 روز خرداد ماه 3,880,000

تور زمینی شیراز هتل کریم خان

3 روز خرداد ماه قطار 4,100,000

تور زمینی شیراز هتل آریو برزن

3 روز خرداد ماه قطار 4,100,000

از آن‌جایی که پایتخت شعر و ادب فارسی، در بخش مرکزی کشور واقع شده، از گزینه‌های دیگری غیر از پرواز نیز می‌توان برای برگزاری تور شیراز استفاده کرد. اگرچه با پرواز تهران – شیراز، در کمتر از یک و نیم ساعت می‌توانید خود را به شیراز برسانید. اما به دلیل گرانی بلیط هواپیما، امکان خرید تور هوایی شیراز برای همه علاقه‌مندان سفر به شیراز میسّر نیست. راه‌حل مناسب برای سفر به شیراز با هزینه کمتر تور شیراز با قطار است. اگر چه سفرهای ریلی معمولا جزو طولانی‌ترین سفرها می‌باشند اما امنیت بالای سفرهای ریلی و آسودگی سفر با قطار باعث شده تا استقبال از تور ریلی شیراز، نسبت گذشته بیشتر شود.

قطارهای شیراز

خوبی تور شیراز با قطار این است که شما از هر شهری که ایستگاه راه‌آهن داشته باشد. می‌توانید تور قطاری شیراز را تهیه کنید. در حال حاضر قطار شیراز، از شهرهایی مثل تهران، اصفهان، قم، کرمان، تبریز و اهواز تردد بیشتری دارد. در صورتی که مبدا شما شهرهای تهران، اهواز، یزد، کرمان و تبریز باشد می‌توانید خودرو شخصیتان را هم در سفر به شیراز به همراه داشته باشید. قطارهای مختلفی با امکانات رفاهی مناسب و خدماتی عالی در خط ریلی شیراز فعالیت دارند که بسته به نوع قطار، امکانات متنوعی برای مسافران در نظر گرفته شده است برای آگاهی از این امکانات، بهتر است قبل از سفر از امکانات موجود در قطار مطلع شوید تا در هنگام سفر از آنها استفاده کنید.

قطار تهران – شیراز

قطار تهران به شیراز پرتردد ترین قطار راه‌آهن شیراز است. فاصله تهران تا شیراز از طریق خط ریلی 950 کیلومتر است که با قطار این فاصله در 16 ساعت طی می‌شود. قطار تهران – شیراز همه و در ساعات مختلف روز، ایستگاه راه‌آهن تهران را به سمت شیراز ترک کرده و قبل از رسیدن به شیراز، در ایستگاه‌های ورزنه، شهرضا، امین آباد، اقلید، خرم بید، قادرآباد، مرو دشت، صفا شهر و پاسارگاد توقف می‌کند.

قیمت بلیط قطار شیراز

قیمت بلیط قطار شیراز بر اساس مواردی همچون نوع قطار، امکانات ارائه شده در قطار و همچنین سرویس دهی آن تعیین می شود. هر چه خدمات و امکانات ارائه شده در قطار شیراز بیشتر باشد، قیمت بلیط قطار شیراز نیز گران‌تر خواهد بود.

قطار ارزان شیراز

هر چقدر امکانات ارائه شده توسط شرکت حمل و نقل ریلی محدودتر باشد، بلیط قطار شیراز ارزان‌تر خواهد بود. در نتیجه می‌توانید با تهیه بلیط یک قطار معمولی اتوبوسی یا درجه دو، هزینه تور شیراز با قطار خود را کاهش دهید. البته پیشنهاد می‌کنم که حتما قطارهای خوب و با امکانات رفاهی مناسب را برای تور شیراز با قطار انتخاب کنید تا بعد از 16 ساعت سفر خسته و بی‌حوصله به شیراز نرسید،. قطار چهارتخته پلور سبز و قطار جوپار از جمله قطارهای اقتصادی شیراز می‌باشند.

قطار لوکس شیراز

در صورتی فاصله 16 ساعته سفر با قطار به شیراز احساس نکرده و خسته نمی‌شوید که سفر راحتی داشته باشید. تور شیراز با قطار لوکس اگرچه کمی گرانتر از یک تور شیراز با قطار ارزان یا اقتصادی است اما باید در نظر داشته باشید که تجربه یک سفر لاکچری درون یک قطار که بیشتر شبیه یک هتل 5 ستاره است، چیزی نیست که بتوان به سادگی از کنار آن گذشت. امکانات رفاهی قطارهای لوکس شیراز، این سفر طولانی ‌را دلچسب‌تر هم خواهد کرد. قطار ۴ تخته ویژه نور، قطار 4تخته فدک و قطار سریر، قطارهای لوکس مسیر تهران – شیراز می‌باشند.

اقامت در تور شیراز با قطار

اقامت در شیراز با هر بودجه‌ای امکان‌پذیر است. از اقامت هتل‌های لوکس و عالی گرفته تا هتل‌های میان رده و هتل‌های ارزان و حتی سوئیت‌ها و اقامتگاه‌های بومی که با قیمت‌ مناسب‌تری نسبت به هتل‌ها ارائه می‌شوند. هتل‌ها و اقامت‌گاه‌های ارائه شده در تور شیراز با قطار هیچ تفاوتی با تور شیراز هوایی ندارد. شما می‌توانید با توجه به بودجه سفر خود، محل اقامت خود را در تور شیراز انتخاب کنید. اما با توجه به مهم‌ترین سیاست کاری هلدینگ نهال گشت که جلب رضایت مشتری است، تنها هتل‌ها و اقامت‌گاه‌هایی برای تورهای شیراز انتخاب و پیشنهاد می‌شوند که علاوه بر امکانات خوب و فضای زیبا، بازخورد مناسبی را از باشگاه مشتریان نهال‌گشت دریافت کرده باشند.

برای انتخاب تور شیراز با قطار، حتما با نهال‌گشت مشورت کنید

در خرید تور شیراز با قطار، برای انتخاب قطار شیراز و یا محل اقامت در شیراز نگران نباشید. کافی است در هنگام خرید تور شیراز با قطار، با متخصصین نهال‌گشت مشورت کنید. هر آنچه در مورد تور شیراز با قطار باید بدانید، اعم از اطلاعات لازم در مورد انواع قطارها، روز و ساعت حرکت قطارها و همچنین امکانات رفاهی و هزینه‌های سفر با قطار، را در اختیار شما قرار داده و برای انتخاب هتل متناسب با بودجه سفرتان، شما را راهنمایی خواهند کرد.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)