تور شیراز از مشهد

لیست تورهای مشهد به شیراز

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور شیراز از مشهد با پرواز

3 روز اسفند ماه 6,300,000

برای رزرو تور شیراز از مشهد نیاز نیست خود را به تهران برسانید. زیرا تور مشهد به شیراز به صورت هوایی و زمینی برگزای می‌شود. اما اینکه چه زمانی و چگونه خود را از مشهد به شیراز برسانیم و در این سفر به چه نکاتی دقت داشته باشیم، چیزی است که در ادامه این متن با شما در میان خواهیم گذاشت.

مشهد – شیراز؛ یکی از طولانی‌ترین مسیرهای ریلی کشور

تور زمینی مشهد به شیراز با قطار عموما توسط شرکت حمل و نقل ریلی رجا انجام می‌شود.حرکت با قطار در تور شیراز از مشهد حدودا یک روز کامل یعنی 24 ساعت طول می‌کشد. قطارهای مشهد به شیراز در برخی شهرهای استان‌های خراسان جنوبی، فارس و یزد مثل اردکان، تربت حدریه و مرودشت توقف دارند.

از هاشمی‌نژاد تا دستغیب؛ گران‌تر اما راحت‌تر!

تور هوایی شیراز از مشهد نیز از فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد به فرودگاه شهید دست غیب شیراز با پروازهای شرکت‌های مختلفی مثل ایران‌ایرتور، کاسپین و ماهان به صورت مستقیم و بدون توقف انجام می‌شود. قیمت پرواز مشهد به شیراز معمولا دو الی سه برابر قطار مشهد – شیراز است.

بهار؛ بهترین فصل شیراز برای سفر

بهترین فصل سال از نظر آب و هوا در شیراز بهار است. از آغاز فروردین تا پایان خرداد هوای شیراز متعادل‌تر شده و این شهر تنها باران‌های خفیفی تجربه می‌کند. قیمت تورهای شیراز در این ماه خصوصا در روزهای شروع سال جدید بالا می‌رود. اگر قصد رزرو تور شیراز از مشهد در بهار را دارید، ماه اردیبهشت به دلیل کاهش تقاضای مسافرین نسبت به فروردین و آب و هوای متعادل‌تر نسبت به خرداد انتخاب مناسب‌تری خواهد بود.

خدمات تور نهال گشت، به مسافران مشهدی

خدمات تور شیراز از مشهد، شامل رزرو بلیط رفت و برگشت(هواپیما یا قطار) و رزرو هتل به همراه صبحانه می‌شود. البته گزینه‌ی گشت شهری در شهر شیراز نیز به عنوان یک بخش اختیاری در نظر گرفته شده و مسافرین می‌توانند با پرداخت هزینه‌ی آن از این بخش نیز استفاده کنند.

اقامت در تور شیراز از مشهد

مدت اقامت تور شیراز از مشهد نهال گشت از 2 شب به بالا می‌باشد. با وجود حرم شاه‌چراغ، برادر امام رضا (ع) و جاذبه‌های فرهنگی تاریخی شهر شیراز نمی‌توان به سادگی در 2 روز کل شهر را بگردید. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که مدت اقامت بیشتری برای سفر به شیراز انتخاب کنید. در تورهای نهال گشت می‌توانید از هتل های دوستاره به بالا رزرو کنید.

هزینه‌ی تور مشهد به شیراز

قیمت تورهای مشهد به شیراز در تعطیلی‌ها به دلیل افزایش مسافرین گران‌تر می‌شود. تور شیراز از مشهد به هزیمه‌ی هواپیما، قطار و هتل بستگی خواهد داشت. برعکس خطوط ریلی دیگر خصوصا از خطوط ریلی مبدا تهران به سایر شهرها که قیمت‌ها نسبتا ثابت هستند، هزینه‌ی قطار مشهد به شیراز و بالعکس به دلیل تکمیل بودن ظرفیت قطارها خصوصا در روزهای پیک سفر به شیراز قیمت‌ها دائما در حال تغییر هستند.

تور ارزان شیراز از مشهد

اگر مایل به رزرو تور ارزان شیراز از مشهد هستید از قطار و هتل‌های دوستاره می‌توانید استفاده کنید. البته این گزینه برای روزهای عادی و غیر پیک سال است. برای روزهای شلوغ سال در شیراز باید تور خود را با هواپیما و کمی هزینه‌ی بیشتر رزرو کنید. یا اینکه 2 هفته الی 1 ماه قبل تور خود را رزرو کنید.

تور لحظه آخری شیراز از مشهد

تورهای لحظه آخری شیراز از مشهد از 14 فروردین 1403 آغاز می‌شود. احتمالا قیمت این تورها نسبت به سایر تورها معمولا کمی ارزان‌تر است. البته این تورها را می‌توانید بیشتر در زمان‌های خلوت شهر شیراز خریداری کنید و شانس کمی برای خرید نور لحظه آخری شیراز از مشهد خواهید داشت. با توجه به علاقه‌ی شدید مشهدی‌ها به بازدید اماکن تاریخی و مذهبی وهمچنین علاقه به گردش درون شهر، شیراز گزینه‌ی مناسبی برای مسافرین مشهدی می‌باشد. شیراز شهری غنی از فرهنگ و ادب و البته رستوران‌ها و غذاخوری‌های با کیفیت که حتی در روزهای غیر تعطیل سال هم بسیار شلوغ می‌باشد. مردمان این شهر درست مثل مشهدی‌ها خون گرم و مهمان‌نواز هستند. بنابراین تور شیراز یک گزینه خوب برای مقصد بعدی شهروندان مشهد است.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)