تور قشم از مشهد

لیست تورهای قشم از مشهد

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پکیج و قیمت تور هوایی از مشهد قشم از مشهد

4 روز خرداد ماه سپهران 5,450,000

تور قشم از مشهد به صورت انفرادی برگزار می­‌شود، نه به این معنی که تور تنها برای یک نفر است، تور قشم از مشهد را می­‌توان به همراه خانواده یا سایر افراد انجام داد.

تور قشم از مشهد انفرادی

وقتی صحبت از تور انفرادی می‌­کنیم، مد نظر ما آن است که آژانس، متناسب با درخواست متقاضی وسیله نقلیه رفت و برگشت سفر و محل اقامت در مقصد را فراهم کند. در تور انفرادی زمان شروع و پایان سفر، هتل محل اقامت و حتی نوع وسیله نقلیه سفر بنا به درخواست و سلیقه متقاضی انتخاب می­‌شود.

تور قشم از مشهد نهال­‌گشت هم به صورت هوایی و هم زمینی (با قطار) قابل برگزاری است. با این حال این شرایط شما است که مشخص می­‌کند کدام تور برای شما مناسب­‌تر است.

تور قشم از مشهد با قطار و کشتی

تور مشهد قشم با قطار و کشتی از 2 بخش تشکیل می­‌شود، مسیر مشهد تا بندر عباس که با قطار طی می­‌کنید و مسیر بندر تا قشم که دریایی است. در تور قشم از مشهد زمینی باید خود را برای یک سفر نسبتا طولانی آماده کنید. پس از سوار شدن به قطار در ایستگاه مشهد، چیزی در حدود 22 تا 24 ساعت طول می­‌کشد تا به ایستگاه راه آهن بندر عباس وارد شوید، از آنجا هم باید حدود 1 ساعت سفر دریایی  با کشتی مسافری را تجربه کنید تا به جزیره قشم برسید. تور قشم از مشهد زمینی معمولا با قطار­های غزال 4 ستاره انجام می‌­شود.

قطارهای غزال چه امکاناتی را به مسافران ارائه می‌دهند؟

قطار 4 ستاره غزال، جزء قطارهای با کیفیت و قیمت مناسب ایرانی است که عمده فعالیت خود را در مسیرهای ریلی نیمه­‌جنوبی کشور متمرکز نموده و در تور قشم با قطار از مشهد نیز معولا از قطار غزال استفاده می­‌شود.

هرکدام از واگن‌های این قطار 10 کوپه 4 نفره دارند، البته غزال کوپه‌های با ظرفیت 6 نفر هم دارد که تعداد کمتری را شامل می‌شود. در کوپه‌های قطار غزال به طور معمول این امکانات برای مسافران تدارک‌ دیده‌ شده است.

  • سیستم‌های صوتی و تصویری
  •  تخت‌خواب‌های راحت و نرم
  •  صندلی­‌های منعطف
  • سیستم تهویه مطبوع
  •  میزتاشو

همچنین در هر واگن سرویس بهداشتی مجزا تعبیه شده است.

تور قشم از مشهد هوایی 1403

از مشهد به صورت مستقیم به قشم پرواز داریم که به صورت روزانه برگزار می‌­شود. قشم‌­ایر، سپهران، آتا و وارش از جمله خطوط هوایی فعال در این مسیر هوایی هستند. مدت­زمان پرواز مشهد به قشم یا بالعکس چیزی در حدود 90 دقیقه است.

تور قشم از مشهد زمینی یا هوایی؟

قیمت تور قشم از مشهد هوایی تفاوت معناداری با قیمت تور زمینی این مسیر دارد. از سویی زمان سفر هوایی بسیار کوتاه‌تر از سفر زمینی است. در تور قشم از مشهد زمینی چیزی در حدود یک شبانه روز در راه هستید تا به جزیره برسید. درعوض هزینه به مراتب کمتری پرداخت می­کنید. اما سفر در تور قشم از مشهد هوایی بسیار کوتاه و البته گران است. این شما هستید که باید انتخاب کنید، کوتاهی سفر با هزینه بیشتر تور هوایی یا هزینه کمتر و سپری کردن مدت بیشتر زمان در سفر با تور زمینی.

در تور قشم از مشهد نهال گشت چه خدماتی ارائه می‌شود؟

تور یعنی وسیله رفت و برگشت سفر و محل اقامت در مقصد. این همان خدماتی است که در تورهای نهال گشت به متقاضیان ارائه می‌شود. مشاوران سفر با توجه به درخواست مشتریان برای آن‌ها مناسب­‌ترین وسیله نقلیه اعم از قطار، هواپیما و کشتی را فراهم می‌کنند و در قشم هتل رزرو می‌کنند. به عبارت دیگر کافی است چمدان خود را ببندید و خود را برای سفر آماده کنید، نهال گشت الزامات سفر را برایتان فراهم می‌کند.

تور قشم از مشهد با قطار چه شرایطی دارد؟

تور مشهد قشم با قطار و کشتی زمینی از 2 بخش تشکیل می­‌شود، مسیر مشهد تا بندر عباس که با قطار طی می‌کنید و مسیر بندر تا قشم که دریایی است و باید سوار کشتی شوید. در تور قشم از مشهد زمینی باید خود را برای یک سفر نسبتا طولانی آماده کنید. پس از سوار شدن به قطار در ایستگاه مشهد، چیزی در حدود 22 تا 24 ساعت طول می‌کشد تا به ایستگاه راه آهن بندر عباس وارد شوید، از آنجا هم باید حدود 1 ساعت سفر دریایی با کشتی مسافری را تجربه کنید تا به جزیره قشم برسید.

در تور مشهد از قشم زمینی چه مدت زمان را در قطار سپری می­‌کنید؟

سفر ریلی از مشهد تا بندر عباس حدود 22 تا 24 ساعت زمان می­‌برد.

فعالترین قطار در خط ریلی بندرعباس – مشهد کدام است و چه خدماتی به مسافران ارائه می­‌دهد؟ 

قطار 4 ستاره غزال، جزء قطارهای باکیفیت و قیمت مناسب ایرانی به شمار می‌رود که عمده فعالیت خود را در مسیرهای نیمه جنوبی کشور متمرکز نموده است. هرکدام از واگن‌های این قطار 10 کوپه 4 نفره دارند، البته غزال کوپه‌های با ظرفیت 6 نفر هم دارد که تعداد کمتری را شامل می‌شود. در کوپه‌های قطار غزال به طور معمول این امکانات برای مسافران تدارک‌ دیده‌ شده است.

  • سیستم‌های صوتی و تصویری
  •  تخت‌خواب‌های راحت و نرم
  •  صندلی­‌های منعطف
  • سیستم تهویه مطبوع
  •  میزتاشو

در تور قشم از مشهد نهال گشت چه خدماتی ارائه می‌شود؟

تور یعنی تهیه وسیله رفت و برگشت سفر و محل اقامت در مقصد. این همان خدماتی است که در تورهای نهال گشت به متقاضیان ارائه می‌شود. مشاوران سفر با توجه به درخواست مشتریان برای آنها مناسب ترین وسیله نقلیه اعم از قطار، هواپیما و کشتی را فراهم می‌­کنند و در قشم هتل رزرو می­‌کنند. به عبارت دیگر کافی است چمدان خود را ببندید و خود را برای سفر آماده کنید، نهال گشت الزامات سفر را برایتان فراهم می­‌کند.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)