تور قشم پاییز 1403

لیست تورهای قشم پاییز 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور قشم پاییز 1403 نهال گشت

تور قشم پاییز 1403 از آن جهت توری مناسب برای سفرهای گردشگری پاییزیست که در فصل سردی مثل پاییز نیز همچنان زنده و گرم و پرحرارت است. جزیره قشم در هر فصلی از سال جاذبه‌های خود را دارد، اما مسافران که قصد سفر به قشم را داشته و مشکل درس و مدرسه کودکان خود ندارند، پاییز را برای تهیه تور قشم انتخاب می‌کنند. این انتخاب ریشه در هوای مطبوع قشم و به طور کلی جنوب کشورمان و سرد بودن سایر مناطق کشورمان در فصل پاییز است.

آب و هوای قشم در پاییز 1403

هر فصلی جاذبه‌های زیادی برای گردشگران دارد که مسافران اغلب پاییز را برای گردش در نظر می‌گیرند. ماه‌های مهر و آبان می‌تواند بهترین زمان گردش باشد اما با توجه به سرد بودن هوا امکان شنا در آب نیست ولی می‌توان شاهد شنای دلفین‌ها بود که بسیار لذت بخش است.

دمای هوای قشم در پاییز 1403

در فصل پاییز، دمای هوای هوای جزیره قشم کاهش پیدا می‌کند و میانگین دمای قشم در پاییز به 20 درجه سانتی گراد می‌رسد. همچنین حداکثر دما در روزهای گرم پاییز در جزیره قشم تا 5/24 درجه سانتی‌گراد هم بالا می‌رود.

رطوبت هوای قشم در پاییز 1403

دورتا دور قشم آب است و دمای هوا هم که بالاست، در نتیجه رطوبت هوای جزیره قشم همواره بالاست؛ به طوری که ميانگين حداقل رطوبت هوا در جزیره قشم 45 درصد است و طبیعتا فصل پاییز هم بی‌بهره از این سونای طبیعی نیست.

لباس مناسب تور قشم پاییز 1403

با توجه به معتدل بودن هوا در طول روز و کمی سرد شدن هوا در طول شب پیشنهاد ما به شما لباس گرم نازک می‌باشد. می‌توانید چندین لباس سبک و خنک و یک لباس گرم با خود به همراه داشته باشید.

مراسمات و جشنواره‌های تور قشم پاییز 1403

قشم از آن دست مقاصد گردشگری است که هم میزبان جشنواره‌های متعدد است و هم خواستگاه مراسمات سنتی و قومی زیبا، فصل پاییز هم از این مراسمات بی‌نصیب نمانده است. یکی از جشن‌های سنتی و قدیمی جزیره قشم در فصل پاییز جشن میگو است. این جشن معمولا در روزهای بیست‌و‌چهارم و بیست‌وپنجم آبان ماه، همراه با نمایشگاه صنایع دستی قشم برگزار می‌شود. البته در تور پاییز قشم و برنامه‌های شاد هنری، موسیقی و سرگرم کننده دیگری نیزی برگزار می‌شود که تماشای هریک از آن‌ها خالی از لطف نمی‌باشد.

بهترین زمان سفر به قشم در پاییز 1403

به طور معمول پاییز قشم برای گردشگری و بازدید از جاذبه‌های دیدنی جزیره قشم بسیار مناسب است. بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها درفصل پاییز و خصوصا در مهر ماه، سبب کاهش قیمت تور قشم خواهد شد، همچنین تا اواخر مهرماه دمای آب برای شنا مناسب است. اما از اوایل آبان ماه آب دریا سرد شده و برای شنا مناسب نیست. بنابراین اگر قصد دیدن دلفین‌ها و بازدید از جاذبه‌های طبیعی و گردشگری قشم را دارید،‌ آب و هوای قشم در پاییز برای این کار بسیار مطلوب بوده و تور قشم پاییز در مهر ماه، هم از نظر آب و هوا، هم از نظر قیمتی بسیار مناسب است.

بهترین مدت زمان اقامت در تور قشم پاییز 1403

پاییز قشم به علت هوای مطبوعش فصل مناسبی برای اقامت طولانی مدت در جزیره قشم است، اما پیشنهاد ما به شما برای ماندن در این جزیره بکر، تور 3 شب و 4 روز قشم می‌باشد.

بهترین و به‌صرفه ترین محل اقامت در تور قشم پاییز 1403

در جزیره قشم امکان رزرو هتل، سوئیت، اقامتگاه‌های بوم گردی وجود دارد که هرکدام شرایط متفاوتی دارند و شما می‌توانید با توجه به بودجه و شرایط خود هرکدام را که تمایل دارید انتخاب کنید. اما در این فصل هتل‌های خوبی مثل هتل ارم قشم، هتل سینگو قشم، هتل آرتا قشم، بوتیک هتل ایرمان و هتل ساحلی خلیج فارس را با قیمتی مناسب از آژانس‌های معتبر تهیه نمایید.

هزینه تور قشم پاییز 1403

در ایام عادی پاییز مخصوصا مهر به دلیل پایین بودن قیمت تورها می‌توانید از تورهای لحظه آخری و ارزان استفاده کنید، برخی نیز تا آخرین روز صبر کرده و یک روز قبل از سفر و بسته به شانس‌شان، تورهای لحظه آخری قشم را تهیه می‌کنند. معمولا اوایل هفته قیمت تور قشم پاییز 1403 پایین‌تر است. ولی در اواخر هفته، روزهای تعطیل و ایام پیک حتما برای تور از یک هفته قبل اقدام کنید، چون قیمت‌ها در ایام پیک به دو برابر قیمت تور در ایام عادی می‌رسد.

دلیل اختلاف قیمت تورهای قشم پاییز 1403

علاوه بر شرایط اقلیمی مقصد موردنظر از جمله موارد تعیین کننده در هزینه‌های سفر به قشم، نوع و کلاس پرواز و نوع و تعداد ستاره‌های هتلی است که برای اقامت در نظر دارید. حتی نوع اتاق هتل محل اقامت نیز تاثیر بسیاری در هزینه‌های تور قشم پاییز 1403 دارد. در نتیجه علت تفاوت قیمت‌های تورهای قشم پاییز 1403 را باید در نوع پرواز، روز و ساعت پرواز و همچنین کیفیت هتل و یا اتاق‌هایش جستجو کنید.