تور قشم آبان 1403

تور قشم آبان 1403

لیست تورهای قشم آبان 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور قشم آبان 1403 نهال گشت

افزایش 20 درصدی قیمت تور قشم آبان

به علت آب و هوای خوب و افزایش تعداد مسافران قشم، سفر به این جزیره در آبان نسبت به مهر هزینه‌های بیشتری خواهد داشت. در مهر ماه با شروع فصل پاییز روند افزایشی قیمت تور قشم شروع می‌شود. به علت افزایش تقاضای مسافران، قیمت تور قشم آبان 1403 حدود 20 الی 30 درصد نسبت به ماه قبل رشد خواهد کرد. اما فرصت‌هایی برای سفر ارزان به قشم در آبان ماه وجود دارد که هر کسی از آن با خبر نیست.

بهترین فرصت برای سفر ارزان به قشم در آبان

با اینکه پیک سفر به قشم در آبان شروع می‌شود ولی می‌توان فرصت‌هایی برای سفر ارزان به این جزیره در روز‌های آخر و اول هفته‌ها پیدا کرد. اغلب مسافران از روز سه‌شنبه به قشم می‌روند. به همین علت قیمت تور قشم آبان در روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه در اوج خود قرار دارد. اما با بازگشت مسافران از جزیره قشم در روز‌های جمعه و شنبه، تقاضا برای تور قشم آبان کاهش یافته و در نتیجه قیمت تور نیز کاهش می‌یابد. تور قشم در روز‌های جمعه و شنبه حداقل 10٪ ارزان‌تر از روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه خواهد بود. در نتیجه روز‌های جمعه و شنبه بهترین فرصت برای رزرو تور قشم آبان ارزان محسوب می‌شود.

محدودیت‌ پرواز‌های قشم در آبان‌ ماه

شهر‌های تبریز، رشت و ساری هیچ پروازی به مقصد قشم ندارند. برای رزرو تور قشم آبان 1403 از شهر‌های گفته شده می‌توانید سفرتان را از یکی از شهر‌های تهران، مشهد، اصفهان یا شیراز آغاز کنید. از طرف دیگر در فصل تابستان و حتی ابتدای پاییز به علت کم بودن تعداد مسافران قشم، تعداد پرواز‌های قشم کاهش می‌یابد. اما در آبان‌ ماه با افزایش تعداد مسافران، تعداد پرواز‌های بیشتری هم در این مسیر برگزار می‌شود. البته به غیر از شهر تهران که در تمام فصل‌ها، هر روز در اغلب ساعات صبح، ظهر و شب به مقصد قشم پرواز برگزار دارد.

راحت شدن سفر به قشم از مشهد در آبان‌ ماه

پرواز‌های مشهد به قشم در طول تابستان مستقیم برگزار نمی‌شدند. یعنی برای سفر به قشم از مشهد، باید با پرواز‌های مشهد به بندر‌عباس سفرتان را انجام می‌دادید و پس از رسیدن به بندرعباس با اتوبوس‌های دریایی به قشم می‌رفتید. اما در حال حاضر پرواز‌های این مسیر در روز‌های سه‌شنبه و جمعه با هواپیما‌های ایرلاین سپهران برگزار می‌شوند و به صورت مستقیم در جزیره قشم فرود می‌آیند.

محدودیت پرواز شیراز و اصفهان به قشم

در آبان 1403 از شهر‌های اصفهان و شیراز، ۲ روز در هفته برای قشم پرواز برگزار می‌شود. از شهر شیراز ایرلاین قشم ایر، در روز‌های شنبه و سه‌شنبه پرواز برگزار می‌کند. پرواز‌های اصفهان به قشم نیز توسط ایرلاین قشم ایر در روز‌های یک‌شنبه و چهارشنبه برگزار می‌شود. اما با نزدیک شد به پایان آبان ماه، احتمال افزایش تعداد پرواز‌ها در این مسیر وجود دارد. 

مشکلات سفر زمینی به قشم در آبان چیست؟

در سفر زمینی به قشم، پس از رسیدن به بندرعباس، ترانسفر شما را برای سفر دریایی تا اسکله همراهی می‌کند. سفر دریایی شما با شناور‌هایی به نام اتوبوس دریایی انجام می‌شود. فضای کابین این شناور‌ها مانند یک اتوبوس دارای صندلی است. در صورتی که هوا طوفانی باشد یا به علت گرمای زیاد، بخار آب سطح دریا را پوشانده باشد، این شناور‌ها نمی‌توانند شما را به قشم برسانند. در نتیجه یا باید با قایق‌های تندرو به قشم بروید و یا اینکه یک شب در بندرعباس اقامت کنید. سپس روز بعد سفرتان به قشم را ادامه دهید. اما در سفر هوایی چنین مشکلی نخواهید داشت.

آب و هوای خوب قشم در نیمه دوم آبان ماه

پس از گذشت ده روز از آبان هوا رو به خنک شدن می‌رود. در 10 روز ابتدایی آبان ماه، گرم‌ترین حالت هوا 35 درجه و کمینه دما حدود 22 درجه خواهد بود. پس از 10 روز ابتدایی، دمای هوا با افت 5 درجه‌ای مواجه خواهد شد. در نتیجه بیشینه دما در 20 روز آخر ماه بین 30 تا 17 درجه خواهد بود. به همین دلیل نیمه دوم آبان ماه بهترین زمان سفر به قشم از نظر آب و هوایی محسوب می‌شود.

۲ نکته اصلی برای رزرو هتل در جزیره قشم

اگر به اطلاعات کاملی از هتل‌های جزیره قشم نیاز داشته باشید، می‌توانید با رفتن به صفحه تور قشم، اطلاعات کاملی درباره هتل مورد نیازتان پیدا کنید. همچنین می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان تور قشم، اطلاعات مورد نیازتان درباره هتل‌های قشم را بدست بیاورید. در اینجا فقط چند نکته کلیدی برای رزرو هتل در قشم را به شما می‌گوییم.

اطمینان از کیفیت اتاق‌های هتل در قشم

سطح کیفیت هتل‌ها و اقامتگاه‌های قشم از نظر تمیز بودن و خدمات پایین است. به همین دلیل احتمال دارد به هتلی بروید که امکانات ابتدایی مانند آسانسور نداشته باشد. شاید‌ هم خدمات سرویس روزانه اتاق در یک هتل، محدود به یک یا دو روز در هفته باشد. در نتیجه قبل از رزرو هتل در قشم از کیفیت و امکانات هتل اطمینان حاصل کنید. برای این کار می‌توانید از کارشناسان نهال گشت قبل از سفرتان مشاوره رایگان بگیرید.

پیدا کردن بهترین اقامتگاه بوم گردی در قشم

اقامتگاه‌های بوم گردی زیادی در جزیره قشم وجود دارد که اتاق‌های آن‌‌ها، دستشویی و آشپزخانه مشترک دارند. یا اینکه به دلیل وضعیت نظافتی ضعیف، احتمال مواجه شدن با حشرات در اتاق‌ها وجود دارد. از طرف دیگر اقامتگاه‌های بومگردی با کیفیتی در قشم وجود دارد که نه تنها اتاق‌های آن تمیز و بهداشتی است، بلکه هر اتاق دستشویی و آشپز‌خانه مخصوص خود را دارد. علاوه بر آن این اقامتگاه‌های بومگردی با کیفیت، گشت‌های مخصوصی برای بازدید از جزایر اطراف قشم ارائه می‌دهند که با کشتی‌های تفریحی خاص برگزار می‌شوند. یکی از این اقامتگاه‌های بوم گردی با کیفیت، نخل ناخدا نام دارد. برای جستجوی بیشتر درباره اقامتگاه‌های بوم گردی می‌توانید با ما تماس بگیرید.

خدمات ارائه شده برای تور قشم آبان نهال گشت

می‌توانید قبل از رزرو تور قشم آبان، برای تجربه سفری بهتر، از ما مشاوره رایگان دریافت کنید. سپس در صورتی که بخواهید، با رزرو تور قشم آبان از خدمات زیر بهره‌مند خواهید شد:

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما یا قطار
 • رزرو هتل با صبحانه یا رزرو اقامتگاه بوم گردی و سوئیت
 • ترانسفر رفت و برگشت کامل
 • پشتیبانی 24 ساعته سفر
 • تور لیدر

نحوه رزرو تور قشم آبان 1403 از نهال گشت

می‌توانید با شماره گیری تلفن 1830-026، تور قشم پاییز 1403 را از کارشناسان نهال گشت رزرو کنید یا مشاوره رایگان قبل از سفر بگیرید. اگر هم ساکن شهر‌های کرج یا تهران هستید می‌توانید با حضور در شعب آژانس گردشگری نهال گشت تور قشم را رزرو نمایید.

سوالات متداول

 • 1. آیا در آبان ماه می‌توان با پرواز‌های لحظه آخری به قشم سفر کرد؟

  خیر به علت افزایش تعداد مسافران در مسیر‌های قشم، پرواز‌ها تکمیل ظرفیت می‌شوند.

 • 2. آب و هوای قشم در آبان چگونه است؟

 • 3. آیا در آبان ماه می‌توان تور قشم را با تخفیف رزرو کرد؟

 • 4. قیمت تور قشم آبان نسبت به ماه‌های دیگر چگونه است؟

 • 5. تور زمینی قشم در آبان برگزار می‌شود؟