تور قشم شهریور

تور قشم شهریور 1403

لیست تورهای قشم شهریور 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور قشم شهریور 1403 نهال گشت

افزایش قیمت تور قشم در نیمه دوم شهریور

نیمه دوم شهریور آخرین فرصت برای سفر‌های تابستانی و استفاده از تعطیلات است. مسافران برای استفاده از آخرین تعطیلات متوالی تابستان در روز‌های 23، 24 و 25 شهریور به قشم سفر کرده و در این سه روز، قیمت تور قشم اخر شهریور افزایش می‌یابد. اما در تاریخ 15 شهریور به دلیل عزاداری روز اربعین، تفریحات ساحلی، پاساژ‌ها و گشت‌های جزیره قشم تعطیل هستند. به دلیل تعطیلی مراکز تفریحی، تور قشم شهریور 1403 در روز اربعین با کاهش 10 الی 20 درصدی همراه خواهد بود.

آب و هوای قشم در شهریور چگونه است؟

آب و هوای قشم در شهریور گرم و شرجی، ولی خنک‌تر از ماه‌های تیر و مرداد است. به همین دلیل تقاضا برای تور قشم شهریور ماه نسبت به تور قشم مرداد ماه افزایش می‌یابد.

برنامه‌های تور هوایی قشم در شهریور 1403

مبدا پرواز‌های تور قشم شهریور 1403 شهرهای تهران، مشهد، اصفهان و شیراز هستند. پرواز‌های تور قشم از تهران در شهریور ماه هر روز در بازه‌های زمانی صبح، ظهر، بعد از ظهر و شب برگزار می‌شود. شهر اصفهان فقط در روز‌های یک‌شنبه و چهار‌شنبه برای مقصد قشم پرواز برگزار می‌کند. پرواز رفت اصفهان ساعت 17:30 و پرواز بازگشت آن ساعت 14 است. شهر‌های شیراز و مشهد به علت کمبود مسافران تور قشم، پرواز‌های محدودی به مقصد قشم دارند که می‌توانید برنامه پرواز‌های این شهر‌ها را از کارشناسان نهال گشت بپرسید.

روش رزرو تور لحظه آخری قشم در شهریور ماه

به علت بازگشت مسافران از سفر در روز‌های جمعه و شنبه و کاهش تقاضای تور قشم، احتمال رزرو تور لحظه اخری قشم در ابتدای هفته زیاد است. اما در تعطیلات 23، 24 و 25 شهریور 1403 به دلیل افزایش تعداد مسافران جزیره قشم در سه روز تعطیلات متوالی، نمی‌توان تور لحظه آخری قشم شهریور را رزرو کرد.

برنامه حرکت قطارها در تور زمینی قشم شهریور 1403

تور زمینی قشم با قطار هر روز از شهر‌های تهران و مشهد برگزار می‌شود. همچنین برگزاری تور زمینی قشم از اصفهان بصورت یک روز در میان است. ساعت حرکت‌ قطار‌ها از هر سه شهر، بین ساعت 12 ظهر الی 16 بعد از ظهر متغیر بوده و حدود 16 تا 22 ساعت در راه هستند.

تفاوت‌های تور زمینی قشم با تور هوایی

سفر به قشم با هواپیما از تهران حدود ۲ ساعت طول می‌کشد. از فرودگاه قشم تا هتل نیز تقریبا یک ساعت راه است. در سفر هوایی قشم به مدت 3 ساعت تجربه سفری سریع به جزیره قشم را خواهید داشت. اما سفر به قشم با تور زمینی حدودا یک روز کامل طول می‌کشد. علی‌رغم مدت زمان زیاد سفر زمینی به قشم، اگر تعداد همسفران زیادی دارید، تور زمینی قشم گزینه به صرفه‌تری نسبت به تور هوایی است.

جزئیات کامل ترانسفر تور زمینی قشم

پس از اینکه مسافران تور زمینی قشم به راه آهن بندر عباس رسیدند، ترانسفر برای رساندن مسافران به اسکله با آن‌ها هماهنگ می‌شود. راننده ترانسفر پس از رسیدن به اسکله برای مسافران، بلیط شناور تهیه می‌کند و مسافران راهی اسکله قشم می‌شوند. فاصله بندر عباس تا اسکله قشم حدود 5/1 ساعت است.  قبل از رسیدن مسافران به اسکله قشم دوباره ترانسفر برای رساندن مسافران به هتل با آن‌ها تماس گرفته و مکانی را برای سوار کردن مسافران تعیین می‌کند.

ترانسفر تور هوایی قشم شهریور

ترانسفر پس از رسیدن مسافران به فرودگاه بین المللی قشم با آن‌ها تماس می‌گیرد تا نحوه پیدا کردن ماشین ترانسفر را به آن‌ها بگوید. پس از آن مسافران با ترانسفر در کمتر از یک ساعت به هتل می‌رسند.

معرفی مناطق رزرو هتل برای تور قشم شهریور

هتل‌های نزدیک به بازار قدیم قشم، اطراف خیابان و میدان امام خمینی قشم هستند. همچنین هتل‌هایی که در درگهان واقع شده‌اند بخاطر نزدیک بودن به مراکز خرید برای مسافرانی که به قصد خرید به قشم می‌روند مناسب است. به علت پر جاذبه بودن جزیره هرمز بعضی از مسافران یک روز از اقامت خود را در جزیره هرمز می‌گذرانند. اقامتگاه‌های جزیره هرمز شامل سوئیت، هتل‌ آپارتمان و اقامتگاه بومگردی هستند. بعضی از اقامتگاه‌های جزیره هرمز از نظر کیفیت برای اقامت مناسب نیستند. برای رزرو اقامتگاه‌های با کیفیت جزیره هرمز با کارشناسان آژانس گردشگری نهال گشت مشورت کنید.

هتل‌های پرطرفدار قشم که تکمیل ظرفیت می‌شوند

اقامتگاه‌های خوب مانند هتل بوتیک‌های ایرمان، فولتون و اقامتگاه‌های بومگردی با کیفیت مانند اقامتگاه نخل ناخدا، در شهریور به علت تعداد زیاد مسافران سریع تکمیل ظرفیت می‌شوند. به همین دلیل بهتر است یک الی دو هفته زودتر از تاریخ سفر به قشم، هتل مورد نظرتان را با تور قشم شهریور رزرو کنید.   

گردش در جزیره قشم با گشت‌های متنوع

در گشت‌های تور قشم از جاذبه‌های گردشگری سه جزیره قشم، هنگام و هرمز بازدید خواهید کرد. جزئیات بیشتر در مورد گشت‌های جزیره قشم را می‌توانید در صفحه تور قشم نهال گشت بخوانید.

خدمات نهال گشت برای تور قشم شهریور 1403

با رزرو تور قشم شهریور نهال گشت از خدمات زیر بهره‌مند می‌شوید:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما یا قطار
  • ترانسفر برای فرودگاه و راه آهن
  • گشت‌های آپشنال جزیره قشم
  • هتل و انواع دیگر اقامتگاه‌ها با صبحانه
  • پشتیبانی 24 ساعته سفر

اگر هم سوالی درباره سفر به قشم یا مقاصد دیگر دارید، می‌توانید بصورت رایگان از کارشناسان آژانس گردشگری نهال گشت مشاوره بگیرید.

رزرو تور قشم شهریور از نهال گشت

برای رزرو تور قشم شهریور 1403 از طریق راه‌های ارتباطی درون سایت با کارشناسان آژانس گردشگری نهال گشت تماس بگیرید. همچنین می‌توانید از شعب آژانس گردشگری نهال گشت در کرج و تهران تور قشم را رزرو کنید.