تور خارجی

تور خارجی

لیست تورهای آسیایی

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور 9 روزه پاتایا

9 روز 18 و 25 مهر سلام ایر 31,500,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور ارزان مالزی با پرواز سلام ایر

8 روز 21 و 28 مهر سلام ایر 32,890,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور7 شب و 8 روزه مالزی از شیراز

8 روز 10 و 12 مهر سلام ایر 33,150,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور 8 روزه پوکت

8 روز 13 و 20 و 27 مهر سلام ایر 34,400,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور دهلی آگرا جیپور هند 8 روزه

8 روز 25 مهر – 2 و 9 آبان ماهان 35,690,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور کشتی کروز مالزی

6 روز از 24 مهر تا 20 آذر 50,350,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور 8 روزه بالی با پرواز سلام ایر

8 روز از 25 مهر تا 30 مهرسلام ایر 62,200,000

تور 10 روزه ژاپن

10 روز 14 آبان – 26 آذر امارات 3,180 دلار + هزینه پرواز

تور ژاپن ویژه پاییز

10 روز 14 آبان امارات 3,180 دلار + هزینه پرواز

تور ژاپن ویژه کریسمس

10 روز 26 آذر امارات 3,180 دلار + هزینه پرواز

لیست تورهای اروپایی

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور 5 روز سوئیس

5 روز آذر‌ماهترکیش ایرلاینز 1,590 یورو + هزینه پرواز

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور 6 روز فرانسه

6 روز آبان‌ماهترکیش ایرلاینز 2,090 یورو + هزینه پرواز

تور 5 روز اسپانیا

5 روز آذر‌ماهترکیش ایرلاینز 1,490 یورو + هزینه پرواز

تور 5 روز چک

5 روز آذر‌ماهترکیش ایرلاینز 1,490 یورو + هزینه پرواز

تور 6 روز سوئیس

6 روز بهمن‌ماهترکیش ایرلاینز 1,790 یورو + هزینه پرواز

تور 8 روز اسپانیا

8 روز بهمن‌ماهترکیش ایرلاینز 2,190 یورو + هزینه پرواز

تور 7 روز سوئیس ایتالیا

7 روز بهمن‌ماهترکیش ایرلاینز 2,290 یورو + هزینه پرواز

تکمیل ظرفیت

تور 7 روز سوئیس فرانسه

7 روز آبان‌ماهترکیش ایرلاینز 2,290 یورو + هزینه پرواز

تور 7 روز سوئیس اسپانیا

7 روز دی‌ماهترکیش ایرلاینز 2,290 یورو + هزینه پرواز

تور 8 روز فرانسه اسپانیا

8 روز آذر‌ماهترکیش ایرلاینز 2,490 یورو + هزینه پرواز

لیست تورهای ترکیه

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور آفر وان از تهران

4 روز مهر ماه اتوبوس 3,370,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور گروهی وان با قطار (هر روز از مرز سرو)

4 روز مهر ماه قطار 6,970,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور 4 روزه استانبول از تهران – قشم ایر

4 روز مهر ماه قشم ایر 14,730,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور استانبول هتل فیده

4 روز مهر ماه 15,910,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور استانبول هتل پارک استار

4 روز مهر ماه 16,970,000

تور وان از خوی

4 روز مهر ماه اتوبوس 2,520,000

تور وان از ارومیه

4 روز مهر ماه اتوبوس 2,620,000

تور زمینی وان از قزوین

4 روز مهر ماه اتوبوس 3,220,000

تور زمینی وان از زنجان

4 روز مهر ماه اتوبوس 3,220,000

تور زمینی وان از کرج

4 روز مهر ماه اتوبوس 3,220,000

تور خارجی نهال گشت؛ سفر بین‌المللی با خدمات ویژه

با تور خارجی نهال گشت سفری راحت به خارج از کشور، بدون دغدغه زبان، هتل، پرواز و قیمت را تجربه می‌کنید. ما حتی به دورترین نقاط کشور نیز تورهای خارجی مناسبی داریم. با بهره‌مندی از تور لیدرهای مجرب، سفرتان پر از گردش و تفریح در مکان‌های مناسب می‌شود. اما این موارد تنها بخشی از ویژگی‌های تور مسافرتی خارجی نهال گشت است. در ادامه این تورها را با نگاهی دقیق‌تر به شما معرفی می‌کنیم.

از بین‌ بردن سختی سفر به اروپا با تور خارجی نهال گشت

نهال گشت به کشورهای ایتالیا، هلند، آلمان، فرانسه و اسپانیا تور برگزار می‌کند. شاید فکر کنید سفر به این کشورها چندان آسان نیست. اما با متخصصین حرفه‌ای که در حوزه اخذ ویزا کشورهای اروپایی داریم، این چالش را از روی دوش شما برمی‌داریم. کافیست شرایط خود را به ما توضیح دهید. حتی اگر شرایط نامناسبی نیز داشته باشید، وقت شما را تلف نمی‌کنیم. به شما توضیح می‌دهیم که چرا ویزا برای شما صادر نمی‌شود. اما به‌غیراز خدمات اخذ ویزا، تور اروپا نهال گشت خدمات ویژه‌ای نیز دارد و بر اساس تعداد روز مناسب ارائه می‌شود. حتی برخی از آن‌ها مانند تور 10 روزه فرانسه، هلند و آلمان به‌صورت ترکیبی است و با این تور مسافرتی خارجی به چند کشور مختلف سفر می‌کنید.

خدمات ویژه تور اروپا؛ راهنمای فارسی‌زبان در کشور مقصد

خدمات ارائه شده در تورهای خارجی اروپایی بر اساس مقصدتان فرق می‌کند. اما به‌صورت کلی شامل اخذ ویزای توریستی شینگن، بلیت رفت‌وبرگشت، اقامت در هتل با صبحانه رایگان، استقبال فرودگاهی، ترانسفر بین‌شهری، گشت شهری به همراه راهنمای فارسی‌زبان و بیمه مسافرتی با پوشش کرونا می‌شود. توجه داشته باشید که ممکن است تور خارجی به کشورهای اروپایی کمی گران‌قیمت باشد. جای نگرانی نیست. تورهایی با قیمت ارزان‌تر مخصوص سفر به کشورهای آسیایی نیز وجود دارد تا بتوانید به یک سفر خارجی بروید.

تور آسیایی مخصوص سفر خارجی به کشورهای همسایه

در زمستان به کشورهای همسایه جنوبی و در تابستان به همسایگان شمالی ایران سفر کنید. تور آسیایی مخصوص سفر به کشورهای همسایه در هر زمانی قابلیت برگزاری را دارد. اگر قصد سفر به دبی، قطر و عمان را داشته باشید یا بخواهید به ارمنستان و گرجستان بروید، این تورها با پروازی مناسب برای شما برگزار می‌شود. مشاورین سفر نهال گشت، این کشورها را مانند کف دستشان می‌شناسند. به همین دلیل بر اساس بودجه و هدفتان از سفر هتلی مناسب را در آن‌ها رزرو می‌کنند.

تورهای ارمنستان و گرجستان در نهال گشت یک سفر دم‌دستی را برای شما ایجاد می‌کنند. هر روز برگزار می‌شوند و قیمت زیادی نیز ندارند. سفر به کشورهای جنوبی نیز با اینکه گران است؛ اما ما توری را برای شما برگزار می‌کنیم که دغدغه‌های مالی شما را پوشش دهد.

تور ترکیه نهال گشت؛ دم‌دستی و ارزان قیمت

اغلب تور ترکیه را با تور استانبول می‌شناسند. اما نهال گشت علاوه بر این شهر، تور شهرهای آنکارا، ازمیر، قونیه و وان را نیز متناسب با نیاز شما (تفریح یا خرید) ارائه می‌کند. اگر به دنبال تفریح باشید، هتل شما را نزدیک به مکان‌های تفریحی و دیدنی رزرو می‌کنیم. اگر به دنبال کارهای اداری، تجاری و خرید هستید نیز قابلیت رزرو بهترین هتل‌های استانبول یا وان را نزدیک به مراکز خرید و مجتمع‌های اداری داریم. همچنین خدماتی مانند گشت شهری رایگان با ناهار، استقبال فرودگاهی، هتل با صبحانه رایگان و بیمه مسافرتی نیز در این تورها برای مسافران وجود دارد. قابلیت برگزاری تور لحظه آخری خارجی برای کشور ترکیه نیز جهت سفر ارزان‌تر وجود دارد.

تور خارجی ارزان قیمت برای سفر به ترکیه

پیشنهاد می‌کنیم اگر فقط به دنبال رزرو تور خارجی ارزان قیمت هستید، تور وان را رزرو کنید. این تور به‌صورت زمینی ارائه می‌شود. به دلیل فاصله نزدیکش به مرزهای ایران نیز مسافت کمی را برای سفر به آن طی می‌کنید. اما توجه داشته باشید که تور وان بیشتر برای کسانی مناسب است که به دنبال خرید و تجربه فرهنگ مردم ترکیه هستند. چندان مکان تفریحی زیادی ندارد.

ده‌ها فرهنگ مختلف را با تور آسیا شرقی تجربه کنید

اگر قصد دارید تا کمی از فضای اروپایی و خاورمیانه‌ای خارج شوید، تور آسیا شرقی نهال گشت به شما کمک می‌کند. این تور خارجی به کشورهای سنگاپور، هند، مالزی، تایلند و مالدیو برگزار می‌شود.

باتوجه‌به اینکه کشورهای شرق آسیا آب‌وهوایی کاملاً متفاوت نسبت به خاورمیانه و اروپا دارند، اطلاع داشتن از زمان سفر مناسب به هر یک از آن‌ها اهمیت پیدا می‌کند. همچنین در اکثر این کشورها، منطقه با منطقه از لحاظ فرهنگ مردم فرق می‌کند. کمتر کسی نیز به این کشورها آشنایی کاملی دارد. در نتیجه ما رزرو بهترین تورهای خارجی آسیا شرقی را با خبره‌ترین مشاورین سفر برای شما انجام می‌دهیم. مشاور سفر تورهای آسیا شرقی نهال گشت علاوه بر اینکه کشورهای این منطقه از آسیا را به‌صورت کامل می‌شناسند، بلکه بهترین راهنمای شما جهت سفری با قیمت مقرون‌به‌صرفه و پر از تفریح و خوش‌گذرانی خواهند بود.

تور خارجی آفریقایی با اخذ ویزا توریستی

نهال گشت تور آفریقا را برای کشور کنیا و تور آفریقا جنوبی را برای موریس برگزار می‌کند. با این تورها می‌توانید به دل جنگل‌ها و دشت‌های آفریقا سفر کنید. همچنین امکان بازدید از حیوانات خاص این قاره را نیز دارید. با خدمات گشت شهری که در این تور خارجی به شما ارائه می‌شود، راحت‌تر می‌توانید مکانی‌های دیدنی آفریقا را از نزدیک مشاهده کنید. البته سفر به آفریقا شرایط خاص خودش را دارد. به‌عنوان‌مثال تزریق واکسن تب زرد الزامی است. دریافت اخذ ویزا نیز برای مسافران در اکثر مواقع کمی مشکل‌ساز می‌شود. اما نگران نباشید. قبل از رزرو تورهای مسافرتی خارجی به کشورهای آفریقایی، مشاورین سفر نهال گشت تمامی راهنمایی‌های لازم را جهت سفر و رزرو تور انجام می‌دهند. اخذ ویزا نیز به‌راحتی برای مسافران قابل دریافت است.

قابلیت رزرو تور خارجی نهال گشت به‌ صورت گروهی

علاوه بر خدمات ذکر شده نهال گشت بر روی تورهایش، در برخی از پکیج‌های مسافرتی نیز امکان سفر گروهی برای شما وجود دارد. قیمت تورهای خارجی به‌صورت گروهی ارزان‌تر از حالت انفرادی است. همچنین یک تور لیدر نیز از ابتدا تا انتهای سفر همراهی‌تان می‌کند تا بهترین تجربه را از سفر به مقصد مدنظرتان داشته باشید. اما این تورهای گروهی برای همه کشورها و به‌صورت همیشگی برگزار نمی‌شود. عموماً کشورهای آسیا شرقی، ارمنستان، گرجستان و کشورهای آفریقایی قابلیت رزرو تورهای مسافرتی خارجی را به‌صورت گروهی دارند. برای اطلاع دقیق‌تر و رزرو تور خارجی به‌صورت گروهی یا انفرادی می‌توانید با شماره 1830-026 تماس بگیرید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)