تورهای قاره آفریقا

تورهای قاره آفریقا

لیست تورهای قاره آفریقا

تور 9 روز آفریقای جنوبی ویژه 28 اسفند

تاریخ رفت

28 اسفند

اقامت

9 روز

هتل

5 ستاره

قطرایرویز

از 1,990 دلار + 63,900,000

اطلاعات تور

تکمیل ظرفیت

تور 9 روز آفریقای جنوبی ویژه 26 اسفند

تاریخ رفت

26 اسفند

اقامت

9 روز

هتل

5 ستاره

قطرایرویز

از 2,590 دلار + 59,990,000

اطلاعات تور

تور 11 روز آفریقای جنوبی ویژه 4 فروردین

تاریخ رفت

4 فروردین

اقامت

11 روز

هتل

5 ستاره

قطرایرویز

از 3,350 دلار + 59,990,000

اطلاعات تور

حیات وحش آفریقا اصلی‌ترین دلیل جذب مسافران به سمت این قاره است. البته امروزه تفریحات ساحلی و هتل‌های لوکس عاملی دیگر برای سفر گردشگران به این کشورها می‌باشد. خصوصا اگر تور آفریقا را به مقصد کشورهای جنوب آن رزرو کنید، قطعا امکان گذراندن تعطیلاتی حتی لوکس‌تر از بالی و آنتالیا را خواهید داشت. تورهای آفریقایی هر کدام ویژگی و مشکلات خاص خود را دارند. علاوه‌بر آن باید بدانید که کدام تور آفریقا مناسب سفر شما است و چه زمانی پکیج مسافرتی مدنظرتان را رزرو کنید؟ در ادامه به پاسخ این سوالات می‌پردازیم.

سفر به آفریقا با تور؛ مزایا و معایب آن

بیشتر تورهای آفریقایی صورت گروهی برگزار می‌شوند. در نتیجه تمام گشت‌های شهری به صورت گروهی صورت می‌گیرد و باید زمان خود را با گروه هماهنگ کنید. در غیر این صورت مشکلات زیادی در طول سفر برایتان پیش می‌آید. البته سفر به آفریقا با تور مزایایی نیز دارد. به طور مثال با سفر به صورت گروهی می‌توانید از وجود تور لیدر مسلط به زبان فارسی بهره‌مند شوید. وظیفه‌ی لیدر، راهنمایی شما و حل مشکلاتتان در برقراری ارتباط با اهالی محل مقصد مدنظرتان است.

قیمت تور آفریقا چقدر است؟

بسته به مقصد مدنظرتان قیمت تور آفریقا متغییر است. اما باید بدانید که هزینه تور آفریقا نسبت به مقاصد آسیایی بیشتر است. دلیل آن نیز فاصله‌ی این کشورها با ایران، اقامت در هتل‌های لوکس، برگزاری پروازها با ایرلاین‌های خارجی و با یک توقف است.

چه زمانی تور آفریقا را رزرو کنیم؟

بسته به مقصد مورد نظرتان برای سفر، زمان مناسب وجود دارد. برای رزرو تور آفریقا کنیا بهتر است تابستان را انتخاب کنید. زیرا در این فصل خبری از بارش‌های شدید فصلی نیست. از سوی دیگر برای سفر به آفریقای جنوبی، زمستان را انتخاب کنید. زیرا برخلاف کنیا این کشور زیر خط استوا قرار گرفته و در زمستان آب و هوای این کشور بهبود می‌یابد. موریس تنها مقصد آفریقایی نهال گشت است که می‌توانید در طول سال آن را رزرو نمایید. دمای جزیره‌ی موریس در اغلب ماه‌های سال ثابت است و در طول سال امکان استفاده از تفریحات ساحلی این کشور وجود دارد.

کدام تورهای آفریقایی را نهال گشت برگزار می‌کند؟

در حال حاضر نهال گشت تور آفریقا را به سه مقصد مختلف یعنی کنیا، آفریقای جنوبی و موریس برگزار می‌کند. در بین مقاصد ذکر شده فقط تور موریس به صورت انفرادی برگزار می‌شود. شما می‌توانید پکیج مسافرتی آفریقای جنوبی و کنیا را به صورت گروهی رزرو کنید. برای هر یک از دو مقصد ذکر شده دو نوع پکیج مسافرتی متفاوت توسط نهال گشت ارائه می‌شود. در ادامه در مورد هر سه مقصد توضیحاتی را ارائه داده‌ایم.

تور موریس؛ تفریح در سواحل بی‌نظیر

اگر قصد رزرو تور آفریقا نوروز را دارید، انتخاب موریس را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با توجه به شرایط مناسب آب و هوایی در طول سال این مقصد برای استراحت در ایام تعطیلی نوروز بسیار مناسب است. اخذ ویزای این کشور زمان‌بر نیست و در فرودگاه آن برای مسافران صادر می‌شود. در نتیجه می‌توانید تور را حتی یک روز قبل از سفر رزرو نمایید. علاوه‌بر تمامی این مزیت‌های ذکر شده، پکیج‌های مسافرتی موریس قیمت پایین‌تری نسبت به سایر تورهای آفریقایی دارد. اصلی‌ترین تفریح در جزیره موریس اقامت در هتل‌های لوکس و استفاده از تفریحات ساحلی آن است.

تور آفریقای جنوبی؛ اقامت لوکس در کنار حیات وحش

ویزای آفریقای جنوبی به صورت لیبلی صادر شده و صدور آن 14 روز طول می‌کشد. در نتیجه این تور آفریقایی را باید حداقل دو هفته قبل از سفر رزرو نمایید. تورهای آفریقای جنوبی به مقصد 3 شهر توریستی آن یعنی کیپ تاون، سان سیتی و ژوهانسبورگ برگزار می‌شود. البته علاوه بر این شهرها یک یا دو شب اقامت در پارک جنگلی پیلانسبرگ را نیز تجربه خواهید کرد. برای تور آفریقای جنوبی دو نوع پکیج مسافرتی جداگانه‌ی 10 یا 11 روزه ارائه می‌شود. تفاوت این دو پکیج مسافرتی در مدت اقامتتان داخل پارک جنگی و هتل‌های کیپ تاون و سان سیتی است.

تور کنیا؛ پر خطر اما هیجان انگیز

تور کنیا را می‌توانید به مقصد یک یا 4 شهر این کشور رزرو کنید. نایروبی، نایواشا، ماسای مارا و مومباسا مقاصد تور این کشور هستند. البته می‌توانید تور را به مقصد حتی یک شهر رزرو کنید. پکیج‌های تور گروهی کنیا نیز به دو صورت بسته می‌شود. تورهای 6 روزه که اقامتتان فقط در شهرهای نایروبی، نایواشا و ماسای مارا است. در تورهای 9 روزه نیز، مسافران سه روز اقامت در شهر مومباسا را خواهند داشت.

رزرو تور آفریقا از طریق نهال گشت

با وجود سخت بودن مسیر و گروهی بودن تور، نیازی به مراجعه‌ی حضوری برای رزرو تور آفریقا نیست. برای رزرو پکیج‌های مسافرتی قاره آفریقا، فقط کافیست با شماره 1830-026 تماس بگیرید. کارشناسان تور نهال گشت شما را از آفرهای تور آفریقا مطلع ساخته و حتی می‌توانید تور مدنظرتان را با قیمتی پایین‌تر رزرو کنید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)