تور ارزان ترکیه - نهال‌گشت

تور ترکیه ارزان

لیست قیمت تور ارزان ترکیه

  • مبدأ تورها به صورت پیش فرض تهران است و امکان تغییر مبدأ به تمام شهرهای کشور وجود دارد.
  • امکان تغییر زمان تورهای ترکیه به زمان دلخواه شما وجود دارد.

لیست تورهای ارزان ترکیه

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور وان از خوی

3 روز اسفند ماه اتوبوس 1,960,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور آفر وان از تهران

3 روز اسفند ماه اتوبوس 3,160,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور زمینی وان از تهران با قطار

4 روز اسفند ماه قطار 4,590,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور وان نوروز 1403

4 روز بهار 1403اتوبوس 5,300,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور گروهی وان ویژه نوروز 1403

4 روز 28 اسفند – 2 و 8 و 20 و 23 فروردین اتوبوس 7,970,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور استانبول هتل فیده

4 روز اسفند ماه – فروردین ماه 9,190,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور 4 روزه استانبول از تهران با قشم ایر

4 روز اسفند ماه – فروردین ماه قشم ایر 9,380,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور استانبول هتل پارک استار

4 روز اسفند ماه – فروردین ماه 10,000,000

تور زمینی وان از ساری

4 روز اسفند ماه 2,100,000

تور وان از ارومیه

4 روز اسفند ماه اتوبوس 2,570,000

تورهای ترکیه ارزان، تورهای بی‌کیفیتی نیستند و ارزان بودن آن‌ها صرفا به علت بهترین ساعات پروازی، به‌صرفه‌ترین محل‌های اقامت و ارزان‌ترین شهرها می‌باشد. البته این نکته را باید در نظر داشته باشید که زمان خرید تور نیز در ارزان بودن تورهای ترکیه موثر هستند. در این مطلب، اطلاعاتی کاملی در مورد تور ارزان ترکیه به شما ارائه می‌کنیم. خواندن این مطلب تا انتها به شما پیشنهاد می‌شود!

توجه داشته باشید که مزیت تورهای ترکیه این است که تمامی پارامترهای سفر را می‌توانید خودتان انتخاب کنید و هیچ اجباری در ساعات پروازی، ایرلاین‌ها، هتل محل اقامت و خدمات دریافتی وجود ندارد!

1. ساعات پروازی / ایرلاین‌ها / پروازهای مستقیم و غیرمستقیم؛ موثر در هزینه تور ترکیه ارزان!

برای خرید ارزان و به‌صرفه تور ترکیه، ساعات پروازی و ایرلاین‌ها به شدت تاثیرگزار هستند. باور کنید یا نکنید از شهرهای ایران به سمت استانبول پروازهای غیر مستقیم نیز وجود دارد! هزینه پروازهای غیرمستقیم تقریبا 1.5 برابر قیمت بلیط پروازهای مستقیم می‌باشد. پس در این حالت پرواز مستقیم برای شما به‌صرفه‌تر خواهد بود.

نکته بعدی که باید توجه داشته باشید این است که هزینه بلیط ایرلاین‌های خارجی از هزینه بلیط ایرلاین‌های ایرانی بیشتر می‌باشد. پس در این حالت نیز انتخاب ایرلاین ایرانی برای تور ترکیه ارزان به‌صرفه‌تر خواهد بود.

پس از همه این‌ها، ساعات پروازی نیز در قیمت تور ترکیه ارزان تاثیرگزار است. در حالت عادی برای تورهای ترکیه پروازهای صبح به شب و یا صبح به عصر خریداری می‌شود. اما این نکته را در نظر داشته باشید که ارزان‌ترین ساعات پروازی تورهای ترکیه شب به صبح (شب رفت و صبح برگشت) می‌باشد. پس ساعات پروازی شب به صبح نیز در تور ترکیه ارزان موثر خواهد بود.

2. شهرهای مناسب تور ترکیه ارزان را شناسایی کنید!

البته که در این مورد همه‌چیز به هدف سفر شما بستگی دارد. اما برای معرفی ارزان‌ترین شهر ترکیه، قطعا شهر وان اولین گزینه خواهد بود. اقامت در منطقه جمهوریت این شهر و سفر با قطار برای شما به‌صرفه‌ترین سفر را برای شما رقم خواهد زد!

3. بهترین زمان خرید تور ترکیه ارزان را باید بدانید!

بهترین زمان خرید تور ترکیه ارزان، به شهر محل اقامت شما بستگی دارد. اما براساس یک قاعده و قواعد کلی، بهترین زمان خرید تور ترکیه ارزان اواخر فصل پاییز، اواسط فصل زمستان و ماه مبارک رمضان می‌باشد. در این بازه‌های زمانی ظرفیت هتل‌های محل اقامت و ظرفیت پرواز به طور کامل تکمیل نمی‌شود. در این حالت بهتر است تورها با قیمت ارزان‌تری به فروش برسند تا اینکه سوخت کامل شوند! البته این نکته را خاطر نشان شویم که در این حالت تورها کاهش قیمت چند برابری نخواهند داشت و فقط تا حدودی قیمت آن‌ها کاهش پیدا می‌کند.

4. بهترین مدت زمان اقامت؛ راه‌حل چهارم تور ترکیه ارزان!

منظور از بهترین مدت زمان اقامت این است که اختلاف قیمت تعداد شب‌های اقامت بیشتر با تعداد شب‌های اقامت کمتر از این مدت ناچیز باشد. به طور مثال، شما برای اقامت 4 شبه در استانبول 4,100,000 باید پرداخت کنید در صورتی که برای اقامت 5 شبه باید مبلغ 4,260,000 پرداخت کنید! خب در این حالت اقامت 5 شب برای شما به‌صرفه‌تر خواهد بود.

بهترین مدت زمان اقامت در تور ترکیه ارزان، ممکن است 3 یا 4 شب باشد. چرا از عبارت ممکن است استفاده کرده‌ایم؛ چون بهترین مدت زمان اقامت با پرواز رفت و برگشت به طور مستقیم در ارتباط است و حتما باید قیمت بلیط رفت و برگشت در تاریخ سفر شما بررسی شود.

تورهای فصلی ترکیه

5. تور ترکیه ارزان همیشه تور بی‌کیفیتی نیست!

زمانی که تبلیغات تورهای ارزان ترکیه را می‌بینید، خاطرات یک هواپیمای به گل نشسته و اقامت در یک بیغوله در ذهن شما تداعی می‌شود! اما قطعا اینطور نیست. پکیج‌های تور ارزان ترکیه در بهترین ساعت پروازی، به‌صرفه‌ترین ایرلاین‌ها و در ارزان‌ترین محل‌های اقامت (با کیفیتی قابل قبول) بسته شده‌اند. البته بی‌گدار به آب نزنید و حتما خدمات تور ترکیه ارزان خود را با کارگزار و یا آژانس‌ هواپیمایی خود بررسی کنید.

6. نکات خرید ارزان تور ترکیه براساس شهر محل اقامت

استانبول: برای خرید ارزان تور استانبول بهتر است بلیط هواپیمای خود را 3، 4 ماه قبل از تاریخ سفر خریداری کنید. چرا که هر چقدر به تاریخ سفر نزدیک‌تر می‌شوید، هزینه بلیط رفت و برگشت شما افزایش پیدا می‌کند. برای رزرو هتل محل اقامت نیز می‌توانید از 30 تا 10 روز قبل از تاریخ سفر اقدام کنید.

وان: قطعا بهترین روش خرید ارزان تورهای وان، انتخاب تور وان با قطار می‌باشد. اختلاف قیمت تورهای وان با قطار با تورهای هوایی وان چیزی در حدود 1,000,000 تومان می‌باشد.

آنتالیا – کوش‌آداسی – بدروم – مارماریس – دیگر شهرهای ترکیه: بهترین راهی که می‌توانیم برای خرید ارزان این تورها به شما پیشنهاد کنیم، خرید تورهای لحظه آخری می‌باشد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است تورهای لحظه آخری این شهرها اختلاف قیمت زیادی با تورهای عادی نداشته باشند.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)