تور ترکیه

تور ترکیه با قطار

بهترین تورهای ترکیه با قطار متناسب با هر سلیقه‌ای اینجاست.

لیست تورهای ترکیه با قطار

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور زمینی وان از تهران با قطار

4 روز اسفند ماه قطار 4,590,000

تور وان از کرج با قطار

4 روز اسفند ماه قطار 4,840,000

تور وان از قزوین با قطار

4 روز اسفند ماه قطار 4,840,000

تور وان از زنجان با قطار

4 روز اسفند ماه قطار 4,840,000

تور وان هتل روشن سوئیت

4 روز اسفند ماه قطار 5,030,000

تور وان از مشهد با قطار

4 روز اسفند ماه قطار 5,590,000

تور وان از مشهد نوروز 1403

4 روز بهار 1403قطار 7,570,000

تور وان با قطار نوروز 1403

4 روز بهار 1403قطار 8,500,000

در حال حاضر هیچ قطاری از ایران به خاک ترکیه نمی‌رود. اما در صفحات زیر پیشنهادهایی برای سفر ارزان‌تر و آسان‌تر به ترکیه داریم.

قطار تهران به وان

قطار تهران به وان در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته به سمت وان حرکت می‌کند. ساعت حرکت قطار وان در روزهای یک‌شنبه 12:30 و در روزهای چهارشنبه 21:30 به وقت تهران است. این قطار پس از حرکت از تهران از شهرهای کرج، قزوین، تاکستان، خرم دره، زنجان، میانه، خراسانک، مراغه، عجب شیر، تبریز، سلماس و رازی (نقطه صفر مرزی) گذر کرده و در نهایت به گذرگاه کاپی‌کوی می‌رسد. توجه داشته باشید که در ایستگاه شهر تبریز قطار ترکیه مسافرگیری کرده و به مسیر خود ادامه می‌دهد.

زمانی که قطار ترکیه به گذرگاه کاپی‌کوی رسید، تشریفات ورود به کشور ترکیه آغاز می‌شود. در کاپی‌کوی گذرنامه‌های متقاضیان و مدارک مورد نیاز توسط افسران مرزی ترکیه بررسی می‌شود. توجه داشته باشید که ممکن است افسران مرزی ترکیه از ورود شما با توجه به یک سری دلایل مشخص، ممانعت کنند. پس از بررسی مدارک تمامی مسافران، قطار ترکیه به سمت وان حرکت می‌کند و با طی کردن حدودا 110 کیلومتر، به شهر وان می‌رسد. پس از رسیدن به اسکله شهر وان، مسافران سوار کشتی می‌شوند و با سفری حدودا 5 ساعته به ایستگاه تات شهر وان می‌رسند.

مدت زمان سفر با قطار ترکیه از تهران به وان حدودا 23 ساعت می‌باشد. لازم به ذکر است که قطارهای تهران به ترکیه 4 تخته می‌باشند.

قطار تهران به آنکارا

قطار تهران به آنکارا، همان قطار تهران به وان می‌باشد. قطار تهران به وان پس از رسیدن به ایستگاه تات شهر وان، با طی کردن حدودا 1,330 کیلومتر به شهر آنکارا می‌رسد. هزینه قطار تهران به آنکارا 53 یورو می‌باشد و شما حدودا پس از 60 ساعت به آنکارا می‌رسید.

قیمت بلیط قطار ترکیه 1402

با توجه به اینکه سفرهای ریلی به ترکیه به تازگی راه اندازی شده است، تخفیفات ویژه ای از سوی رجا برای قیمت بلیط آن در نظر گرفته شده است. قیمت اصلی بلیط قطار تهران وان برای بزرگسالان 375 هزار تومان و برای خردسالان 195 هزار تومان است. هزینه بلیط تهران به وان و تهران به آنکارا پس از تخفیفات ویژه، برای بزرگسالان 225,000 تومان و برای خردسالان 130,000 تومان می‌باشد که اختلاف قابل ملاحظه‌ای با قیمت اصلی آن دارد! 

مهم‌ترین دلیل برای سفر به ترکیه با قطار!

مطمئنا برای شما این سوال به وجود آمده است که چرا باید تور ترکیه با قطار را بخرید! مهم‌ترین دلیل شما برای انتخاب تور زمینی ترکیه با قطار، اختلاف قیمت قابل توجه آن با سفر هوایی به ترکیه می‌باشد. به طور قاطع به شما می‌گوییم که طبیعت شگفت انگیز مسیر قطار ترکیه شما را به وجد خواهد آورد. سفر طولانی مدت شما به ترکیه با قطار قطعا خسته کننده خواهد بود اما طبیعت مسیر رفت و برگشت قطار ترکیه خستگی شما را در خواهد کرد!

نهال گشت چه خدماتی برای ترکیه با قطار ارائه می‌کند؟

رزرو بلیط قطار رفت و برگشت، رزرو هتل محل اقامت، ارائه خدمات جابجایی از وان و یا آنکارا به هریک از شهرهای ترکیه، بیمه مسافرتی، ترانسفر شهری و تور لیدر فارسی زبان از جمله خدمات نهال‌گشت برای تور ترکیه با قطار می‌باشد. این خدمات طبق درخواست متقاضی ارائه می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید تور زمینی ترکیه با قطار با شماره 1830-026 تماس بگیرید.

قیمت تور ترکیه با قطار

مهم‌ترین عامل تعیین کننده قیمت تور ترکیه با قطار، موقعیت مکانی هتل محل اقامت شما می‌باشد. در صورتی که هتل شما در مرکز شهر باشد، باید هزینه‌ی زیادی برای اقامت بپردازید اما اگر در حومه شهر هتل انتخاب کنید، هزینه‌ی کمتری برای اقامت می‌پردازید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)