تور ترکیه

تور ترکیه با قطار

بهترین تورهای ترکیه با قطار متناسب با هر سلیقه‌ای اینجاست.
33143 026
 • مبدأ تورها به صورت پیش فرض تهران و تبریز می‌باشد و امکان تغییر مبدا وجود ندارد.
 • حرکت قطارها روزهای یکشنبه و چهارشنبه است.
 • نهال گشت چارتر کننده قطار وان و گارانتی کننده هتل در وان است.

لیست تورهای ترکیه با قطار

تور وان

تور زمینی وان با قطار 4 تخته البرز – تابستان 1400

تاریخ رفت
تابستان 1400
اقامت
5 روز+6 روز
هتل
3+4+5
از2,300,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور زمینی ترکیه - وان

تور زمینی ترکیه – وان | با قطار 4 تخته البرز | 3 شب

تاریخ رفت
تابستان 1400
اقامت
4 روز
هتل
3+4+5
قطار البرز
از2,800,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور وان ترکیه

تور زمینی ترکیه – وان | با قطار 4 تخته البرز | 4 شب

تاریخ رفت
تابستان 1400
اقامت
5 روز
هتل
3+4+5
قطار البرز
از3,100,000 تومان
0
اطلاعات تور

قطار تهران به وان

قطار تهران به وان در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته به سمت وان حرکت می‌کند. ساعت حرکت قطار وان در روزهای یک‌شنبه 12:30 و در روزهای چهارشنبه 21:30 به وقت تهران است. این قطار پس از حرکت از تهران از شهرهای کرج، قزوین، تاکستان، خرم دره، زنجان، میانه، خراسانک، مراغه، عجب شیر، تبریز، سلماس و رازی (نقطه صفر مرزی) گذر کرده و در نهایت به گذرگاه کاپی‌کوی می‌رسد. توجه داشته باشید که در ایستگاه شهر تبریز قطار ترکیه مسافرگیری کرده و به مسیر خود ادامه می‌دهد.

زمانی که قطار ترکیه به گذرگاه کاپی‌کوی رسید، تشریفات ورود به کشور ترکیه آغاز می‌شود. در کاپی‌کوی گذرنامه‌های متقاضیان و مدارک مورد نیاز توسط افسران مرزی ترکیه بررسی می‌شود. توجه داشته باشید که ممکن است افسران مرزی ترکیه از ورود شما با توجه به یک سری دلایل مشخص، ممانعت کنند. پس از بررسی مدارک تمامی مسافران، قطار ترکیه به سمت وان حرکت می‌کند و با طی کردن حدودا 110 کیلومتر، به شهر وان می‌رسد. پس از رسیدن به اسکله شهر وان، مسافران سوار کشتی می‌شوند و با سفری حدودا 5 ساعته به ایستگاه تات شهر وان می‌رسند.

مدت زمان سفر با قطار ترکیه از تهران به وان حدودا 23 ساعت می‌باشد. لازم به ذکر است که قطارهای تهران به ترکیه 4 تخته می‌باشند.

قطار تهران به آنکارا

قطار تهران به آنکارا، همان قطار تهران به وان می‌باشد. قطار تهران به وان پس از رسیدن به ایستگاه تات شهر وان، با طی کردن حدودا 1,330 کیلومتر به شهر آنکارا می‌رسد. هزینه قطار تهران به آنکارا 53 یورو می‌باشد و شما حدودا پس از 60 ساعت به آنکارا می‌رسید.

قیمت بلیط قطار ترکیه سال 1400

با توجه به اینکه سفرهای ریلی به ترکیه به تازگی راه اندازی شده است، تخفیفات ویژه ای از سوی رجا برای قیمت بلیط آن در نظر گرفته شده است. قیمت اصلی بلیط قطار تهران وان برای بزرگسالان 375 هزار تومان و برای خردسالان 195 هزار تومان است. هزینه بلیط تهران به وان و تهران به آنکارا پس از تخفیفات ویژه، برای بزرگسالان 225,000 تومان و برای خردسالان 130,000 تومان می‌باشد که اختلاف قابل ملاحظه‌ای با قیمت اصلی آن دارد! 

مهم‌ترین دلیل برای سفر به ترکیه با قطار!

مطمئنا برای شما این سوال به وجود آمده است که چرا باید تور ترکیه با قطار را بخرید! مهم‌ترین دلیل شما برای انتخاب تور زمینی ترکیه با قطار، اختلاف قیمت قابل توجه آن با سفر هوایی به ترکیه می‌باشد. به طور قاطع به شما می‌گوییم که طبیعت شگفت انگیز مسیر قطار ترکیه شما را به وجد خواهد آورد. سفر طولانی مدت شما به ترکیه با قطار قطعا خسته کننده خواهد بود اما طبیعت مسیر رفت و برگشت قطار ترکیه خستگی شما را در خواهد کرد!

نهال گشت چه خدماتی برای ترکیه با قطار ارائه می‌کند؟

رزرو بلیط قطار رفت و برگشت، رزرو هتل محل اقامت، ارائه خدمات جابجایی از وان و یا آنکارا به هریک از شهرهای ترکیه، بیمه مسافرتی، ترانسفر شهری و تور لیدر فارسی زبان از جمله خدمات نهال‌گشت برای تور ترکیه با قطار می‌باشد. این خدمات طبق درخواست متقاضی ارائه می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید تور زمینی ترکیه با قطار با شماره 02633143 تماس بگیرید.

قیمت تور ترکیه با قطار

مهم‌ترین عامل تعیین کننده قیمت تور ترکیه با قطار، موقعیت مکانی هتل محل اقامت شما می‌باشد. در صورتی که هتل شما در مرکز شهر باشد، باید هزینه‌ی زیادی برای اقامت بپردازید اما اگر در حومه شهر هتل انتخاب کنید، هزینه‌ی کمتری برای اقامت می‌پردازید. 

50 پاسخ
  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ یک بار باز شد اما مجددا بسته شد، به محض باز شدن مرز، ما در صفحه اینستاگرامی نهال گشت و همینطور در صفحه تور زمینی ترکیه اطلاع رسانی خواهیم کرد.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ بله متاسفانه هنوز هم مرز زمینی ترکیه بسته است. اما به محض باز شدن مرز، در سایت و اینستاگرام نهال گشت اطلاع رسانی خواهیم کرد.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ خیر متاسفانه فعلا مرز زمینی ترکیه بسته است. اما به محض باز شدن مرز و برگزاری تورهای زمینی ترکیه، حتما در سایت و اینستاگرام نهال گشت اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 1. Avatar
  مصطفی

  سلام، ببخشید در سفر با تور، امکان این هست که فقط در تایم رفتو برگشت همراه گروه باشیم؟ موقع اقامت هتل با گروه نباشیم و شخصا به گردش و بازدید بریم؟خواستم ببینم شرایط به شکله ایا امکانش هست؟ ممنون

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ تورهای ترکیه به صورت گروهی برگزار نمیشن. یعنی شما در سفر به ترکیه خودتون هرجا دلتون بخواد میتونید تشریف ببرید.

 2. Avatar
  رنیکا دانیال نیا

  سلام خسته نباشید تور های زمینی به ترکیه هنوز بسته هستن؟و این که با قطار دیگه به چه شهر های ترکیه میشه سفر کرد؟

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ بله در حال حاضر تورهای زمینی ترکیه به علت بسته بودن مرز زمینی ترکیه برگزار نمیشن. اما به محض باز شدن مرز زمینی ترکیه، در همین صفحه تور ترکیه با قطار اطلاع رسانی خواهیم کرد.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ خیر مرز زمینی ترکیه فعلا بسته است و در حال حاضر تنها تورهای هوایی ترکیه برگزار میشن.

 3. Avatar
  سید امیرسجاد هاشمی نژاد

  سلام مشخص نیست مرز زمینی کی باز میشه ؟؟
  و آیا قیمت بلیت تغییری داشته یا خیر؟؟

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ فعلا چیزی مشخص نیست و ممکنه تا تابستان باز نشه. اما به محض اینکه اخباری مبنی بر باز شدن مرز زمینی ترکیه دریافت کنیم حتما از طریق صفحه تور ترکیه سایت نهال گشت اطلاع رسانی خواهیم کرد.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ بله تقریبا پرواز همه شهرهای ترکیه باز شده و امکان سفر هوایی به این کشور وجود داره. برای اطلاع از قیمت پرواز استانبول در زورهای مختلف، لطفا با شماره 02633143 تماس بگیرید.

 4. Avatar
  محمدجواد

  سلام وقتتون بخیر..ببخشید خواستم بدونم با قطار به کدوم یک از کشور ها میتونیم بریم؟؟درحال حاضر و برای عید ۱۴۰۰

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ در حال حاضر مرز زمینی همه کشورهای همسایه بسته هستند و تورهای زمینی برگزار نمیشن. اما به محض باز شدن مرزهای زمینی، اطلاعات تور زمینی با قطار رو در سایت نهال گشت قرار خواهیم داد.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ بله احتمالا اگر باز هم همه جا غیر از ترکیه بسته و چند مقصد دیگه بسته بمونه، از این موقعیت سوءاستفاده کرده و قیمت ها رو بالاتر هم خواهند برد.

 5. Avatar
  حمزه

  سلام برای این چهارشنبه بلیط قطار تبریز ب آنکارا دارید و اینکه بنده فقط یک آزمایش کرونا از بیمارستان فوق تخصصی تندیس دارم ک جوابش هم منفی هست
  و فقط پاسپورت دارم و میخوام با حرکت شما برم آنکارا الان شما راهنمایی ام کنید بیشتر

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ فعلا مرز زمینی ترکیه بسته هست و فقط پرواز استانبول اون هم به صورت محدود برگزار میشه.

 6. Avatar
  مسعود

  با سلام و خسته نباشید
  فرمودید مرز زمینی بسته است. برای خودروهای شخصی هم بسته است؟ اگر با ماشین خودم از اروپا بیام می تونم وارد منطقه آزاد ماکو بشم؟ ماشین رو اونجا پارک کنم (ثبت سفارش برای گمرک نداره)، و با قطار به تهران بیام؟ ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید در این مورد.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ شما در مسیر به هر کشوری که وارد میشید، باید مطابق با قوانین و محدودیت های کرونا، اجازه ورود به اون کشور رو داشته باشید. شما اگر ویزای توریستی شینگن رو داشته باشید، اجازه تردد بین کشورهای اروپایی رو هم نخواهید داشت.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ لطفا با شماره مشاورین تورهای خارجی نهال گشت تماس بگیرید.
   09020280250
   09020280260

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ در صفحه تور وان میتونید در مورد سفر با قطار به ترکیه اطلاعاتی رو به دست بیارید. اما اگر سوالی بود میتونید با کارشناسان ما در نهال گشت تماس بگیرید.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ میتونید تماس بگیرید و اطلاعاتی که نیاز دارید رو از کارشناسان مربوطه دریافت کنید.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ چون فعلا پروازها باز نیستن، فعلا نرخ ها مشخص نیستن. اما به محض راه اندازی مجدد پروازهای ترکیه، نرخ ها رو در سایت اعلام می‌کنیم.

 7. Avatar
  مرتضی

  باسلام و عرض خسته نباشید خواستم بپرسم برای نوروز ۱۴۰۰ تور مناسب باهتل خوب که همراه شام وناهار هم باشه که عروس داماد بتونن باخیال راحت ماه عسل رو خوش بگذرونن دارید و چه قیمت؟آیا خدمات و تخفیف برای عروس داماد دارید؟

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ بله ان‌شاالله برای اون نوروز 1400 تور خواهیم داشت. میتونید برای ماه عسل به شهرهای ساحلی ترکیه مثل آنتالیا، بدروم، کوش آداسی و استانبول تشریف ببرید. اما در مورد قیمت‌ها خیلی زوده و قیمت‌ها مشخص نیست. اما تما به هم شما زوج خوشبخت تخفیف خواهیم داد و باعث افتخار ماست که اولین سفر زندگی مشترکتون رو با نهال گشت تجربه کنید.

ارسال دیدگاه

جستجو اعلان
خانه فهرست
اعلان ها