تور استانبول تابستان

تور استانبول تابستان 1403

لیست تورهای تابستانی استانبول

تورهای تابستانی استانبول بر اساس هتل

تورهای تابستانی استانبول بر اساس مبدا

تور استانبول در تابستان و ایام تابستان همیشه روزهای پر شور و شلوغی را تجربه کرده است. به گونه‌ای که این ایام “های سیزن” خرید تور استانبول هستند، یعنی در این ایام قیمت بلیط گران است. در نتیجه اغلب کسانی که که برای تفریح و استراحت سفر می‌کنند، برای خرید تور استانبول در این ایام اقدام می‌کردند. اما خوب امسال همه چیز عوض شد. در تابستان 1403 که ویروس کرونا تنها توریست دنیا بود و جولان داد و مرزها را بست و تمام برنامه‌های مسافران تابستانی را خراب کرد. حال تابستان ماند دلتنگی برای سفرهایی که به دل ماند. اما با فروکش کردن تب و لرز کرونا در تابستان 1403، احتمالا استانبول به یکی از شلوغ‌ترین مقاصد گردشگری تابستان 1403 تبدیل خواهد شد. زیرا استانبول مقصدی جذاب برای تورهای تابستانی است. تابستان به صورت کلی ایام توریستی محسوب می‌شود و گرانی این فصل به همین دلیل است. تابستان آب و هوای استانبول مطلوب می‌باشد و زنده شدن دوباره زمین این شهر را بیش از پیش دیدنی می‌کند. در دیگر ماه‌های بهار ممکن است باران‌های شدید و مداوم را در استانبول شاهد باشیم که ممکن است تور استانبول شما را تحت تاثیر قرار دهد.

سوالات متداول تور استانبول تابستان

1. آیا تور استانبول تابستان 1403 همانند تابستان سال‌های گذشته گران است؟

اختلاف قیمت تور تابستان استانبول به زمان سفر شما بستگی دارد. در صورتی که در زمان سفر شما در استانبول نمایشگاه برگزار شده باشد، هزینه تور استانبول شما نسبت به دیگر تایم‌ها بیشتر است. اما اگر در زمان سفر رویداد خاصی در استانبول نباشد، هزینه تور استانبول تابستانی شما از تورهای استانبول در دیگر تایم‌ها کمتر می‌باشد. هرچند که در فصل تابستان قیمت تور استانبول بالاتر است اما همه چیز به شرایط هتل‌ها و ایرلاین‌ در پساکرونا بستگی دارد.

2. بهترین زمان خرید تورهای تابستان استانبول چه زمانی است؟

شما از 10 روز قبل از تاریخ سفر می‌توانید تور استانبول تابستان خود را خریداری کنید. اما نکته‌ای که شاید کسی به شما نگوید این است که در “های سیزن” بهتر است بلیط‌تان را یک یا دو ماه قبل از تاریخ سفر خریداری کنید تا مبلغ کمتری پرداخت کنید، چرا که هرچقدر به زمان سفر نزدیک‌تر می‌شوید، هزینه بلیط رفت و برگشت افزایش می‌یابد. برای رزرو هتل نیز بهتر است از یک ماه تا 10 روز قبل از تاریخ سفر اقدام کنید.

3. نحوه تعیین قیمت تورهای تابستانی استانبول به چه شکل است؟

هزینه تور تابستان استانبول هم به قیمت بلیط رفت و برگشت هواپیما بستگی دارد و هم به قیمت هتل محل اقامت. قیمت بلیط تور استانبول در تابستان از حدود 2 میلیون تومان به بالا برآورد می‌شود. همچنین هتل محل اقامت شما هم هرچقدر به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه بیشتری برای اقامت می‌پردازید و هرچه از مرکز شهر دورتر باشد، هزینه اقامت شما کمتر خواهد بود.

4. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه استانبول در تابستان چیست؟

اگرچه خدمات تورهای استانبول ارائه شده توسط آژانس‌های مختلف متفاوت است، اما این مساله به سود متفاوت آژانس‌های مختلف هم بستگی دارد. فرض کنید که در یک تور تابستانی استانبول به شما خدمات بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل 4 ستاره به همراه صبحانه و ترانسفر فرودگاهی ارائه می‌شود و در یک تور استانبول تابستانی دیگر، خدمات بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل 4 ستاره به همراه صبحانه، ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، پرداخت هزینه خروج از کشور و پرداخت انعام کارگران به شما ارائه می‌شود. پس قطعا هزینه این تور نسبت به تور قبلی بیشتر خواهد بود.

5. بهترین مدت زمان اقامت در تورهای تابستانی استانبول چقدر است؟

تورهای استانبول از 3 شب تا 8 شب برگزار می‌شوند. اما همه چیز به برنامه سفر خودتان بستگی دارد. به‌صرفه‌ترین مدت زمان اقامت در تور تابستانی استانبول، 4 شب می‌باشد. اما اگر قصد دارید تمام مراکز دیدنی استانبول را تماشا کنید. 8 روز هم برای این امر کم است. در تور تابستانی استانبول، تغییر نرخ بلیط رفت و برگشت وجود ندارد، فقط باید مراقب مخارج خرید از مراکز تجاری استانبول باشید.

6. آب‌و‌هوای استانبول در تابستان در چه حالتی قرار دارد؟

در تابستان هوای استانبول نسبتا گرم است و با توجه به شرجی بودن هوا تا حدودی به هوای شمال کشور خودمان در تابستان شباهت دارد. البته تابستان خشک‌ترین فصل ترکیه است و از همین رو به ندرت آسمان استانبول را در فصل تابستان ابری و بارانی خواهید دید.

7. به‌صرفه‌ترین محل اقامت در تورهای تابستانی استانبول کدام است؟

بستگی دارد به اینکه چه تعداد همسفر در تور استانبول شما را همراهی می‌کنند. اگر یک خانواده دو نفره هستید و یا دو فرزند دارید، گرفتن یک اتاق در یک هتل 4 ستاره انتخابی به صرفه و خوب است. اما اگر گروهی به استانبول سفر کرده ای و یا خانواده شما پر جمعیت و بیشتر از 4 نفر است، به‌صرفه‌ترین محل اقامت برای شما هتل آپارتمان‌ها می‌باشد.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)