تور استانبول زمستان 1403

تور استانبول زمستان 1403

لیست تورهای استانبول زمستان 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور استانبول زمستان 1403 نهال گشت

سوالات متداول تور استانبول زمستان

1. اختلاف قیمت تور استانبول زمستان با تورهای استانبول در دیگر تایم‌ها چقدر است؟

اختلاف قیمت تور زمستان استانبول به زمان سفر شما بستگی دارد. در صورتی که در زمان سفر شما در استانبول نمایشگاه برگزار شده باشد، هزینه تور استانبول شما نسبت به دیگر تایم‌ها بیشتر است. اما اگر در زمان سفر رویداد خاصی در استانبول نباشد، هزینه تور استانبول زمستانی شما از تورهای استانبول در دیگر ایام کمتر می‌باشد.

2. بهترین زمان خرید تورهای زمستان استانبول چه زمانی است؟

شما از 10 روز قبل از تاریخ سفر می‌توانید تور استانبول زمستان خود را خریداری کنید. اما نکته‌ای که شاید کسی به شما نگوید این است که برای کنترل هزینه‌های تور خود بهتر است بلیط رفت و برگشت هواپیما را 3 تا 4 ماه قبل از تاریخ سفر خریداری کنید. چرا که هرچقدر به زمان سفر نزدیک‌تر می‌شویم، هزینه بلیط رفت و برگشت افزایش می‌یابد. برای رزرو هتل نیز بهتر است از 30 تا 10 روز قبل از تاریخ سفر اقدام کنید.

3. نحوه تعیین قیمت تورهای زمستانی استانبول به چه شکل است؟

هزینه تور زمستان استانبول به 2 پارامتر بلیط رفت و برگشت هواپیما و هتل محل اقامت بستگی دارد. از شهرهای ایران به استانبول ایرلاین‌های ایرانی و خارجی پرواز دارند که هزینه پروازهای خارجی از هزینه پروازهای داخلی بیشتر است. در مورد هتل محل اقامت نیز این نکته را در نظر داشته باشید که هتل شما هرچقدر به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه بیشتری برای اقامت می‌پردازید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد، هزینه اقامت شما کمتر خواهد بود.

4. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه استانبول در زمستان چیست؟

دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه استانبول در زمستان در وهله اول، سود آژانس‌های مسافرتی می‌باشد. در مرحله بعدی، خدماتی است که در این تورها به شما ارائه می‌شود. به طور مثال در یک تور زمستانی استانبول به شما خدمات بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل 4 ستاره به همراه صبحانه و ترانسفر فرودگاهی به شما ارائه می‌شود و در یک تور استانبول زمستانی دیگر، خدمات بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل 4 ستاره به همراه صبحانه، ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، پرداخت هزینه خروج از کشور و پرداخت انعام کارگران به شما ارائه می‌شود که هزینه این تور به تبع از تور قبلی بیشتر است.

  • قیمت تور استانبول دی ماه متغیر بوده و در ایام سال جشن کریسمس و سال نو میلادی بسیار بالا می رود.
  • قیمت تور استانبول اسفند به دلیل نزدیکی به تعطیلات عید و بهتر شدن آب و هوای استانبول افزایش خواهد یافت.

5. بهترین مدت زمان اقامت در تورهای زمستانی استانبول چقدر است؟

به‌صرفه‌ترین مدت زمان اقامت در تور نوروزی استانبول، 3 شب می‌باشد. چرا که با توجه به افزایش قیمت بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت بیشتر از 3 شب به‌صرفه نیست و اختلاف قیمت آن بسیار زیاد است.

6. آب‌و‌هوای استانبول در زمستان در چه حالتی قرار دارد؟

آب‌وهوای استانبول در فصل زمستان سرد می‌باشد، در طول روز بارندگی مشهود است و بادهای سردی می‌وزد. البته که باید بدانید ما توانایی پیش بینی آب‌وهوا را نداریم و این‌ها را فقط براساس تجربیات سال‌های گذشته به شما اعلام کردیم.

7. به‌صرفه‌ترین محل اقامت در تورهای زمستانی استانبول کدام است؟

در مورد به‌صرفه‌ترین محل اقامت، همه چیز به تعداد نفرات شما بستگی دارد. در صورتی که بیشتر از 4 نفر هستید، به‌صرفه‌ترین محل اقامت برای شما هتل آپارتمان‌ها می‌باشد. اما اگر کمتر از این تعداد هستید، همان اقامت در هتل برای شما به صرفه خواهد بود. اقامت در هتل‌های منطقه آکسارای برای شما به‌صرفه‌تر خواهد بود.

1