تور استانبول اسفند 1403

تور استانبول اسفند 1403

لیست تورهای استانبول اسفند 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور استانبول اسفند 1403 نهال گشت

خریدهای عید را با بهترین قیمت در حراجی‌های آخر فصل استانبول انجام دهید. استانبول یکی از بهترین شهرها برای گشت‌وگذار و خرید است. اگر در ماه اسفند به این شهر سفر کنید، علاوه بر اینکه تعداد مسافران کمتر است، می‌توانید از حراجی‌های آخر فصل فروشگاه‌ها نیز نهایت استفاده را ببرید. همچنین قیمت تور استانبول در اسفند ماه کمتر از ماه‌های دیگر بوده و می‌توان از هر لحاظ سود زیادی در این سفر کرد. البته قبل از سفر و رزرو تور بایستی اطلاعات مناسبی را درباره تور استانبول زمستان در اسفند ماه به دست بیاورید.

آب و هوای استانبول در اسفند ماه چگونه است؟

استانبول در اسفند ماه، روزهای آفتابی طولانی‌تری نسبت به بهمن و دی دارد؛ همچنین غروب خورشید در این ماه حدوداً ساعت 18:45 است. هوا نیز معتدل‌تر شده و کم‌کم به سمت گرما پیش خواهد رفت. بارش باران و برف در مقایسه با ماه‌های دیگر فصل زمستان کمتر می‌شود ولی در برخی مواقع امکان بارش وجود داشته و هوا سرد خواهد بود؛ به همین دلیل همراه داشتن یک چتر و چند دست لباس گرم در تور استانبول اسفند ماه الزامی است. در کل اگر مناسب بودن شرایط آب و هوایی برای شما اهمیت دارد بهتر تور استانبول بهار را برای سفر به ترکیه انتخاب کنید.

قیمت تور استانبول در اسفند ماه؛ آیا تورها ارزان‌تر می‌شوند؟

اسفند برای افرادی که قصد انجام یک سفر ارزان قیمت به استانبول را دارند یکی از بهترین ماه‌ها است. در ابتدا و میانه اسفند، علاوه بر کمتر بودن نرخ تور استانبول، تعداد مسافرین نیز کمتر است. همین موضوع باعث می‌شود تا به راحتی شروع به گشت‌وگذار در اماکن دیدنی این شهر بکنید. البته از نظر هزینه سفر باید توجه داشته باشید که هرچه قدر به اواخر اسفند نزدیک‌تر شوید، نرخ تور استانبول نیز به‌دلیل نزدیک شدن به تور استانبول نوروز گران‌تر خواهد شد.

بهترین مکان‌های تفریحی استانبول در اسفند؛ لذت از ترکیه در هوای سرد

قدم‌زدن در کنار سواحل «ببک» استانبول بسیار لذت‌بخش خواهد بود؛ اما در زمستان و ماه اسفند به‌دلیل سرمای هوا نمی‌توان از این تفریحات بهره زیادی برد. پیشنهاد می‌شود که در این ماه از مکان‌های سرپوشیده مانند کاخ‌ها، مسجد و موزه‌ها دیدن کنید. بازدید از این مکان‌های دیدنی لذت‌های خاص خودش را دارد و می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره تاریخ ترکیه به دست بیاورید.

از جمله این مکان‌ها می‌توان به «مسجد ایاصوفیه»، «آب‌انبار باسیلیکا»، «کاخ توپکاپی» و «موزه هنر استانبول» اشاره کرد. همچنین حمام ترکی نیز طرف‌دار زیادی در ماه‌های سرد سال دارد و ایرانی‌ها می‌توانند از این نوع حمام‌ها نیز در استانبول لذت ببرند.

حراجی‌های آخر فصل مراکز تجاری استانبول؛ لذت خرید جنس‌های ترکی

خرید جنس‌های ترکی آن هم در حراجی‌های آخر فصل مراکز تجاری استانبول، لذت خاص خودش را دارد. حتی بسیاری از افراد فقط به تور استانبول اسفند ماه می‌روند تا خریدهای عید خود را از فروشگاه‌های این شهر انجام دهند.

اکثر مراکز تجاری معروف استانبول در خیابان‌های «استقلال و بهاریه»، «میدان تقسیم»، «خیابان بهاریه»، «محله شیشلی» و «جاده بغداد» قرار دارند. همچنین از جمله بهترین مراکز خرید نیز می‌توان به «زورلو»، «مال آف استانبول»، «مار مارا پارک»، «ایستینیه پارک»، «وادی» و «فوروم استانبول» اشاره کرد. در صورتی که قصد دارید تا در این مناطق و نزدیک به مراکز تجاری اقامت داشته باشید، می‌توانید به صفحه تور استانبول رفته و تور خود را براساس هتل‌های این مناطق رزرو کنید.

تور استانبول اسفند ماه، قیمت خوب و آب و هوای خوب تر

در اسفند ماه قیمت تور استانبول مناسب است. همچنین در این ماه بیشتر از گشت و گزار در مراکز تفریحی و تجاری این شهر لذت خواهید برد؛ زیرا مسافرین کمتری در این ماه به استانبول سفر کرده و شهر خلوت‌تر است.

البته اگر به قصد انجام تفریحات آبی و ساحلی به این شهر در اسفند ماه سفر می‌کنید به‌دلیل سرمای هوا، این تور نمی‌تواند برای شما زیاد جالب باشد! بهتر است که از تورهای استانبول در ماه‌های دیگر سال بهره ببرید. تور اسفند ماه برای افرادی مناسب خواهد بود که سرمای هوا برای آن‌ها اهمیت زیادی ندارد و هدف آن‌ها انجام سفری ارزان‌قیمت‌تر نسبت به ماه‌های دیگر سال است؛ یا قصد دارند که از حراجی‌های آخر فصل مراکز خرید استانبول استفاده کنند.

1