تور دانمارک

لیست تورهای دانمارک خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور دانمارک نهال گشت

شرایط اخذ ویزای دانمارک؛ حتما گروهی اقدام کنید.

از مهم‌ترین شرایط اخذ ویزای دانمارک، ارائه دعوت‌نامه از سوی اعضای خانواده، یک دوست و یا یک شرکت می‌باشد. اگر شما دعوتنامه داشته باشید خب نیازی به خرید تور نیست! در صورتی که متقاضی خرید تور دانمارک هستید، پیشنهاد می‌کنیم تورهای ترکیبی دانمارک را انتخاب کنید تا مبدا سفرتان کشور دیگری باشد و شرایط اخذ ویزا برای شما راحت تر شود. از دیگر شرایط اخذ ویزای دانمارک، می‌توان به گردش حساب و تمکن مالی اشاره کرد. ایده‌آل‌ترین تمکن مالی ویزای دانمارک برای هر نفری مبلغی حدودا بین 100,000,000 تا 150,000,000 تومان می‌باشد. منظور از گردش حساب نیز، مبالغ ورودی و خروجی از حساب نیست و فقط تعداد تراکنشات ملاک می‌باشد. وقت سفارت دانمارک VFSGlobal تعیین می‌شود. حدودا بین ۱۴ تا ۲۱ روز کاری بعد از حضور در دفتر کارگزاری ویزای دانمارک، جواب آن برای شما صادر می‌شود. برای دریافت جواب ویزای دانمارک شخص متقاضی حتما باید به همراه کارت شناسنایی و رسید دریافتی به دفتر VFSGlobal مراجعه کنند.

بهترین زمان سفر به دانمارک؛ از نظر هزینه‌ها، آب و هوا و خرید

بهترین زمان سفر به دانمارک از نظر هزینه‌ها

معمولا در طول ماه‌های July و August گردشگران زیادی به دانمارک سفر می‌کنند. اگر می‌خواهید یک سفر ارزان را تجربه کنید و از شلوغی‌ها به دور باشید، تمامی ماه‌های سال غیر از July و August زمان مناسبی می‌باشد. توجه داشته باشید که July و August دارای آب و هوای معتدلی می‌باشند.

بهترین زمان سفر به دانمارک از نظر آب و هوا

دانمارک در یک منطقه منحصر به فرد و در بین چندین جبهه آب و هوایی قرار گرفته است. در قسمت غربی دانمارک، آب و هوای اقیانوس اطلس وجود دارد در حالی که بخش شرقی این کشور تحت تاثیر آب و هوای قاره‌ای می‌باشد. دانمارک معمولا در تمامی ماه‌های سال گرم می‌باشد. بهترین زمان سفر به دانمارک از نظر آب و هوا، ماه May می‌باشد. در این ماه میانگین بارش باران زیاد است و شما شاهد یک آب و هوای مطلوب می‌باشید.

بهترین زمان سفر به دانمارک برای خرید

ماه june، بهترین زمان خرید در دانمارک می‌باشد. در این ماه فستیوال و جشنواره‌های خرید زیادی در دانمارک برگزار می‌شود تا شما برای خرید هزینه زیادی نپردازید!

اطلاعات ضمانت نامه بانکی تور دانمارک؛ حقیقتی تلخ!

ضمانت‌نامه‌های بانکی تور دانمارک از سوی آژانس‌های مسافرتی و با هدف اعتماد به بازگشت متقاضیان دریافت می‌شود. مبلغ ضمانتامه بانکی براساس شرایط متقاضی تعیین می‌شود و از 60 تا 100 میلیون تومان متغییر می‌باشد. ضمانت بازگشت از سفر، به صورت ضمانت‌نامه بانکی و یا چک رمز دار در وجه آژانس مسافرتی صادر می‌شود و تاریخ پرداخت آن، باید برای 2 روز پس از برگشت دانمارک باشد.

خدمات تور دانمارک؛ تمام چیزهایی که شما می‌خواهید!

خدمات تور دانمارک در هر پکیجی ممکن است متفاوت باشد. ممکن است شما در یک پکیج فقط خدمات اخذ ویزا، رزرو هتل و رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما را داشته باشید اما در یک پکیج دیگر به علاوه خدمات بالا، ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی، گشت شهری و گشت آپشنال به شما ارائه شود.

خدمات تور دانمارک به شرح زیر می‌باشد:

 • خدمات اخذ ویزای دانمارک
 • رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • رزرو هتل انتخابی متقاضی (در تورهای انفرادی)
 • گشت شهری
 • گشت آپشنال
 • راهنمای محلی
 • تور لیدر فارسی زبان
 • ترانسفر فرودگاهی
 • بیمه مسافرتی با پوشش حداقل 50 هزار یورو و مطابق با مدت زمان اقامت در دانمارک

قیمت تور دانمارک؛ تمام مواردی که باید در مورد قیمت تور دانمارک بدانید!

هزینه تور دانمارک بر اساس 3 پارامتر مهم خطوط هوایی، هتل محل اقامت و نرخ روز یورو محاسبه می‌شود. قیمت بلیط هواپیمای تهران به هریک از شهرهای دانمارک براساس ریال دریافت می‌شود. نکته مهمی که باید در انتخاب هتل به آن دقت داشته باشید این است که اگر هتل شما در مرکز شهر واقع شده باشد، باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید و در صورتی که هتل شما در حومه شهر باشد، هزینه کمتری برای اقامت پرداخت می‌کنید.

توجه داشته باشید که تور دانمارک به صورت گروهی برگزار می‌شود و هزینه تور 12 روزه مجارستان، دانمارک، نروژ و سوئد 2,390 یورو + بلیط هواپیما برای هر نفر می‌باشد.

کیفیت هتل‌ها در دانمارک؛ بدون شک عالی!

معمولا کیفیت غذا و نظافت هتل‌های دانمارک در سطح قابل قبولی می‌باشد. نکته مهمی که باید برای انتخاب هتل در دانمارک به آن دقت داشته باشید، موقعیت مکانی آن می‌باشد. هر چه هتل به مرکز شهر محل اقامت نزدیک‌تر باشد، هزینه‌ی بیشتری برای هر شب اقامت باید پرداخت کنید و در صورتی که هتل در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه‌ی کمتری برای اقامت می‌پردازید! نگران کیفیت غذا و نظافت اتاق‌ها در هتل‌های دانمارک نباشید و فقط سعی کنید در بهترین موقعیت مکانی هتل خود را رزرو کنید.

روزانه بین 1,200 تا 1,500 کرون در دانمارک هزینه دارید!

کشور دانمارک، کشور گرانی است. شما برای 1 بطری آب باید 42 کرون دانمارک هزینه کنید. همچنین 340 کرون برای هر وعده غذا، 310 کرون برای خرید بلیط اماکن تفریحی، 422 کرون برای جابجایی در شهر و 42 کرون برای خرید نقشه‌ها و راهنمایی‌های جابجایی در شهر هزینه کنید!

سفر اولی‌ها به دانمارک؛ گروهی سفر کنید!

حتما گروهی سفر کنید. وجود تور لیدر در تور‌های گروهی دانمارک، کمک بزرگی به اولین سفر شما به دانمارک می‌کند. شناخت اماکن تفریحی و توریستی دانمارک، راهنمایی در پرداخت هزینه‌ها و راهنمایی استفاده از سیستم حمل و نقل در دانمارک از مزیت‌های حضور تور لیدر در تور‌های گروهی دانمارک می‌باشد.

سوالات متداول

 • 1. چه مدت قبل از سفر به دانمارک برای خرید تور باید اقدام کنیم؟

  حدودا بین 3 تا 1 ماه قبل از سفر به دانمارک برای خرید تور دانمارک اقدام کنید. از این مدت زمان حدودا 7 روز کاری برای تعیین وقت سفارت و بین 14 تا 21 روز کاری نیز برای جوابدهی به درخواست ویزا در نظر گرفته شده است.

 • 2. بهتر است چند شب در دانمارک اقامت داشته باشیم؟

 • 3. در تور دانمارک، فقط از شهر‌های مشخص شده می‌توان بازدید کرد؟

 • 4. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه دانمارک در چیست؟

 • 5. فاصله هوایی بین ایران و دانمارک چقدر است؟