تور اروپا تابستان

تور اروپا تابستان 1402

لیست تورهای تابستانی اروپا

تور تابستان اروپا | بیشترین تعداد گردشگران اروپایی در تابستان

اگر شلوغی شهرهای اروپایی و گرمای هوا برای شما آزار دهنده نباشد، تابستان بهترین فصل برای سفر به اروپاست. ما به شما می‌گوئیم که حتما در فصل تابستان به اروپا سفر کنید. چرا که:

  • روزهای آفتابی و طولانی در تابستان، فرصت گردشگری پر از هیجان را به شما می‌دهد.
  • در تابستان، شما درگیر تحصیل فرزندتان نخواهید بود.
  • تابستان فرصت خوبیست که تور اروپای خود را در میان گزینه‌های متعدد و متنوع انتخاب کنید.

برای سفر به اروپا در تابستان باید بیشتر هزینه کرد؟

اگر در تابستان با تورهای گروهی به اروپا سفر می‌کنید باید بدانید که بیشتر از هر زمان دیگری باید هزینه کنید. دلیل گران بودن تورهای تابستانی اروپا نسبت به فصل‌های دیگر گران بودن بلیط‌های سفر و هتل‌هاست. البته متقاضی بالا و حجم مسافری که در این بازه زمانی به اروپا سفر می‌کنند، در بالا رفتن هزینه‌ها بی تأثیر نیست.

تورهای تابستانی دور اروپا؛ طولانی مدت اما هیجان انگیز

دمای بالا و رطوبت زیاد در اروپا در فصل تابستان هم نمی‌تواند این کشورها را خالی از گردشگر کند. معمولا برنامه‌هایی که برای تورهای دور اروپا چیده می‌شود مسیرها به گونه‌ای است که شما در عین دیدن تمام زیبایی‌ها و جاذبه‌های اروپایی، هم زمان را از دست ندهید هم از شهرهایی دیدن می‌کنید که مناسب فصل تابستان است. در فصل تابستان سواحل بارسلون اسپانیا، دوچرخه سواری در آمستردام، مناطق شمالی ایتالیا مانند رم و فلورانس و فرانسه مناطق مناسبی برای تورهای دور اروپا است.

ویزا در تورهای تابستانی اروپا

کسانی که محصل دارند تابستان راحت‌تر ویزا می‌گیرند. چرا که در تابستان مدارس تعطیل است و زمان مناسبی برای سفرهای توریستی می‌باشد. در فصل‌های دیگری از سال برای کسانی که محصل دارند فصل مناسبی نیست چرا که برای سفارت‌ها سوء تفاهم می‌شود که مسافر در زمان تحصیل فرزند اقدام کرده و امکان دارد بخواهد به کشور برنگردد. شرایط گرفتن ویزا در تورهای گروهی تابستانی هم راحت‌تر از زمان‌های دیگر است.

1. چه مدت قبل از تورهای اروپایی تابستانی باید اقدام کنیم؟

بسته به مقصد تور گروهی اروپا بهتر است آن را 1 تا 3 ماه قبل از زمان برگزاری، رزرو کنیم.

2. تفاوت تور انفرادی و گروهی اروپایی تابستانی چیست؟

در تورهای گروهی اروپایی به صورت گروهی اقدام می‌شود و کلیه گشت‌ها و سفرهای داخلی شهری به صورت گروهی به همراه راهنما تور انجام می‌شود اما، در تور انفرادی شما راهنما تور ندارید و تمامی گشت‌ها را به صورت انفرادی است و خودتان باید انجام دهید. دریافت ویزا در تورهای گروهی تقریبا قطعی است اما در تورهای انفرادی احتمال این اتفاق کمتر است.

3. در تورهای اروپایی تابستانی چه پرواز و چه هتلی رزرو کنیم؟

تورهای گروهی اروپا معمولا با هتل‌های 4 ستاره‌ای که در مرکز شهر قرار دارند بسته می‌شوند که امکانات مناسبی دارند و رضایت تور گردان را جلب می‌کنند.

4. چرا یک تور اروپایی تابستانی در آژانس‌های مختلف قیمت‌های متفاوتی دارند؟

اختلاف قیمت در تورهای مشابه اروپایی به هتل محل اقامت، تعداد شب‌های اقامت، نوع پرواز، گشت‌های شهری و آپشنال، مهم‌تر از همه زمان سفر بستگی دارد. اما اگر این شرایط یکسان بود، فقط و فقط سود آژانس مسافرتی عامل مهم اختلاف قیمت است.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)