تور اروپا تابستان

تور اروپا تابستان 1403

لیست تورهای تابستانی اروپا

شرایط و مدارک لازم برای رزرو تور اروپا تابستان

برای رزرو تور اروپا تابستان 1403 باید با ارائه مدارک زیر به کارشناسان تور نهال گشت اقدام به اخذ ویزا شنگن نمایید:

 • پاسپورت
 • گردش سه ماهه حساب و تمکن مالی
 • 2 قطعه عکس سه در چهار
 • ضمانت‌نامه بانکی (از 500 میلیون تا 1 میلیارد)

در نظر داشته باشید که در صورت رزرو تور گروهی اروپا باید ضمانت‌نامه بانکی ارائه دهید. در صفحه‌ی تور اروپا می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره ضمانت‌نامه‌های بانکی به دست آورید. ضمن اینکه هزینه‌ی این ضمانت‌نامه‌ها به مقصد منتخب اولیه پکیج مسافرتی تور شما نیز بستگی دارد.

پاریس یا زوریخ؟ پرواز شما در کدام شهر می‌نشیند؟

در صورت رزرو تور ترکیبی اروپا تابستان 1403 مقصد پروازهای شما دو شهر پاریس و زوریخ هستند. پروازها به این دو شهر با ایرلاین‌های قطری، اماراتی و ترکی با توقفی کوتاه مدت در دوحه، دبی و استانبول انجام می‌شود.

قیمت بلیط پرواز ایرلاین‌های ترکی ارزان‌تر است

برای کاهش نسبی هزینه‌های تور تابستانی اروپا می‌توانید به سراغ رزرو بلیط پروازهای ترکیش ایرلاینز بروید. البته در برخی از ماه‌ها ممکن است به دلیل افزایش تقاضا، قیمت بلیط این پروازها و به تبع آن هزینه تور اروپا تابستان 1403 بیشتر شود. افزایش تقاضا برای سفر به اروپا در تابستان، به دلیل برگزاری نمایشگاه‌های مختلف اتفاق می‌افتد.

بیشتر نمایشگاه‌های اروپایی در کدام ماه برگزار می‌شوند؟
در تابستان بیشتر نمایشگاه‌ها و رویدادهای مهم اروپایی در تیر و شهریور ماه برگزار می‌شود. همین موضوع نیز دلیلی بر افزایش تقاضای سفر گردشگران و شلوغی کشورهای اروپایی در این ماه است. به طور مثال در صورت رزرو تور اروپا تیر 1403 امکان بازدید از نمایشگاه‌های هفته مد پاریس را دارید. در صورت رزرو تور اروپا شهریور 1403 نیز می‌توانید به تماشای نمایشگاه جواهرات پاریس و نمایشگاه حمل و نقل فرانکفورت بروید.

4 مقصد جذاب اروپایی در تابستان 1403

به دلیل بهبود شرایط آب و هوایی، یکی از بهترین مقاصد تور اروپا تابستان، سوئیس است. در این فصل خبری از باراندگی شدید نیست و مسافران می‌توانند به راحتی در این کشور سیاحت کنند. با این حال سوئیس تنها مقصد مناسب اروپایی در تابستان نیست؛ زیرا کشورهایی نظیر فرانسه، ایتالیا و بلغارستان نیز هر کدام به دلایلی مقاصد مطلوب برای سفر در تابستان به حساب می‌آیند که در ادامه به شما توضیح می‌دهیم:

تور سوئیس (تکی یا ترکیبی): تماشای گاوهای سوئیسی، رودخانه‌های شفاف و اقامت در کلبه‌های کوهستانی

تور فرانسه (تکی یا ترکیبی): قایق‌سواری و موج‌سواری، استراحت در سواحل و شرکت در فستیوال موسیقی

تور ایتالیا (ترکیبی): پیاده‌روی، شنا و آفتاب گرفتن در آب‌وهوای مدیترانه‌ای و تماشای نمایش‌های شوالیه‌ها

تور بلغارستان (تکی): شنا در سواحل، صعود به قله‌های جدید و تماشای قلعه‌های تاریخی

شما می‌توانید با کلیک بر روی هر کدام از تورهای مذکور وارد صفحه‌ی آن شده و دلیل برگزاری برخی از تورهای اروپا به صورت ترکیبی و گروهی مطلع شوید.

رزرو اجباری تور فرانسه یا سوئیس برای سفر به اروپا

به دلیل صدور ویزای شنگن از کارگزاری‌های فرانسه و سوئیس، این دو کشور تنها مقاصد اروپایی هستند که امکان رزرو تور تکی آن‌ها وجود دارد. البته بلغارستان نیز به دلیل خارج بودن از منطقه‌ی شنگن از مقاصد تور اروپا تابستان است که برای سفر به آن نیازی به رزرو تور ترکیبی و پرداخت هزینه‌ی بیشتر نیست! شما می‌توانید با مشاهده‌ی مراجعه به بالای صفحه تورهای ترکیبی اروپا تابستان را نیز مشاهده کنید. همچنین امکان برقراری تماس با مشاورین نهال گشت

اروپا در تابستان، شلوغ‌تر و گران‌تر از تمامی فصول سال

با توجه به اینکه تورهای اروپا در تابستان بیشترین تقاضا را دارند، می‌توان انتظار شلوغی زیادی را در کشورهای مختلف اروپایی داشت. به خصوص اگر قصد رزرو تور اروپا مرداد 1403 را داشته باشید. با این وجود و به دلیل افزایش تعداد متقاضیان سفر، امکان رزرو تور ارزان اروپا تابستان 1403 وجود ندارد.

خدماتی که در تورهای اروپایی به شما ارائه می‌شود

در صورت رزرو تور اروپا تابستان از آژانس گردشگری نهال گشت، خدمات زیر به شما ارائه می‌شود:

 • رزرو بلیط رفت و برگشت پرواز
 • رزرو پرواز یا قطار بین کشورها
 • هتل 4 ستاره با صبحانه (در صورت رزرو تور گروهی)
 • گشت شهری با لیدر فارسی زبان (در صورت رزرو تور گروهی)
 • ترانسفر فرودگاهی
 • اخذ ویزای شنگن تضمینی (در صورت رزرو تور گروهی)
 • بیمه‌نامه مسافرتی

مشاوره اخذ ویزا و رزرو تور از طریق آژانس نهال گشت

برای رزرو تور اروپا تابستان باید اطلاعات کافی را در مورد نحوه‌ی پروازها و شرایط اخذ ویزای شنگن را داشته باشید. به همین دلیل هم می‌توانید برای رزرو تورهای اروپا تابستان 1403 روی آژانس گردشگری نهال گشت حساب کنید. این شرکت مسافرتی با برخورداری از کارشناسان تور خبره، قبل از رزرو پکیج‌مسافرتی، شما را راهنمایی می‌کنند. پس از اخذ ویزا و آغاز سفر نیز، به صورت 24 ساعته پشتیبان شما هستند. در نظر داشته باشید که برای رزرو تور تابستان اروپا نیازی به مراجعه حضوری نیست و برای رزرو تور فقط باید با شماره 1830-026 تماس بگیرید.

سوالات متداول

چه مدت قبل از تورهای اروپایی تابستانی باید اقدام کنیم؟

بسته به مقصد تور گروهی اروپا بهتر است آن را 1 تا 3 ماه قبل از زمان برگزاری، رزرو کنیم.

تفاوت تور انفرادی و گروهی اروپایی تابستانی چیست؟

در تورهای گروهی اروپایی به صورت گروهی اقدام می‌شود و کلیه گشت‌ها و سفرهای داخلی شهری به صورت گروهی به همراه راهنما تور انجام می‌شود اما، در تور انفرادی شما راهنما تور ندارید و تمامی گشت‌ها را به صورت انفرادی است و خودتان باید انجام دهید. دریافت ویزا در تورهای گروهی تقریبا قطعی است اما در تورهای انفرادی احتمال این اتفاق کمتر است.

در تورهای اروپایی تابستانی چه پرواز و چه هتلی رزرو کنیم؟

تورهای گروهی اروپا معمولا با هتل‌های 4 ستاره‌ای که در مرکز شهر قرار دارند بسته می‌شوند که امکانات مناسبی دارند و رضایت تور گردان را جلب می‌کنند.

چرا یک تور اروپایی تابستانی در آژانس‌های مختلف قیمت‌های متفاوتی دارند؟

اختلاف قیمت در تورهای مشابه اروپایی به هتل محل اقامت، تعداد شب‌های اقامت، نوع پرواز، گشت‌های شهری و آپشنال، مهم‌تر از همه زمان سفر بستگی دارد. اما اگر این شرایط یکسان بود، فقط و فقط سود آژانس مسافرتی عامل مهم اختلاف قیمت است.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)