تور اروپا پاییز 1400

33143 026

لیست تورهای اروپا پاییز 1400

switzerland-lausanne

تور سوئیس – لوزان

تاریخ رفت
12 مهر
اقامت
5 روز
هتل
4
ترکیش ایرلاینز
890 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور فرانسه پاریس

تور فرانسه – پاریس

تاریخ رفت
12 مهر
اقامت
5 روز
هتل
4
ترکیش ایرلاینز
890 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور سوئیس + هلند

تور سوئیس + مالت

تاریخ رفت
پاییز 1400
اقامت
7 روزه+زوریخ+مالت
هتل
5
هواپیمایی قطر
1,390 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور سوئیس (ویژه بهار)

تور سوییس – 8 روزه

تاریخ رفت
پاییز 1400
اقامت
7 شب+لوگانو+لوسرن+زوریخ
هتل
4
ترکیش ایرلاینز
1,350 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور فرانسه - هلند

تور فرانسه + هلند

تاریخ رفت
پاییز 1400
اقامت
6 شب+پاریس+آمستردام
هتل
4
ایران ایر
1,250 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور ایتالیا

تور فرانسه + ایتالیا

تاریخ رفت
پاییز 1400
اقامت
7 شب+4 شب پاریس+3 شب رم
هتل
4
هواپیمایی قطر
1,050 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور سوییس

تور سوییس – 5 روزه

تاریخ رفت
پاییز 1400
اقامت
5 روز
هتل
4
ترکیش ایرلاینز
720 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور فرانسه

تور فرانسه – 8 روزه

تاریخ رفت
پاییز 1400
اقامت
8 روز
هتل
4
ایران ایر
1,090 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور پاریس

تور فرانسه – 8 روزه با هواپیمایی ایران ایر

تاریخ رفت
پاییز 1400
اقامت
8 روز
هتل
4
ایران ایر
1,490 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور

شاید سفر به اروپا در پاییز یکی از بهترین تصمیماتی باشد که در طول عمر خود می‌گیرید! در تور پاییز اروپا، به معنای واقعی کلمه، هزاران جاذبه‌ی شگفت انگیز وجود دارد، اما هفته‌ی پایانی شهریور و اوایل مهر بدون شک بهترین زمان سفر به اروپاست. این زمان پس از به اتمام رسیدن پر گردشگر ترین فصل سال، تابستان، قرار دارد. از جمعیت کاسته شده، خورشید تابستان هنوز باقیست اما خنک‌تر از تابستان است، نرخ سفرها و قیمت‌ها کاهش چشمگیر داشته. فرصت‌های زیادی برای تفریح و گشت در طبیعتی که به برگ‌های رنگارنگ پاییزی مزین شده وجود دارد. در ادامه به برخی از مسائلی که بهتر است آن‌ها را قبل از سفر به تور اروپای پاییز بدانید، مانند شرایط ویزا، عوامل موثر در قیمت‌ها و برخی از اماکن اروپا که در پاییز دیدنی‌تر هستند، اشاره می‌کنیم.

قبل از اینکه چمدان هایتان را برای تور پاییز اروپا ببندید، به ویزا نیاز دارید!

قطعا سفر به اروپا از بهترین روش‌های تقویت تاریخچه‌ی سفر است. این تاریخچه، زمانی که قصد اخذ ویزای دیگر کشورها یا ویزاهایی سخت تر (مثل کانادا یا استرالیا) را داشته باشید، قطعا به کمک شما خواهد آمد. شرایط اخذ ویزا به روابط سیاسی و اقتصادی بین کشور شما و کشور مقصد بستگی دارد. اما اصلا نگران اخذ ویزای خود نباشید! اگر سفر اولی هستید، یا قصد سفر به کشور هایی را دارید که با شرایط سخت تری ویزا می‌دهند، بهتر است از تورهای ترکیبی استفاده کنید. تور های ترکیبی گروهی به علاوه‌ی آنکه شانس موفقیت در اخذ ویزای شما را 20% افزایش می‌دهند، امکان سفر با ویزایی که اخذ آن ساده‌تر است را به شما می‌دهد و پس از گشت و گذار و بازدید از آن کشور، به کشورهای دیگر که تلاش در اخذ ویزای آن داشتید و مقصد اصلی‌تان بوده می‌روید! ویزای رایج اروپا ویزای شینگن می‌باشد و در حال حاضر حوزه شینگن شامل 26 کشور می‌شود، پس دستتان برای انتخاب تور ترکیبی که شامل سفر به 2 تا 5 کشور متفاوت،حسابی باز است!

قیمت‌های تور پاییز اروپا چه تفاوتی با قیمت تور اروپا در سایر فصل‌ها دارد؟

پاییز از فصول میانی محسوب می‌شود. تابستان با هوایی گرم، پر ازدحام و قیمت‌هایی گران قبل از پاییز قرار دارد و زمستان با آب و هوایی سرد، خالی از جمعیت و ارزان‌ترین قیمت‌ها پس از پاییز فرا می‌رسد. پس همانطور که حدس می‌زنید، پاییز میانه‌ای از این دو فصل است. قیمت‌ها از تابستان ارزان‌تر می‌باشد، بسته به آن که آغاز یا پایان پاییز را برای سفر به اروپا برمی‌گزینید، هوا می‌تواند گرم یا سرد و بارانی باشد؛ اما سرد و بارانی پاییزی قطعا از آب و هوای زمستان بهتر است! همانطور که در بالا ذکر شد اگر اوایل پاییز را برای سفر خود انتخاب کنید، نرخ‌ها پایین‌تر از تابستان است، هوا مطبوع و آفتابیست و برای گردش و استراحت فضای خصوصی بیشتری در اختیار دارید.

در تور پاییز اروپا کدام شهرها، به یاد ماندنی ترین تجربه‌ی سفری را می‌سازند؟

1. بروخه، بلژیک!

بروخه (تلفظ هلندی) یا بروژ (تلفظ فرانسوی)، شهری قرون وسطایی که درختان انگور با برگ هایی طلایی و قرمز ساختمان های تاریخی آن را در نوری پاییزی مزین می‌کنند. تمام رنگ‌های ساختمان ها، درختان و آسمان در بازتاب آب کانال‌ها فضایی رمانتیک و همینطور مناسب عکاسی را با رنگ و بویی بهاری به تمامی گردشگران هدیه می‌دهد. شکلات بروخه شهرت جهانی دارد، رضایت و آسایش خاطری که از محاصره شدن با غذاها و شکلات و شیرینی کافه و رستوران‌های بروخه می‌توان تجربه کرد را از دست ندهید؛ سرتان را از نقشه بیرون بیاورید و به کاوش و گردش بپردازید، زیرا که تمامی اماکن بروخه ارزش دیدن دارد!

2. دوبرُوونیک، کرواسی!

دوبروونیک (تلفظ کروات): Dubrovnik شهر زیبای کروات، در مجاورت دریای آدریاتیک، با آب و هوای مدیترانه‌ای آن، یکی از بهترین مکان‌ها برای سفری با صرفه و اقتصادی را نسبت به سایر شهرهای ساحلی اروپا (به خصوص در پاییز) به وجود آورده است. در این زمان از سال، هنوز آب گرم است و از ازدحام گردشگران کاسته شده است؛ از سواحل محشر بدون نیاز به باز کردن را با آرنج هایتان از میان توریست‌ها لذت ببرید و وقتی از سواحل خسته شدید به کوه‌های اطراف شهر که مناظری نفس گیر پاییزی دارند بروید!

3. پل رودخانه اورکی، اسکاتلند!

در قلب اسکاتلند، روستای پل اورکی، در میان دنیایی از مناظر باور نکردنی قرار دارد. هتلی رزرو کنید و هر آنچه اسکاتلند در باب زیبایی پیشکش می‌کند، از آن شماست! کوه‌های بلند قامت، کارخانه‌های تولید نوشیدنی و قلعه‌هایی که یکباره از میان مه ظاهر و به همان سرعت هم ناپدید می‌شوند! روستایی سراسر آراسته به کاج هایی رنگارنگ که بازتابشان در آبی آرام و شفاف همانند نقشی بر بوم نقاشیست. قدم زدن بر پل رودخانه‌ی اورکی در پاییز، برای هر گردشگری ایده آل و خواستنی است.

4. ترنسیلوینیا، رومانیا!

قرن‌هاست که ترنسیلوینیا خواستگاه قلعه‌های قرون وسطایی افسانه‌ای و تخیلی تمام مردم جهان بوده است. با سفر به ترنسیلوینیا در زمان به عقب برگردید! زیرا که تنها مکان چندان تغییر نکرده از قرون وسطاست! زیبا ترین جاده‌ی جهان از میان کوهستان‌های راز آلود و دریاچه‌های شگفت انگیز به طول 150 کیلومتر را بپیمایید و به قلعه‌ی دراکولا بروید! افسانه یا حقیقت؟! خودتان کشفش کنید! هر چه باشد چندین قرن است که خانه‌ی خون آشام معروف کتاب‌ها، داستان‌ها و فیلم ها را قلعه ترنسیلوینیا می‌دانند! طبیعت و گونه‌ی جانوری این شهر فوق العاده است و به طبیعت گردان گشت و گذار در جنگل‌های آن توصیه می‌شود.

ارسال دیدگاه

اعلان ها