تور تبریز

تور تبریز

بهترین پکیج های سفر به تبریز

  • مبدأ تمام تورها به صورت پیش فرض تهران است و امکان تغییر مبدأ به تمام شهرهای کشور وجود دارد.
  • امکان استفاده از گشت شهر تبریز و ترانسفر در تمام تورها وجود دارد.
  • ما مدعی هستیم که متنوع‌ترین پکیج‌ها را با بهترین قیمت در ادامه به شما پیشنهاد داده‌ایم.

پادکست تور

تور تبریز

لیست آفرهای تور تبریز

تور زمینی تبریز لحظه آخری و ارزان
تور زمینی تبریز ارزان

تاریخ رفت

خرداد ماه

اقامت

3 روز

4 روز

5 روز

هتل

3 ستاره

4 ستاره

5 ستاره

اکسپرس – 6 تخته

خلیج فارس – ۴ تخته

از 2,550,000 تومان

اطلاعات تور

پیشنهاد ویژه

نهال‌گشت

تور زمینی تبریز لحظه آخری و ارزان
تور هوایی تبریز

تاریخ رفت

خرداد ماه

اقامت

3 روز

4 روز

5 روز

هتل

3 ستاره

4 ستاره

5 ستاره

آتا

از 5,250,000 تومان

اطلاعات تور

پیشنهاد ویژه

نهال‌گشت

تور تبریز
تور تبریز با گشت شهری

تاریخ رفت

خرداد ماه

اقامت

4 روز

هتل

3 ستاره

4 ستاره

5 ستاره

آتا

طوس – 4 تخته

از 5,750,000 تومان

اطلاعات تور

لیست تورهای نوروزی تبریز

لیست تورهای تبریز بر اساس هتل

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور تبریز هتل گسترش (زمینی و هوایی)

3 روز خرداد ماه آتا 3,200,000

تور تبریز هتل لاله کندوان (زمینی و هوایی)

3 روز خرداد ماه آتا 3,850,000

تور تبریز هتل پارس ائل گلی (زمینی و هوایی)

3 روز خرداد ماه آتا 5,250,000

تور تبریز هتل شهریار (زمینی و هوایی)

3 روز خرداد ماه آتا 5,650,000

تور تبریز هتل لاله پارک (زمینی و هوایی)

3 روز خرداد ماه آتا 5,900,000

پکیج تور تبریز شامل چه خدماتی است و چه مزایای دارد؟

از مزایای تور تبریز در سفر به این شهر، آسودگی خاطر و رفع دغدغه‌های شما است.  خدماتی که در پکیج تور تبریز به مسافران داده می‌شود گرفتن بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل، ترانسفر، گشت‌های شهری، هماهنگی وعده‌های غذای هتل‌ها که عمدتا فقط صبحانه است و همینطور در صورتی که با قطار به تبریز سفر می‌کنید، هماهنگی حمل خودروی شخصی‌تان با قطار.

چند نوع تور تبریز داریم؟ بهترین‌شان کدام است؟

1. تور هوایی تبریز

اگر سفرهای زمینی برایتان خسته کننده است و دوست دارید زودتر در مقصدتان باشید و یا ترجیح می‌دهید بیشترین زمان سفرتان را در شهر مورد نظرتان بگذرانید و وقت‌تان صرف مسیر رفت و برگشت نشود قطعا هواپیما بهترین گزینه برای شماست و باید تور هوایی تبریز را تهیه کنید.

شما از فرودگاه تهران در حدود یک ساعت و نیم تا فرودگاه تبریز در راه خواهید بود و در صورت امکان می‌توانید از ترانسفر فرودگاهی استفاده کنید. حدود 4 الی 5 ایر لاین در روز در مسیر تهران به تبریز فعالیت می‌کنند که شامل شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر، آتا، تابان، کاسپین و ماهان هستند.

2. تور زمینی تبریز

اگر دوست دارید از صدای سوت قطار و تماشای زیبایی‌های مسیر و قدم زدن در راهروهای واگن‌ها و خوابیدن در قطار لذت می‌برید، چرا تور زمینی تبریز را انتخاب نمی‌کنید؟ از جمله قطارهای تهران تبریز میتوان به قطار 6 تخته پارسی، قطار 4 تخته الوند، خلیج فارس و سهند می‌توان اشاره کرد. شما برای این سفر 10 ساعت از راه آهن تهران تا تبریز در راه هستید.

تورهای فصلی تبریز

نکات مهم در خرید تور تبریز

تور نوروزی تبریز

هر چه به روزهای پایانی سال و تعطیلات عید نوروز نزدیک می‌شویم یک سوال مهم ذهن همه ما را مشغول می‌کند. اینکه عید کجا برویم؟

چرا که همه ما احتیاج داریم و می‌خواهیم خستگی و روزمرگی‌های یک سال را از ذهن و جسممان دور بریزیم. اگر برنامه سفرتان گرفتن تور نوروزی تبریز است این نکته را در نظر بگیرید که از 1 الی 2 ماه قبل از تعطیلات سال جدید پیش فروش بلیط‌های نوروزی قطارها و هواپیماها اعلام می‌شود پس برای بستن قرارداد تور تبریز به نفع‌تان است که زودتر اقدام کنید. پس عجله کنید چون به قیمت‌های روزهای آخر سال اعتباری نیست و ممکن است تا 50 درصد افزایش داشته باشند که قطعا تفاوت قابل توجهی است.

تور ارزان تبریز

ما در ارائه تور ارزان تبریز نه قصد داریم تبلیغ خودمان را کرده باشیم و نه اینکه شما را از برخی تبلیغات سوء در این زمینه بر حذر کنیم. فقط اطلاعات را به شما می‌دهیم تا با آگاهی بیشتر توری ارزان اما باکیفیت و مناسب را تهیه کنید چرا که هر سفری از چند جهت ارزشمند است اول وقت‌تان که صرف آن می‌کنید، دوم هزینه‌ای که برایش می‌پردازید و دیگر اینکه شاید فرصت دوباره‌ای برای آن سفر برایتان پیش نیاید. پس تور ارزان تبریز باید توری باشد با استانداردهای یک تور عادی که لازم است هوشمندانه‌تر تهیه شود.

به تقویم نگاهی بیندازید

روزهای قبل و بعد از تعطیلات عید نوروز روزهای خلوتی شهرها به شمار می‌آیند و برای سفرهای ارزان مناسب‌ترند. زمان امتحانات یعنی دی ماه و اواخر خرداد هم همینطور هستند، حتی شما می‌توانید اوایل هفته را برای تور ارزان تبریز در نظر بگیرید البته همه این موارد در شرایطی است که مناسبت خاصی در این ایام نباشد. در این صورت شما اگر روزهای غیر پیک و خلوتی برای تور تبریز تنظیم کنید می‌توانید هزینه‌های سفرتان را به حداقل برسانید چرا که عمده هزینه سفر شما همان بلیط هواپیما یا قطار و رزرو هتل خواهد بود که در روزهای خلوتی مقدار قابل توجهی کاهش پیدا می‌کنند.

قطار را جایگزین هواپیما کنید

اگر اصراری بین این دو ندارید و برایتان فرقی نمی‌کند با چه وسیله‌ای سفر کنید، شاید دانستن این نکته در تصمیم گیری کمک‌تان کند که قطارها نرخ ثابت‌تری نسبت به هواپیماها دارند. مرتب در حال افزایش قیمت نیستند و شرایط کنسلی راحت‌تری هم دارند. پس با داشتن این شرایط سفر ریلی گزینه خوبی برای تور ارزان تبریز خواهد بود.

قیمت هتل، هتل آپارتمان و سوئیت‌ها را مقایسه کنید

اگر مدت اقامت‌تان طولانی است یا تعداد خانواده‌تان زیاد است قطعا برای تور ارزان تبریز هتل برایتان مقرون به صرفه نیست مگر اینکه از هتل‌های دو یا سه ستاره استفاده کنید. چون تفاوت قیمت زیادی با هتل‌های 4 و 5 ستاره دارند. هتل آپارتمان‌ها و سوئیت‌ها در عین داشتن قیمت‌های مناسب دو مزیت دیگر هم دارند. یکی بزرگی آن‌ها و تعداد اتاق‌هایشان و دیگری وجود آشپزخانه است. پس با وجود این امکانات می‌تواند به نوعی جایگزین خانه خودتان در سفر باشد.

وعده‌های غذایی یک اصل مهم در سفر

اگر در هتل اقامت کردید که فقط وعده صبحانه را دارید و وعده‌های دیگر را باید سفارش دهید و جدا پرداخت کنید که قطعا برایتان خیلی آب می‌خورد. مخصوصا اینکه شما طول روز را در شهر و گردش خواهید بود پس بهتر است وعده صبحانه هتل را دریابید و مفصل میل کنید و در عوض وعده‌های دیگر را در خارج از هتل و سبک‌تر تهیه کنید. اگر هم هتل آپارتمان یا سوئیت گزینه تور ارزان تبریز شما بوده همانطور که در مطلب قبل ذکر شد وجود آشپزخانه در آنجا برای تهیه غذا خیلی به نفعتان است (البته بعضی از هتل آپارتمان‌ها هم همراه با وعده صبحانه هستند)

گشت‌های شهری گروهی بروید

تبریز سومین کلانشهر ایران است و با وجود قدمتی که دارد، اماکن تاریخی و گردشگری و مراکز خرید آن علاوه بر تعداد زیادشان هم در داخل و هم در اطراف شهر تبریز پراکنده هستند. پس برایتان به صرفه نیست که خودتان از تمام آن‌ها دیدن کنید. یکی از مزایای گشت شهری به صورت گروهی در تور تبریز همین مورد است.

چه ساعتی به هتل و محل اقامتتان برسید بهتر است؟

هنگام تهیه بلیط دقت کنید که چه ساعتی به آنجا می‌رسید و چه ساعتی باید خارج شوید. چون در برنامه هتل‌ها در تور تبریز مسافران ساعت 10 صبح اتاق‌ها را خالی می‌کنند و تحویل هتل می‌دهند و مسافرانی که تازه به هتل آمده‌اند ساعت 2 اتاق‌هایشان را تحویل می‌گیرند. در نتیجه اگر شما دیرتر از آن ساعت مثلا در شب به هتل برسید هزینه روز را پرداخت کرده اما در آنجا نبوده‌اید و همینطور ساعت برگشت‌تان را طوری تنظیم کنید که فاصله بین تخلیه هتل و ساعت برگشتتان طولانی و خسته کننده نباشد. این‌ها مطالب کوچکی در سفر هستند که نادیده گرفتنشان باعث اتلاف وقت و خستگی زیادی در مسافرت می‌شود.

از وضعیت اقامت در تبریز چقدر اطلاع دارید؟

خوشبختانه بزرگی شهر تبریز باعث تنوع مکان‌های اقامتی در تور تبریز است دست شما کاملا برای انتخاب جا و مکان با در نظر گرفتن بودجه و شرایط‌تان باز است.

سه گزینه برای اقامت شما در تور تبریز وجود دارد

1. هتل‌ها

هتل‌ها براساس نوع و کیفیت خدمات‌شان رتبه بندی می‌شوند و ستاره می‌گیرند، نرخشان هم با توجه به موقعیت مکانی و فاصله آن‌ها با مراکز شهر، خدمات رسانی و ستاره هایشان متغییر است. وعده غذایی همه هتل‌ها فقط صبحانه است بجز برخی از هتل‌ها که وعده‌های نهار و شام هم شامل خدمات آن‌هاست.

  • هتل‌ کایا لاله 5 ستاره
  • هتل ائل گلی 5 ستاره
  • هتل سهند 3 ستاره 

این نرخ پایه هتل‌هاست و در روزهای مختلف متفاوت است. یعنی در روزهای تعطیلی و شلوغی گاها تا 50 درصد افزایش دارند.

2. هتل آپارتمان

هتل آپارتمان‌ها همه خدمات هتل را ندارند اما خدمات صبحانه را دارند. در مقایسه با هتل‌ها بزرگترند و ظرفیت تعداد نفرات بیشتری را دارند. هتل آپارتمان‌های 3 ستاره به لحاظ کیفیت با هتل‌های 4 یا 5 ستاره برابری می‌کنند. قیمت هتل؟

3. سوئیت‌ها

سوئیت‌ها امکاناتی شبیه به هتل آپارتمان البته در سطحی پائین‌تر دارند. قیمت سوئیت در تبریز نسبت به خدمات و امکاناتی که دریافت می‌کنید هم چندان به‌صرفه نیست. 

تابستانی خنک و مطبوع برای تور تبریز

هوای تبریز سرد و کوهستانی است پس می‌توان گفت زمستان‌هایی خلوت دارد، هر چند که جشنواره‌های آدم برفی در تعدادی از پارک‌ها یکی از جذابیت‌های فصول سرد تبریز به شمار می‌رود. و شلوغ ترین روزها و درخواست برای تور تبریز بر می‌گردد به تعطیلات عید نوروز اواخر خرداد و پایان امتحانات و ماه‌های تابستان که هوا بسیار خنک و تمیز واست اگر هوای شرجی و گرم برخی از شهرها را نمی‌توانید تحمل کنید تور تبریز انتخاب خوبی برای شماست.

از چرم تبریز و باغ لار باغی تا رستوران‌هایش

اماکن گردشی هر شهری از اولویت‌های سفر به آن شهر است. تبریز معروف است به شهر اولین‌ها، در نتیجه امتیاز بالایی در زمینه مکان‌های تاریخی دارد و انتخاب چند نمونه از بین همه آن‌ها که مربوط است به گشت شهری تور تبریز به سلیقه و روحیه خودتان بستگی دارد. می‌توانید از پارک ائل گلی شروع کنید یا جنگل ارسباران و باغلار باغی خرید کردن هم که جز لاینک سفر است. پس در تور تبریز می‌توانید سری به بازار سنتی لاینفک بزنید.

دیدن محصولات چرم و تابلو فرش‌های نفیس تبریز هم که خالی از لطف نیست. در این بین از خانه استاد شهریار هم دیدن کنید. از شیرینی قرابیه و ریس و نوقا هم که از بهترین سوغات هست غافل نشوید.

مراقب باشید در تبریز گرسنه نمانید

اگر در طول سفر به تبریز خواستید در رستوران غذا بخورید یا هوس کردید در یک رستوران سنتی کوفته تبریزی را امتحان کنید این نکته را بدانید که رستوران‌های تبریز تا ساعت مشخصی باز هستند و سرویس می‌دهند. مردم آنجا با دانستن این موضوع معمولا میزشان را از قبل رزرو می‌کنند. بنابراین رستوران‌ها خیلی سریع پر می‌شوند پس حواستان باشد که گرسنه نمانید.

جلفا یک تیر و دو نشان: هم منطقه آزاد و هم شهر تاریخی

برای رفتن به جلفا با تور هوایی باید اول به تبریز بروید و از آنجا با اتوبوس یا خودروی شخصی یا با قطار به جلفا سفرکنید. جلفا یک شهر مرزی و زیباست که یک ساعت و نیم با شهر تبریز فاصله دارد و نکته خوب اینکه راه آهن دارد و شما می‌توانید از تهران مستقیم به آنجا بروید. اگر تور تبریز را گرفتید جلفا را فراموش نکنید. چرا که به دلیل هم مرز بودن با چند کشور از امکان خرید خوب و با قیمت‌های مناسبی برخوردار است. تبدیل شدن جلفا به منطقه آزاد باعث رشد و رونق آنجا و همچنین احداث مراکز تجاری، هتل‌ها، رستوران‌ها و مکان‌های تفریحی شده است.

مراکز تجاری از قبیل: سیتی سنتر، بازار روس‌ها، ابریشم ارس و برلیان و …

اماکن تاریخی جلفا: کلیسای سنت استپانوس، حمام جلفا، کاروانسرای خواجه نصیر و …

هتل‌های جلفا: هتل چیپال، هتل آلتین و… که هتل‌های 3 ستاره هستند.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)