تور سریلانکا

تور سریلانکا

لیست تورهای سریلانکا

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور 8 روزه سریلانکا نوروز 1403

8 روز 25 اسفند ایر عربیا 29,900,000 + 590$

تور 10 روز سریلانکا ویژه نوروز 1403

10 روز زمستان 1402ایر عربیا 34,500,000 + 740$

تور 7 روزه سریلانکا (بنتوتا)

7 روز 27 اسفند – 1 و 2 فروردین فلای‌دبی 48,900,000 + 580$

تور 9 روز ترکیبی سریلانکا ویژه نوروز

9 روز 26 اسفند – 7 فروردین سلام ایر 69,990,000

مشاوره سفر تور سریلانکا نهال گشت

تورهای سریلانکا غالبا در شهرهای کندی، کلمبو و بنتوتا برگزار می‌شود. از تهران به شهرهای کندی، کلمبو و بنتوتا پرواز مستقیم نداریم و پرواز شما با یک توقف در پایتخت ایرلاین به مسیر خود ادامه می‌دهد. برای سفر به سریلانکا نیازی به اخذ ویزا ندارید، اما برای اقامت 30 روزه خود باید 40 دلار در فرودگاه پرداخت کنید.

شرایط اخذ ویزای سریلانکا؛ تا 30 روز اقامت لزومی به اخذ ویزا نیست!

برای سفر به سریلانکا، لزومی به اخذ ویزا نیست و ویزای شما به صورت فرودگاهی صادر می‌شود. شما با این ویزا می‌توانید تا 30 روز در سریلانکا اقامت داشته باشید. برای درخواست ویزای فرودگاهی سریلانکا باید گذرنامه با بیش از 6 ماه اعتبار ارائه کنید و هزینه آن در حدود 60 دلار آمریکا می‌باشد. در صورتی که بخواهید بیشتر از 30 روز در سریلانکا اقامت داشته باشید، باید درخواست ویزای خود را به صورت آنلاین به کنسولگری سریلانکا ارائه کنید.

بهترین زمان سفر به سریلانکا؛ هدف سفرتان را مشخص کنید!

بهترین زمان سفر به سری‌لانکا از نظر هزینه‌ها و آب‌و‌هوا متفاوت است. اگر آب‌و‌هوا برای شما اهمیت دارد، بهتر است در در فصل پائیز و زمستان به سری‌لانکا سفر کنید. در این بازه زمانی آب‌و‌هوای سریلانکا در مطبوع‌ترین حالت خود قرار دارد و تعداد گردشگران تا حد چشمگیری افزایش می‌یابد. اما در فصل تابستان آب‌و‌هوای سریلانکا تا حدودی گرم و خشک است، تعداد گردشگران کاهش یافته و به نسبت آن هزینه‌های اقامت نیز کاهش پیدا می‌کند!

اطلاعات ضمانت‌نامه بانکی تورهای سریلانکا؛ لزومی به ارائه ضمانت‌نامه نیست!

ضمانت‌نامه بانکی با هدف اعتماد به بازگشت متقاضیان و از سوی آژانس‌های مسافرتی دریافت می‌شود. چرا که اگر مسافر پس از مدت زمان تعیین شده برای اقامت به کشور خود بازنگردد، اعتبار آژانس مسافرتی در نزد سفارت‌خانه از بین می‌رود. با توجه به اینکه برای سفر به سری‌لانکا نیازی به اخذ ویزا ندارید، لزومی به ارائه ضمانت‌نامه بانکی نیست.

خدمات تور سریلانکا؛ در تور سریلانکا چه خدماتی به شما ارائه می‌شود؟

خدماتی که در ادامه به شما اعلام می‌شود، خدمات رایج تورهای سریلانکا می‌باشد و ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد. خدمات رایج تورهای سریلانکا عبارتند از:

  • اقامت در هتل 4 ستاره به همراه صبحانه
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفر فرودگاهی
  • ترانسفر شهری
  • گشت شهری
  • راهنمای فارسی زبان
  • تور لیدر محلی
  • بیمه مسافرتی مطابق با تعداد روزهای اقامت در سریلانکا

قیمت تور سریلانکا؛ نحوه تعیین قیمت تورهای سریلانکا به چه شکل است؟

تعیین قیمت تورهای سریلانکا به 2 پارامتر بلیط رفت و برگشت هواپیما و هتل محل اقامت بستگی دارد. با توجه به اینکه از تهران به سمت سریلانکا پرواز مستقیم نداریم، ایرلاین‌های عمان‌ایر، ایرعربیا، قطر ایرویز و فلای دبی از تهران با یک توقف در پایتخت کشور ایرلاین به سمت سری‌لانکا ادامه مسیر می‌دهند. در مورد هتل محل اقامت نیز این نکته را در نظر داشته باشید که هتل شما هرچقدر به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه بیشتری برای اقامت باید پرداخت کنید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد و یا حتی در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه اقامت شما کاهش پیدا می‌کند. البته ناگفته نماند که در بعضی موارد، هزینه جابجایی از هتل‌های حومه شهر و یا هتل‌های دور از مرکز شهر با هزینه اقامت در یک هتل مرکز شهر یکسان است.

تورهای فصلی سریلانکا

کیفیت هتل‌های سریلانکا؛ خدمات هتل خود را حتما بررسی کنید!

در حالت عادی، هتل‌های سری‌لانکا از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند. اما با توجه به قیمت بالای تورهای سریلانکا، اکثر آژانس‌های هواپیمایی و کارگزاران برای کاهش قیمت، تورهای خود را در هتل‌هایی با کیفیت پایین برگزار می‌کنند. قبل از خرید تور، حتما خدمات هتل خود را با آژانس‌ها و کارگزاران خود بررسی کنید و اسم هتل خود را سرچ کنید تا از کیفیت آن مطلع شوید!

هزینه‌های روزانه اقامت در سریلانکا؛ روزانه 7,000 روپیه سریلانکا هزینه دارید!

واحد پول کشور سری‌لانکا روپیه می‌باشد. اما اگر به هردلیلی نتوانستید این واحد پولی را تهیه کنید، بهتر است دلار همراه خود داشته باشید. در سریلانکا هم می‌توانید به دلار هزینه کنید و هم می‌توانید آن را به روپیه سری‌لانکا تبدیل کنید.

شما برای هر وعده غذایی حدود 1,400 روپیه، برای جابجایی در شهر حدود 600 روپیه، برای تهیه بلیط مراکز تفریحی و گردشگری حدود 2,000 روپیه و برای جابجایی در شهر حدود 4,000 روپیه هزینه دارید!

سفر اولی‌های سریلانکا؛ با تور گروهی سفر کنید!

در تورهای گروهی سریلانکا شما تور لیدر دارید. از مزایای حضور تور لیدر می‌توانیم به برگزاری گشت‌های شهری، راهنمایی در پرداخت هزینه‌ها، راهنمایی برای جابجایی در شهر و شناخت اماکن تفریحی و گردشگری اشاره کنیم. اگر فکر می‌کنید که از پس تمامی این کارها برمی‌آیید، قطعا سفر انفرادی به شما پیشنهاد می‌شود!

سوالات متداول تورهای سریلانکا

در این قسمت، بیشترین سوالاتی که متقاضیان تور سریلانکا از کارشناسان ما می‌پرسند را، برای شما آماده کرده‌ایم.

1. چه مدت قبل از سفر برای خرید تور سریلانکا باید اقدام کرد؟

با توجه به اینکه برای سفر به سریلانکا نیازی به اخذ ویزا ندارید، حتی 1 روز قبل از تاریخ سفر هم می‌توانید برای خرید تور اقدام کنید.

2. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه سریلانکا در چیست؟

اختلاف قیمت تور‌های مشابه سریلانکا به دلیل سود آژانس‌ها و کارگزاران تور سری‌لانکا و خدمات متفاوت این تور‌ها می‌باشد. به طور مثال، در یک پکیج خدمات تور سری‌لانکا شما بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 3 ستاره و تور لیدر فارسی زبان است. اما در یک پکیچ دیگر، خدمات تور سریلانکا شامل بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 4 ستاره، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌های راننده و انعام کارگران هتل است که به تبع هزینه این پکیج از پکیج قبلی بیشتر است.

3. فاصله هوایی بین ایران تا سریلانکا چقدر است؟

با توجه به اینکه از تهران به سمت سریلانکا پرواز مستقیم نداریم، فاصله هوایی از تهران تا هر یک از شهرهای کلمبو، کندی و بنتوتا به توقف پرواز شما بستگی دارد. به طور مثال اگر با پرواز قطر ایرویز و با حدودا 2 ساعت توقف به سمت سریلانکا سفر کنید، حدود 7 ساعت در مسیر هستید.

4. اختلاف زمان کلومبو با تهران چند ساعت است؟

اختلاف ساعت پاتخت سریلانکا با تهران 2 ساعت بوده و ساعت رسمی این کشور 2 ساعت جوتر است.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)