تور سریلانکا پاییز 1403

لیست تورهای پاییزی سریلانکا

دیوالی، مهم‌ترین جشنواره‌ی کشور سریلانکا در پاییز برگزار می‌شود و و با رزرو تور سریلانکا پاییز 1403 می‌توانید فرصت بازدید از این جشنواره را داشته باشید. البته با رزرو این تور قرار نیست تنها به سراغ دیدن جشنواره‌های این کشور بروید. زیرا به دلیل شرایط آب و هوایی مساعد امکان استفاده از تفریحات سریلانکا در پاییز فراهم می‌شود. اما مگر آب و هوای سریلانکا در پاییز چه شرایطی دارد؟ با توجه به آب و هوای سریلانکا در پاییز قیمت این تور این کشور در این فصل چقدر است؟ در ادامه به بررسی و پاسخ این سوالات و نکاتی نظیر مسیرهای پروازی سریلانکا، شرایط و مدارک سفر به این کشور می‌پردازیم.

آب و هوای سریلانکا در پاییز چگونه است؟

آب و هوای سریلانکا در پاییز از نظر میزان بارندگی بهتر می‌شود.  البته بارندگی در این شهرها تا اواسط آبان ماه نیز ادامه دارد. اگر در نیمه اول پاییز تور را رزرو می‌کنید، باید حداقل یک بارانی همراه با لباس‌های خنک همراه داشته باشید. همچنین در این فصل دمای شهرهای اصلی سریلانکا حدودا بین 20 الی 32 درجه سانتیگراد است.

بهترین مقاصد تفریحی برای تور سریلانکا پاییز

سه شهر بنتوتا، کندی و کلمو مقاصد تور سریلانکا هستند. برخلاف بنتوتا و کندی که میزان بارش زیادی را در پاییز و خصوصا تا اواسط آبان تجربه می‌کنند، در کلمبو شرایط آب و هوایی کمی متفاوت است. در کلمبو از اواخر مهر هوا آفتابی شده و می‌توانید به راحتی در این شهر به گردش بپردازید. به همین دلیل هم تور سریلانکا پاییز 1403 را می‌توانید در مهر ماه نیز به مقصد کلمبو رزرو نمایید.

تفاوت قیمت تور سریلانکا پاییز 1403 با سایر ماه‌ها

به دلیل آب و هوای مناسب سریلانکا در پاییز تعداد مسافران در این فصل بیش از پیش می‌شود. با افزایش تعداد مسافران تور سریلانکا پاییز 1403 نیز، ظرفیت هتل‌ها و پروازها تکمیل شده و قیمت آن‌ها هم بیشتر می‌شود. به تبع با بالا رفتن قیمت این دو مولفه، هزینه تور سریلانکا پاییز بالاتر از قبل می‌شود.

ارزان‌ترین تور پاییزی سریلانکا

در مهر ماه بارندگی زیاد در سریلانکا باعث کاهش تقاضا برای سفر به این کشور می‌شود. در نتیجه قیمت تور سریلانکا مهر نسبت به سایر ماه‌های پاییز کمی پایین‌تر است.

از تهران تا کلمبو با فلای دبی و قطر ایرویز

پرواز تهران کلمبو با ایرلاین‌های فلای دبی و قطر ایر ویز انجام می‌شود. این پروازها به صورت روزانه است و یک توقف در دبی یا دوحه نیز دارد. قیمت تور سریلانکا پاییز عموما با پروازهای ایرلاین فلای دبی ارزان‌تر از سایر تورها ارزان‌تر است؛ بنابراین با انتخاب این ایرلاین به عنوان وسیله سفر تور سریلانکا پاییز 1403 هزینه کم‌تری پرداخت می‌کنید.

کدام هتل‌ها را در سریلانکا رزرو کنیم؟

اغلب هتل های سریلانکا از کیفیت خوبی برخوردارند. اقامتگاه‌های این کشور به مسافران خود فقط خدمات صبحانه ارائه می‌دهند و در طول اقامت، ناهار و شام به عهده خود مسافران است. البته اگر در بنتوتا اقامت داشته باشید، می‌توانید با رزرو هتل ریوآنگله از خدمات یوآل بهره‌مند شوید. در نظر داشته باشید که این اقامتگاه یکی از بهترین هتل های سریلانکا محسوب می‌شود و تمامی اتاق‌های این هتل چشم‌انداز رو به دریا دارند.

مدت اقامت در سریلانکا چند روز است؟

شما می‌توانید در این کشور به مدت دلخواه اقامت داشته باشید اما مدت اقامت شما در سریلانکا به نوع پکیج انتخابیتان بستگی دارد. تورهای ترکیبی سریلانکا معمولا به مدت 6 تا 8 روز بسته می‌شود. همچنین می‌توانید به جای اقامت در سه شهر، 5 شب را فقط در بنتوتا بمانید.

جاذبه‌های پاییزی سریلانکا؛ از سافاری تا موزه‌ها

در سریلانکا علاوه بر گشت زنی با خودروهای سافاری در قلب حیات وحش، امکان بازدید از موزه‌ها و جاذبه‌های طبیعی این کشور نیز وجود دارد . در لیست زیر بخشی از جاذبه‌های سریلانکا و مراکز خرید این کشور را برای بازدید پاییزی شما آورده‌ایم.

  • حیات وحش تانگاله
  • میدان استقلال
  • بازارچه محلی پتا
  • مرکز خرید فشن هاوس
  • دندان بودا در کندی
  • بهزیستی فیل‌ها در مسیر بین کلمبو و کندی
  • باغ گل و گیاه سریلانکا

3 جشنواره هندی؛ در مهر و آبان سریلانکا

با آغاز پاییز در سریلانکا سه جشنواره هندی با مضامین تاریخی برگزار می‌شود. یکی از این جشن‌ها که برای مردم سریلانکا اهمیت بسیاری دارد، دیپاوالی است. در این جشنواره مردم لباس‌های رنگی می‌پوشند و خانه‌های خود را نورانی می‌کنند. همچینین مردم در جشن‌های خانوادگی و آتش‌بازی نیز شرکت می‌کنند. البته به غیر از این فستیوال، دو رویداد دیگر در پاییز 1403 سنگاپور رخ می‌دهد که در ادامه به همراه دیپاوالی با تاریخ برگزاری برای شما آورده‌ایم.

نام رویداد تاریخ برگزاری
جشنواره دوسهرا چهارشنبه 13 مهر ماه
روز ماه کامل پویا یکشنبه 17 مهر ماه
دیپاوالی دوشنبه 2 آبان ماه

رزرو تور لحظه آخری سریلانکا ممکن است؟

شانس کمی برای رزرو تور سریلانکا پاییز 1403 به صورت لحظه آخری وجود دارد. زیرا همانطور که قبلا گفته شد، در این ماه تقاضا برای رزرو این تور از سایر ماه‌های سال بیشتر می‌باشد. هرچند که ممکن است، آفرهای ویژه تور سریلانکا پاییز 1403 در مقاطعی از این فصل به شما پیشنهاد شود.

خدمات تور سریلانکا پاییز

مسافرینی که تور سریلانکا پاییز 1403 را رزرو می‌کنند، خدمات زیر را از نهال گشت دریافت می‌کنند.

  • رزرو بلیط رفت و برگشت
  • رزرو هتل با صبحانه
  • اخذ بیمه

رزرو تور سریلانکا پاییز 1403

رزرو تور سریلانکا پاییز 1403 از طریق تماس تلفنی با شماره 1830-026 ممکن است. همچنین با برقراری این تماس می‌توانید اطلاعات مدنظرتان را از کارشناس سریلانکا نیز دریافت کنید.

سوالات متداول

ارزان‌ترین ماه پاییز برای سفر به سریلانکا کدام است؟

در مهرماه به دلیل بارندگی مسافرین کم‌تری تور سریلانکا را رزرو می‌کنند. در نتیجه قیمت تور سریلانکا مهر پایین‌تر از سایر ماه‌های این فصل است.

بهترین زمان برای سفر به سریلانکا در پاییز کدام ماه است؟

با بهبود شرایط آب و هوایی رزرو تور سریلانکا در آبان را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

قیمت تور سریلانکا در پاییز چه تفاوتی با سایر فصول دارد؟

در پاییز قیمت تور نسبت به بهار و تابستان افزایش می‌یابد.

آب و هوای سریلانکا در پییز چگونه است؟

دمای سریلانکا در پاییز تغیر چندانی نسبت به پاییز نمی‌کند. اما از میزان بارندگی‌ها در این فصل کاسته می‌شود.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)