تورهای اصفهان

تور اصفهان

بهترین پکیج‌های سفر به اصفهان
33143 026
 • مبدأ تمام تورها به صورت پیش فرض تهران است و امکان تغییر مبدأ به تمام شهرهای کشور وجود دارد.
 • امکان استفاده از گشت اصفهان گردی در تمام تورها وجود دارد.
 • ما مدعی هستیم که متنوع‌ترین پکیج‌ها را با بهترین قیمت در ادامه به شما پیشنهاد داده‌ایم.

لیست تورهای اصفهان

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت اطلاعات تور

تور اصفهان هتل سفیر - زمینی و هواییرفت نیمه اول آبان

3 روزنیمه اول آبان
ایران ایر
1,220,000 تومان

اطلاعات تور

تور اصفهان هوایی - لحظه آخری و ارزانرفت 30 مهر

3 روز30 مهر
هواپیمایی آسمان
1,490,000 تومان

اطلاعات تور

تور اصفهان هتل عالی قاپو - زمینی و هواییرفت هر روز

3 روزهر روز
ایران ایر
1,590,000 تومان

اطلاعات تور

تور ارزان اصفهان - هواییرفت 1 آبان ماه

3 روز1 آبان ماه1,650,000 تومان

اطلاعات تور

تور اصفهان هتل عباسی | زمینی و هواییرفت اول هفته ها

3 روزاول هفته ها
قطار نورالرضا
1,690,000 تومان

اطلاعات تور

لیست تورهای اصفهان بر اساس هتل

تور لوکس اصفهان هتل آوین با قطار و هواپیما

تور اصفهان هتل پیروزی – زمینی و هوایی

تاریخ رفت
نیمه دوم مهرماه
اقامت
3 روز+4 روز+5 روز
هتل
4
ایران ایر
هواپیمایی ماهان
از1,050,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور لوکس اصفهان هتل آسمان

تور اصفهان هتل آسمان – زمینی و هوایی

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
3 روز+4 روز+5 روز
هتل
4
ایران ایر
هواپیمایی ماهان
قطار غزال بن‌ریل
از1,210,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور لوکس اصفهان هتل سفیر با قطار و هواپیما

تور اصفهان هتل سفیر – زمینی و هوایی

تاریخ رفت
نیمه اول آبان
اقامت
3 روز+4 روز+5 روز
هتل
4
ایران ایر
هواپیمایی ماهان
از1,220,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور لوکس اصفهان هتل عالی قاپو با قطار و هواپیما

تور اصفهان هتل عالی قاپو – زمینی و هوایی

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
3 روز+4 روز+5 روز
هتل
4
ایران ایر
هواپیمایی ماهان
از1,590,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور اصفهان هتل پارسیان کوثر

تور اصفهان هتل پارسیان کوثر | زمینی و هوایی

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
3 روز+4 روز+5 روز
هتل
5
قطار نورالرضا
از1,650,000 تومان
0
اطلاعات تور

تور اصفهان هتل عباسی | زمینی و هوایی

تاریخ رفت
اول هفته ها
اقامت
3 روز+4 روز+5 روز
هتل
5
قطار نورالرضا
از1,690,000 تومان
0
اطلاعات تور

برای رهایی از کم و کیف و جزئیات مسائل مربوط به سفر گرفتن تور بهترین راه است. مسائلی از قبیل تعیین محل اقامت، انتخاب وسیله سفر برنامه خورد و خوراک و چگونگی گردشگرها و خرید و غیره. در واقع به جای اینکه خودتان دست به کار شوید و درباره تک تک این موارد پرس و جو کنید که به نوعی آزمون و خطا خواهد بود، می‌توانید به راحتی از مشاوره کارشناسان آژانس‌های مسافرتی استفاده کنید و توری متناسب با شرایط‌تان تهیه کنید و با بستن قرارداد تور اصفهان و انجام هماهنگی‌های لازم بیش از 80 درصد کارهای سفرتان را از پیش تنظیم کرده‌اید و دیگر سر درگمی و نگرانی بابت مسائل اولیه و مهم سفر را نخواهید داشت. پکیج تور اصفهان شامل تهیه بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل و محل اقامت، استفاده از ترانسفر فرودگاهی، گشت‌های شهری و هماهنگی وعده‌های غذایی است.

انواع تور برای اصفهان با تمام اطلاعات و قیمت‌ها

1. تور هوایی اصفهان:

یک تفاوت عمده بین سفرهای هوایی و زمینی وجود دارد. راحتی قطار و انتخاب سفر زمینی، سرعت هواپیما و انتخاب سفر هوایی البته اگر تفاوت قیمت را در این دو گزینه در نظر نگیریم برای کسانی که زودتر به مقصد رسیدن اهمیت زیادی برایشان دارد هواپیما بهترین انتخاب است:

 • برای تور هوایی اصفهان از فرودگاه تهران تا اصفهان 1 ساعت در راه خواهید بود.
 • پرواز های مسیر اصفهان تابان، ایران ایر، ماهان و قشم ایر هستند.

2. تور زمینی اصفهان

مسافرت باقطار تجربه لذت بخشی است که می‌تواند به نوبه خود بخش جذابی از یک سفر به حساب بیاید. همچنین راحتی و امکانات آن را هم می‌توان به مزایای دیگر آن افزود.

قطار غزال و خلیج فارس 4 تخته و میلاد 6 تخته در مسیر تهران به اصفهان فعالیت می‌کنند برای پیمودن این مسیر در تور اصفهان زمینی شما 5 الی 6 ساعت در راه خواهید بود. در روزهای متفاوت و شلوغی سال قیمت تور اصفهان افزایش چند درصدی خواهد داشت. یکی از امکانات قطارها این است که درخواست کنندگان تور زمینی اصفهان می‌توانند خودرو شخصی خود را با هماهنگی آژانس‌ها با خود تا مقصد ببرند. برای شهر بزرگی مثل اصفهان که شهرها و تفرجگاه‌های زیادی هم اطراف آن وجود دارد داشتن خودرو شخصی حسن بزرگی به شمار می‌آید.

3. تور ارزان اصفهان

قطعا هر ارزانی به هر قیمتی بهترین انتخاب نیست و برای تهیه یک تور ارزان اما با کیفیت باید کمی زیرکی به خرج داد و با آگاهی بیشتری اقدام کرد. شما برای این آگاهی باید دست به مقایسه بزنید.

 

هواپیما یا قطار:

قطارها علاوه بر اینکه ارزانتر از هواپیماها هستند قیمت ثابت‌تری هم دارند و مدام در حال افزایش قیمت نیستند پس گزینه مناسبی مخصوصا برای خانواده‌های پر جمعیت به حساب می‌آیند. در ثانی از شرایط کنسلی راحت‌تری هم برخوردارند. این اختلاف قیمت اولین گام برای تور ارزان اصفهان است.

 

بی خیال ستاره‌ی هتل‌ها شوید:

اصفهان شهری توریستی و گردشگری است به همین دلیل از مهمان‌سرا‌های ارزان تا هتل‌های پنج ستاره را می‌توانید در آن پیدا کنید. اما برای تور ارزان اصفهان قطعا باید از هتل‌های چند ستاره صرفه نظر کنید. هتل آپارتمان یا سوئیت را جایگزین کنید چون هم فضای بزرگتری دارند و هم با وجود آشپزخانه به هزینه‌های وعده‌های غذایی‌تان و تهیه آن به دلخواه خودتان کمک زیادی می‌کند. اگر خانواده‌ای چند نفره هستید و مدت اقامت‌تان در تور اصفهان طولانی است می‌توانید از سوئیت‌ها یا هتل آپارتمان‌ها استفاده کنید.

قیمت سوئیت؟

قیمت هتل آپارتمان؟

4. زمان حرکت و ساعت رسیدن به هتل را مقایسه کنید.

در همه شهرها و همه مکان‌های اقامتی ساعت ورود و خروج یکسان است یعنی 10 صبح ساعت خروج و 2 بعدازظهر زمانیست که اتاق‌های هتل یا کلید آپارتمان و سوئیت را تحویل می‌گیریم. بنابراین اگر در نیمه‌های شب به محل اقامت برسیم باید هزینه روزش را هم پرداخت کنیم پس این به نفع ما نخواهد بود. در زمان گرفتن تور اصفهان بلیط رفت و برگشت قطار یا هواپیما را طوری تنظیم کنید که سر ساعت‌های مشخص شده به آنجا برسید و هنگام برگشت بدون معطلی زیاد به فرودگاه یا راه آهن بروید. تا به این صورت زمانتان را در سفر به خوبی مدیریت کرده باشید.

5. به دلیل تنوع دیدنی های اصفهان محل اقامت را یک خوابگاه فرض کنید:

وقتی تور اصفهان را تهیه می کنید دیگر مشکلی از این بابت که حالا کجا برویم و کجا بمانیم و نگرانی از بابت قیمت ها ندارید چون از قبل محل اقامتتان را رزرو کرده اید. برای اینکه بیشتر در این باره اطلاعات داشته باشید تا بخواهید با شرایط و بودجه خودتان بچینید باید بدانید که در تور اصفهان 4 گزینه برای جا و مکان دارید.

 

هتل:

قیمت هتل‌ها با توجه به کیفیت خدمات دهی و تعداد ستاره هایشان و همینطور و قیمت مکانی‌شان در شهرها متفاوت است که هتل‌های 4 و 5 ستاره از بهترین نوع آن‌ها هستند و در ایام مناسبتی و شلوغی سال افزایش قیمت بیشتری هم پیدا می‌کنند.

 

هتل آپارتمان:

هتل آپارتمان‌ها خدمات دهی هتل‌ها را ندارند اما برای افراد پرجمعیت برای اقامت‌های نسبتا طولانی خیلی مناسب‌اند آشپزخانه، تعداد اتاق‌های بیشتر و وسعت‌شان از مزیت آن‌ها نسبت به هتل است. هتل آپارتمان‌های 3 ستاره در نوع کیفیت با هتل‌های 5 ستاره برابری می‌کنند.

 

سوئیت:

سوئیت‌ها کیفیت‌های پایین‌تر هتل آپارتمان‌ها هستند که برای یک محل اقامت با قیمت مناسب رو به پایین گزینه‌های خوبی هستند.

 

اقامت گاه بوم گردی:

اقامت گاه‌های بوم گردی در واقع خانه‌ها و مکان‌های سنتی هستند که چند سالی است در صنعت گردشگری جای خود را باز کرده و همه روزه به طرفداران این نوع مکان‌ها افزوده می‌شود کسانی که دوست دارند خود را در گذشته‌ها تصور کنند از بودن در این مکان‌ها لذت می‌برند. در اطراف اصفهان شهرها و روستاهای زیادی وجود دارد که هر کدام اقامتگاه‌های بوم گردی مربوط به موقعیت اقلیمی خودش را دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها اقامتگاه سنتی اکوکمپ کویری متین آباد است. همینطور اقامت گاه سنتی قصر منشی و بسیاری دیگر که اقامت در آن‌ها خالی از لطف نیست.

در صورت امکان روزهای غیر تعطیل را در نظر بگیرید

روزهای مختلف سال تعیین کننده نرخ تورها و قیمت بلیط‌ها و اماکن اقامتی هستند پس بهتر است برای تور ارزان اصفهان اگر شرایط کاری و زندگیتان این اجاره را به شما می‌دهد در روزهای غیر مناسبتی اقدام به سفر کنید مثل اوایل مهر، بعد از تعطیلات عید نوروز و یا دی و خرداد ماه که زمان امتحانات دانش آموزان است در این روزها می‌توانید توری با استانداردهای یک تور عادی با کیفیت اما با مبلغی پائین‌تر پیدا کنید. البته روزهایی که ذکر شد بدون در نظر گرفتن مناسبت‌های خاص در این ایام است.

 

برای گشت‌ها خودتان اقدام نکنید:

گشت‌های شهری و بازدید از مکان‌های تفریحی و تاریخی را به صورت گروهی با تورها بروید چرا که برایتان به صرفه‌تر خواهد بود.

 

وعده صبحانه بهترین وعده است:

در تور اصفهان اگر در هتل اقامت داشتید می‌دانید که هتل‌ها فقط وعده صبحانه را دارند پس وعده‌های دیگر را سفارش ندهید به دو دلیل:

اول آنکه وعده‌های نهار و شام در هتل برایتان خیلی آب می‌خورد.

دوم آنکه همه مسافران بعد از صرف صبحانه معمولا به دنبال گردش در شهر یا بیرون شهر می روند پس ممکن است نتوانید سر ساعت سرو غذا به هتل برسید. بنابراین وعده صبحانه را مفصل میل کنید تا انرژی بقیه روز را ذخیره کنید و وعده‌های دیگر را سبک‌تر تهیه کنید. ضمن اینکه هر شهری رستوران‌ها و غذاهای محلی خودش را دارد و حیف است که به شهری برویم و باز همان غذاهای تکراری خودمان را بخوریم. فکرش را بکنید که به اصفهان رفته‌اید و به جای بریانی و حلیم بادمجان در هتل بمانید و جوجه کباب سفارش دهید.

 

تور نوروزی اصفهان:

اصفهان یکی از اصلی‌ترین مقصدها برای مسافران نوروزی است. یکی از دلایلش هم آب و هوای خوب و معتدل آنجا در ایام نوروز است برای تور نوروزی اصفهان زودتر اقدام کنید چرا که هر چه به روزهای آخر سال نزدیک شویم قیمت بلیط‌ها، هتل و … در نهایت تورها اوج می‌گیرند و تا 50 درصد افزایش پیدا می‌کنند. بهترین زمان برای تور نوروزی اصفهان از یک الی دو ماه قبل از ایام نوروز است که پیش فروش قطارها و هواپیماها اعلام می‌شود و قیمت هتل‌ها و مراکز اقامتی هم تغییر چندانی نکرده‌اند.

چه زمانی به نصف جهان سفر کنیم؟

اصفهان یکی از پر بازدید ترین شهرهای ایران است که در همه فصل‌ها مسافر دارد اما ایام نوروز و اوایل بهار شلوغ‌ترین روزهای اصفهان به شمار می‌رود چرا که هوای معتدلی در این مقاطع زمانی دارد. هر چند که نمی‌توان از زیبایی‌های پائیز اصفهان به راحتی گذشت از خیابان‌های جلفا و مادی نیا صرم و چهار باغ عباسی که قدم زدن در آن‌ها در فصل پائیز و حتی زمستان می‌تواند جذابیتی بیشتر از ایام عید و شلوغی و بهبهه‌اش داشته باشد.

بزرگترین میدان دنیا در اصفهان

در کجای دنیا می‌توان شهری را نام برد که شش هزار اثر تاریخی در خود جای داده باشد. دیدنی‌های تور اصفهان احتیاجی به معرفی ندارد و انقدر معروف و محبوب هستند که بارها و بارها نام آن‌ها را شنیده‌ایم. اگر کمی خوش خوراک و اهل کشف خوراکی‌های جدید باشید قبل از هر چیزی به سراغ بریانی و دوغ و گوشفیل و گز و پولکی می‌روید و اگر اهل هیجان و گردش باشید باید از آکواریوم و کوسه هایش و باغ پرندگان و حیوانات نادرش بروید. کالسکه سواری در میدان نقش جهان و دیدن چهل ستون و چهار باغ و بقیه مکان‌های تاریخی هم که از واجبات سفر و تور اصفهان هستند.

خرید کردن هم جز ملزومات هر سفری به شمار می‌رود. اصفهان را مهد صنایع دستی ایران می‌نامند پس خریدن چند خاتم و قلم کاری و مینا کاری هم که برای زینت خانه‌هایمان و یا سوغات برای کسانی که دوستشان داریم از جذابیت‌های سفرمان خواهد بود. اگر هم دلتان خواست یک روز را در خارج از اصفهان در طبیعت بگذرانید شهرستان سمیرم گزینه خیلی خوبی است. آبشار تنگه رودسر، آبشار ملخ و بی بی سیدان فقط تعدادی از زیبایی‌های آنجاست. بازدید ما از مکان‌های تاریخی و تفریحی در هر نقطه‌ای از کشورمان که باشد ادای دین ما به تمام هنرمندان و کسانی است که عمر و وقتشان را وقف بنا کردن و خلق آن زیبایی‌ها کرده‌اند و مراقبت در هنگام دیدن این مکان‌ها از مهم‌ترین قسمت این ادای دین به حساب می‌آید.

23 پاسخ
 1. Avatar
  چمکو

  سلام میخواستم ببینم تور اتوبوس تهران به اصفهان ب مدت۴روز یا یک هفته بااقامت هزینش چقدره برای مهر ماه و اینکه کی باید اقدام کرد.شمارتون هم پیدانکردم

 2. Avatar
  من

  سلام ما برای تور اصفهان که نوشتید از ۴۷۰ شروع میشه الان ما باید پول قطار رو جدا حساب کنیم یا نه کلا ۴۷۰ تومان باید بدیم ؟ و یه سوال دیگ اینکه نفری ۴۷۰ یا نه اگر ۲ نفر هستیم هر دو با هم ۴۷۰ بدیم چجوریه اگه میشه پاسخ بدید

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ این تور با اتوبوس برگزار میشه و نه با قطار. قیمت تور هم 470 هزار تومان برای هر نفر هست که شامل، بلیت رفت و برگشت و صبحانه میشه.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ از قم به اصفهان که قطار نداریم. باید تشریف بیارید تهران. اتوبوس هم ممکنه بعضی از روزها از قم به اصفهان حرکت نداشته باشه. لطفا با کارشناسان ما در نهال گشت تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنن.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ میتونید با شرکت تماس بگیرید تا کانتر تور مربوطه برای شما تور رو چک کنن. امکان رزرو انلاین روی سایت وجود نداره.

 3. Avatar
  ساریناحسینی

  سلام وقت بخیر؛ من خودم ۱۷سالمه میتونم باخواهرم ک۲۱سالشه تور بگیرم؟ چون مدارک لازم میشه من پاسپورتم هنوز جدا نشده، واینکه همراه پسر اگر داشته باشیم مشکلی ایجادمیکنه برامون؟

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ سوالتون یکم نامشخصه، شما قصد سفر به خارج از کشور رو دارید یا تور اصفهان میخواید؟

 4. Avatar
  قاسم یونس فرد

  سلام لطفا واسه دو نفر با قطار به اصفهان میخواستم تور بگیرم زمانش مهم نیست هر چه زودتر بهتر

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ تور اصفهان همه روزه برگزار خواهد شد. لطف کنید شماره تماس بدید تا کارشناس تور اصفهان با شما تماس بگیرن یا با شماره دفتر تماس بگیرید.

 5. Avatar
  من

  سلام. ببخشید یه سوال داشتم لطفا جواب بدین:
  اگه یه فرد زیر هجده سال بخواد تنهایی میتونه تور بگیره(بدون همراه بالای هجده سال) یعنی بر فرض یه ادم بزرگسال براش قبول کنهو کار های واجب رو انجام بده میشه اون فرد تنهایی بره. اگه میشه هتل رو باید چیکار کرد مگه کارت ملی یا گواهی نامه لازم نیس؟

 6. Avatar
  Bahri

  باسلام من اطلاعاتی درمورد تورباقطار برای یک هفته از تهران به اصفهان و شیراز و برگشت به تهران لازم دارم همراه با هزینه مسافرت و برنامه مسافرتی شاید از یک هفته کمتر برنامه تورداشته باشید لطفا راهنمایی کنید مرسی

  1. مشاور سفر نهال‌گشت
   مشاور سفر نهال‌گشت

   سلام
   ظرفیت قطار اصفهان و شیراز به مشهد تکمیل شده است.
   برای مهرماه هم سریه‌تر اقدام کنید چون ممکنه ظرفیت قطارهای مهر ماه نیز تکمیل شود.

ارسال دیدگاه

جستجو اعلان
خانه فهرست
اعلان ها