تور اصفهان از مشهد

لیست تورهای اصفهان از مشهد

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور زمینی اصفهان از مشهد با قطار

3 روز خرداد ماه 3,950,000

تور هوایی اصفهان از مشهد

3 روز خرداد ماه 6,700,000

برای رزرو تور اصفهان از مشهد یک ترفند جالب وجود دارد که توسط آن می‌توانید در زمانی به سفر بروید که علاوه بر خلوت بودن اصفهان، سفرتان نیز ارزان‌تر تمام می‌شود. در ادامه می‌خواهیم این ترفند را به همراه زمان‌بندی قطارها و پروازها، بهترین هتل‌های اصفهان و مدارک موردنیاز جهت رزرو تور مشهد به اصفهان توضیح دهیم.

قطار و پروازهای تور مشهد به اصفهان

تور اصفهان از مشهد هر روز دارای پرواز و قطار جهت حمل‌ونقل مسافران است. شما می‌توانید برای رزرو تور هوایی اصفهان از ایرلاین‌های کاسپین، آتا و وارش برای رزرو پروازها استفاده کنید. البته پیشنهاد ما ایرلاین‌های کاسپین و آتا است زیرا وارش کنسلی زیادی برای پروازهایش دارد و احتمالا برای رزرو پروازهایش به مشکل برمی‌خورید. برای تور زمینی اصفهان با قطار نیز می‌توانید بلیت قطارهای نور، قدیر و سپهر را خریداری کنید. این قطارهای دارای کوپه‌های 4 و 6 تخته هستند.

بهترین زمان برای رزرو تور اصفهان از مشهد

بهترین زمان سفر به اصفهان از لحاظ آب و هوا در بهار است. با توجه به اینکه اصفهان زمستان‌های سرد و خشک و تابستان‌های بسیار گرمی دارد نمی‌توان سفر چندان لذت‌بخشی برای گشت‌وگذار در این ایام داشت؛ اما در بهار علاوه بر آب‌وهوای متعادل، زاینده رود نیز آب دارد و می‌توانید از زیبایی‌هایش استفاده کنید. متاسفانه در فصول سرد سال، سد را می‌بندند و هیچ آبی در زاینده رود جریان ندارد اما در 6 ماه اول سال، این رود پر از آب می‌شود.

ترفند سفر ارزان و به دور از شلوغی به اصفهان

مشهدی‌ها یک فرصت ویژه برای سفر به اصفهان در برخی از مواقع سال دارند. در زمان برگزاری مراسم‌های مذهبی مانند تولد یا شهادت امام رضا (ع) از تمامی شهرها به سمت مشهد تورهای زیادی برگزار می‌شود. اصفهان نیز جزو این شهرها به حساب می‌آید. حالا اگر مسافران مشهدی بتوانند یک روز قبل از مراسم نسبت به رزرو تور اصفهان از مشهد اقدام کنند، می‌توانند با هزینه‌ای بسیار کمتر به اصفهان سفر کنند. زیرا شهر اصفهان خلوت‌تر شده و مسافر بسیار کمتری نسبت به روزهای عادی در آن حضور دارد. اکثر پروازها و قطارها نیز به سمت مشهد درحال حرکت هستند. به این شکل پروازها و قطارهای مشهد به اصفهان خالی شده و قیمتشان نیز افت می‌کند. در نتیجه قیمت تور اصفهان از مشهد نیز کاهش پیدا می‌کند.

آفر تور اصفهان از مشهد چه زمانی برگزار می‌شود؟

مسیر اصفهان همیشه پرواز و قطارهایی پر از مسافر دارد. به همین دلیل خیلی کم پیش می‌آید که پرواز یا قطاری آفر خاصی را برای تور مشهد اصفهان برگزار کند. زمان خاصی نیز برای این آفرها وجود ندارد اما اکثر آن‌ها در زمان برگزاری مراسم‌های مذهبی برگزار می‌شوند. آفرهایی که گذاشته می‌شوند نیز به این شکل هستند که در بعضی مواقع قیمت پرواز 1 میلیون تومانی را به 360 هزار تومان می‌رسانند.

در کدام منطقه از اصفهان هتل رزرو کنیم؟

مسافران مشهدی چندان اهل هزینه برای حمل‌ونقل و هزینه تاکسی نیستند. به همین دلیل رزرو هتل در نزدیکی میدان نقش جهان اصفهان بهترین انتخاب برای آن‌ها خواهد بود. اکثر جاهای دیدنی اصفهان در نزدیکی میدان نقش جهان هستند و می‌توان به صورت پیاده از آن‌ها بازدید کرد. همچنین برای تهیه سوغاتی نیز می‌توان از غرفه‌ها و مغازه‌های داخل میدان نقش جهان خریدهای خود را انجام داد. تمامی سوغاتی‌هایی مانند گز و صنایع دستی در این میدان وجود دارد.

بهترین هتل‌های اصفهان نزدیک به میدان نقش جهان

از بهترین هتل‌های اصفهان که در نزدیکی میدان نقش جهان هستند می‌توان به هتل عباسی، هتل عالی قاپو، هتل ربیع، هتل صفویه و هتل صوفی اصفهان اشاره کرد.

مدارک مورد نیاز برای رزرو تور اصفهان از مشهد

برای رزرو تور مشهد به اصفهان نیازمند به کارت ملی و شناسنامه هستید. کافیست عکس این مدارک برای برای مشاور سفر نهال گشت جهت رزرو تور اصفهان از مشهد ارسال کنید. همچنین برای اقامت در هتل نیز به این مدارک نیاز پیدا خواهید کرد.

خدمات و نحوه رزرو تور مشهد به اصفهان

تور مشهد به اصفهان نهال گشت با خدمات هتل به همراه صبحانه و رزرو بلیت رفت‌وبرگشت ارائه می‌شود. برای رزرو این تور کافیست با شعبه کرج نهال گشت به شماره 1830-026 تماس بگیرید. مشاور سفر تور اصفهان تمامی راهنمایی‌ها و هماهنگی‌های لازم جهت سفرتان را انجام می‌دهد.

سوالات متداول

بهترین زمان برای رزرو تور اصفهان از مشهد چه تاریخی است؟

در 6 ماه اول سال، مخصوصا در فصل بهار بهترین زمان برای رزرو تور اصفهان از مشهد است. همچنین یک روز قبل از شروع مراسم‌های مذهبی نیز می‌توان با قیمت ارزان‌تری تور مشهد به اصفهان را رزرو کرد.

چه زمانی آفر تور اصفهان از مشهد برگزار می‌شود؟

آفر تور اصفهان از مشهد زمان خاصی ندارد اما در 6 ماه دوم سال یا در ایام برگزاری مراسم‌های مذهبی در مشهد امکان برگزاری آفر وجود دارد.

چه مدارکی برای رزرو تور اصفهان از مشهد مورد نیاز است؟

شناسنامه و کارت ملی

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)