تور ژاپن

تور ژاپن

لیست تورهای ژاپن

تور ژاپن
تور 10 روزه ژاپن بهار 1403

تاریخ رفت

8 خرداد

اقامت

10 روز

هتل

5 ستاره

قطرایرویز

از 3,490 دلار + 69,500,000 تومان

اطلاعات تور

پیشنهاد ویژه

نهال‌گشت

تور ژاپن
تور 10 روزه ژاپن تابستان 1403

تاریخ رفت

30 مرداد

اقامت

10 روز

هتل

5 ستاره

قطرایرویز

از 3,490 دلار + 69,500,000 تومان

اطلاعات تور

تور ژاپن
تور 10 روزه ژاپن ویژه تعطیلات شهریور

تاریخ رفت

14 شهریور

اقامت

10 روز

هتل

5 ستاره

قطرایرویز

از 3,490 دلار + 69,500,000 تومان

اطلاعات تور

 

ما تور ژاپن را طبق جدید‌ترین نیازهای مسافران طراحی کرده‌ایم. گردشگران ایرانی در ژاپن می‌خواهند که از تمام جاذبه‌های شهرهای این کشور بازدید کنند. رازهای تاریخی درباره این جاذبه‌ها را بدانند و سفری بی نقص را تجربه کنند. ویژگی‌های متمایز کننده تور ژاپن نهال گشت، همراهی قدم به قدم تور لیدر با مسافر و گروه، برنامه‌های جذاب برای بازدید کامل از جاذبه‌های ژاپن و پشتیبانی از مسافر هستند که جدید‌ترین نیاز‌های مسافران ژاپن را برآورده می‌کنند.

اطلاعاتی که برای دریافت ویزای ژاپن نیاز دارید

سفارت ژاپن با بررسی کامل وضعیت گردشگران، برای ارائه ویزا تصمیم گیری می‌کند. هیچ معیار خاصی برای دریافت ویزا ژاپن وجود ندارد. به عنوان مثال لازم نیست که حتما سابقه سفر داشته باشید. اما تمکن مالی بالا، مدارک شغلی و سابقه سفر معتبر به کشورهای مختلف می‌توانند روند صدور ویزا شما را تسهیل کنند. در ادامه لیست مدارک مورد نیاز برای رزرو تور ژاپن را آورده‌ایم:

 • تکمیل فرم سفارت
 • گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار به همراه گذرنامه قبلی
 • گردش مالی ۳ ماه حساب بانکی
 • ضمانت نامه بانکی بازگشت مسافر
 • ترجمه رسمی شناسنامه با مهر رسمی دادگستری
 • ۶ قطعه عکس 5/3 * 5/4 زمینه سفید جدید (مشابه عکس گذرنامه نباشد)
 • پرینت حساب شش ماه اخیر به زبان انگلیسی (زمان صدور پرینت بانکی ۵ روز قبل از اقدام برای وقت سفارت است)
 • موجودی حساب به ازای هر نفر ۲۵۰ الی ۳۰۰ میلیون تومان باید باشد. (میزان موجودی با گردش ۳ ماهه باید همخوانی داشته باشد)
 • مشاغل آزاد: جواز کسب یا روزنامه رسمی
 • مهندسان: پروانه مهندسی یا مدرک عضویت در نظام مهندسی
 • پزشکان: پروانه نظام پزشکی
 • پیمانکاران: مجوز ساخت آخرین ساختمان از شهرداری
 • کارمندان اداره‌ها: گواهی اشتغال به کار از شرکت یا سازمان مربوطه به همراه بیمه
 • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی به همراه فیش حقوقی و بیمه
 • دانش آموزان و دانشجویان: گواهی اشتغال به تحصیل
 • بازنشستگان: حکم بازنشستگی
 • تمامی مدارک شغلی برای ارائه به سفارت ژاپن نیاز به ترجمه رسمی با مهر مترجم و تایید دادگستری دارند.

بازدید از ۵ مسیر طلایی ژاپن با تور

به دلیل وجود بیشترین جاذبه‌ توریستی در شهر‌های «کیوتو»، «اوساکا»، «هاکونه»، «نارا» و «توکیو»، این ۵ شهر مسیر طلایی ژاپن نامیده می‌شوند. با تور ده روزه ژاپن در شهر اوساکا، هاکونه و توکیو اقامت خواهید داشت. همچنین از شهر‌های «نارا»، «کیوتو»‌، «کوبه» و «نیکو»، با گشت‌های گروهی بازدید می‌کنید. البته احتمال دارد که برنامه تورها در طول سال تغییر کند و شهرهای محل اقامت شما عوض شود. این مقاله در فروردین ماه سال ۱۴۰۳ نوشته شده است. برای اطلاع از آخرین برنامه‌های تور ژاپن با کارشناسان ما تماس بگیرید. در ادامه، فقط بعضی از جاذبه‌هایی که در گشت‌ها خواهید دید را به شما معرفی می‌کنیم. 

غذا دادن به آهوان مقدس در پارک نارا

در هنگام اقامت در اوساکا از پارک حیات وحش «نارا» و آهوان آن بازدید خواهید کرد. در پارک نارا زمانی که آهوها ببینند که بیسکوییت مخصوص آهو خریده‌اید، دور شما حلقه می‌زنند. آن‌ها گاهی اوقات بعد از غذا گرفتن به نشانه تشکر، به شما تعظیم می‌کنند تا غذای بیشتری بگیرند. زمانی که بیسکوییت‌ها تمام شد باید کف دست‌های خالی‌تان را نشان دهید تا دست از سرتان بردارند. پارک نارا تنها جایی نیست که در هنگام اقامت در اوساکا بازدید خواهید کرد. بقیه برنامه تفریحی‌تان در اوساکا را می‌توانید از کارشناسان بپرسید.

تصویری از آهوان پارک نارا

آهوان پارک نارا برای مردم این شهر مقدس هستند

قدم زدن در جنگل‌های بامبو چه حال و هوایی دارد؟

بامبو‌های سر به فلک کشیده و در هم تنیده به شما احساس مورچه‌ای در یک چمنزار را می‌دهند. به قدری که خودتان را در برابر این جنگل، کوچک می‌یابید. این جنگل یکی از آرامش‌بخش‌ترین نقاط ژاپن است. برای چند ساعت از سفرتان فقط صدای بلبل‌ها و قدم‌های خودتان را می‌شنوید.

جنگل‌های سبز و برف پوش بامبو کیوتو در زمستان

جنگل‌های بامبو کیوتو در زمستان هم سبز هستند

خوردن گوشتِ خاص‌ترین گاو‌های جهان

لذیذترین نوع گوشت گاو در جهان را می‌توانید در کوبه پیدا کنید. شهرت جهانی گوشت گاوهای این شهر به دلیل زندگی راحت آنان است. طوری که در طول زندگی‌شان ماساژ داده می‌شوند و غذای اختصاصی می‌خورند. به همین دلیل هر گرم از گوشت این گاو به صورت میانگین، یک دلار قیمت دارد.

سفر با سریع‌ترین قطار جهان در سفر با تور ژاپن

یکی از بخش‌های سفر درون شهری شما در ژاپن، با قطار سریع‌السیر شینکانسن انجام می‌شود. بیشترین میزان تاخیر این قطار در طول سال گذشته ۲۰ ثانیه بوده و سفر با آن به نوعی بازدید از تکنولوژی و فرهنگ منظم ژاپنی‌ها است.

میدانید سوغات شهر هاکونه چیست؟

در شهر هاکونه از منطقه‌ای به نام دره جوشان بازدید خواهید کرد که منطقه‌ای آتشفشانی و فعال است. بخار انفعالات شیمیایی از زمین بیرون می‌آید و حال و هوای جادویی ایجاد می‌کند. در آب‌های این منطقه تخم‌ مرغ‌هایی می‌پزند که رنگ سیاه دارد. حتی می‌توانید این تخم مرغ‌ را در بسته بندی‌های مخصوص با خودتان به عنوان سوغاتی بیاورید.

تصویر یکی از سوغات ژاپن، تخم‌ مرغ‌های آب پز سیاه

تخم‌ مرغ‌های آب پز در آب گوگرد دار، سیاه می‌شوند

بازدید از شلوغ‌ترین چهار راه جهان در توکیو

در توکیو از چهارراه «شیبویا» به عنوان شلوغ‌ترین چهار راه جهان بازدید می‌کنید. در چهار راه شیبویا وقتی چراغ عابر پیاده قرمز است، گویی که در دو طرف خیابان، دو ارتش آماده جنگ هستند. با سبز شدن چراغ، جمعیت در عین بی نظمی، به وسط خیابان هجوم می‌آورد. پیشنهاد می‌دهیم برنامه کامل گردش در توکیو را از کارشناسان ما بپرسید تا از جذابیت‌های این سفر آگاه شوید.

تصویر یکی از سوغات ژاپن، تخم‌ مرغ‌های آب پز سیاه

به محض قرمز شدن چراغ عابر پیاده، هیچ عابری در چهار‌راه باقی نمی‌ماند و ماشین‌ها حرکت می‌کنند

تجربه بهترین غذاهای ژاپنی همراه با تور

ما ۵ وعده غذا در لوکس‌ترین رستوران‌های ژاپن برای شما تهیه می‌کنیم تا فرهنگ غذایی ژاپن را تجربه کنید. در این رستوران‌ها می‌توانید انواع غذاهای بین المللی، ژاپنی و آسیایی را میل کنید.

با ما، بهترین هتل‌های ژاپن را تجربه می‌کنید

تور ژاپن را با دو نوع هتل ۴ یا ۵ ستاره برای شما رزرو می‌کنیم. در ادامه چند نمونه از هتل‌های موجود در پکیج‌ها را آورده‌ایم تا بدانید کیفیت اقامت‌تان چگونه خواهد بود. برای دریافت لیست کامل هتل‌ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هتل Imperial Hotel Osaka کنار رودخانه

موقعیت عالی در کنار رودخانه «اوساکا»، منظره شکوفه‌های گیلاس (در فصل هانامی) و محیط چوبی هتل برای کسب آرامش از ویژگی‌های منحصر به فرد این هتل ۵ ستاره هستند. علاوه بر آن این هتل دارای استخر، سالن ورزشی، خدمات ماساژ در اتاق، منظره استثنایی از شهر و منوی غذای آسیایی و اروپایی است.

هم‌نشینی با برج مخابراتی توکیو در هتل Prince

در شهر توکیو، هتل The Prince Park Tower Tokyo را برای شما رزرو می‌کنیم. از نظر کاربران سایت بوکینگ، هتل Prince از بهترین هتل‌های شهر توکیو محسوب می‌شود. بهترین منظره از برج مخابراتی توکیو، بهترین منظره شهر از ارتفاع، سالن بولینگ، خدمات سونا، ماساژ و سالن استراحت با بالاترین کیفیت را می‌توانید در این هتل ۵ ستاره تجربه کنید.

تماشای بهترین منظره دریاچه آشی از درون هتل

بهترین هتل ۴ ستاره این شهر به نام The Prince Hakone Lake Ashinoko در تور ژاپن ۱۴۰۳ برای شما رزرو می‌شود. در این هتل می‌توانید هم زمان با دیدن دریاچه آشی، تن به چشمه‌های آبگرم بسپارید. همچنین منظره کوه فوجی از باغ‌های این هتل قابل مشاهده است. کاربران سایت بوکینگ صبحانه هتل را لذیذ و دلچسب دانسته‌اند. یادتان نرود که خاطرات اقامت در این هتل را فقط می‌توانید با تور ژاپن نهال گشت، تجربه کنید.

هتل‌های ۴ ستاره‌ای که برای شما رزرو می‌کنیم

نام شهر / هتل ویژگی‌های هتل
Mitsui Garden Premier / اوساکا بهترین موقعیت در شهر، ماساژ داخل اتاق، محیط عالی برای استراحت
Shinagawa Prince / توکیو استخر، سونا، ماساژ، سالن بولینگ و زمین تنیس، منظره و موقعیت عالی در شهر، صرافی

تلاش‌های ما برای راحت شدن پرواز ژاپن

پرواز شما از تهران تا ژاپن با یک توقف، حدود ۱۵ ساعت طول می‌کشد. به همین دلیل ما پروازهایی را برای شما رزرو می‌کنیم که توقف آن‌ها کمتر از ۴ ساعت باشد. در این صورت هم در میان مسیر یک استراحت خواهید داشت و هم مسیرتان طولانی نمی‌شود.

چه زمانی به ژاپن سفر کنیم؟

مقایسه فصل‌های مختلف برای سفر به ژاپن
_ ماه مناسبت‌ها آب‌ و هوا
بهار فروردین هانامی در ابتدای فصل هوا سرد است و در انتهای فصل هوا معتدل می‌شود
اردیبهشت هفته طلایی – کاندا
خرداد انقلاب تابستانی
تابستان تیر گیون هوا گرم و دمای هوا بین ۲۵ تا ۳۱ درجه سانتیگراد است
مرداد آوا اودوری – نبوتا – روز کوه
شهریور کوچی یوساکوی
پاییز مهر بیشینه دما در ابتدای فصل ۲۰ درجه و در آخر فصل ۱۴ درجه است
آبان
آذر کینرو کانشا نو های
زمستان دی گانجیتسو هوا سرد است و دما بین 2 تا 14درجه قرار دارد
بهمن ساپورو
اسفند اومیزوتوری

معرفی توریستی‌ترین مناسبت‌های ژاپن

 • هانامی: (Hanami) در زبان ژاپنی به معنای «تماشای گل‌ها» و نام سنتی ژاپنی برای گرامی‌داشتن زیباییِ گل‌ها و شکوفه‌های ژاپن است. در شهرهای بزرگ‌تر مانند توکیو، اوساکا و کیوتو، فستیوال شکوفه‌های گیلاس در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل برگزار می‌شود.
 • هفته طلایی: در این هفته، با آغاز هوای مطبوع بهار، ۴ فستیوال، یکی پس از دیگری در ژاپن برگزار می‌شوند. اولین مناسبتِ هفته‌ی طلایی، روز شووآ (Showa Day) در ۲۹ آوریل، سالروز تولد امپراتور هیروهیتو Hirohito است. در تاریخ ۳ مِی، روز یادبود قانون اساسی و در تاریخ ۴ مِی روز «گرینِری دِی»  و در تاریخ ۵ مِی، روز کودک جشن گرفته می‌شود.
 • کاندا: در مرکز توکیو برگزار می‌شود. یکی از ۳ فستیوال برترِ ژاپن است. در این فستیوال در روزهای شنبه و یکشنبه‌ی نزدیک به ۱۵ مِی، بیش از ۱۰۰ معبد کوچک با همراهی ۳۰۰ نفر در خیابان‌های پایتخت گردانده می‌شوند.
 • انقلاب تابستانی: یکی از فستیوال‌های ژاپن است که در روزهای ۲۰ و ۲۱ ژوئن جشن گرفته می‌شود. این روز، به‌عنوان بلندترین روز سال شناخته می‌شود.
 • گیون: این جشن در کل ماه جولای (تیر) برگزار می‌شود. اما بخش برجسته آن راهپیمایی بزرگی به نام یامبوکو جونکو است که در روز هفدهم و بیست و چهارم ماه به اجرا در می‌آید.
 • آوا اودوری: این فستیوال از سنت‌های قدیمی به نام بون اودوری، از جشن‌های سنتیِ بودایی الهام گرفته شده است. گفته می‌شود در این فستیوال روح نیاکان به مدت چند روز به دیدن خانواده‌ی خود می‌آیند. رقصنده‌ها و نوازنده‌ها که با نام «رِن» شناخته می‌شوند، با لباس‌های سنتی در خیابان‌ها به نواختن موسیقی و پایکوبی می‌پردازند.
 • نبوتا: نام فانوس‌هایی به شکل انسان است که با همراهی هزاران نفر از مردم، در حال رقص و آواز در سطح شهر گردانده می‌شوند. این رژه هنگام غروب آفتاب آغاز می‌شود.
 • روز کوه: این روز از سال ۲۰۱۶ به ‌منظور بزرگداشت طبیعت به تقویم ژاپن اضافه شده است.
 • کوچی یوساکوی: برای اولین بار در سال ۱۹۵۴، پس از ابداع رقص محلی «یوسکاوی ناروکو» توسط مردم محلی، برگزار شد. در این فستیوال مردم در حالی‌ که وسیله‌ای به نام «ناروکو»  را در دست دارند، با خوشحالی با این موسیقی به پایکوبی می‌پردازند.
 • کینرو کانشا نو های: روز کارگر و روز شکرگزاری در ژاپن است. در این روز به کارگرانی که در توسعه‌ی کشور نقش مهمی دارند، ادای احترام می‌شود.
 • گانجیتسو: سال نو همزمان با تقویم میلادی در روز ۱ ژانویه جشن گرفته می‌شود. بیشتر کسب‌ و کارها تا تاریخ ۳ ژانویه تعطیل هستند و فستیوال‌ها و مراسم مختلفی در سراسر کشور برگزار می‌شود.
 • ساپورو: این جشنواره در سال ۱۹۵۰ درحالی آغاز شد که دانش آموزان دبیرستانی مجسمه برفی پارک «اودوری» را در مرکز ساپورو ساختند. امروز در این جشنواره حدود ده تن مجسمه برفی ساخته می شود. مجسمه های غول پیکر ساخته شده در این جشنواره اغلب از شخصیت های کارتون های ژاپنی و یا بناهای معروف جهان الهام می گیرند.
 • اومیزوتوری: نام مجموعه‌ای از آئین‌های توبه‌ی بودایی است. هر روز عصر مشعل‌های بزرگی به بالای معبد برده و بالای سر جمعیت قرار داده می‌شوند. در تاریکی شب، تماشای این مشعل‌ها بسیار زیبا و لذت‌بخش است و فرصت خوبی برای افرادی خواهد بود که دوست دارند با سنت‌های بودایی بیشتر آشنا شوند.

نحوه محاسبه هزینه‌های سفر به ژاپن

در وبگاه budgetyourtrip.com می‌توانید هزینه‌های سفرتان را بر اساس تجربه سایر مسافران ژاپن محاسبه کنید. اما در استفاده از اطلاعات این وبگاه باید در نظر داشته باشید که هزینه‌های هتل، حمل و نقل، ورودی تفریح‌ها و ۵ وعده ناهار و تمام وعده‌های صبحانه در قیمت تور ژاپن محاسبه شده است.

برای رزرو بلیط تفریح‌های ژاپن، زود اقدام کنید

اگر می‌خواهید به جاذبه‌های خاصی در ژاپن مانند دیزنی لند بروید، باید قبل از سفر به کارشناسان ما اطلاع دهید. چرا که در ژاپن نمی‌توان بدون تعیین وقت قبلی از جاذبه‌های معروف بازدید کرد.

قیمت بلیت دیزنی لند توکیو در سال ۲۰۲۴ در روزهای عادی
بزرگسال (بالای ۱۸ سال) بین ۵۲ تا ۷۱ دلار
نوجوان (۱۲ تا ۱۷ سال) بین ۴۳ تا ۶۰ دلار
کودکان (۴ تا ۱۱ سال) بین ۳۱ تا ۳۶ دلار

خدمات نهال گشت برای تور ژاپن 1403

به صورت خلاصه، در تور ژاپن خدمات زیر را برای سفرتان فراهم می‌کنیم:

 • بلیط هواپیما با ایرلاین قطر یا امارات
 • ترانسفر فرودگاهی
 • ترانسفر بین شهری با قطار سریع السیر شین کانسن
 • هتل‌های ۵ و ۴ ستاره با صبحانه بوفه
 • گشت های شهری متنوع در اوساکا، نارا، کیوتو، توکیو، هاکونه با ترانسفر گروهی
 • همراهی تور لیدر در تمام مدت سفر با گروه

رزرو تلفنی تور ژاپن از نهال گشت

برای رزرو تور ژاپن می‌توانید از طریق شماره 1830-026 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

1. چه زمانی بهترین وقت سفر به ژاپن است؟

ژاپن در تمام ایام سال برای گردشگران جذابیت دارد. اما در فاصل هانامی و کریسمس بیشترین جذابیت خود را به نمایش می‌گذارد.

2. در ژاپن از کجا سیم کارت تهیه کنیم؟

می‌توانید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای سیم کارت تهیه کنید.

3. اختلاف ساعت ژاپن با ایران با ژاپن چقدر است؟

در فصل پاییز و زمستان ۵:۳۰+ و در فصل بهار و تابستان ۴:۳۰+ است.

4. واحد پول ژاپن چیست؟

ین

5. تور ژاپن چند روزه برگزار می‌شود؟

با تور ژاپن ۹ شب در این کشور اقامت خواهید داشت.

6. چگونه تور ژاپن ارزان رزرو کنیم؟

ژاپن در کل مقصد گرانی محسوب می‌شود به همین دلیل نمی‌توان انتظار رزرو تور ژاپن ارزان قیمت داشت.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)