تور لیسبون

تور لیسبون

لیست تورهای لیسبون خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور لیسبون نهال گشت

چگونه ویزای پرتغال را دریافت کنیم؟!

همانطور که حدس می‌زنید، اخذ ویزای پرتغال، مانند هر کشور محبوب اروپایی دیگر، کار چندان ساده‌ای نیست! گردش حساب 3 ماهه اخیر (فعال بودن حساب و تعداد تراکنشات)، تمکن مالی (70 تا 100 میلیون تومانی) و ارائه دعوت نامه از شرایط اصلی اخذ ویزای پرتغال است. جواب ویزای پرتغال را می‌توانید حدودا 14 تا 21 روز پس از ارائه مدارک خود دریافت کنید. اگر دعوتنامه ندارید، شانس کمی برای اخذ ویزای پرتغال دارید، اما نگران اخذ ویزای خود نباشید! شما در قالب تورهای گروهی ترکیبی اروپا به سادگی می‌توانید به پرتغال و چندین کشور اروپایی دیگر سفر کنید. در تور های ترکیبی ویزا را از کشوری که سخت گیری کمتری دارد، دریافت می‌کنید. ویزای پرتغال، ویزای شینگن است و امکان سفر به 26 کشور را به شما می‌دهد! پس برای انتخاب موارد زیادی در دسترس است و قادرید توری ترکیبی شامل 2 تا 5 کشور را برای سفر انتخاب کنید! این ویزا مصاحبه ندارد و فقط برای تعیین وقت سفارت، دریافت مدارک، انگشت نگاری و تحویل ویزای خود کارگزاری VFSGlobal مراجعه می‌کنید. پس از ثبت درخواست، می‌توانید حداقل 14 روز بعد در دفتر VFSGlobal به آدرس تهران، میدان هروی، خیابان شهید موسوی (گلستان ۵)، مجتمع تجاری هروی، طبقه چهارم و در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه ساعات ۸ تا ۱۷ مراجعه کنید.

بهترین زمان سفر به لیسبون (از نظر آب و هوا، هزینه‌ها، ازدحام گردشگران)

هوشمندانه ترین بازه سفر به لیسبون نیمه دوم بهار و نیمه‌ی اول پاییز!

فروردین و اردیبهشت و نیمه اول پاییز در لیسبون، آب و هوا معمولا خوشایند و گرم است، هزینه‌ها پایین‌تر از تابستان است و ازدحام توریست‌ها بسیار کمتر از تابستان است. محض احتیاط کمی لباس گرم همراه خود داشته باشید، گرچه هوا سرد نمی‌شود اما بارندگی چندان دور از انتظار نیست.

برای کاهش هزینه‌ها و داشتن حریم خصوصی زمستان‌ها به لیسبون بروید!

زمستان‌های لیسبون گرچه چندان سرد نیست، اما می‌تواند پر بارش باشد. می‌توان ادعا کرد که زمستان‌های لیسبون به همان مقدار که بارش دارد، روز های آفتابی هم دارد. یک هفته می‌تواند آفتابی و مطبوع باشد، در حالی که هفته‌ی بعد آن خنک و پر بارش است! در زمستان‌ها به دلیل کاهش چشمگیر مسافران، نرخ‌های اقامت و سایر هزینه‌ها کاهش می‌یابد و بهترین فرصت برای سفری ارزان در آرامش است.

ضرورت ارائه ضمانت نامه تور لیسبون

ضمانت نامه سفری تضمینی است که مسافر بابت بازگشت خود به کشور محل اقامت، به آژانس مسافرتی ارائه می‌کند و ارتباطی به سفارت خانه ندارد. در صورتی که مسافر به کشور مبدا بازنگردد، اعتبار آژانس مسافرتی نزد سفارت خانه از بین می‌رود. ضمانت نامه تور لیسبون از 70 تا 100 میلیون تومان و بسته به شرایط متقاضی سفر، متغیّر است. تاریخ ضمانت نامه بانکی، باید 2 روز پس از بازگشت مسافر به کشور باشد.

خدمات معمول تور لیسبون شامل چه چیزهاییست؟

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • اقامت در برترین هتل‌های 4 ستاره (به همراه صبحانه)
 • اخذ ویزای توریستی شینگن
 • بیمه مسافرتی
 • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
 • گشت شهری به همراه راهنمای فارسی زبان

قیمت تور لیبسون به چه عواملی بستگی دارد؟

در تعیین قیمت تور لیسبون مواردی نظیر کیفیت هتل، خطوط هوایی، کلاس پروازی، ساعت پرواز، تعداد روزهای اقامت شما، تعداد گشت‌ها، خدمات اضافی (مانند ناهار یا گشت اضافی) و یا ترکیبی بودن تور لیسبون با شهر های دیگر موثر هستند. هتل‌ها هرچه به مرکز شهر نزدیک‌تر باشند و دسترسی بهتری به فرودگاه، مراکز خرید، تفریحگاه‌ها و غیره داشته باشند، قیمتشان بیشتر است. با انتخاب کلاس پروازی اکونومی، می‌توانید از هزینه‌های خود بکاهید و صرفه جویی کنید. خطوط هوایی که به پرتغال پرواز دارند را در جدول زیر مشاهده می‌کنید:

نام خطوط هوایی / ملیت دو طرفه اکونومی (ریال) دو طرفه بیزنس (ریال)
ترکیش آیرلاینز/ ترکیه 87,466,905 227,988,255
امیریتس/ امارات متحده عربی 106,476,340 382,949,240
لوفت هانزا/ آلمان 126,110,635 301,019,730

مخارج متوسط تور لیسبون

روزانه 89 یورو، هفتگی 620 یورو و ماهانه 2,660 یورو هزینه‌های پیش بینی شده متوسط تور لیسبون می‌باشند و این هزینه‌های متوسط روزانه در تور لیسبون شامل 40 یورو بابت اقامت، 28 یورو بابت غذا، 1 یورو برای آب، 17 یورو برای هزینه‌ی وسایل نقلیه درون شهری، 12 یورو بابت تفریح، 3.5 یورو برای انعام (دلخواه) و 12 یورو برای نوشیدنی از مخارج روزانه تور لیسبون هستند.

آیا کیفیت هتل‌ها در تور لیسبون راضی کننده است؟

بسته به اینکه داشتن چشم اندازهای نفس گیر، لوکس بودن هتل و امکانات آن، قیمت آن و به صرفه بودن، دسترسی و نزدیک بودن هتل به اماکن تفریحی یا فرودگاه برایتان اولویت و مد نظرتان باشد، هتل‌های متفاوتی با رنج قیمت گسترده‌ای قابل انتخاب می‌باشند. هریک را انتخاب کنید، به دلیل توریستی بودن لیسبون و آماده بودن آن برای پذیرایی از گردشگران از کیفیت خوبی برخوردار هستند. عموم گردشگران از نظافت، خدمات، گشت‌ها، کیفیت غذا و نوشیدنی، برخورد کارکنان و … راضی هستند. اگر به دنبال بهترین هتل‌ها از نظر مردم هستید، هتل‌های Altis Avenida، Tivoli Avenida Liberdade، Home Lisbon Hostel، InterContinental Lisbon بهترین گزینه‌های شما هستند.

سوالات متداول

 • 1. بهتر است چند شب در لیسبون اقامت داشته باشیم؟

  تورهای لیسبون معمولا به صورت گروهی و ترکیبی برگزار می‌شود. برای تور گروهی بهتر است که بین 7 تا 11 شب اقامت داشته باشید تا هم به صرفه باشد و هم بتوانید از تمامی شهرهای دیگر پرتغال بازدید کنید.

 • 2. چه مدت قبل از سفر به لیسبون برای خرید تور اقدام کنیم؟

 • 3. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه لیسبون در چیست؟

 • 4. فاصله هوایی بین ایران و پرتغال چند ساعت است؟