تور مادرید

تور مادرید اسپانیا

لیست تورهای مادرید اسپانیا خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور مادرید اسپانیا نهال گشت

از آنجا که کنسولگری اسپانیا شرایط بسیار سختی برای اخذ ویزای ایرانیان وضع کرده است، اقدام به شکل انفرادی اصلا توصیه نمی‌شود چون در هر صورت درخواست شما ریجکت خواهد شد. تورهای گروهی ترکیبی مادرید راهی مطمئن برای اخذ این ویزا می‌باشد. تمکن مالی 70,000,000 تا 100,000,000 تومان، گردش حساب 3 ماه اخیر و داشتن تاریخچه سفری قوی، کمک بسزایی در اخذ ویزای اسپانیا به شما می‌کند. در ادامه در مورد بهترین زمان‌های سفر، مبلغ ضمانت نامه تور مادرید، چگونگی تعیین قیمت تور مادرید و هزینه‌های روزانه در سفر به مادرید بیشتر بخوانید!

اخذ ویزای اسپانیا فقط به شکل تور ترکیبی و گروهی!

از آنجا که اخذ ویزای اسپانیا از دشوارترین ویزاهای حوزه‌ی شینگن برای ایرانیان است، فقط در قالب ویزای توریستی گروهی قابل اخذ می‌باشد و اگر به شکل انفرادی اقدام به اخذ آن کنید به احتمال بسیار زیاد ریجکت خواهد شد. استفاده از تور ترکیبی نیز گزینه‌ی دیگری است که با اخذ ویزای کشوری دیگر (که عضو شینگن باشد) نه تنها به بازدید آن کشور می‌روید بلکه بدون اخذ مستقیم ویزای اسپانیا اجازه‌ی بازدید و گردشگری در آن را نیز کسب می‌کنید! در حال حاضر اتحادیه شینگن شامل 26 کشور است و برای انتخاب گزینه‌های جذاب زیادی دارید! انتخاب توری شامل 2 تا 5 کشور مختلف از میان این کشورها مقدور می‌باشد. اخذ ویزای اسپانیا نیازی به مصاحبه ندارد و فقط برای تحویل دادن مدارک و انجام انگشت نگاری به کنسولگری این کشور مراجعه می‌کنید. هزینه‌ی گرفتن وقت سفارت اسپانیا 200,000 تومان می‌باشد و به صورت وقت فوری و وقت سفارت عادی ارائه می‌شود. 21 روز کاری پس از تحویل مدارک و انگشت نگاری زمان معمولی است که جواب ویزای شما در دفتر BLS تهران، حاضر می‌شود. برای دریافت جواب ویزای اسپانیا باید از یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۴ تا ۱۶، در دفتر BLS حاضر شوید.

بهترین زمان سفر به (از نظر آب و هوا، هزینه‌ها، ازدحام گردشگران)

مادرید شهر پرهیاهویی است که هر زمان از سال به آن سفر کنید یک بُرد است! اما چیزی که تفاوت ایجاد می‌کند ریتم وقوع جشنواره‌ها، آب و هوا و تعطیلات است. بدون توجه به آنکه چه زمانی به مادرید می‌روید مواردی جذاب و راضی کننده خواهید یافت! پس حال همه چیز به توقع شما از مادرید بستگی دارد. در زیر تمام آن‌ها را برسی می‌کنیم:

اواخر بهار و اوایل تابستان، شهریور و مهر بهترین زمان سفر به مادرید از نظر آب و هوا و قیمت‌ها!

از آنجا که اسپانیا نیز مانند ایران از ساعت تابستانه برخوردار است، روزهای بسیار بلندی برای بازدید از شهر دارید. آفتاب ساعت 10 شب غروب می‌کند و هوا در بهترین و معتدل‌ترین حالت خود قرار دارد. با آغاز خرداد تعداد توریست‌ها بیشتر می‌شود و در اماکن دیدنی محبوب انبوهی از گردشگران را شاهد خواهید بود، گرچه هرگز به ازدحام تابستان نمی‌رسد. از همه‌ی این‌ها که بگذریم این بازه‌ها بهترین آب و هوا و طولانی‌ترین روزها را دارند.

زمستان بهترین فصل سفر به مادرید از نظر کاهش قیمت‌ها و ازدحام گردشگران!

زمستان آرام‌ترین فصل مادرید است. به جز کریسمس و عید پاک که تمامی گردشگران و محلی‌ها به جشن و خرید می‌پردازند، سایر ایام فصل زمستان گردشگر چندانی به خود نمی‌بیند. با پرهیز از سفر در جشن‌ها تخفیف‌های خوبی برای رزرو هتل و سایر هزینه‌های سفر را شاهد خواهیم بود. احتمالا تنها ضرری که متحمل می‌شوید این باشد که به دلیل سرما از کافه‌های بدون سقف (در محیط آزاد) محروم هستید. بله؛ هوا در اکثر روزها سرد است، اما به ندرت به زیر صفر می‌رسد.

تابستان‌های مادرید سرشار از انرژی، هیاهو و آفتاب!

اهالی مادرید در تعطیلات تابستانه به سر می‌برند (کاری و تحصیلی) و توریست‌ها، چه کوله‌گرد باشند و چه قصد صرف بودجه گزاف داشته باشند، تابستان را برای سفر انتخاب می‌کنند. برخی از اهالی مادرید شهرهای دیگر اسپانیا را برای تعطیلات انتخاب می‌کنند، پس بسیاری از فروشگاه‌ها، کافه‌ها و رستوران‌ها تعطیل می‌باشند. به دلیل ازدحام گردشگران قیمت‌ها در بیشترین سطح خود قرار دارند و در میانه‌ی روز هوا شدیدا گرم می‌شود. در پایان اگر مجبور به سفر در تابستان نیستید و قصدتان گردشگری است، سفر در این بازه توصیه نمی‌شود.

ضمانت نامه تور مادرید؛ ضرورت ارائه ضمانت‌نامه!

ضمانت‌نامه تور مادرید تضمینی است که مسافر به آژانس مسافرتی، بابت بازگشتش به کشور می‌دهد و سفارت‌خانه در این موضوع نقشی ندارد. زیرا در صورتی که مسافر به کشور محل زندگی خود بازنگردد اعتبار آژانس نزد سفارت خانه از بین می‌رود. این ضمانت‌نامه معمولا به شکل چک یا ضمانت‌نامه بانکی اخد می‌شود. مبلغی بین 70,000,000 تا 100,000,000 تومان بسته به شرایط مسافر وجه رایج ضمانت‌نامه تور مادرید است. این ضمانت‌نامه برای 2 روز پس از تاریخ بازگشت مسافر به کشور اخذ می‌شود.

خدمات معمول تور مادرید!

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • اقامت در برترین هتل‌های 4 و 5 ستاره (به همراه صبحانه)
 • اخذ ویزای توریستی شینگن
 • بیمه مسافرتی
 • تور لیدر مسلط به زبان فارسی
 • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
 • گشت شهری به همراه راهنمای فارسی زبان

چه عواملی در نحوه تعیین قیمت تور مادرید موثر است؟

کیفیت هتل، خطوط هوایی، کلاس پروازی، ساعت پرواز، تعداد روزهای اقامت شما، تعداد گشت‌ها، خدمات اضافی (مانند ناهار یا گشت اضافی) و ترکیبی بودن تور مادرید در تعیین میزان قیمت آن موثر است. هتل‌ها هرچه به مرکز شهر نزدیک‌تر باشند و دسترسی بهتری به فرودگاه، مراکز خرید، تفریحگاه‌ها و غیره داشته باشند، قیمت‌شان بیشتر است. از آنجا که هتل‌ها، نوع اتاق‌های هتل، کلاس‌های پروازی، تعداد گشت‌ها و سایر موارد در تورهای گروهی ثابت و غیر قابل تغییر هستند، با انتخاب فصل‌هایی که ترافیک سفر در آن‌ها کمتر است (پاییز و زمستان) می‌توانید تور مادرید را ارزان‌تر خریداری کنید. کلاس پروازی اکونومی، اتاق‌های استاندارد، یک گشت شهری (با امکان برگزاری گشت‌های بیشتر با هزینه اضافی) و هتل‌های 3 یا 4 ستاره خصوصیات معمول تورهای مادرید می‌باشد.

کیفیت هتل‌ها در تور مادرید

با توجه به خواست شما از یک هتل و معیاری که برای انتخاب آن دارید مثل اقتصادی بودن، لوکس بودن و بهره‌مندی از امکانات زیاد، داشتن چشم اندازهایی زیبا، دسترسی آسان به مراکز تفریحی، خرید و فرودگاه و غیره هتل‌های بسیاری برای انتخاب وجود دارند. هتل‌های Hotel Tach Madrid Airport، Madrid Marriott Auditorium Hotel & Conference Center، Hotel Nuevo Boston، ibis Madrid Calle Alcala، Ibis Budget Madrid Centro Las Ventas بهترین هتل‌ها از نظر مردم هستند.

هزینه‌های متوسط برآورد شده در سفر به مادرید!

روزانه 77 یورو، هفتگی 539 یورو و ماهانه 2,200 یورو مخارج متوسط پیش بینی شده تور مادرید می‌باشند. این مخارج روزانه شامل 24 یورو برای غذا، 3 یورو برای بستنی، 2 یورو برای قهوه، 26 یورو برای حمل و نقل درون شهری، 12 یورو برای نوشیدنی 8 یورو برای کباب، 1.5 یورو برای شیرینی می‌شود.

سوالات متداول

 • 1. فاصله تهران تا مادرید چقدر است و پرواز آن چقدر به طول می‌انجامد؟

  فاصله بین تهران تا مادرید 4,700 کیلومتر است و پرواز آن با پرواز مستقیم حدود 8 ساعت به طول می‌انجامد. در پروازهای غیر مستقیم به هر میزان که در میان راه توقف داشته باشید به این زمان افزوده می‌شود. شرکت‌های هوایی قطر ایرلاینز با توقف در شهر دوحه، اوکراین ایرلاینز با توقف در شهر کیف، امیریتس (امارات) با توقف در دبی و ترکیش ایرلاینز با توقف در استانبول پرواز‌هایی رایج برای سفر به مادرید هستند.

 • 2. چه مدت قبل از سفر به مادرید برای خرید تور اقدام کنیم؟

 • 3. چرا تورهای گروهی گران‌تر از تورهای انفرادی هستند؟

 • 4. تفاوت تور انفرادی و تور گروهی مادرید در چیست؟

 • 5. چرا یک تور مادرید در آژانس‌های مخلتف قیمت‌های متفاوتی دارند؟