تور فرانکفورت آلمان با نهال گشت

تور فرانکفورت

لیست تورهای فرانکفورت

تمکن مالی 100,000,000 تا 150,000,000 تومانی، گردش حساب 3 ماهه اخیر و داشتن سابقه سفری 3 رکن اصلی اخذ ویزای آلمان است. همچنین با اخذ ویزای توریستی گروهی آلمان خود را از ارائه دعوت‌نامه معاف کنید. برای بهره‌مندی از بهترین آب و هوای فرانکفورت نیمه دوم بهار و تابستان به فرانکفورت سفر کنید. مبلغ ضمانت‌نامه تور فرانکفورت 70,000,000 تا 100,000,000 تومان است که با توجه به شرایط مسافر تغییر می‌کند. در سفر به فرانکفورت حدود 85 یورو هزینه دارید!

اخذ ویزای آلمان؛ فقط در قالب تور گروهی!

از آنجا که ویزای آلمان سخت‌ترین ویزای حوزه شینگن می‌باشد، به شما اکیدا توصیه می‌کنیم که فقط در قالب تور گروهی اقدام به اخذ ویزای گروهی توریستی آلمان نمائید تا نیازی به ارائه دعوت‌نامه نداشته باشید. تمکن مالی 100,000,000 تا 150,000,000 تومانی، گردش حساب 3 ماهه اخیر و داشتن تاریخچه سفری قوی از شروط الزامی اخذ ویزای آلمان می‌باشد. 45 روز پس از اقدام به اخذ وقت سفارت می‌توانید در دفتر ویزامتریک برای تحویل مدارک و انگشت‌نگاری حاضر شوید. این مدارک نیازی به ترجمه ندارند و باید اصل مدارک را در زمان تحویل مدارک همراه داشته باشید. 21 روز کاری پس از مراجعه به سفارت‌خانه آلمان قادر به دریافت ویزای خود هستید.

بهترین زمان‌های سفر با در نظر داشتن معیارهای متفاوت!

اردیبهشت تا مهر بهترین زمان سفر به فرانکفورت از نظر آب و هوا می‌باشد. در این زمان آب و هوایی معتدل و روزهای بلند آفتابی را تجربه خواهید کرد. طبیعت و پارک‌های فرانکفورت شاداب و سرزنده‌اند. در پاییزها، زمانی که درختان فضای شهر را با برگ‌های طلایی و قرمز خود مزین می‌کنند، قیمت‌ها کمی نسبت به بهار و تابستان کاهش می‌یابد و سفر اقتصادی را ممکن می‌سازد. در آذر ماه، شهر میزبان یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های سال نو می‌باشد. آذر تا فروردین سردترین بازه زمانی فرانکفورت می‌باشد.

نیمه دوم بهار و تمام تابستان؛ بهترین زمان سفر به فرانکفورت از نظر آب و هوا!

به دلیل آنکه هوا گرم و مطبوع است و طول روز‌ها به 16 ساعت می‌رسد، تابستان‌ها و نیمه دوم بهار که هوایی متمایل به هوای تابستان دارد محبوب‌ترین زمان سفر از نظر آب و هوا می‌باشد. جشنواره و رویدادهای بسیاری در این زمان در محیط آزاد برگزار می‌شود که محلی‌ها و گردشگران را به خود جذب می‌کند. قیمت‌ها از هر زمان دیگری بیشتر است و اماکن محبوب توریستی مملو از گردشگران می‌باشد. اگر در پایان تابستان به فرانکفورت سفر می‌کنید حتما چتر و ژاکت همراه خود ببرید زیرا که شهریور می‌تواند بارانی باشد!

نیمه اول پاییز بهترین زمان سفر به فرانکفورت برای کاهش هزینه‌ها و دوری از گردشگران!

با فرا رسیدن مهر و آبان مناظر فرانکفورت در فضایی پاییزی بسیار تماشایی می‌شود. گردشگران تابستانی فرانکفورت را ترک کرده‌اند و قیمت‌ها کمی کاهش می‌یابد. گرچه احتمال بارندگی زیاد است، و چند روزی در ماه باران می‌بارد، گردش در طبیعت و گشت و گذار از هر زمان دیگری لذت بخش‌تر است.

زمستان‌های فرانکفورت برای افرادی با سلیقه خاص!

اگر برای سفر مکانی مناسب عکاسی که با برف پوشیده شده است را در نظر دارید، فرانکفورت در زمستان مناسب شماست! با آنکه به دلیل سرما گردشگران کمتری نسبت به سایر فصول به فرانکفورت سفر می‌کنند و به تبع قیمت‌ها کم‌تر از هر زمان دیگریست و امکان پیدا کردن هتل برای اقامت با 50% تخفیف وجود دارد، زمستان را در معیارهای خود اثر نداده ایم. زیرا که فقط افرادی که قصد کاهش قیمت‌ها را دارند زمستان را برای سفر انتخاب می‌کنند.

ضمانت‌نامه بازگشت مسافر؛ چرا موظف به ارائه ضمانت‌نامه هستید؟

ضمانت‌نامه سفری تضمینی است که مسافر بابت بازگشتش به کشور محل زندگی به آژانس مسافرتی ارائه می‌کند. در صورتی که مسافر به محل زندگی خود بازنگردد، اعتبار آژانس مسافرتی نزد سفارت‌خانه از بین می‌رود. پس سفارت‌خانه‌ها در این موضوع نقشی ندارند و ضمانت‌نامه از سوی آژانس‌های خدمات مسافرتی اخذ می‌شود. 70,000,000 تا 100,000,000 تومان مبلغی معمول برای این ضمانت‌نامه می‌باشد که با توجه به شرایط مسافر متغیر است. ضمانت‌نامه تور فرانکفورت باید به شکل چک یا ضمانت‌نامه بانکی ارائه می‌شود و تاریخ آن باید برای 2 روز پس از بازگشت مسافر به کشور ارائه شود.

خدمات رایج تور فرانکفورت!

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • اقامت در برترین هتل‌های 4 و 5 ستاره (به همراه صبحانه)
  • اخذ ویزای توریستی شینگن
  • بیمه مسافرتی با سقف پوشش 50,000 یورو
  • تور لیدر مسلط به زبان فارسی
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • گشت شهری به همراه راهنمای فارسی زبان

چه عواملی در نحوه تعیین قیمت تور فرانکفورت نقش دارند؟

هزینه‌ی تور فرانکفورت به عواملی همچون زمان سفر، مدت زمان اقامت، هتل انتخابی و غیره می‌باشد. قیمت تورها براساس نرخ پرواز، نرخ هتل و هزینه‌ی اخذ ویزا محاسبه می‌شود. قیمت ویزای آلمان 3,500,000 تومان می‌باشد. هزینه‌ی پرواز هم با توجه به زمان سفر از 7,000,000 تا 13,000,000 تومان متغیر است. کم‌ترین نرخ هتل‌های فرانکفورت از 1,000,000 تومان شروع می‌شود و تا 6,000,000 تومان نیز وجود دارد.

کیفیت هتل‌های فرانکفورت تضمین می‌شود!

کیفیت اتاق‌ها، امکانات و خدمات، کیفیت غذا و نظافت هتل‌های فرانکفورت کاملا رضایت‌بخش و قابل قبول می‌باشد. هتل‌های پکیچ تور فرانکفورت شامل صبحانه هستند اما با پرداخت هزینه، قادرید ناهار و شام را نیز در اتاق یا سوئیت خود سرو کنید. برای اقامت در هتل‌های مرکز شهر معمولا باید هزینه زیادی پرداخت کنید، اما می‌توانید برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود هتلی در حاشیه شهر رزرو کنید. همچنین از آنجا که کیفیت هتل‌ها مطلوب است، اجباری به رزرو هتل‌های 4 یا 5 ستاره نیست و می‌توانید با خاطری آسوده یک هتل 3 ستاره رزرو کنید. The Rilano Hotel Frankfurt Oberursel، Dorint Main Taunus Zentrum ،ACHAT Comfort Airport-Frankfurt ،NH Frankfurt Airport از بهترین هتل‌های فرانکفورت هستند. در پایان باید گفت که هر یک از هتل 3، 4 یا 5 ستاره فرانکفورت را برای اقامت انتخاب کنید، رضایت شما از آن‌ها تضمین شده می‌باشد.

در سفر به فرانکفورت چقدر هزینه دارید؟

روزانه 86 یورو، هفتگی 550 یورو و ماهانه 2,000 یورو مخارج متوسط پیش‌بینی شده در سفر به فرانکفورت می‌باشد. این مخارج روزانه ذکر شده شامل 28 یورو برای غذا، 2 یورو برای آب، 16 یورو برای حمل و نقل درون شهری، 17 یورو برای تفریح، 11 یورو برای انعام (دلخواه) و 12 یورو برای نوشیدنی می‌باشد. گرچه اگر قصد جابه جایی بین شهر ها را داشته باشید 48 یورو و اگر سر به هوا باشید 30 یورو بابت کلاه برداری و دزدی (مثلا اضافه شدن محصولی اضافی در فاکتور شما) به هزینه‌های شما اضافه خواهد شد!

شاید برای شما هم سوال باشد! (سوالات متداول تور فرانکفورت)

1. چه مدت قبل از سفر به فرانکفورت برای خرید تور باید اقدام کنیم؟

اگر قصد سفر به فرانکفورت را دارید بین 1 تا 3 ماه قبل از سفر باید برای خرید تور اقدام کنید. چراکه شما نیازمند اخذ ویزا می‌باشید و باید 45 روز برای اخذ وقت سفارت و 21 روز کاری را برای اخذ ویزا در نظر بگیرید.

2. فاصله‌ی هوایی بین تهران تا فرانکفورت چند ساعت است؟

در صورتی که با پرواز مستقیم به سمت فرانکفورت سفر کنید 5 ساعت و 20 دقیقه در راه هستید و اگر با پرواز غیر مستقیم سفر کنید بستگی به توقف هواپیما دارد. در پرواز‌های غیر مستقیم، شما ایرلاین هر کشوری را که انتخاب کنید، ابتدا در پایتخت آن کشور توقف می‌کند و سپس به سمت فرانکفورت حرکت می‌کند.

3. تفاوت تور انفرادی و تور گروهی فرانکفورت در چیست؟

در تور گروهی فرانکفورت ، ویزا به صورت گروهی اقدام می‌شود و کلیه گشت‌ها و سفر‌های داخل شهری به صورت گروهی به همراه تورلیدر انجام می‌شود. اما در تور انفرادی، شما تور لیدر ندارید، ویزا به صورت انفرادی برای شما اقدام می‌شود و تمامی گشت‌ها و سفر‌های داخل شهری به صورت انفرادی و توسط خودتان انجام می‌شود.

4. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه فرانکفورت چیست؟

اختلاف قیمت تورهای مشابه فرانکفورت به دلیل سود آژانس‌ها و خدمات متفاوت این تورها می‌باشد. به طور مثال، در یک پکیج خدمات تور فرانکفورت شامل ویزا، بیمه‌ی مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 3 ستاره و تورلیدر فارسی زبان است. اما در یک پکیج دیگر، خدمات فرانکفورت شامل ویزا، بیمه‌ی مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 5ستاره، تورلیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌های راننده و انعام کارگران هتل است که به طبع هزینه‌ی این پکیج از پکیج قبل بیشتر است.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)