تور پاریس

تورهای پاریس با بهینه ترین پکیج ها
33143 026

مرتب سازی بر اساس

تور مجارستان + اتریش + فرانسه

تور مجارستان + اتریش + فرانسه

6 شب - وین + بوداپست + پاریس
تاریخ اجرا: 6 مهر
5,500,000 تومان + 1590 یورو
0
اطلاعات تور
تور فرانسه

تور فرانسه – 8 روزه

8 روزه - پاریس
تاریخ اجرا: هر هفته جمعه ها
5,990,000 تومان + 950یورو
0
اطلاعات تور
تور فرانسه - هلند

تور فرانسه + هلند

3 شب پاریس + 3 شب آمستردام
تاریخ اجرا: 15 آذر
نرخ پرواز + 1200یورو
0
اطلاعات تور
تور فرانسه – اسپانیا

تور اسپانیا – فرانسه

8 روزه - پاریس + بارسلون
تاریخ اجرا: 6 دی + 7 آذر
5,590,000 تومان + 1250 یورو
0
اطلاعات تور
تور فرانسه - 5 روزه

تور فرانسه – 5 روزه

5 روزه - پاریس
تاریخ اجرا: 20 و 27 آبان + 4 و 11 آذر
نرخ پرواز + 690یورو
0
اطلاعات تور
تور مجارستان + اتریش + سوئیس + فرانسه

تور مجارستان + اتریش + سوئیس + فرانسه

10 روزه - بوداپست + زوریخ + پاریس
تاریخ اجرا: 8 آبان
5,500,000 تومان + 1850 یورو
0
اطلاعات تور
تور فرانسه - سوئیس

تور فرانسه + سوئیس

7 روزه - پاریس + زوریخ
تاریخ اجرا: 19 مهر + 3 آبان + 8 آذر
5,990,000 تومان + 1390یورو
0
اطلاعات تور
تور مجارستان + اتریش + ایتالیا + فرانسه

تور مجارستان + ایتالیا + فرانسه

3شب بوداپست + 3شب رم + 3 شب پاریس
تاریخ اجرا: 16 آذر
5,900,000 تومان + 1699 یورو
0
اطلاعات تور
تور فرانسه ایتالیا

تور فرانسه + ایتالیا

8 روزه - پاریس + رم
تاریخ اجرا: 8 و 29 مهر + 20 آبان + 11 آذر + 2 و 23 دی + 14 و 28 بهمن
5,990,000 تومان + 1390یورو
0
اطلاعات تور
تور فرانسه - 5 روزه

تور فرانسه + اسپانیا 8 روزه

4 شب پاریس + 3 شب بارسلون
تاریخ اجرا: 20 و 27 آبان + 4 و 11 آذر
5/500/000 تومان + 1499یورو
0
اطلاعات تور
تور فرانسه + ایتالیا + اسپانیا

تور فرانسه + ایتالیا + اسپانیا

4شب پاریس + 3شب رم + 3شب بارسلون
تاریخ اجرا: 10 آبان + 15 آذر
5,990,000 تومان + 2290 یورو
0
اطلاعات تور
تور فرانسه

تور فرانسه – 8 روزه

8 روزه
تاریخ اجرا: 29 آذر + 27 دی + 18 بهمن
نرخ پرواز + 890یورو
0
اطلاعات تور
تور فرانسه - بلژیک - هلند

تور فرانسه + بلژیک + هلند

7 روزه - پاریس + بروکسل + آمستردام
تاریخ اجرا: 26 مهر + 3 آبان + 8 آذر + 6 دی + 18 بهمن
5,990,000 تومان + 1390 یورو
0
اطلاعات تور

فرقی نمی‌کند که اولین بار است که به پاریس سفر می‌کنید یا بیستمین بار شما همیشه می‌توانید چیز جدیدی در پاریس پیدا کنید! پاریس معروفترین شهر فرانسه می‌باشد و معمولا اگر کسی قصد سفر به فرانسه را داشته باشد، پاریس را انتخاب می‌کند. بیش‌ترین زمان درخواست تور پاریس در بهار و پاییز می‌باشد. از آنجایی که سفارت این کشور در رابطه با اعطای ویزا کمی سخت گیری می‌کند، دغدغه‌ی اصلی مسافران فرانسه اخذ ویزای این کشور است. ما در هلدینگ نهال‌گشت، با سال‌ها سابقه در زمینه اخذ ویزا، این مشکل را تا حد بالایی رفع کرده‌ایم:

1. شرایط ویزای فرانسه:

برای گرفتن ویزای توریستی فرانسه، حتما باید وقت سفارت تعیین کنید. ویزای فرانسه مصاحبه ندارد و شما فقط باید برای تحویل مدارک و انگشت نگاری به دفتر کارگزاری VFSGlobal مراجعه کنید. مهم‌ترین نکته در اخذ ویزای فرانسه این است که اگر شما برای بار اول است که ویزای شینگن می‌گیرید، 100% ریجکت می‌شوید. پیشنهاد می‌کنیم برای بار اول فرانسه را مبدا قرار ندهید. بهترین زمان برای اقدام ویزای فرانسه، بین 1 تا 3 ماه قبل از تاریخ سفر است. جواب ویزای فرانسه توریستی، 21 روز کاری بعد به شما اعلام می‌شود که باید حضورا برای دریافت جواب ویزا به سفارت این کشور مراجعه کنید. ویزای فرانسه را می‌توانید با تضمین پرداخت هزینه ویزالند دریافت کنید.

2. بهترین زمان سفر به پاریس، بهار و پاییز:

بهترین زمان برای بازدید از پاریس در بهار (آپریل تا ژوئن) و پاییز (سپتامبر تا نوامبر) است. بهار پاریس بهترین آب و هوا را دارد و محبوب‌ترین فصل برای گردشگران برای سفر می‌باشد بنابراین ممکن است پاریس در این زمان بسیار شلوغ شود. اگر قصد سفر در این فصل را دارید رزرو خود را از قبل انجام دهید. فصل پاییز معمولا هوا کمی سرد و روزها کوتاه می‌باشد ولی شهر خالی از گردشگر است و می‌توانید هتل‌های خوب با قیمت‌های مناسب پیدا کنید. بهترین زمان برای خرید در پاریس در زمستان و تابستان می‌باشد. فروش زمستانی از اوایل ژانویه تا اواسط فوریه اجرا می‌شود و فروش تابستانی از اواخر ژوئن تا جولای ادامه می‌یابد. از آنجائیکه فروشگاه‌ها در این فصول دارای تخفیفات زیادی هستند، انتظار می‌رود فروشگاه‌های پاریس در این مدت بسیار شلوغ باشند.

3. مبلغ ضمانت نامه برای تور پاریس:

مبلغ ضمانت بازگشت از ایتالیا، بسته به شرایط مسافر از سوی آژانس‌های مسافرتی اعلام می‌شود. این ضمانت‌نامه از مبلغ 30 میلیون تومان شروع شده و با توجه به شرایط مسافر تا 100 میلیون تومان متغیر است. ضمانت بازگشت از سفر، به صورت ضمانت‌نامه بانکی و یا چک رمز دار در وجه آژانس مسافرتی صادر می‌شود و تاریخ پرداخت آن، باید برای 2 روز پس از برگشت پاریس باشد.

4. خدمات تور پاریس:

  • ویزای فرانسه
  • رزرو هتل
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • گشت شهری
  • تور لیدر فارسی زبان
  • بیمه‌ی مسافرتی با سقف پوشش 30 هزار یورویی

همچنین بعضی از تورها خدماتی اضافه مانند راهنمای محلی، پرداخت عوارض خروج از کشور و غیره را، به مسافران ارائه می‌دهند.

5. کیفیت و خدمات هتل های پاریس:

اگر در حال برنامه ریزی برای سفر به پاریس هستید انتخاب‌های زیادی در رابطه با هتل دارید. هزینه‌ی اقامت در پاریس با توجه به نوع هتل و منطقه متفاوت است. هتل‌های فرانسه به طور قابل توجهی گران هستند. هتل‌های لوکس زیادی در سراسر پاریس وجود دارند و طبیعتا بسیار پرهزینه هستند. همچنین پاریس هتل‌های راحت و ارزان نیز دارد و می‌توانید برای کاهش هزینه‌های خود یک اتاق با تخت‌خواب اجاره کنید.

6. قیمت تور پاریس:

هزینه‌‌ی تور پاریس بر مبنای قیمت بلیط رفت و برگشت، هتل و ویزا محاسبه می‌شود. این هزینه به فصل مسافرت، کیفیت هتل و منطقه‌ی آن بستگی دارد. در صورتی که هتل شما مرکز شهر باشد قیمت تور بالاتر می‌رود. همچنین هزینه‌ی پرواز در ایام خلوت از 3 تا 8 میلیون تومان متغییر است. کمترین قیمت تور پاریس برای 4 شب و 5 روز اقامت از 600 یورو شروع می‌شود و بیش‌ترین قیمت آن تا 1300 یورو می‌باشد.

7. هزینه‌های روزانه در پاریس:

شما به طور میانگین 15 یورو برای بازدید از جاذبه‌های طبیعی، 28 یورو برای غذا، 5 یورو برای حمل و نقل در پاریس هزینه خواهید داشت.

8. سفر اول به پاریس:

اگر بار اول است که به اروپا و شهر پاریس سفر می‌کنید، حضور تورلیدر در تورهای گروهی به شما کمک زیادی خواهد کرد. شناخت اماکن گردشگری، راهنمایی در پرداخت هزینه‌ها و راهنمایی استفاده از وسایل حمل و نقل از مزیت‌های حضور تورلیدر در تورهای گروهی پاریس می‌باشد.

سوالات متداول تور پاریس:

 1. چه مدت قبل از تور پاریس برای خرید باید اقدام کنیم؟

بین 1 تا 3 ماه قبل از سفر به پاریس باید برای خرید تور اقدام کنید. با توجه به این که برای سفر به فرانسه نیازمند ویزا هستید 21 روز کاری یا حتی بیشتر برای اخذ ویزا در نظر بگیرید.

2. بهتر است چند شب در پاریس اقامت داشته باشید؟

جاذبه‌های پاریس کم نیستند. اگر می‌خواهید از همه‌ی جاذبه‌های پاریس دیدن کنید بهتر است وقت کافی برای این کار بگذارید. برای بازدید از تمام جاذبه‌های گردشگری و رفع خستگی راه باید مدت زمان مناسبی را برای اقامت در این شهر در نظر بگیرید. بهترین مدت زمان اقامت در پاریس 6 شب می‌باشد.

3. دلیل اختلاف قیمت تور‌های مشابه پاریس چیست؟

اختلاف قیمت تور‌های مشابه پاریس به دلیل سود آژانس‌ها و کارگزاران تور پاریس و خدمات متفاوت این تور‌ها می‌باشد. به طور مثال، در یک پکیج خدمات تور پاریس شما ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 3 ستاره و تور لیدر فارسی زبان است. اما در یک پکیچ دیگر، خدمات تور پاریس شامل ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 4 ستاره، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌های راننده و انعام کارگران هتل است که به طبع هزینه این پکیج از پکیج قبلی بیشتر است.

4. تفاوت تور انفرادی و تور گروهی پاریس در چیست؟

در تور گروهی پاریس، ویزا به صورت گروهی اقدام می‌شود و کلیه گشت‌ها و سفر‌های داخل شهری به صورت گروهی به همراه تور لیدر انجام می‌شود. اما در تور انفرادی، شما تور لیدر ندارید، ویزا به صورت انفرادی برای شما اقدام می‌شود و تمامی گشت‌ها و سفر‌های داخل شهری به صورت انفرادی و توسط خودتان انجام می‌شود.

5. فاصله هوایی بین ایران و پاریس چند ساعت است؟

در صورتی که با پرواز مستقیم به سمت پاریس سفر کنید، 5 ساعت و 45 دقیقه در راه هستید و اگر با پرواز غیرمستقیم سفر کنید بستگی به توقف هواپیما دارد. در پرواز‌های غیر مستقیم، شما ایرلاین هر کشوری را که انتخاب کنید، ابتدا در پایتخت آن کشور توقف می‌کند و سپس به سمت پاریس حرکت می‌کند.

ارسال دیدگاه