تور فرانسه نوروز

تور فرانسه نوروز 1404

لیست تورهای فرانسه نوروز 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور فرانسه نوروز 1404 نهال گشت

شرایط اخذ ویزا در تورهای فرانسه نوروز 1404

مناسبت‌ها هیچ تاثیری در اخذ ویزای فرانسه نخواهند داشت. فقط ممکن است با توجه به افزایش متقاضیان، درخواست ویزای شما با کمی تاخیر پاسخ داده شود. شرایط کلی اخذ ویزای فرانسه به این صورت است که اگر شینگن اولی هستید (تا به حال ویزای شینگن نداشته‌اید)، موفق به اخذ ویزای این کشور نخواهید شد. تمکن مالی و گردش حساب نیز از دیگر شرایط اخذ ویزای فرانسه هستند. گردش حساب مورد نیاز ویزای فرانسه، باید برای 3 ماه اخیر باشد. ایده‌آل ترین مبلغ تمکن مالی نیز چیزی در حدود 100,000,000 تا 150,000,000 تومان برای هر نفر می‌باشد.

در صورتی که تمکن مالی و گردش حساب مورد نیاز ویزای فرانسه را دارید اما تا به حال ویزای شینگن نگرفته‌اید، می‌توانید از آژانس مسافرتی نهال‌گشت برای دریافت ویزا کمک بگیرید. در واقع شما با استفاده از تور فرانسه نوروز 1404 نهال‌گشت که به صورت گروهی برگزار می‌شود، از اعتبار این آژانس مسافرتی برای اخذ ویزا استفاده می‌کنید.

بهترین زمان خرید تور فرانسه نوروز 1404

با توجه به اینکه زمان جوابدهی به درخواست ویزای فرانسه در حدود 21 روز کاری به طول می‌انجامد و همچنین برای حضور در سفارت این کشور حدودا 7 روز کاری پس از ارائه درخواست می‌توانید حضور داشته باشید؛ بهترین زمان خرید تور فرانسه نوروز 1404 حدودا بین 30 تا 40 روز قبل از تاریخ سفر می‌باشد. در صورتی که دارای ویزای فرانسه هستید، می‌توانید حتی 7 روز قبل از تاریخ سفر نیز برای خرید تور اقدام کنید.

ضمانت نامه مورد نیاز تور فرانسه نوروز 1404

ضمانت‌نامه تور فرانسه نوروز 1404 به منظور اعتماد به بازگشت متقاضیان دریافت می‌شود. توجه داشته باشید که ضمانت‌نامه تور فرانسه از سوی آژانس‌های مسافرتی دریافت می‌شود و هیچ ارتباطی به سفارت‌خانه‌ها ندارد. مبلغ این ضمانت‌نامه‌ها براساس شرایط متقاضیان تعیین می‌شود و این مبلغ از 800 میلیون تومان تا 1 میلیارد تومان متغییر است. ضمانت‌نامه تور فرانسه نوروز به صورت ضمانت‌نامه و یا چک تضمین شده بانکی دریافت می‌شود.

خدمات تور فرانسه نوروز 1404

خدمات تور فرانسه نوروز 1404 که در ادامه به شما اعلام می‌شود، خدمات رایج این تورها می‌باشد و ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد. خدمات رایج تور فرانسه نوروز به شرح زیر می‌باشد:

  • اخذ ویزای توریستی شینگن فرانسه
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • اقامت در هتل 4 ستاره به همراه صبحانه
  • گشت شهری
  • ترانسفر بین شهری و فرودگاهی
  • تور لیدر فارسی زبان
  • راهنمای محلی
  • بیمه مسافرتی با سقف پوشش حداقل 30,000 یورو

نحوه تعیین قیمت تور فرانسه نوروز 1404

قیمت تور فرانسه نوروز به 3 پارامتر ویزای توریستی، بلیط رفت و برگشت هواپیما و هتل محل اقامت بستگی دارد. ویزای توریستی فرانسه 60 یورو برای مسافر هزینه دارد که این هزینه باید به دفتر کارگزاری VFSGlobal پرداخت شود. از تهران به فرانسه نیز پروازهای مستقیم و غیر مستقیم وجود دارد که در تورهای گروهی از پروازهای مستقیم استفاده می‌شود. اما درحالت عادی پروازهای غیرمستقیم از پروازهای مستقیم ارزان‌تر هستند. در مورد هتل محل اقامت نیز این نکته را در نظر داشته باشید که هتل محل اقامت شما هرچه به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه اقامت شما بیشتر خواهد شد و هرچه هتل شما از مرکز دورتر باشد و یا در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه کمتری برای اقامت می‌پردازید. البته در نظر داشته باشید که در تورهای گروهی هیچ اختیاری در تغییر و یا انتخاب هتل و پرواز نخواهید داشت.

دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه فرانسه در نوروز 1404

اختلاف قیمت تور‌های مشابه فرانسه در نوروز 1404 به دلیل سود آژانس‌ها و کارگزاران تور پاریس و خدمات متفاوت این تور‌ها می‌باشد. به طور مثال، در یک پکیج خدمات تور فرانسه نوروز 1404 شما ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 3 ستاره و تور لیدر فارسی زبان است. اما در یک پکیچ دیگر، خدمات تور فرانسه نوروز 1404 شامل ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 4 ستاره، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌های راننده و انعام کارگران هتل است که به تبع هزینه این پکیج از پکیج قبلی بیشتر است.

تورهای پیشنهادی