تور مالزی

تور مالزی

لیست تورهای مالزی

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور کوالالامپور | 8 روزه با پرواز ماهان

8 روز 6 و 13 و 20 و 27 خرداد – 3 و 10 و 17 تیر 21,700,000

تور ترکیبی کوالالامپور + لنگکاوی

8 روز جمعه ها 26,960,000

تور 8 روزه کوالالامپور – سنگاپور

8 روز خرداد ماه – تیر ماه 30,110,000

در صورتی که برای 14 روز می‌خواهید در مالزی اقامت داشته باشید، نیازی به اخذ ویزا نیست اما اگر بیشتر از این مدت در مالزی اقامت دارید، باید در فرودگاه به افسران مرزی اعلام کنید. تور مالزی به صورت انفرادی برگزار می‌شود و با توجه به اینکه برای سفر به مالزی نیازی به اخذ ویزا نیست، لزومی به ارائه ضمانت نامه بانکی نیست. بهترین زمان سفر به مالزی فصل پائیز و زمستان می‌باشد. قبل از سفر به مالزی، نکاتی را باید در نظر داشته باشید که در ادامه به بیان آن‌ها می‌پردازیم. توجه داشته باشید که در تور مالزی می‌توانید از 1 تا 13 شب اقامت داشته باشید.

شرایط اخذ ویزای مالزی؛ لزومی نیست!

در صورتی که شما برای مدت زمان 14 روز قصد اقامت در مالزی را دارید، لزومی به اخذ ویزا نیست. اما اگر بخواهید بیشتر از این مدت زمان در مالزی اقامت داشته باشید، باید مدت اقامت خود را به افسران ویزا اعلام کنید. ویزای مالزی به صورت فرودگاهی صادر می‌شود و لزومی به مراجعه حضوری به سفارت نیست. برای دریافت ویزای مالزی باید پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار، بلیط رفت و برگشت هواپیما و واچر هتل خود را منطبق با تعداد روزهایی که در مالزی اقامت دارید، به افسران مرزی ارائه کنید. توجه داشته باشید که ویزای مالزی برای شهروندان ایرانی رایگان می‌باشد.

بهترین زمان سفر به مالزی؛ از نظر هزینه‌های اقامت و آب و هوا!

بهترین زمان سفر به مالزی را فقط می‌توان از نظر آب و هوا بررسی کرد. چرا که تقریبا در طول سال قیمت تور مالزی یکسان است و تفاوت چندانی ندارد. برای تجربه یک سفر دلپذیر در آب و هوای دوست داشتنی و مطبوع، می‌توانید در فصل پائیز و زمستان به مالزی سفر کنید! البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که در این دو فصل، مالزی پذیرای تعداد زیادی از گردشگران می‌باشد. در دو فصل بهار و تابستان نیز آب و هوای مالزی در گرم ترین حالت خود قرار دارد. در تابستان و بهار به دلیل اینکه گردشگران کمتری به مالزی سفر می‌کنند، تا حدود کمی قیمت‌های اقامت کاهش پیدا می‌کند.

اطلاعات ضمانت نامه بانکی تورهای مالزی؛ نیازی به ارائه ضمانت نامه بانکی نیست!

با توجه به اینکه ضمانت نامه فقط به دلیل حفظ اعتبار آژانس‌های هواپیمایی در نزد سفارت‌خانه‌ها دریافت می‌شود و برای سفر به مالزی نیازی به اخذ ویزا نیست، هیچ الزامی جهت ارائه ضمانت نامه بانکی برای تورهای مالزی وجود ندارد!

خدمات تور مالزی؛ در تورهای مالزی چه خدماتی به شما ارائه می‌شود؟

رایج‌ترین خدمات تور مالزی به ترتیب زیر می‌باشد. اما توجه داشته باشید که ممکن است پکیج تور مالزی آژانس‌های مسافرتی دارای خدمات متفاوتی باشند:

  • رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • رزرو هتل به همراه صبحانه (انتخاب هتل به دلخواه مسافر)
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • بیمه مسافرتی مطابق با مدت زمان اقامت در مالزی
  • سیم کارت اعتباری (در صورت نیاز)

قیمت تور مالزی؛ هزینه تور مالزی بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

قیمت تور مالزی براساس پرواز انتخابی و هتل محل اقامت تعیین می‌شود. هرچه هتل محل اقامت شما به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه بیشتری باید برای اقامت بپردازید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دور باشد و یا حتی در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه کمتری برای اقامت پرداخت می‌کنید. ایرلاین‌های ماهان، قطر و امارات نیز از ایران به سمت مالزی پرواز می‌کنند که اغلب هواپیمایی ماهان به سمت مالزی پرواز دارد. هزینه پروازهای ایران به مالزی معمولا در یک بازه قیمتی هستند و در طول سال تفاوت چندانی ندارند. معمولا شروع نرخ تور مالزی از 6,000,000 تومان می‌باشد و قیمت‌های تور مالزی را می‌توانید در ابتدای این صفحه مشاهده نمائید.

کیفیت هتل‌های محل اقامت در تور مالزی؛ قطعا راضی برمی‌گردید!

هتل‌های مالزی به دو دسته All و Uall دسته بندی می‌شوند. هر دو نوع این هتل‌ها دارای خدمات بی نظیر و عالی شامل استخر، سونا، سالن‌های بدنسازی و مواردی از این قبیل هستند. تنها تفاوتی که بین هتل‌های All و Uall وجود دارد این است که شما در هتل‌های Uall می‌توانید 24 ساعته از تمامی خدمات استفاده کنید! توجه داشته باشید که برای اقامت در هتل‌های مالزی باید مالیات پرداخت کنید. چه 1 شب چه 13 شب در هتل مالزی اقامت داشته باشید، مالیات هتل‌های مالزی 10 رینگت می‌باشد و مستقیما به خود هتل باید پرداخت شود. ارزان ترین هتل مالزی، هتل کلاب دلفین می‌باشد که برای هر نفر در اتاق دو تخته حدودا 10 دلار هزینه دارد!

هزینه‌های روزانه در مالزی؛ به طور میانگین 300 رینگت در مالزی هزینه دارید!

واحد پول کشور مالزی رینگت می‌باشد اما اگر نتوانستید این پول را تهیه کنید، می‌توانید دلار همراه خود داشته باشید و به دلار در مالزی هزینه کنید. شما روزانه در مالزی حدود 64 رینگت برای غذا و خورد و خوراک، 4 رینگت برای یک بطری آب، 155 رینگت برای جابجایی در شهر و 77 رینگت برای خرید بلیط اماکن تفریحی، گردشگری و موزه هزینه دارید!

برای سفر اولی‌ها به مالزی؛ تور مالزی به صورت گروهی برگزار نمی‌شود!

معمولا به سفر اولی‌های یک کشور پیشنهاد خرید تورهای گروهی را می‌دهیم. اما تورهای مالزی به صورت گروهی برگزار نمی‌شود! پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که برای بار اول است به مالزی سفر می‌کنید، در مورد تمامی اماکن تفریحی و گردشگری، نحوه پرداخت هزینه‌های جابجایی در شهر و رستوران‌ها و مراکز خرید اطلاعات کاملی کسب کنید.

تور ارزان مالزی؛ تفاوتی با تورهای معمولی ندارد!

با توجه به Point بودن پروازهای مالزی، نباید توقع خرید تور ارزان مالزی را داشته باشید. در تمامی روزهای سال (حتی فصل بهار و تابستان که مالزی در گرم‌ترین آب و هوای خود است) قیمت تور مالزی در یک بازه مشخصی می‌باشد و تفاوت چندانی با دیگر ماه‌های سال ندارد.

تور لحظه آخری مالزی؛ با همان قیمت همیشگی!

تور لحظه آخری به این معناست که تا ساعاتی قبل از شروع سفر، ظرفیت هتل و یا هواپیما تکمیل نشده باشد. در این حالت بهتر است که این تور با قیمت کمتری به فروش برسد تا اینکه سوخت کامل شود! اما با توجه به Point بودن پروازهای مالزی، چنین امری امکان پذیر نیست. حتی در صورتی که ظرفیت پروازهای مالزی تکمیل نشده نشود، باز با همان قیمت اصلی به فروش می‌رسد! پس می‌توانیم بگوئیم که تور لحظه آخری مالزی تفاوت قیمتی چندانی با تورهای معمولی مالزی ندارد.

تور مالزی سنگاپور؛ متفاوت ترین سفر ممکن!

شرایط خرید تور مالزی سنگاپور کمی متفاوت‌تر از تورمالزی می‌باشد. شما برای سفر به سنگاپور حتما باید ویزا بگیرید و برای درخواست ویزا نیز به واچر هتل، بلیط رفت و برگشت هواپیما، 2 قطعه عکس 6×4، فرم تکمیل شده درخواست ویزای سنگاپور و پاسپورت با 7 ماه اعتبار نیاز دارید. هزینه ویزای سنگاپور 70 دلار می‌باشد و حدودا 10 روز کاری پس از ارائه درخواست، برای شما صادر می‌شود. بهترین زمان سفر به سنگاپور دو فصل پائیز و زمستان می‌باشد. چرا که در این زمان شما شاهد بهترین آب و هوای سنگاپور هستید. شما می‌توانید تور سنگاپور مالزی را برای 1 تا 13 شب خریداری کنید.

برای خرید تور مالزی سنگاپور، حتما باید ضمانت نامه بازگشت از سفر ارائه کنید. ضمانت نامه بازگشت از سفر تور مالزی سنگاپور در قالب یک چک ضمانت دریافت می‌شود و مبلغ آن 5,000,000 تومان برای هر نفر می‌باشد.

سوالات متداول تور مالزی؛ شاید برای شما هم سوال باشد!

1. از ایران تا مالزی چقدر در راه هستیم؟

شما از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا فرودگاه بین المللی شهر کوالالامپور، حدودا 8 ساعت در راه هستید. توجه داشته باشید که پروازهای قطر و امارات تهران به مالزی غیر مستقیم و پس از یک توقف در پایتخت کشورهای این ایرلاین‌ها، به سمت مالزی حرکت می‌کنید.

2. چه مدت قبل از سفر به مالزی برای خرید تور اقدام کنیم؟

با توجه به اینکه برای سفر به مالزی به ویزا نیازی ندارید، 2 یا 3 روز قبل از سفر هم می‌توانید برای خرید تور اقدام کنید. اما اگر قصد دارید تور مالزی سنگاپور را خریداری کنید، بهتر از حدودا 15 روز قبل از سفر برای خرید تور اقدام کنید. از این مدت زمان 10 روز کاری برای جوابدهی به درخواست ویزای سنگاپور در نظر گرفته شده است.

3. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه مالزی در چیست؟

اختلاف قیمت تور‌های مشابه مالزی به دلیل سود آژانس‌ها و کارگزاران تور مالزی و خدمات متفاوت این تور‌ها می‌باشد. به طور مثال، در یک پکیج خدمات تور مالزی شما بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت و رزرو هتل 3 ستاره است. اما در یک پکیچ دیگر، خدمات تور مالزی شامل بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 4 ستاره، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌های راننده و انعام کارگران هتل است که به تبع هزینه این پکیج از پکیج قبلی بیشتر است.

4. پروازهای Point به چه معناست؟

پروازهای پوینت، قوانینی مابین پروازهای سیستمی و چارتری دارند. نه سختگیری کنسلی پروازهای چارتری برای پروازهای پوینت وجود دارد و نه تغییر تاریخ آن شبیه به پروازهای سیستمی می‌باشد. پروازهای پوینت یک قیمت پایه ثابت دارد که حتی اگر ظرفیت آن تکمیل نشود، با همان قیمت پایه به فروش می‌رسد و کاهش نرخ ندارد.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)