تور تایلند

تورهای تایلند

لیست تورهای تایلند

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور تایلند بانکوک– خرداد ماه 1401

8 روز خرداد ماه 21,000,000

تور پاتایا 8 روزه

8 روز 3 و 10 و 17 و 24 خرداد 21,810,000

تور ترکیبی تایلند ویژه خرداد 1401

8 روز خرداد ماه 23,240,000

شرایط اخذ ویزای تایلند؛ شاید راحت‌تر از نفس کشیدن!

برای اخذ ویزای تایلند کار سختی در پیش ندارید. شما برای اخذ ویزای تایلند باید گردش حساب 1 ماه آخر حساب خود را ارائه کنید. تمکن مالی برای ویزای تایلند نیاز نیست. همان مبلغ مانده حساب که در گردش حساب می‌باشد، کفایت می‌کند. مبلغ مانده در گردش حساب ویزای تایلند برای هر نفر باید بالای 7,000,000 تومان باشد. برای اخذ ویزای تایلند حدودا 3 روز کاری زمان لازم است. مدارک مورد نیاز ویزای تایلند پاسپورت با 7 ماه اعتبار، 2 قطعه عکس رنگی 3×4، کپی کارت ملی و شناسنامه (تمام صفحات)، واچر هتل، بلیط رفت و برگشت هواپیما و فرم درخواست ویزای تایلند می‌باشد.

بهترین زمان سفر به تایلند

بهترین زمان سفر به تایلند از نظر آب و هوا؛ فقط مهر و آبان

بهترین زمان سفر به تایلند ماه‌های مهر و آبان می‌باشد. در این بازه زمانی شما شاهد بهترین آب و هوای تایلند خواهید بود اما باید در نظر داشته باشید که پیک مسافران در این مدت زمان به شدت بالا است. اگر آب و هوا برای شما مهم است و با شلوغی جمعیت مشکلی ندارید، بهتر است که در مهر و آبان به تایلند سفر کنید.

بهترین زمان سفر به تایلند از نظر هزینه‌ای؛ تمامی روزهای سال!

تورهای تایلند معمولا اختلاف قیمت قابل توجهی ندارند. پس شما از نظر هزینه تور می‌تواند هر 365 روز سال را انتخاب کنید. بحث دیگری که برای هزینه باید در نظر داشته باشید، هزینه‌های خرید سوغات و هزینه‌های سربار در کشور تایلند می‌باشد. در فصل‌های بهار و تابستان معمولا کشور تایلند به شدت گرم می‌باشد. به همین دلیل، جشنواره‌های زیادی در این کشور برگزار می‌شود و هزینه‌های سوغات و خرید در این کشور کاهش قابل توجهی خواهد داشت.

خدمات تور تایلند

خدمات تور تایلند ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد. اما خدمات کلی تور تایلند به ترتیب زیر می‌باشد:

  • اخذ ویزای تایلند
  • رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • رزرو هتل با صبحانه
  • ترانسفر فرودگاهی و بین شهری
  • بیمه مسافرتی
  • تور لیدر فارسی زبان
  • راهنمای محلی
  • سیم کارت اعتباری تایلند (در صورت نیاز)

کیفیت هتل‌های تایلند؛ تا حد زیادی قابل قبول!

نکته اول در انتخاب هتل این است که از آژانس و یا کارگزار خود بخواهید که عکس‌هایی از هتل محل اقامت شما برای‌تان ارسال کند. نکته بعدی این است که به موقعیت مکانی هتل نیز باید دقت کنید. همانطور که به شما گفتیم، هتل اگر در مرکز شهر باشد هزینه زیادی برای اقامت از شما می‌گیرد اما اگر هتل در حومه شهر واقع شده باشد هزینه زیادی برای اقامت لازم نیست بپردازید.

قیمت تور تایلند؛ نحوه تعیین قیمت تور تایلند به چه شکل است؟

هزینه تور تایلند براساس 2 پارامتر شرکت هواپیمایی و هتل محل اقامت تعیین می‌شود. در حال حاضر فقط هواپیمایی ماهان از ایران به سمت تایلند مسافر جابجا می‌کند و ایرلاین دیگری در این مسیر حضور ندارد. هزینه هتل محل اقامت نیز براساس یورو و یا دلار تعیین می‌شود. البته این نکته را در نظر داشته باشید که هرچه هتل شما به مرکز شهر نزدیک باشد، هزینه بیشتری برای اقامت باید بپردازید و اگر هتل شما در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه کمتری برای اقامت پرداخت می‌کنید. نرخ تور تایلند را می‌توانید در پکیج‌های بالا مشاهده کنید.

هزینه‌های روزانه در تایلند؛ به طور میانگین 2200 بات تایلند!

شما به طور میانگین برای هر وعده غذایی 475 بات، بلیط اماکن تفریحی و گردشگری 543 بات، جابجایی داخل شهر 375 بات، یک بطری آب 51 بات و برای سرقت و دزدی نیز 1070 بات در نظر بگیرید! در حال حاضر که این مطلب را می‌خوانید هر بات تایلند 420 ریال می‌باشد!

سوالات متداول تور تایلند

1. فاصله هوایی بین ایران و تایلند چقدر می‌باشد؟

حدودا از فرودگاه امام خمینی تهران تا فرودگاه شهر بانکوک، 10 ساعت در مسیر هستید. توجه داشته باشید که تمامی پروازها در شهر بانکوک فرود می‌آید و برای سفر به شهرهای دیگر تایلند باید ترانسفر بین شهری بگیرید.

2. چه مدت قبل از سفر برای خرید تور تایلند اقدام کنیم؟

بهترین زمان خرید تور تایلند حدودا 10 تا 15 روز قبل از سفر به این کشور می‌باشد. از این مدت زمان 7 روز کاری برای اخذ ویزای تایلند در نظر گرفته شده است.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)