تور قشم

بهترین پکیج های سفر به جزیره قشم
تور قشم
امتیاز 4.4 از 5 رای
33143000 026

 مبدأ تمام تورها به صورت پیش فرض تهران است و امکان تغییر مبدأ به تمام شهرهای کشور وجود دارد.

 امکان استفاده از گشت جزیره و ترانسفر در تمام تورها وجود دارد.

مرتب سازی بر اساس

تور قشم زمینی لحظه آخری و ارزان

2 شب و 3 شب و 4 شب
تاریخ اجرا: از فردا ( احتمال افزایش و کاهش نرخ وجود دارد)
از490,000 تومان418,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور قشم از مشهد
از526,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور قشم هوایی لحظه آخری و ارزان

تور قشم هوایی لحظه آخری و ارزان

2 شب و 3 شب و 4 شب
تاریخ اجرا: از فردا ( احتمال افزایش و کاهش نرخ وجود دارد)
از1,050,000 تومان
0
اطلاعات تور

تور قشم و همه آن چیزی که باید بدانید!

اگر آب و هوا برای شما مهم است، در پائیز و زمستان به قشم سفر کنید و اگر هزینه اولویت اول شماست، تابستان و بهار بهترین زمان سفر به قشم است. تورهای قشم به صورت هوایی و زمینی با قطارهای غزال و جوپار برگزار می‌شود. قشم هتل 5 ستاره و شما برای اقامت فقط باید هتل‌های 2، 3 و یا 4 ستاره انتخاب کنید. بوتیک ایرمان و آرتا از بهترین هتل‌های قشم می‌باشند.

تور هوایی قشم؛ به صرفه در زمان!

شروع قیمت تورهای هوایی قشم، از 900،000 تومان می‌باشد و حدودا تا 1،600،000 تومان افزایش قیمت دارد. ایرلاین قشم ایر به صورت دائمی از تمامی شهرها به سمت قشم پرواز دارد و ایرلاین‌های ماهان، معراج و ایران ایر نیز اغلب اوقات به سمت قشم پرواز می‌کنند. شما از فرودگاه مهرآباد تهران تا فرودگاه بین المللی قشم حدودا 1 ساعت و 5 دقیقه در مسیر هستید.

تور زمینی قشم؛ مختص ماجراجویان!

در صورتی که مایل باشید با قطار به سمت قشم سفر کنید، شرکت‌های حمل و نقل ریلی غزال و جوپار این امر را برای شما میسر می‌کنند. مقصد قطارهای قشم بندرعباس می‌باشد. اما اگر با ماشین شخصی‌تان بخواهید سفر کنید، باید به بندرعباس رفته، آنجا سفر لنج شوید و مسیر خود را به سمت قشم ادامه دهید. از بندرعباس تا قشم با لنج حدودا 3 ساعت در راه هستید و هزینه آن مبلغی حدود 30،000 تومان می‌باشد.

بهترین زمان سفر به قشم؛ آب و هوا مهم است و یا هزینه؟

بهترین زمان سفر به قشم از نظر آب و هوا و هزینه متفاوت است. در صورتی که با گرمای هوا مشکل دارید، بهتر است در پائیز و زمستان به قشم سفر کنید. در 2 فصل پائیز و زمستان شما شاهد بهترین آب و هوا در جزیره قشم هستید! اما اگر هزینه اولویت اول شماست، بهتر در فصل تابستان و بهار و ماه‌های خرداد، دی و مهر به قشم سفر کنید. چرا که در این زمان حجم مسافران جزیره قشم کم می‌شود و هزینه‌های اقامت نیز به تبع آن کاهش پیدا می‌کند.

نحوه تعیین قیمت تور قشم به چه شکل است؟

تعداد نفرات، هتل محل اقامت و وسیله رفت و برگشت شما به قشم عوامل تعیین کننده قیمت تور قشم هستند. قشم هتل 5 ستاره ندارد و شما فقط باید در هتل‌های 2، 3 و 4 ستاره اقامت داشته باشید. هتل دیپلمات و نخل زرین از ارزان‌ترین هتل‌های قشم هستند و بوتیک ایرمان و آرتا جزو بهترین هتل‌های این جزیره هستند. بهترین مدت زمان اقامت در هتل‌های قشم 5 شب است چرا که اختلاف قیمت آن با دیگر شب‌ها حدودا 50،000 تومان می‌باشد. قطارهای غزال و جوپار و ایرلاین‌های قشم ایر، معراج و ماهان به سمت قشم حرکت دارند. با قطار حدودا 8 ساعت تا بندرعباس در مسیر هستید و از بندرعباس تا قشم نیز 3 ساعت فاصله دارد. مسافت هوایی تهران به قشم نیز 1 ساعت و 5 دقیقه می‌باشد.

ساعات پروازی؛ تاثیرگزار در قیمت تور قشم

به طور معمول ساعات پروازی صبح به شب (صبح رفت، شب برگشت) از نظر اقامت در هتل برای شما به صرفه است. چرا که شما باید ساعت 14 اتاق خود را تحویل بگیرید و در ساعات 12 اتاق را تخلیه کنید. اما اگر ساعات پروازی شب به صبح را انتخاب کنید، هزینه‌های سفر شما تا حدودی کاهش پیدا می‌کند.

کیفیت هتل‌های قشم؛ به دنبال هتل 5 ستاره نباشید!

جزیره قشم هتل 5 ستاره ندارد و شما حتما باید در هتل‌های 2، 3 و 4 ستاره اقامت داشته باشید. عموما هتل‌های قشم از نظر کیفیت، نظافت اتاق‌ها و ارائه خدمات در حد مطلوبی قرار دارند. آرتا و بوتیک ایرمان از بهترین هتل‌های قشم هستند و برای اقامتی ارزان می‌توانید هتل‌های دیپلمات و نخل زرین را انتخاب کنید. نکته مهمی که در انتخاب هتل باید به آن دقت داشته باشید این است که هرچه هتل محل اقامت شما به مرکز شهر نزدیک باشد، باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید و در صورتی که هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد، هزینه اقامت شما کمتر خواهد بود.

بهترین مدت زمان اقامت در قشم از نظر هزینه

بهترین مدت زمان اقامت در جزیره قشم از نظر هزینه، 5 شب می‌باشد. چرا که اختلاف قیمت تورهای 5 شبه قشم با تورهای 2 شبه آن، حدودا 50،000 تومان می‌باشد. همچنین شما با 5 شب اقامت در قشم می‌توانید از تمامی تفریحات و جاذبه‌های گردشگری این جزیره استفاده کنید!

ارسال دیدگاه