تورهای نهال‌گشت

تور قشم تابستان 1401

33143 026

لیست تورهای قشم تابستان 1401

تور زمینی قشم با قطار

تور قشم با قطار 6 تخته

تاریخ رفت
آذر
اقامت
5 روز+6 روز
هتل
3+4
از1,000,000 تومان
0
اطلاعات تور
درگهان قشم

تور درگهان قشم

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
3 روز+4 روز+5 روز
هتل
2+3
از1,750,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور قشم هوایی لحظه آخری و ارزان

تور قشم هوایی – لحظه آخری و ارزان

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
3 روز+4 روز+5 روز
هتل
3+4
از2,420,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور قشم درگهان

تور قشم درگهان – 1400

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
4 روز+5 روز
هتل
3
از2,530,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور قشم

تور قشم از اصفهان (هوایی)

تاریخ رفت
هر‌یکشنبه+هر‌چهارشنبه
اقامت
4 روز+5 روز
هتل
3+4
از2,670,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور لوکس قشم

تور لوکس قشم

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
3 روز+4 روز+5 روز
هتل
4
از2,700,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور قشم

تور قشم از مشهد – هوایی

تاریخ رفت
هر سه‌شنبه+هر جمعه
اقامت
4 روز+5 روز
هتل
3+4
از2,240,000 تومان
0
اطلاعات تور

اگرچه قشم یکی از مقاصد گردشگری خوب کشورمان است اما در تابستان، به دلیل گرمای هوا، چندان مورد اقبال نبوده و همین موضوع سبب ارائه تخفیفات و برگزاری جشنواره‌هایی برای جذب گردشگران به جزیره قشم در فصل تابستان می‌شود. با این حال شاید بتوان با بررسی دقیق‌تر، تصمیم بهتری نیز در مورد تهیه تور قشم تابستان داشت.

آب و هوای قشم در تابستان 1401

از آنجایی که جزیره قشم در جنوب کشور قرار دارد، شرایط آب و هوای آن گرم و به دلیل جزیره بودنش مرطوب است. گرمای هوا قشم در تابستان کمی آزار دهنده است اما در عوض آب دریای خلیج فارس برای شنا در این فصل بسیار مناسب است. پس هرکجا که دوست داشتید و ساحل حفاظت شده بود می‌توانید بروید و شنا کنید و لذت ببرید.

دمای هوا و رطوبت قشم در تابستان 1401

اگرچه هوای قشم از همان فصل بهار و از اردیبهشت ماه رو به گرمی می‌رود، اما از اواسط تیر ماه دمای هوا بسیار بیشتر خواهد شد. از اوسط شهریور هم کم کم هوا شروع به خنک شدن می‌کند. در فصل تابستان دمای هوا گاه به حدود 45 درجه سانتیگراد هم می‌رسد. همچنین رطوبت هوا در مرداد ماه به بیشترین حد خود خواهد رسید. به همین دلیل بهتر است چند دست لباس سبک با خود برده که هم خنک باشند و هم بتوان مرتب آن‌ها را تعویض کرد.

مراسمات و جشنواره‌های قشم در تابستان 1401

جشنواره‌های تابستانی قشم، و همچنین تفریحات آبی جزیره در تابستان به اوج خود می‌رسند، همچنین یکی از مراسمات تابستانی قشم که در اولین روز مرداد ماه برگزار می‌شود جشن نوروز صیاد است. زیرا در تابستان دیگر خبری از صید آبزیان نیست و مردم بومی قشم در این روز به جای صید به داخل دریا رفته و شنا می‌کنند. در این روز مردم لباس نو پوشیده درختان را با خاک سرخ جزیره رنگ می‌کنند.

خرید از قشم در تابستان 1401

کاهش شدید قیمت اجناسی مثل پوشاک، در تابستان‌های قشم، یکی از مهم‌ترین دلایل خرید تور قشم تابستان، برای بسیاری از علاقه‌مندان به خرید است. تخفیفات شگفت انگیز برخی از مراکز تجاری قشم، گرمای آزار دهنده هوای تابستان قشم را با داغ کردن تنور خرید ارزان از قشم در تابستان کم می‌کند. در نتیجه تور قشم تابستان 1400 را می‌توان یکی از بهترین فرصت برای خرید و تفریح در قشم دانست، زیرا قیمت همه چیز در تابستان قشم مناسب است. قیمت‌ها بسیار مناسب‌اند.

بهترین راه سفر به قشم در تابستان 1401

یکی از بهترین و ایمن‌ترین وسایل حمل و نقل، قطار است. بدین منظور شما باید ابتدا با قطار به بندرعباس بروید در آن‌جا می‌توانید با تاکسی به اسکله شهید حقانی بندرعباس رفته و از آنجا با اتوبوس‌های دریایی به اسکله ذاکری در جزیره قشم بروید. اما پیشنهاد ما به گردشگرانی که قصد تهیه تور قشم تابستان 1401 را دارند، سفر هوایی به قشم است. زیرا هم اختلاف قیمت چندانی ندارد و هم می‌توانید از شر گرمای وحشتناک هوا در طول سفر 18 ساعته قطار تهران بندرعباس و سپس قشم در امان بمانید.

بهترین زمان سفر به قشم در تابستان 1401

جنوب کشورمان در فصل تابستان بسیار گرم است و قشم نیز از این قاعده مستثنی نیست. به علت گرمای شدید این جزیره، تابستان‌های قشم بسیار خلوت بوده و تور قشم تابستان نیز بیشتر برای کندن از شلوغی شهر و پناه بردن چند روزه در آسایش و آرامش جزیره مناسب است. به هر حال اگر تابستان را برای خرید تور قشم انتخاب کرده‌اید، نیمه اول تیر و ماه شهریور شرایط آب و هوایی بهتری دارند.

بهترین مدت زمان اقامت در تور قشم تابستان 1401

جزیره قشم به آرامش جزیره آرامش است. پس می‌توانید برای دوری از مشغله‌های دنیا هر چقدر می‌خواهید در این جزیره بمانید. اما برای اینکه خسته هم نشوید مدت زمان پیشنهادی برای اقامت در این جزیره در فصل تابستان 4 روز است. زیرا اوسط روز انقدر گرم هست که تمایل به بیرون رفتن از هتل نداشته باشید.

بهترین و به صرفه‌ترین محل اقامت در تور قشم تابستان 1401

به طور کلی هزینه‌های اقامت در جزیره قشم در فصل تابستان بسیار کمتر از هزینه‌های اقامت در این جزیره در دیگر ایام سال است. در جزیره‌ی قشم می‌توانید سوئیت یا هتل رزرو کنید، که هرکدام از آن‌ها شرایط متفاوتی دارند. این انتخاب به بودجه سفرتان بستگی دارد، اما هتل‌های این جزیره گزینه بهتری برای تابستان‌ها می‌باشند. زیرا خدمات بهتر و سیستم سرمایشی مناسب‌تری دارند.

بهترین زمان خرید تور قشم تابستان 1401

ظرفیت تور قشم در فصل تابستان معمولا پر نمی‌شود و به دلیل استقبال نه چندان زیاد گردشگران، قیمت این تور اصولا پایین است. در نتیجه شما با تغییر قیمت چندانی روبرو نشده و حتی یکی دو روز قبل از تاریخ سفرتان نیز می‌توانید تور قشم تابستان 1401 خود را تهیه کنید.

هزینه تور قشم تابستان 1401

از 10 تیر تا 10 شهریور تقریبا می‌توان گفت گرم‌ترین روزهای این جزیره محسوب می‌شود. اما در عوض هزینه‌های سفر در این زمان تقریبا نیم‌بهاست. نرخ بلیط پرواز و هزینه اقامت در هتل‌های قشم در تابستان 1401، نسبت به سایر فصول سال کمتر می‌باشد. خلوت‌تر بودن مراکز اقامتی قشم در فصل تابستان، خیال مسافرین این جزیره را از بابت محل اقامت خود در این جزیره راحت می‌کند. نرخ پرواز تهران – قشم در فصل تابستان، از 290 هزار تومان تا 800 هزار تومان بوده و نرخ هتل از 80 هزار تومان تا 400 هزار تومان می‌باشد.

دلیل اختلاف قیمت تورهای قشم تابستان 1401

علاوه بر شرایط اقلیمی مقصد مورد نظر، ازجمله مواردی که تعیین کننده‌ی هزینه‌های سفر است، پرواز و هتلی است که مسافر برای سفر در نظر دارید. همچنین ایام تعطیل و پیک سفر هم تاثیر مستقیمی در قیمت تور دارند؛ به عنوان مثال هزینه‌ی تور قشم تابستان 1401 در نیمه دوم شهریور ماه کمی بالاتر از یک تور مشابه، در بازه‌ی زمانی دیگری از فصل تابستان است. اما در زمان‌های مشابه، علت تفاوت قیمت تورهای قشم تابستان 1401 را در نوع، روز و ساعت پرواز و همچنین کیفیت هتل و یا اتاق‌هایش جستجو کنید.

جستجو اعلان
خانه فهرست
اعلان ها