تورهای نهال‌گشت

تور قشم بهار 1401

33143 026

لیست تورهای قشم بهار 1401

تور زمینی قشم با قطار

تور قشم با قطار 6 تخته

تاریخ رفت
آذر
اقامت
5 روز+6 روز
هتل
3+4
از1,000,000 تومان
0
اطلاعات تور
درگهان قشم

تور درگهان قشم

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
3 روز+4 روز+5 روز
هتل
2+3
از1,750,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور قشم درگهان

تور قشم درگهان – 1400

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
4 روز+5 روز
هتل
3
از2,530,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور قشم

تور قشم از اصفهان (هوایی)

تاریخ رفت
هر‌یکشنبه+هر‌چهارشنبه
اقامت
4 روز+5 روز
هتل
3+4
از2,670,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور قشم

تور قشم از مشهد – هوایی

تاریخ رفت
هر سه‌شنبه+هر جمعه
اقامت
4 روز+5 روز
هتل
3+4
از2,240,000 تومان
0
اطلاعات تور

تور قشم چند سالی است که به یکی از تورهای محبوب جنوبی کشورمان تبدیل شده است. کیش علاوه بر داشتن جاذبه‌تاریخی و طبیعی بسیار، جزیره خرید ارزان است. همچنی برگزاری جشنواره‌های بهاری و آب و هوای مناسب این جزیره در فصل بهار، محبوبیت تور بهاری قشم را دوچندان کرده است.

آب و هوای قشم در بهار 1401

قشم در بهار، آب و هوایی گرم و خشک دارد و از رطوبت بالایی برخوردار است. در اوایل فصل بهار، این جزیره آب و هوای مناسب و مطلوبی دارد که با نسیم های خنک همراه است اما این وضعیت چندان دوام نداشته و از اوایل خرداد ماه، دمای هوا به تدریج افزایش خواهد یافت. همچنین گرم شدن دمای آب از اواسط اردیبهشت ماه، بهترین فرصت را برای تفریحات دریایی و آبی تور قشم بهار 1401 فراهم خواهد کرد.

دمای هوای قشم در بهار 1401

میانگین دمای هوای قشم در فصل بهار 29 درجه می‌باشد که کمترین دمای هوای بهاری قشم مربوط به فروردین ماه است و بیشترین دمای ثبت شده در بهار قشم مربوط به اواسط خرداد ماه می‌باشد.

میزان بارندگی قشم در بهار 1401

در اوایل بهار و در ایام نوروز، آسمان قشم کمی ابری و هوا در برخی روزها بارانی است. البته این بارندگی خیلی زیاد نبوده و با گرم‌تر شدن هوا، از میزان بارندگی‌ها کاسته خواهد شد.

رطوبت هوای قشم در بهار 1401

رطوبت هوا در قشم در اویل بهار کم و به تدریج و با گرم‌تر شدن هوا و نزدیک شدن به فصل تابستان، بر رطوبت هوا افزوده شده و هوای قشم بسیار شرجی خواهد شد.

لباس مناسب برای سفر به قشم در بهار 1401

در فصل بهار که دمای هوا معتدل و میزان بارندگی کم است استفاده از لباس نازک و خنک انتخابی مناسب برای سفر است.

جشنواره‌های بهاری قشم

همه ساله جشنواره‌های بسیاری در فصل بهار و به خصوص در ایام نوروز در جزیره قشم برگزار می‌شود که از جمله آن‌‌ها می‌توان به برگزاری کنسرت‌های موسیقی قشم با حضور اغلب هنرمندان و خوانندگان محبوب کشور است.

بهترین زمان خرید تور قشم بهار 1401

تور قشم در ایام نوروز شلوغ بوده و ظرفیت پروازها و هتل‌ها به سرعت تکمیل خواهند شد. در نتیجه بهتر است که تور قشم نوروزی خود را از یک ماه قبل که قیمت‌ها مناسب‌تر می‌باشد خریداری کنید. بعد از ایام نوروز، تور قشم خلوت‌تر شده و در نتیجه می‌توانید چند روز قبل از سفر هم اقدام به خرید تور بهاری قشم کنید.

بهترین مدت زمان اقامت در قشم در بهار 1401

مدت زمان پیشنهادی برای اقامت در فصل بهار که شرایط آب و هوای مساعادی دارد 3 شب و 4 روز است.

و به صرفه‌ترین محل اقامت قشم در بهار 1401

در این جزیره امکان رزرو هتل، سوئیت و حتی اقامتگاه‌های بوم گردی وجود دارد، که هزینه هرکدام متفاوت است و به شرایط شما بستگی دارد که کدام یک را ترجیح دهید. اگر یک خانواده کم جمعیت هستید، می‌توانید یک هتل خوب 4 یا 5 ستاره را برای اقامت انتخاب کنید. اما اگر تعدادتان بالای 4 نفر است، سوئیت بهترین انتخاب از نظر قیمتی است.

هزینه تور قشم بهار 1401

هزینه‌های سفر در این فصل به تاریخ موردنظر شما بستگی دارد. در ایام نوروز قیمت‌ بلیط هواپیما و هزینه اقامت در قشم افزایش پیدا کرده و حدودا دو برابر می‌شود. اما بعد از تعطیلات نوروزی، به یکباره قیمت‌ها کمتر از نصف شده و تا تابستان ماه تقریبا ثابت می‌مانند. البته باید انتظار کاهش بیشتر هزینه تور قشم بهار 1401 در ماه رمضان باشید. طرفی با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، تعداد گردشگران کاهش یافته و قیمت هتل و بلیط هواپیما به شدت پایین می‌آید. کمترین قیمت تور قشم در فصل بهار از 700 هزار تومان شروع می شود. اگر قصد دارید با هواپیما به این جزیره سفر کنید قیمت پرواز بسته به تاریخ موردنظر متغیر می‌باشد و حدودا قیمت پرواز از 300 هزار تومان شروع می‌شود اگر زمینی بخواهید سفر کنید راهی بندر عباس می‌شوید و با سفر دریایی کوتاه به قشم می‌روید که قیمت بلیط قطار از 120 هزار تومان شروع می‌شود.

دلیل اختلاف قیمت تورهای قشم بهار 1401

علاوه بر شرایط اقلیمی قشم در فصل بهار، مواردی چون روز، ساعت و حتی کلاس پرواز، تعداد ستاره‌ها، نوع اتاق، خدمات و حتی موقعیت مکانی هتل محل اقامت هم در تعیین قیمت تور قشم بهار 1401 موثر خواهند بود. از دیگر دلایل اختلاف قیمت تورهای مشابه قشم در فصل بهار، روزهای اقات در جزیره قشم است. سفر در ایام تعطیلات هم تاثیر مستقیمی در قیمت تور قشم دارد. ب عنوان مثال در نوروز قیمت تور بهاری قشم بالاتر از ایام دیگر در این فصل است.

جستجو اعلان
خانه فهرست
اعلان ها