azerbaijan

تور آذربایجان

لیست تورهای آذربایجان خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور آذربایجان نهال گشت

سفر به آذربایجان همانند دیگر کشورهای همسایه آسان نیست. از اخذ ویزا آذربایجان گرفته تا انتخاب مسیر مناسب برای سفر به این کشور، چالش‌های خودش را دارد که می‌توانید با رزرو تور آذربایجان و اطلاعاتی که در ادامه به شما می‌دهیم آن‌ها را حل کنید.

باکو و نخجوان مقاصد اصلی تور آذربایجان 1403

مقصد اکثر تورهای آذربایجان به شهر باکو است. باتوجه‌به خوش‌آب‌وهوا بودن و جاذبه‌های گردشگری بسیاری که در باکو وجود دارد، اکثر ایرانی‌ها این شهر را برای سفر انتخاب می‌کنند؛ اما نخجوان نیز از مقاصد مناسب برای تور آذربایجان به‌حساب می‌آید که امکان رزرو تور این شهر نیز برای گردشگران فراهم است.

مسیر سفر با تور آذربایجان از کدام شهرها است؟

برای سفر به آذربایجان می‌توان از دو طریق زمینی و هوایی اقدام کرد. تور هوایی آذربایجان به‌صورت مستقیم و از شهر تهران برگزار می‌شود و در کمتر از 2 ساعت به مقصد می‌رسید؛ اما مسیر زمینی کمی متفاوت است. مسافران تور زمینی آذربایجان ابتدا بایستی به مرز جلفا بروند؛ پس از رسیدن به مرز جلفا نیز با اتوبوس به نخجوان منتقل خواهند شد و سپس با هواپیما به باکو سفر می‌کنند. البته اگر تور آذربایجان نخجوان را رزرو کرده باشید، ادامه سفرتان را در همان شهر خواهید گذراند. برای برگشت نیز مسافرانی که به باکو سفر کردند به مرز بیل سوار حرکت می‌کنند و از آنجا به شهر خود باز می‌گردند.

رزرو وسیله حمل‌ونقل برای سفر به مرز جلفا

برای مسافران کرجی و تهرانی اتوبوس به سمت جلفا رزرو خواهد شد اما مسافرانی که در شهرهای دیگر هستند باید خودشان به جلفا بیایند؛ در صورت نیاز وسایل حمل‌ونقل مانند هواپیما، اتوبوس و قطار برای مسافران شهرهای دیگر به سمت جلفا رزرو می‌شود که بستگی به شهر و نیازشان دارد.

بهترین زمان برای سفر به آذربایجان

بهترین زمان سفر به آذربایجان از اردیبهشت تا آبان است. در این ایام کشور آذربایجان هوای معتدلی را تجربه می‌کند. به همین دلیل اگر بیشتر به دنبال مشاهده زیبایی‌های طبیعی و پیاده‌روی در خیابان‌های باکو و نخجوان هستید، تور آذربایجان را در این ماه‌ها رزرو کنید. البته باید توجه داشته باشید که بهار تا پاییز سفر به آذربایجان زیاد می‌شود؛ به همین دلیل با افزایش قیمت تورها و هتل‌ها مواجه خواهید شد و بایستی هزینه تقریباً زیادی را بابت تور بپردازید.

در چه ایامی می‌توان تور ارزان آذربایجان را رزرو کرد؟

برای کسانی که قصد رزرو تور ارزان‌قیمت آذربایجان را دارند، پیشنهاد ما سفر در زمستان است. مسلماً هوا در این ایام بسیار سرد خواهد بود اما همین موضوع باعث کاهش قیمت تور آذربایجان می‌شود؛ زیرا مسافر کمی به سفر می‌روند و قیمت هتل‌ها کاهش پیدا می‌کند.

در آذربایجان کجاها بمانیم، برویم و خرید کنیم؟

پیشنهاد نهال گشت به مسافران تور آذربایجان این است که برنامه سفر خود را طبق جدول زیر بچینند. در این جدول بهترین هتل‌های باکو و نخجوان، مراکز خرید آن‌ها و مهم‌ترین مکان‌های دیدنی این دو شهر قرار گرفته است.

مهم ترین مکان‌های دیدنی بهترین هتل‌ها بهترین مراکز خرید
باکو نخجوان باکو نخجوان باکو نخجوان
قلعه دختر مقبره نوح نبی هتل سنترال پارک هتل تبریز 28 مال بازار جهان آوی ام
ایچری شهر موزه قوچ‌های سنگی هتل پرومناد هتل دوزداغ مرکز خرید پورت بازار الیت
کاخ شیروان برج آلینجا هتل هیلتون گراند هتل بلوار پارک بازار 57
خیابان گنجوی دریاچه باتابات هتل کنسول هتل ساعت میدانی گنجلیک -
موزه ملی چشمه سیراب هتل قفقاز - مترو پارک -
چشم باکو موزه فرش هتل بیلگاه - بازار صدرک -

مدارک و شرایط تور آذربایجان 1403

اصلی‌ترین مدارکی که برای رزرو تور آذربایجان 1403 نیاز دارید، اسکن پاسپورت و اخذ ویزا آذربایجان است. برای دریافت ویزا، مسافران می‌توانند خودشان اقدام کنند یا آن را برعهده نهال‌گشت بگذراند. فرایند صدور نیز 3 الی 7 روز کاری زمان‌بر است. هزینه صدور ویزا آذربایجان نیز برای تورهای زمینی 28 دلار و برای تورهای هوایی 30 دلار است.

سفر ارزان‌تر و خدمات بیشتر با تور آذربایجان نهال‌گشت

تمامی مسافرانی که نسبت به رزرو تور آذربایجان از نهال‌گشت اقدام می‌کنند، می‌توانند از خدمات اقامت با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، اخذ ویزا به‌صورت جداگانه، راهنمای فارسی‌زبان و بیمه‌نامه بهره‌مند شوند. همچنین به دلیل رزرو یک پکیج مسافرتی کامل، قیمت تور آذربایجان نسبت به سفرهای جداگانه یا شخصی کمتر خواهد شد و با هزینه کمتر به سفر می‌روید.

نحوه رزرو تور آذربایجان از نهال‌گشت

برای اطلاع از قیمت تور آذربایجان و رزرو آن می‌توانید با مشاوران سفر نهال‌گشت از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت تماس حاصل کنید. کارشناسان ما بلیت هواپیما و هتل را برای شما رزرو کرده و هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهند.