تور لحظه آخری ترکیه - نهال‌گشت

تور لحظه آخری ترکیه، شهرهای مختلف ترکیه

33143 026

لیست تورهای لحظه آخری ترکیه

تور آنتالیا نوروز

تور آنتالیا – 23 مهر ماه

تاریخ رفت
23 مهر ماه
اقامت
7 روز
هتل
4+5
سان اکسپرس
از8,990,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور استانبول – بهترین هتل‌های منطقه آکسارای

تور استانبول – بهترین هتل‌های منطقه آکسارای

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
6 روز
هتل
3+4
معراج
از6,450,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور استانبول بهترین هتل‌های منطقه شیشلی

تور استانبول – بهترین هتل‌های منطقه شیشلی

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
4 روز
هتل
4+5
ایران ایرتور
از6,216,000 تومان
0
اطلاعات تور
استانبول هتل آوانتگارد

تور استانبول – هتل آوانتگارد

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
7 روز
هتل
4
قشم ایر
از10,739,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور استانبول – هتل مونارچ

تور استانبول – هتل کوانتو

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
5 روز
هتل
4
معراج
از7,066,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور استانبول هتل ریدل

تور استانبول – هتل ریدل

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
4 روز
هتل
3
معراج
از5,475,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور استانبول هتل تکسیم اکسپرس

تور استانبول – هتل تکسیم اکسپرس

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
4 روز
هتل
4
هواپیمایی ماهان
از6,489,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور هتل تکسیم لاین

تور استانبول – هتل تکسیم لاین

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
6 روز
هتل
3
ایران ایرتور
از7,552,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور هتل مولتون بی اوغلو استانبول

تور استانبول – هتل مولتون بی اوغلو

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
4 روز
هتل
4
هواپیمایی ماهان
از8,948,000 تومان
0
اطلاعات تور

تور لحظه آخری ترکیه به تورهایی گفته می‌شود که ظرفیت آن‌ها تا یکی دو روز مانده به تاریخ برگزاری تور، هنوز تکمیل نشده و برگزار کننده، برای پرکردن صندلی‌های خالی و اتاق‌های باقیمانده، تور را با قیمت پایین‌تری نسب به حالت عادی ارائه می‌دهد. برای تهیه تورهای ترکیه شما نیازی به تهیه ویزا ندارید. درنتیجه هر زمانی که تصمیم بگیرید می‌توانید به ترکیه سفر کنید. از این رو با کمی شانس می‌توانید تور لحظه آخری ترکیه را تهیه کنید.

مزایای تور لحظه آخری ترکیه

تورهای لحظه آخری ترکیه، در عین حال که قیمت مناسب‌تری دارند، از نظر کیفیت بسیار عالی هستند، زیرا هیچ تفاوتی با همان تور در حالت عادی ندارند. به طور مثال فرض کنید با کمی خوش شانسی یک تور لحظه آخری ترکیه را تهیه کرده‌اید. در هواپیما متوجه می‌شود که همسفرانتان با هزینه دو برابر آنچه شما پرداخته‌اید همان تور را تهیه کرده‌اند. در حالی که خدماتی که شما دریافت می‌کنید کاملا با آن‌ها مشابه است.

معایب تورهای لحظه آخری ترکیه

اگر قصد خرید یک تور لحظه آخری ترکیه را دارید باید همین حالا چمدان‌های خود را بسته و آماده سفر باشید. زیرا تور لحظه آخری ممکن است حتی چند روز تا چند ساعت قبل از شروع تور ارائه شود. در تور لحظه آخری معمولا شما قدرت انتخاب زیادی ندارید تنها برخی از هتل‌های خاص دارای چنین تخفیفی می‌شوند و شما مجبورید تا یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

برای چه شهرهایی از ترکیه تورهای لحظه آخری وجود دارد؟

همه شهرها دارای تور لحظه آخری هستند علی الخصوص استانبول که ممکن است حتی آفرهای هفتگی نیز داشته باشد. ولی سایر شهرهای ساحلی ترکیه مثل آنتالیا و مارماریس که شهرهایی شبیه شهرهای شمالی کشورمان هستند، معمولا در تابستان‌ها به دلیل استفاده از دریا و ساحل و پارک‌های آبی، مسافر دارند. درنتیجه تورهای لحظه آخری آن‌ها نیز، در تابستان بیشتر است.

تور لحظه آخری استانبول

استانبول جذاب‌ترین شهر ترکیه برای بسیاری از گردشگران از جمله گردشگران ایرانی است. به همین خاطر هم بسیاری از تورهای لحظه آخری ترکیه، به مقصد استانبول هستند. در واقع در هر فصل یا هر ماه، به جز در ایام پیک می‌توانید یک تور لحظه آخری استانبول را تهیه کنید. زیرا برای تور استانبول در هر روز چندین پرواز مختلف وجود دارد و دلیل این لحظه اخری بودن نیز این است که پروازهای این مسیر ممکن است ارزان شوند.

سایر تورهای لحظه آخری ترکیه

سایر شهرهای ترکیه مانند آنتالیا، کوش آداسی، بدروم و … به دلیل اینکه تعداد پروازهای کمتری دارند، نمی‌توان انتظار داشت تا به اندازه استانبول تور لحظه آخری داشته باشند. اما با توجه به توریستی بودن بعضی از شهرهای ترکیه، احتمال دارد که بتوانید تورهایی مثل تور لحظه اخری آنتالیا، تور لحظه آخری مارماریس، تور لحظه آخری کوش آداسی، تور لحظه آخری وان را در ایام شلوغی این شهرها در تابستان تهیه کنید.

چرا تورهای ترکیه لحظه آخری می‌شوند؟

پر شدن یا نشدن یک تور به دلایل مختلفی بستگی دارد. مهم‌ترین آن قیمت تور است؛ ممکن است هزینه تور آنقدر بالا باشد که ارزش خریداری را نداشته و به دلیل رزرو نشدن پر نشود. تاریخ برگزاری تور نیز به دلیل دیگری بر وجود تورهای لحظه آخری است. مثلا در تعطیلات مصادف با ماه رمضان یا ایام عزاداری، تورهای لحظه آخری ترکیه بیشتری یافت می‌شوند.

آیا امکانات تورهای لحظه آخری ترکیه با تورهای معمولی متفاوت است؟

خیر، تور لحظه آخری ترکیه از نظر ارائه خدمات و امکانات رفاهی فرقی با استاندارد همان تور ندارند و هیچ تفاوتی بین مسافری که تور را به صورت لحظه اخری رزرو می‌کند با مسافری که تور را با مبلغ بالاتری رزرو کرده قائل نخواهند شد.

تورهای لحظه آخری ترکیه در چه فصولی از سال وجود دارند؟

تور لحظه اخری استانبول از جمله تورهای لحظه اخری ترکیه است که در تمام طول سال وجود دارد. در سایر مسیرها نیز با توجه به شرایط شلوغی تور ممکن است تور لحظه آخری آنتالیا و … نیز ارائه خواهند شد، ولی تعداد آن‌ها با تور استانبول قابل مقایسه نیست. به طور مثال در زمستان تورهای ترکیه عموما ارزان هستند ولی تعدادی از هتل‌های آنتالیا یا شهرهای دیگر به دلیل کمبود مسافر، هتل‌ها را تعطیل می‌کنند تا در هزینه‌های نگهداری هتل صرفه جویی کنند.

قیمت تور لحظه آخری ترکیه به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟

تورهای لحظه آخری ترکیه با توجه با فاکتورهای مختلفی چون مسافت پرواز، قیمت پرواز، نوع هواپیما، نوع هتل و نوع اتاق آن و خدمات تور، قیمت گذاری شده و گاها شامل 10 تا 60 درصد تخفیف می‌شوند. درزمان بستن قرارداد، علاوه بر هتل و پرواز به امکانات و خدماتی که به شما ارائه می‌شود خوب توجه کنید. هرچند که پر شدن یا نشدن یک تور دلیل ارزان شدن آن است و از خدماتی تور چیزی کاسته نخواهد شد.

چگونه می‌توان تور لحظه آخری ترکیه را خریداری کرد؟

برای رزرو تور لحظه اخری ترکیه باید ابتدا آژانس مورد اعتماد خود را پیدا کرده و با کانتر مورد نظر در رابطه با خدمات تور صحبت کنید. از آن‌ها بخواهید تا در صورت وجود تورهای لحظه آخری، شما را در جریان بگذارند. همچنین خود شما نیز هر لحظه باید آماده باشید تا به محض اطلاع رسانی، سریعا اقدام به رزرو تور نمایید.

برای خرید تور های لحظه اخری نباید عجله کنید. خوب جستجو کنید و اطلاعات کسب کنید و شماره پرواز و هتل و ساعت پروازی خود را کاملا چک کنید. اگر هوشمندانه عمل کنید، حتی می‌توانید هتل‌های لوکس و با کیفیت بالا را در قالب تور لحظه آخری ترکیه رزرو نمائید.

قوانین کنسلی تورهای لحظه آخری ترکیه؟

تنها عیب تورهای لحظه اخری این است که باید به دقت تور را خریداری کنید و کاملا آماده سفر باشید، زیرا تورهای لحظه آخری چارتری هستند و تورهای چارتری اصولا غیرقابل کنسلی هستند و در صورت کنسلی، هیچ هزینه‌ای به شما بازپس داده نخواهد شد.

جستجو اعلان
خانه فهرست
اعلان ها