تور لحظه آخری ترکیه - نهال‌گشت

تور لحظه آخری ترکیه، شهرهای مختلف ترکیه

لیست تورهای لحظه آخری ترکیه

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور استانبول از تبریز – 4 روزه

4 روز اسفند ماه – فروردین ماه آتا 8,590,000

تور استانبول هتل ریدل

4 روز اسفند ماه – فروردین ماه 9,550,000

تور استانبول وایت مونارچ

4 روز اسفند ماه – فروردین ماه 10,090,000

تور استانبول هتل تکسیم اکسپرس

4 روز اسفند ماه – فروردین ماه 11,610,000

تور 7 روزه آنتالیا از تهران پرواز تیلویند

7 روز اسفند ماه تیلویند ایرلاینز 12,200,000

تور استانبول از اصفهان

8 روز اسفند ماه – فروردین ماه ایران ایر 12,700,000

تور استانبول از شیراز

6 روز اسفند ماه – فروردین ماه ایران ایرتور 14,240,000

تور استانبول از مشهد

7 روز اسفند ماه – فروردین ماه ایران ایرتور 16,970,000

تور لحظه آخری ترکیه به تورهایی گفته می‌شود که ظرفیت آن‌ها تا یکی دو روز مانده به تاریخ برگزاری تور، هنوز تکمیل نشده و برگزار کننده، برای پرکردن صندلی‌های خالی و اتاق‌های باقیمانده، تور را با قیمت پایین‌تری نسب به حالت عادی ارائه می‌دهد. برای تهیه تورهای ترکیه شما نیازی به تهیه ویزا ندارید. درنتیجه هر زمانی که تصمیم بگیرید می‌توانید به ترکیه سفر کنید. از این رو با کمی شانس می‌توانید تور لحظه آخری ترکیه را تهیه کنید.

مزایای تور لحظه آخری ترکیه

تورهای لحظه آخری ترکیه، در عین حال که قیمت مناسب‌تری دارند، از نظر کیفیت بسیار عالی هستند، زیرا هیچ تفاوتی با همان تور در حالت عادی ندارند. به طور مثال فرض کنید با کمی خوش شانسی یک تور لحظه آخری ترکیه را تهیه کرده‌اید. در هواپیما متوجه می‌شود که همسفرانتان با هزینه دو برابر آنچه شما پرداخته‌اید همان تور را تهیه کرده‌اند. در حالی که خدماتی که شما دریافت می‌کنید کاملا با آن‌ها مشابه است.

معایب تورهای لحظه آخری ترکیه

اگر قصد خرید یک تور لحظه آخری ترکیه را دارید باید همین حالا چمدان‌های خود را بسته و آماده سفر باشید. زیرا تور لحظه آخری ممکن است حتی چند روز تا چند ساعت قبل از شروع تور ارائه شود. در تور لحظه آخری معمولا شما قدرت انتخاب زیادی ندارید تنها برخی از هتل‌های خاص دارای چنین تخفیفی می‌شوند و شما مجبورید تا یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

برای چه شهرهایی از ترکیه تورهای لحظه آخری وجود دارد؟

همه شهرها دارای تور لحظه آخری هستند علی الخصوص استانبول که ممکن است حتی آفرهای هفتگی نیز داشته باشد. ولی سایر شهرهای ساحلی ترکیه مثل آنتالیا و مارماریس که شهرهایی شبیه شهرهای شمالی کشورمان هستند، معمولا در تابستان‌ها به دلیل استفاده از دریا و ساحل و پارک‌های آبی، مسافر دارند. درنتیجه تورهای لحظه آخری آن‌ها نیز، در تابستان بیشتر است.

تور لحظه آخری استانبول

استانبول جذاب‌ترین شهر ترکیه برای بسیاری از گردشگران از جمله گردشگران ایرانی است. به همین خاطر هم بسیاری از تورهای لحظه آخری ترکیه، به مقصد استانبول هستند. در واقع در هر فصل یا هر ماه، به جز در ایام پیک می‌توانید یک تور لحظه آخری استانبول را تهیه کنید. زیرا برای تور استانبول در هر روز چندین پرواز مختلف وجود دارد و دلیل این لحظه اخری بودن نیز این است که پروازهای این مسیر ممکن است ارزان شوند.

سایر تورهای لحظه آخری ترکیه

سایر شهرهای ترکیه مانند آنتالیا، کوش آداسی، بدروم و … به دلیل اینکه تعداد پروازهای کمتری دارند، نمی‌توان انتظار داشت تا به اندازه استانبول تور لحظه آخری داشته باشند. اما با توجه به توریستی بودن بعضی از شهرهای ترکیه، احتمال دارد که بتوانید تورهایی مثل تور لحظه اخری آنتالیا، تور لحظه آخری مارماریس، تور لحظه آخری کوش آداسی، تور لحظه آخری وان را در ایام شلوغی این شهرها در تابستان تهیه کنید.

چرا تورهای ترکیه لحظه آخری می‌شوند؟

پر شدن یا نشدن یک تور به دلایل مختلفی بستگی دارد. مهم‌ترین آن قیمت تور است؛ ممکن است هزینه تور آنقدر بالا باشد که ارزش خریداری را نداشته و به دلیل رزرو نشدن پر نشود. تاریخ برگزاری تور نیز به دلیل دیگری بر وجود تورهای لحظه آخری است. مثلا در تعطیلات مصادف با ماه رمضان یا ایام عزاداری، تورهای لحظه آخری ترکیه بیشتری یافت می‌شوند.

آیا امکانات تورهای لحظه آخری ترکیه با تورهای معمولی متفاوت است؟

خیر، تور لحظه آخری ترکیه از نظر ارائه خدمات و امکانات رفاهی فرقی با استاندارد همان تور ندارند و هیچ تفاوتی بین مسافری که تور را به صورت لحظه اخری رزرو می‌کند با مسافری که تور را با مبلغ بالاتری رزرو کرده قائل نخواهند شد.

تورهای لحظه آخری ترکیه در چه فصولی از سال وجود دارند؟

تور لحظه اخری استانبول از جمله تورهای لحظه اخری ترکیه است که در تمام طول سال وجود دارد. در سایر مسیرها نیز با توجه به شرایط شلوغی تور ممکن است تور لحظه آخری آنتالیا و … نیز ارائه خواهند شد، ولی تعداد آن‌ها با تور استانبول قابل مقایسه نیست. به طور مثال در زمستان تورهای ترکیه عموما ارزان هستند ولی تعدادی از هتل‌های آنتالیا یا شهرهای دیگر به دلیل کمبود مسافر، هتل‌ها را تعطیل می‌کنند تا در هزینه‌های نگهداری هتل صرفه جویی کنند.

قیمت تور لحظه آخری ترکیه به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟

تورهای لحظه آخری ترکیه با توجه با فاکتورهای مختلفی چون مسافت پرواز، قیمت پرواز، نوع هواپیما، نوع هتل و نوع اتاق آن و خدمات تور، قیمت گذاری شده و گاها شامل 10 تا 60 درصد تخفیف می‌شوند. درزمان بستن قرارداد، علاوه بر هتل و پرواز به امکانات و خدماتی که به شما ارائه می‌شود خوب توجه کنید. هرچند که پر شدن یا نشدن یک تور دلیل ارزان شدن آن است و از خدماتی تور چیزی کاسته نخواهد شد.

چگونه می‌توان تور لحظه آخری ترکیه را خریداری کرد؟

برای رزرو تور لحظه اخری ترکیه باید ابتدا آژانس مورد اعتماد خود را پیدا کرده و با کانتر مورد نظر در رابطه با خدمات تور صحبت کنید. از آن‌ها بخواهید تا در صورت وجود تورهای لحظه آخری، شما را در جریان بگذارند. همچنین خود شما نیز هر لحظه باید آماده باشید تا به محض اطلاع رسانی، سریعا اقدام به رزرو تور نمایید.

برای خرید تور های لحظه اخری نباید عجله کنید. خوب جستجو کنید و اطلاعات کسب کنید و شماره پرواز و هتل و ساعت پروازی خود را کاملا چک کنید. اگر هوشمندانه عمل کنید، حتی می‌توانید هتل‌های لوکس و با کیفیت بالا را در قالب تور لحظه آخری ترکیه رزرو نمائید.

قوانین کنسلی تورهای لحظه آخری ترکیه؟

تنها عیب تورهای لحظه اخری این است که باید به دقت تور را خریداری کنید و کاملا آماده سفر باشید، زیرا تورهای لحظه آخری چارتری هستند و تورهای چارتری اصولا غیرقابل کنسلی هستند و در صورت کنسلی، هیچ هزینه‌ای به شما بازپس داده نخواهد شد.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)