تور لحظه آخری استانبول

تور لحظه آخری استانبول

  • مبدأ تورهای استانبول به صورت پیش فرض تهران است و امکان تغییر مبدأ به شهرهای دیگر وجود دارد.

لیست تورهای لحظه آخری استانبول

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور استانبول هتل جومبالی پلازا

4 روز خرداد ماه – تیر ماه 15,350,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور استانبول هتل نوا پلازا کریستال

4 روز خرداد ماه – تیر ماه 19,430,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور استانبول هتل کلاریون گلدن هورن

4 روز خرداد ماه – تیر ماه 20,650,000

تور استانبول هتل ریدل

4 روز خرداد ماه – تیر ماه 15,000,000

تور استانبول وایت مونارچ

4 روز خرداد ماه – تیر ماه 16,970,000

تور استانبول هتل نوا پلازا پارک

4 روز خرداد ماه – تیر ماه 17,510,000

تور استانبول هتل تکسیم اکسپرس

4 روز خرداد ماه – تیر ماه 18,140,000

تور استانبول از مشهد

7 روز خرداد ماه – تیر ماه ایران ایرتور 22,590,000

تور استانبول از شیراز

7 روز خرداد ماه – تیر ماه ایران ایرتور 24,990,000

درباره تور لحظه آخری استانبول

بی شک داشتن یک تور استانبول خوب، با کیفیت و در عین حال مقرون به صرفه یکی از دغدغه‌های گردشگران است. اما اگر شما محدودیت زمانی برای سفر کردن ندارید، به دنبال سفرهای غیر قابل پیش بینی هستید، یا نمی‌خواهید هزینه زیادی بابت سفرتان نکنید، به دنبال تور لحظه آخری استانبول باشید. تورهای لحظه آخری خارجی، معمولا برای کشورهای بدون ویزا می‌باشد. 

اما آیا همیشه تور لحظه آخری استانبول مناسب است؟

برای خرید تور لحظه آخری استانبول به این 8 نکته توجه کنید:

1. تور لحظه آخری استانبول به معنای ارزان بودن نیست!

تور زمینی استانبول معمولا به صورت گروهی و آن هم در ایام خاصی مثل نوروز برگزار میشود و امکان لحظه آخری شدن آن خیلی زیاد نیست. همچنین پرواز‌های این مسیر نیز معمولا خالی نمی مانند. پس نباید توقع داشته باشید که همیشه تور لحظه آخری استانبول به پستتان بخورد. اگر در تعطیلات یا آخر هفته‌ها برنامه سفر به استانبول را دارید، قید تور لحظه آخری را بزنید. در تعطیلات و آخر هفته‌ها خرید تور آخرین لحظه استانبول، یعنی پر بودن و به اوج قیمت رسیدن تورها.

2. پر طرفدارترین هتل‌ها در تور لحظه آخری استانبول

خبر خوب این است که در تور لحظه آخری استانبول شما خودتان می‌توانید هتل‌تان را انتخاب کنید. پس در تورهای آفری استانبول خالی بودن پرواز است که بیشترین تاثیر را در پائین آمدن قیمت تور دارد. در تور لحظه آخری شما با پروازی که به شما پیشنهاد شده، متناسب با بودجه منطقه و سلیقه تان می‌توانید هتل 3 تا 5 ستاره رزرو کنید. استثنائا در تور لحظه آخری استانبول شما در هتل و کیفیت آن محدودیت ندارید.

3. زمان‌های مناسب خرید تور لحظه آخری استانبول

این مقاطع زمانی بهترین فرصت برای سفر به استانبول با استفاده از ظرفیت‌های لحظه آخری است:

  • اوایل مهرماه به خاطر شروع مدارس
  • روزهای اول هفته
  • اواخر فروردین و بعد از تعطیلات نوروز
  • بهمن و اسفند ماه (معمولا در این دو ماه تورهای لحظه آخری بیشتر به پستتان می‌خورد)

تمامی موارد بالا بدون در نظر گرفتن تعطیلات و مناسبت‌هاست.

4. نحوه خرید تور لحظه آخری استانبول

معمولا آژانس‌های مسافرتی اکثر تورهای خود را در قالب تورهای لحظه آخری تبلیغات می‌کنند. بماند که بسیاری از پیامک‌ها و تبلیغات لحظه آخری که می‌بینید واقعا به معنای لحظه آخری و ارزان نیستند.

اگر آماده سفر هستید، یعنی طی امروز و فردا می‌توانید به استانبول سفر کنید باید منتظر پیامک تور استانبول لحظه آخری باشید. همینطور از آژانس‌های مسافرتی که مجری تورهای استانبول هستند بخواهید شما را در لیست مسافرانی قرار دهند که پیگیر تور‌های لحظه آخری برای استانبول هستند. در این صورت شما جزء افرادی قرار می‌گیرید که در جریان ارزان شدن تور لحظه آخری استانبول هستید.

5. تور لحظه آخری استانبول چند در صد ارزان‌تر هستند؟

همانطور که گفته شد قیمت تور لحظه آخری استانبول بر اساس قیمت بلیط پرواز و هتل تشکیل می‌شود. شما می‎توانید تورهای لحظه آخری را حداقل 20 تا 50 درصد‌ ارزان تر از نرخ عادی رزرو کنید.

اما بدانید: گاهی رزرو هتل بی‌کیفیت تنها به دلیل ارزان بودن، باعث هدر رفتن سرمایه و زمان شما می‌شود. اما با مقایسه کیفیت و قیمت تورها در سایت نهال‌گشت می‌توانید اطمینان حاصل کنید که تور استانبول ارزان در عین داشتن هزینه مناسب، از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

6. اهمیت ساعت رفت و برگشت در قیمت تور لحظه آخری استانبول

معمولا پرواز‌های صبح در مسیر استانبول طرفدار بیشتری دارند، پس در پرواز‌های صبح استانبول خیلی امید به گرفتن بلیط لحظه آخری نداشته باشید. در کل پرواز‌های عصر یا شب برای تور لحظه آخری استانبول قیمت مناسب‌تری دارند.

7. خرید تور لحظه آخری استانبول برای تعطیلات نوروز

استانبول به دلیل نزدیکی و شباهت فرهنگی و آب و هوایی جزء اولین مقاصد سفر نوروزی برای ایرانی‌هاست. هوای دلچسب بهاری بهترین بهانه برای سفر به این شهر دوست داشتنی است. استقبال از تور نوروزی استانبول آنقدر زیاد است که تورها، بهترین هتل‌ها، ساعت‌های مناسب پروازی به سرعت پر می شود. قیمت تور نوروری استانبول مانند تمامی تورهای داخلی و خارجی دیگر دارای افزایش نرخ می‎شود. پس سعی کنید اگر برنامه سفرتان مشخص است اوایل اسفند تورتان را رزرو کنید تا تور استانبول با امکانات مد نظرتان را داشته باشید.

تجربه آژانس خود را با شما در میان می‌گذاریم: واقعیت این است که به دلیل حجم مسافر بالا برای تور استانبول تورها و پرواز‌های فوق العاده و مازاد برای این مسیر در روزهای آخر اسفند برنامه ریزی می‌شود. اگر تا قبل از شروع تعطیلات تور خود را نگرفتید و یکباره تصمیم به سفر گرفتید، سری به آژانس‌های مسافرتی بزنید. قطعا تور لحظه آخری ارزان استانبول گیرتان می‌آید.

8. چرا باید تور لحظه آخری استانبول بگیرید؟

مزایای تور لحظه آخری استانبول

  • تورهای لحظه آخری که در ایام کم ترافیک رزرو می شود ارزان‌تر از نرخ عادی آن است.
  • کیفیت تورهای لحظه آخری استانبول هیچ تفاوتی با تورهای استاندارد ندارد.
  • اگر به دنبال سفرهای بدون برنامه ریزی و هیجان انگیز هستید، تور لحظه آخری گزینه مناسبی برای شماست.

معایب تور لحظه آخری استانبول

  • شاید تنها عیب تور لحظه آخری استانبول را بتوان همان دقیقه نودی بودن سفر دانست. چرا که پرواز ممکن است چند ساعت یا یک روز بعد باشد.

پرسش و پاسخ تورهای لحظه آخری استانبول

1. تورهای لحظه آخری استانبول چند درصد ارزان‌تر هستند؟

همانطور که گفته شد قیمت تور لحظه آخری استانبول بر اساس قیمت بلیط پرواز و هتل تشکیل می‌شود. شما می‎توانید تورهای لحظه آخری را حداقل 20 تا 50 درصد‌ ارزان تر از نرخ عادی رزرو کنید.

2. بهترین زمان خرید تورهای لحظه آخری استانبول؟

بهترین زمان خرید تورهای لحظه آخری استانبول، اوایل مهرماه (به دلیل شروع فصل مدارس)، روزهای اول هفته، اواخر فروردین و بعد از تعطیلات نوروز، خرداد و دی ماه (به دلیل شروع فصل امتحانات) و بهمن و اسفند ماه به دلیل شلوغی آخر سال می‌باشد. در این بازه‌های زمانی شما بیشترین تورهای لحظه آخری را در دسترس دارید.

3. کیفیت تورهای لحظه آخری استانبول در چه حدی است؟

تورهای لحظه آخری به این معناست که تا ساعاتی قبل از شروع سفر ظرفیت هواپیما و یا هتل محل اقامت تکمیل نشده باشد. در این صورت بهتر است که این تور با قیمت کمتری به فروش برسد تا اینکه تمام آن سوخت شود. حال ممکن است پکیج این تورها، با یک هتل 5 ستاره بسته شود و یا ممکن است در یک هتل 3 ستاره اقامت داشته باشید. قبل از هرچیز پیشنهاد می‌کنیم خدمات تورهای لحظه آخری را با کارگزار خود چک کنید.

4. تورهای لحظه آخری استانبول همیشه ارزان هستند؟

مهم‌ترین دلیل محبوبیت تورهای لحظه آخری استانبول، ارزان بودن آن‌هاست. اما این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است تور لحظه آخری استانبول با پرواز بیزنس و در یک هتل 5 ستاره برگزار شود. در این صورت نباید انتظار داشته باشید که این تور را با قیمتی ارزان تهیه کنید!

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)